Канада на зимових Паралімпійських іграх 2014
Канада на Паралімпійських іграх | ||||
Код МОК: | CAN | |||
НПК: | Олімпійський комітет Канади | |||
Паралімпійські ігри в Сочі | ||||
Спортсмени | 54 у 5 видах спорту | |||
Прапороносець | Соня Годе (відкриття) Джош Дюк (закриття)[1] |
|||
Медалі Місце: 3 |
Золото 7 |
Срібло 2 |
Бронза 7 |
Всього 16 |
Участь у літніх Паралімпійських іграх | ||||
1960 • 1964 • 1968 • 1972 • 1976 • 1980 • 1984 • 1988 • 1992 • 1996 • 2000 • 2004 • 2008 • 2012 • 2016 • 2020 | ||||
Участь у зимових Паралімпійських іграх | ||||
1976 • 1980 • 1984 • 1988 • 1992 • 1994 • 1998 • 2002 • 2006 • 2010 • 2014 • 2018 • 2022 |
Канада на XI зимових Паралімпійських іграх, які проходили у 2014 році у російському Сочі, була представлена 54 спортсменами у всіх видах спорту[2]. Прапороносцем на церемонії відкриття Паралімпійських ігор була керлінгістка Соня Годе, а на церемонії закриття — гірськолижник Джош Дюк. Канадські атлети завоювали 16 медалей, з них 7 золотих, 2 срібні та 7 бронзових. Збірна Канади зайняла неофіційне третє загальнокомандне залікове місце.[3][4]
Медалісти[ред. | ред. код]
Біатлон[ред. | ред. код]
- Чоловіки
Спортсмен | Дисципліна | Фінал | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Реальний час | Розрахунковий час | Промахи | Результат | Місце | ||
Марк Арендз | 7,5 км, стоячи | 20:02,5 | 19:14.4 | 1+0 | 19:14.4 | |
12,5 км, стоячи | 31:47.3 | 30:31.0 | 0+0+1+0 | 30:31.0 | ||
15 км, стоячи | 40:10.6 | 40:34.2 | 1+0+0+1 | 40:34.2 | 11 | |
Браян Макківер ведучий: Ерік Карлетон |
7,5 км, з вадами зору | не стартував |
- Жінки
Спортсмен | Дисципліна | Фінал | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Реальний час | Розрахунковий час | Промахи | Результат | Місце | ||
Каролін Біссон | 6 км, стоячи | 28:22.9 | 27:14.8 | 2+1 | 27:14.8 | 14 |
10 км, стоячи | 41:33.6 | 39:53.9 | 2+0+1+0 | 39:53.9 | 11 | |
12,5 км, стоячи | 54:32.7 | 56:21.8 | 1+2+0+1 | 56:21.8 | 12 | |
Маргарита Горбунова ведучий: Андреа Бундон |
6 км, з вадами зору | 26:17.8 | 26:17.8 | 2+0 | 26:17.8 | 7 |
Гірськолижний спорт[ред. | ред. код]
- Чоловіки
Спортсмен | Дисципліна | Спуск 1 | Спуск 2 | Разом | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Різниця | Місце | Час | Різниця | Місце | Час | Різниця | Місце | ||
Калеб Брюссо | швидкісний спуск, сидячи | Н/Д | 1:25.62 | +1.82 | 6 | |||||
супергігант, сидячи | Н/Д | 1:22.05 | +2.54 | |||||||
комбінація, сидячи | не фінішував | не пройшов | ||||||||
слалом, сидячи | не фінішував | не пройшов | ||||||||
гігантський слалом, сидячи | не фінішував | не пройшов | ||||||||
Джош Дюк | швидкісний спуск, сидячи | Н/Д | 1:24.19 | +0.39 | ||||||
супергігант, сидячи | Н/Д | не фінішував | ||||||||
комбінація, сидячи | 59.93 | +1.22 | 5 | 1:18.27 | 0.00 | 1 | 2:18.20 | 0.00 | ||
слалом, сидячи | не фінішував | не пройшов | ||||||||
гігантський слалом, сидячи | не фінішував | не пройшов | ||||||||
Метью Галлат | супергігант, стоячи | Н/Д | не фінішував | |||||||
комбінація, стоячи | не фінішував | не пройшов | ||||||||
слалом, стоячи | 49.53 | +1.84 | 5 | 54.28 | +3.00 | 7 | 1:43.81 | +4.84 | 6 | |
Брайдон Люскомб | швидкісний спуск, стоячи | Н/Д | не фінішував | |||||||
супергігант, стоячи | Н/Д | не фінішував | ||||||||
