Азійсько-Африканський коридор зростання

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Азійсько-Африканський коридор зростання
Абревіатура AAGC
Члени
Заснована 25 травня 2017

Азійсько-Африканський коридор зростання англ. Asia-Africa Growth Corridor (AAGC) — угода про економічне співробітництво між урядами Індії, Японії та кількох африканських країн[1].

Історія[ред. | ред. код]

5 травня 2017 року Індія на засіданні Африканського банку розвитку в Гуджараті представила дорожню карту коридору зростання Азії та Африки (AAGC). Інститут досліджень та інформаційних систем для країн, що розвиваються (RIS), Нью - Делі, Інститут економічних досліджень АСЕАН і Східної Азії (ERIA)[en], Джакарта, і Інститут країн, що розвиваються (IDE-JETRO)[en], Токіо, розробили цей документ на основі консультацій з азійськими та африканськими аналітичними центрами[2]. Вона спрямована на індо-японську співпрацю з метою розвитку якісної інфраструктури в Африці, доповненої цифровим підключенням, що сприятиме реалізації ідеї створення вільного та відкритого Індо-Тихоокеанського регіону. AAGC надаватиме пріоритет проектам розвитку у галузі охорони здоров’я та фармацевтики, сільського господарства та агропереробки, управління стихійними лихами та підвищення кваліфікації. Аспекти зв’язку AAGC будуть доповнені якісною інфраструктурою[3].

Див. також[ред. | ред. код]

ініціатива "один пояс, один шлях"

Примітки[ред. | ред. код]

  1. May 25, TNN /; 2017; Ist, 05:49. Asia-Africa growth corridor launched | Ahmedabad News - Times of India. The Times of India (англ.). Архів оригіналу за 12 квітня 2021. Процитовано 12 квітня 2021.
  2. Chaudhury, Dipanjan Roy. India, Japan come up with AAGC to counter China’s OBOR. The Economic Times. Архів оригіналу за 4 березня 2021. Процитовано 12 квітня 2021.
  3. Архівована копія (PDF). Архів оригіналу (PDF) за 10 липня 2021. Процитовано 12 квітня 2021.{{cite web}}: Обслуговування CS1: Сторінки з текстом «archived copy» як значення параметру title (посилання)