OpenVera

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

OpenVera - це мова верифікації апаратури, розроблена компанією Synopsys. OpenVera є сумісністною, відкритою мовою верифікації апаратури для створення TestBench. Мова OpenVera була використана як основа для розширених функцій верифікації в IEEE Std. 1800 SystemVerilog та використовується в напівпровідниковій, системній, ТІМС та EDA галузях. Довідковий посібник з мови OpenVera (LRM - language reference manual) можна отримати безкоштовно, але модифікації мови повинні пройти через Synopsys.

Для специфікації поведінки OpenVera має спеціальну мову формулювання темпоральних тверджень яка називається OVA (OpenVera assertions). Семантика темпоральних тверджень формально базується на теоріях регулярних виразів та лінійної темпоральної логіки. Ці дві теорії забезпечують потужні засоби для вираження загальних апаратних дій, таких як послідовності, інваріанти та операції скінчених автоматів.

Темпоральні твердження неявно та одночасно розраховуютья протягом усієї верифікації. Кожне твердження оцінюється на кожному кроці, а його стан оновлюється станом моделювання. Якщо твердження завершено, то його результат може бути зареєстрований та відображений на інтерфейсі користувача. При цій неявній оцінці будь-які накладні витрати на початок, обробку та оцінку тверджень є звичайною особливістю і не вимагають від користувача будь-яких дій.

Постачальники, що підтримують OpenVera

[ред. | ред. код]

Див. також

[ред. | ред. код]

Джерела

[ред. | ред. код]
  • Иванников В.П. Использование контрактных спецификаций для представления требований и функционального тестирования моделей аппаратуры / Камкин А.С., Косачев А.С., Кулямин В.В., Петренко А.К. // Программирование : журнал. — 2007. — Т. 33, № 5. — С. 47-62. — ISSN 0132-3474.
  • Зайченко С.А. Аспекты синхронизации в системе верификации System-on-Chip на основе темпоральных ассерций / Хаханов В.И. // Автоматизированные системы управления и приборы автоматики : журнал. — 2008. — Вып. 142. — С. 14-28. — ISSN 0135-1710.

Посилання

[ред. | ред. код]