комбінація, стоячи | 52.17 | +1.87 | 2 | не фінішував | ||||||
слалом, стоячи | 49.94 | +2.25 | 6 | не фінішував | ||||||
Мак Марку ведучий — Робін Фемі |
швидкісний спуск, з вадами зору | Н/Д | 1:23.02 | +1.26 | ||||||
супергігант, з вадами зору | Н/Д | 1:20.77 | +0.19 | |||||||
комбінація, з вадами зору | не фінішував | не пройшов | ||||||||
слалом, з вадами зору | 52.03 | +2.34 | 5 | не фінішував | ||||||
гігантський слалом, з вадами зору | 1:16.02 | 0.00 | 1 | 1:13.60 | +0.35 | 2 | 2:29.62 | 0.00 | ||
Курт Отвей | швидкісний спуск, сидячи | Н/Д | 1:25.46 | +1.66 | 5 | |||||
супергігант, сидячи | Н/Д | 1:29.10 | +9.59 | 9 | ||||||
комбінація, сидячи | не фінішував | не пройшов | ||||||||
слалом, сидячи | 57.61 | +4.87 | 12 | не фінішував | ||||||
гігантський слалом, сидячи | не фінішував | не пройшов | ||||||||
Кірк Шорнстейн | швидкісний спуск, стоячи | Н/Д | не фінішував | |||||||
супергігант, стоячи | Н/Д | 1:27.83 | +6.91 | 13 | ||||||
комбінація, стоячи | 57.62 | +7.32 | 17 | 1:24.45 | +6.06 | 11 | 2:22.07 | +12.35 | 12 | |
слалом, стоячи | 54.28 | +6.59 | 17 | 59.77 | +8.49 | 16 | 1:54.05 | +15.08 | 16 | |
гігантський слалом, стоячи | 1:22.51 | +7.79 | 14 | 1:18.46 | +7.31 | 14 | 2:40.97 | +15.10 | 13 | |
Кріс Вільямсон ведучий — Нік Бруш |
слалом, з вадами зору | 50.18 | +0.49 | 2 | 58.43 | +4.91 | 6 | 1:48.61 | +5.40 | |
гігантський слалом, з вадами зору | 1:21.29 | +5.27 | 5 | 1:16.28 | +3.03 | 5 | 2:37.57 | +7.95 | 5 |
- Жінки
Спортсмен | Дисципліна | Спуск 1 | Спуск 2 | Разом | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Різниця | Місце | Час | Різниця | Місце | Час | Різниця | Місце | ||
Кімберлі Джойнс | слалом, сидячи | 1:07.33 | +0.92 | 2 | 1:07.83 | 0.00 | 1 | 2:15.16 | +0.81 | |
гігантський слалом, сидячи | 1:30.44 | 0.00 | 1 | не фінішувала | ||||||
Ерін Латімер | супергігант, стоячи | Н/Д | не фінішувала | |||||||
комбінація, стоячи | 1:07.18 | +13.70 | 8 | 1:34.67 | +9.76 | 6 | 2:41.85 | +23.46 | 7 | |
слалом, стоячи | 1:09.40 | +10.03 | 8 | 1:09.91 | +9.43 | 7 | 2:19.31 | +19.46 | 8 | |
гігантський слалом, стоячи | 1:33.42 | +8.44 | 9 | 1:22.71 | +8.85 | 9 | 2:56.13 | +17.29 | 9 | |
Алана Ремзі | супергігант, стоячи | Н/Д | 1:43.39 | +19.19 | 10 | |||||
комбінація, стоячи | не стартувала | |||||||||
слалом, стоячи | 1:13.91 | +14.54 | 9 | 1:10.15 | +9.67 | 8 | 2:24.06 | +24.21 | 9 | |
гігантський слалом, стоячи | 1:42.09 | +17.11 | 16 | не фінішувала | ||||||
Александра Сталкер | супергігант, стоячи | Н/Д | 1:36.52 | +12.32 | 7 | |||||
комбінація, стоячи | 1:06.59 | +13.11 | 7 | не стартувала | ||||||
слалом, стоячи | 1:07.58 | +8.21 | 7 | 1:06.58 | +6.10 | 6 | 2:14.16 | +14.31 | 6 | |
гігантський слалом, стоячи | 1:33.91 | +8.93 | 10 | 1:23.62 | +9.76 | 11 | 2:57.53 | +18.69 | 10 |
Сноубординг[ред. | ред. код]
- Чоловіки
Спортсмен | Дисципліна | Спуск 1 | Спуск 2 | Разом | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Різниця | Місце | Час | Різниця | Місце | Час | Різниця | Місце | ||
Джон Леслі | сноубодкросс | 56.74 | 6 | 56.25 | 6 | 55.63 | 4 | 1:51.88 | 7 | |
Аян Локкі | 1:09.81 | 21 | 1:08.79 | 18 | 1:01.47 | 13 | 2:10.26 | 21 | ||
Тайлер Мошер | 1:03.73 | 14 | 59.69 | 11 | 1:00.11 | 8 | 1:59.80 | 12 |
- Жінки
