Кобицька Віра Андріївна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Кобицька Віра Андріївна
Народилася 1927
Широкий Лан, Мелітопольський район, Мелітопольська округа, Українська СРР, СРСР
Померла 7 квітня 1981(1981-04-07)
Країна  СРСР
Діяльність доярка
Нагороди
Герой Соціалістичної Праці
орден Леніна орден Леніна орден «Знак Пошани» медаль «За трудову доблесть» медаль «В ознаменування 100-річчя з дня народження Володимира Ілліча Леніна»

Віра Андріївна Кобицька (1927 — 07.04.1981) — доярка колгоспу «Могучий» Мелітопольського району Запорізької області Української РСР. Герой Соціалістичної Праці (08.04.1971)[1].

Біографія[ред. | ред. код]

Народилася в 1927 році в селі Широкий Лан Мелітопольського округу Української РСР (нині Мелітопольського району Запорізької області). Українка. Освіта середня.

Після звільнення території від фашистів у роки Другої світової війни Віра працювала дояркою в колгоспі «Могучий» Мелітопольського району Запорізької області Української РСР. Постійно домагалася високих надоїв молока. У 1966 році нагороджена орденом «Знак Пошани». За високі надої молока і успіхи в соціалістичному змаганні на честь сторіччя з дня народження В.І. Леніна нагороджена ювілейною медаллю «В ознаменування 100-річчя з дня народження Володимира Ілліча Леніна» (1970).

Указом Президії Верховної Ради СРСР від 8 квітня 1971 року за видатні успіхи, досягнуті в розвитку сільськогосподарського виробництва і виконання п'ятирічного плану продажу державі продуктів землеробства і тваринництва, Кобицькій Вірі Андріївні присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці з врученням ордена Леніна і золотої медалі «Серп і Молот».

І в наступні роки досягала високих результатів по перевиконанню плану надоїв молока. За самовіддану працю і успіхи по продажу державі продуктів тваринництва в 1976 році нагороджена другим орденом Леніна.

Жила в Мелітопольському районі Запорізької області (Україна). Померла 7 квітня 1981 року.

Нагороди[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]

  • Вера Андреевна Кобицкая. // Сайт «Герои страны» (рос.). Процитовано 4 серпня 2020.

Примітки[ред. | ред. код]