Болгарія на зимових Олімпійських іграх 1994

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Болгарія на Олімпійських іграх
Прапор, що використовувався на Іграх
Код МОК: BUL
НОК: Національний олімпійський
комітет Болгарії
Олімпійські ігри в Ліллехамері
Спортсмени 17 у 7 видах спорту
Медалі Золото
0
Срібло
0
Бронза
0
Всього
0
Участь у літніх Олімпійських іграх
18961900—1920192419281932193619481952195619601964196819721976198019841988199219962000200420082012
Участь у зимових Олімпійських іграх
1936194819521956196019641968197219761980198419881992199419982002200620102014

Болгарія брала участь у зимових Олімпійських іграх 1994 складом з 17 спортсменів у 7 видах спорту

Склад збірної Болгарії[ред.ред. код]

Biathlon pictogram.svg Біатлон[ред.ред. код]

Жінки
Змагання Спортсмени Стрільба Результат Місце
Іва Карагьозова Спринт 0+0 27:00,6 11
Катерина Дафовська 0+1 27:54,4 29
Марія Манолова 0+2 29:26,7 52
Марія Манолова Індивідуальна гонка 1+1+0+0 55:58,7 22
Іва Карагьозова 2+0+2+0 58:48,2 41
Надія Алексієва 0+1+1+1 59:15,0 47
Марія Манолова
Надія Алексієва
Катерина Дафовська
Іва Карагьозова
Естафета 0+2+1+0 2:00:16,2 13
Чоловіки
Змагання Спортсмени Стрільба Результат Місце
Красимір Віденов Спринт 0+1 30:59,3 31
Індивідуальна гонка 2+1+2+1 1:05:21,4 60

Bobsleigh pictogram.svg Бобслей[ред.ред. код]

Спортсмени Змагання 1 заїзд 2 заїзд 3 заїзд 4 заїзд Підсумковий
результат
Підсумкове
місце
Результат Місце Результат Місце Результат Місце Результат Місце
Валентин Атанасов
Цветозар Вікторов
Двійки 53,79 26 53,85 25 54,20 28 53,97 24 3:35,81 25

Alpine skiing pictogram.svg Гірськолижний спорт[ред.ред. код]

Шаблон:Основная статья

Чоловіки
Спортсмени Змагання 1 спуск 2 спуск Разом Запізнення Місце
Любомир Попов Супергігант 1:37,01 +4,48 35
Петр Дічев Швидкісний спуск 1:51,07 +5,32 44
Петр Дічев Слалом DNF Не пройшов DNF
Любомир Попов DNF Не пройшов DNF
Любомир Попов Гігантський слалом DNF Не пройшов DNF
Любомир Попов Комбінация 1:42,41 1:42,63 3:25,04 +7,11 19
Петр Дічев 1:42,41 1:46,20 3:28,61 +11,08 26

Cross country skiing pictogram.svg Лижні гонки[ред.ред. код]

Шаблон:Основная статья

Жінки
Змагання Спортсмени Результат Місце
Ірина Нікульчина 5 км 16:41,6 57
15 км 47:03,5 44
Гонка переслідування 31:05,6 43
30 км 1:36:06,3 38


Чоловіки
Змагання Спортсмени Результат Місце Славчо Батінков 10 км 28:02,2 69
Іскрен Планков 28:39,0 74
Петар Зогфаров 29:49,4 81
Славчо Батінков Гонка переслідування 1:08:47,5 60
Іскрен Планков 1:10:52,5 67
Петар Зогфаров 1:11:42,2 70
Славчо Батінков 30 км 1:24:19,4 58
Петар Зогфаров 1:27:18,6 64

Luge pictogram.svg Санний спорт[ред.ред. код]

Шаблон:Основная статья

Чоловіки
Спортсмени Змагання 1 заїзд 2 заїзд Підсумковий
результат
Підсумкове
місце
Результат Місце Результат Місце
Іван Карачолов
Ілко Карачолов
Двійки 50,936 19 50,827 19 1:41,763 19

Figure skating pictogram.svg Фігурне катання[ред.ред. код]

Шаблон:Основная статья

Спортсмен Змагання Обов'язковий танець Коротка програма/
оригінальний танець
Довільна програма/
Довільний танець
Разом
Результат Місце Результат Місце Результат Місце Результат Місце
Цветеліна Абрашева Жіноче катання 81,0 22 76,4 24 35,0 24

Short track speed skating pictogram.svg Шорт-трек[ред.ред. код]

Шаблон:Основная статья

Жінки
Змагання Спортсмени Відбір Чвертьфінал Півфінал Фінал Підсумкове
місце
Результат Місце Результат Місце Результат Місце Назва Результат Місце
Євгенія Раданова 500 метров 50,67 3 не прошла 23
1000 метрів 1:45,67 3 не пройшла 21


Посилання[ред.ред. код]