Спортсмен | Дисципліна | Спуск 1 | Спуск 2 | Разом | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Різниця | Місце | Час | Різниця | Місце | Час | Різниця | Місце | ||
Мішель Сальт | сноубодкросс | 1:34.43 | 9 | 1:49.80 | 7 | 1:46.85 | 8 | 3:21.28 | 9 |
Керлінг на візках[ред. | ред. код]
- Склад команди
Скіп | Третій | Другий | Провідний | Запасний |
---|---|---|---|---|
Джим Армстронг | Денніс Тіссен | Іна Форрест | Соня Годе | Марк Ідесон |
Круговий турнір[ред. | ред. код]
Місце | Команда | В | П | КЗ | КП | ВЕ | ПЕ | ВкЕ | ККД |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Канада | 4 | 1 | 31 | 21 | 0 | 0 | 10 | 51 |
2 | Росія | 4 | 1 | 29 | 23 | 0 | 0 | 8 | 56 |
3 | Велика Британія | 3 | 1 | 29 | 16 | 0 | 0 | 12 | 55 |
4 | Словаччина | 3 | 1 | 25 | 25 | 0 | 0 | 5 | 48 |
5 | Китай | 3 | 2 | 33 | 22 | 0 | 0 | 9 | 57 |
6 | Норвегія | 3 | 2 | 32 | 27 | 22 | 15 | 10 | 57 |
7 | Південна Корея | 1 | 3 | 20 | 41 | 12 | 21 | 5 | 52 |
8 | Швеція | 1 | 4 | 19 | 27 | 0 | 0 | 4 | 49 |
9 | США | 1 | 4 | 24 | 33 | 0 | 0 | 2 | 46 |
10 | Фінляндія | 0 | 4 | 22 | 31 | 0 | 0 | 3 | 45 |
- Зіграні поєдинки
- 1 сесія
Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Загалом |
Канада | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6
|
Велика Британія | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3
|
- 2 сесія
Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Загалом |
Канада | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5
|
Росія | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4
|
- 4 сесія
Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Загалом |
Канада | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 7
|
Швеція | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4
|
- 5 сесія
Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Загалом |
США | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | X | 2
|
Канада | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | X | 7
|
- 6 сесія
Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Загалом |
Канада | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6
|
Норвегія | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | 8
|
- 8 сесія
Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Загалом |
Китай | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5
|
Канада | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 1 | 8
|
- 9 сесія
Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Загалом |
Канада | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4 | X | 10
|
Південна Корея | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | X | 4
|
- 11 сесія
Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Загалом |
Словаччина | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | X | 0
|
Канада | 3 | 4 | 2 | 3 | 2 | 2 | X | X | 16
|
- 12 сесія
Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Загалом |
Фінляндія | 2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 0 | X | X | 12
|
Канада | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | X | X | 1
|
Півфінал[ред. | ред. код]
Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Загалом |
Канада | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5
|
Китай | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4
|
Фінал[ред. | ред. код]
Команда | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Загалом |
Росія | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | X | 3
|
Канада | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 0 | X | 8
|
Лижні перегони[ред. | ред. код]
- Чоловіки
Спортсмен | Дисципліна | Кваліфікація | Півфінал | Фінал | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Результат | Місце | Результат | Місце | Час | Результат | Місце | ||
Марк Арендз | 10км, стоячи | Н/Д | 26:19.6 | 25:16.4 | 11 | ||||
Ів Бурке | 1км спринт, сидячи | 2:50.67 | 2:50.67 | 24 | не кваліфікувався | ||||
10км, сидячи | Н/Д | 39:11.5 | 39:11.5 | 24 | |||||
15км, сидячи | Н/Д | 55:25.4 | 55:25.4 | 20 | |||||
Себастієн Фортьє | 1км спринт, сидячи | 2:48.85 | 2:43.78 | 23 | не кваліфікувався | ||||
10км, сидячи | Н/Д | 41:17.7 | 41:17.7 | 26 | |||||
15км, сидячи | Н/Д | 53:19.3 | 51:43.3 | 18 | |||||
Луї Фортін | 1км спринт, стоячи | 4:58.38 | 4:46.45 | 29 | не кваліфікувався | ||||
10км, стоячи | Н/Д | 34:21.2 | 32:58.8 | 36 | |||||
Крістофер Клебль | 1км спринт, сидячи | 2:24.29 | 2:15.63 | 5 | 2:29.9 | 5 | не пройшов | ||
10км, сидячи | Н/Д | 32:50.2 | 30:52.0 | ||||||
15км, сидячи | Н/Д | 45:52.0 | 43:06.9 | 6 | |||||
Браян Макківер ведучі — Ерік Карлетон, Грем Нішікава |
1км спринт, з вадами зору | 3:32.51 | 3:32.51 | 1 | 4:09.50 | 1 | 3:59.60 | 3:59.60 | |
10км, з вадами зору | Н/Д | 23:18.1 | 23:18.1 | ||||||
20км, з вадами зору | Н/Д | 52:37.1 | 52:37.1 |
- Жінки
Спортсмен | Дисципліна | Кваліфікація | Півфінал | Фінал | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Результат | Місце | Результат | Місце | Час | Результат | Місце | ||
Каролін Біссон | 1км спринт, стоячи | Did not start | |||||||
5км, стоячи | Н/Д | 17:37.5 | 16:55.2 | 16 | |||||
Колетт Бургон'є | 1км спринт, сидячи | 3:22.94 | 2:54.53 | 16 | не кваліфікувалася | ||||
5км, сидячи | Н/Д | 21:10.9 | 18:13.0 | 13 | |||||
12км, сидячи | Н/Д | 50:58.5 | 43:50.3 | 13 | |||||
Маргарита Горбунова ведучий — Андреа Бундон |
1км спринт, з вадами зору | 5:14.58 | 5:14.58 | 7 | не кваліфікувалася | ||||
5км, з вадами зору | Н/Д | 15:42.2 | 15:42.2 | 8 | |||||
15км, з вадами зору | Н/Д | 1:04:43.9 | 1:04:43.9 | 4 | |||||
Бріттані Гудак | 1км спринт, стоячи | 5:22.81 | 5:13.13 | 12 | 5:13.0 | 6 | не пройшла | ||
5км, стоячи | Н/Д | 16:03.9 | 15:35.0 | 12 | |||||
15км, стоячи | Н/Д | 1:05:01.8 | 59:10.6 | 10 | |||||
Роббі Велдон ведучий — Філ Вуд |
1км спринт, з вадами зору | 5:06.03 | 4:59.91 | 6 | 5:10.3 | 3 | не пройшла | ||
5км, з вадами зору | Н/Д | 15:42.3 | 15:23.5 | 7 |
- Естафети
Спортсмени | Дисципліна | Фінал | |
---|---|---|---|
Час | Місце | ||
Крістофер Клебль Браян Макківер ведучі — Ерік Карлетон, Грем Нішікава |
відкрита естафета 4 x 2,5 км | 25:51.9 | 4 |
Себастьєн Фортьє Маргарита Горбунова ведучий — Андреа Бундон Роббі Велдон ведучий — Філ Вуд |
змішана естафета 4 x 2,5 км | не фінішували |
Следж-хокей[ред. | ред. код]
- Склад команди
Груповий турнір[ред. | ред. код]
- Група А
Команда | І | В | ВО | ПО | П | Ш | ±Ш | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Канада | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 15-1 | +14 | 9 |
Норвегія | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4-5 | -1 | 5 |
Чехія | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3-4 | -1 | 3 |
Швеція | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2-14 | -12 | 1 |
- Зіграні поєдинки
- 1 тур
8 березня 2014 13:00 (MSK) |
Канада | 10:1 (4:0, 3:0, 3:1) |
Швеція |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Сен-Аман[en] (0:01 — 45:00) | Голкіпери | Нільсон (0:01 — 30:00), Йонсон (30:01 — 45:00) |
Арбітр: Петер Хегле | |
Бриджес[en] (Уитсон[en]) — 1:03 Делани[en] (Гейл[en], Мюррей[en]) — 6:42 Гейл (Макгрегор) — 12:30 Ларок (Диксон[en], Ремпел) — 13:03 Диксон (Вестлейк[en], Дорион[en]) — 26:47 Мюррей (Гейл) — 27:40 Вестлейк (Диксон; бол.) — 29:45 Диксон (Ремпел, Боуден[en]; бол.) — 40:12 Ларок (Ремпел) — 40:32 Гейл (Уитсон) — 41:30 |
35:22 — Каспери[en] (Ракос, Ингварссон[en]) | |||
31 (11+11+9) | Кидки | 5 (1+2+2) |
- 2 тур
9 березня 2014 13:00 (MSK) |
Канада | 4:0 (0:0, 2:0, 2:0) |
Норвегія |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Уотсон (0:01 — 45:00) | Голкіпери | Буэн (0:01 — 45:00) | Арбітр: Дерек Беркебайл | |
Ларок (Макгрегор, Гейл; бол.) — 19:20 Диксон (Гейл, Бриджес) — 25:34 Диксон (Арсено, Ремпел) — 31:07 Дорион (Ларок, Ремпел) — 44:38 |
||||
23 (9+10+4) | Кидки | 6 (3+2+1) |
- 3 тур
11 березня 2014 20:00 (MSK) |
Канада | 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) |
Чехія |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Уотсон (0:01 — 45:00) | Голкіпери | Вапенка (0:01 — 45:00) | Арбітр: Ігор Самойлов | |
Вестлейк (Бриджес) — 22:33 | ||||
19 (4+8+7) | Кидки | 7 (3+2+2) |
Медальний фінал[ред. | ред. код]
Півфінал | |||||||||||||
A1 | Канада | 0 | |||||||||||
B2 | США | 3 | Фінал | ||||||||||
W1 | США | 1 | |||||||||||
Півфінал | W2 | Росія | 0 | ||||||||||
B1 | Росія | 4 | |||||||||||
A2 | Норвегія | 0 | Матч за 3-є місце | ||||||||||
L1 | Канада | 3 | |||||||||||
L2 | Норвегія | 0 |
- Півфінал
13 марта 2014 20:00 (MSK) |
Канада | 0:3 (0:2, 0:1, 0:0) |
США | Льодова арена «Шайба», Сочі |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Уотсон (0:01 — 44:10) | Голкіпери | Кэш (0:01 — 45:00) | Арбітр: Пол Боус | |
9:12 — Фамер (Поулс, Ландерос) 14:04 — Фамер (Чейз) 19:55 — Поулс (Фамер) | ||||
11 (6+4+1) | Кидки | 10 (3+2+5) |
- Поєдинок за бронзу
15 марта 2014 13:00 (MSK) |
Канада | 3:0 (0:0, 3:0, 0:0) |
Норвегія | Льодова арена «Шайба», Сочі |
Протокол | ||||
---|---|---|---|---|
Уотсон (0:01 — 45:00) | Голкіпери | Буэн (0:01 — 45:00) | Арбітр: Джонатан Моррисон | |
Боуден (Арсено) — 15:30 Бриджес (Вестлейк, Боуден) — 17:22 Бриджес (Диксон, Боуден; бол.) — 21:42 |
||||
18 (9+4+5) | Кидки | 10 (5+4+1) |
Примітки[ред. | ред. код]
- ↑ Massie, Jon (16 березня 2014). Josh Dueck named Canada's flag-bearer for closing ceremony. CBC Sports. CBC.ca. Архів оригіналу за 16 березня 2014. Процитовано 16 березня 2014.
- ↑ Athletes - Sochi 2014 Paralympic winter Games. Sochi2014.com. Архів оригіналу за 16 лютого 2014. Процитовано 17 лютого 2014.
- ↑ Canada to send 54 athletes to Sochi Paralympic Games. The Canadian Press. CBC.ca. 26 лютого 2014. Архів оригіналу за 16 березня 2014. Процитовано 16 березня 2014.
- ↑ Mission accomplished as Canada finishes Sochi 2014 Paralympic Games ranked third in gold medal count. Canadian Paralympic Committee. CNW Group. 16 березня 2014. Архів оригіналу за 17 березня 2014. Процитовано 16 березня 2014.
|