Обговорення користувача:Andrey Kurilov

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Найсвіжіший коментар: Sakateka у темі «Тиждень корінних народів Америки» 3 роки тому
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   Основні засади Вікіпедії   
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Andrey Kurilov!
   Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проєктом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проєкту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Як створити статтю
   Як редагувати статті
   Ілюстрування статей
   Потренуйтеся тут!
   Правила і настанови
   Стиль оформлення статей
   Авторські права
   Довідка
   Користувачі, що допоможуть Вам
   Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 00:46, 25 серпня 2015 (UTC)Відповісти

Статус Файл:AUT Badersdorf COA.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:AUT Badersdorf COA.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння.

--FileReviewerBot (обговорення) 21:31, 12 січня 2016 (UTC)Відповісти

Прохання[ред. код]

Прошу у статті NUTS Австрії виправити всі російські слова на українські - правопис. --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 14:14, 29 січня 2016 (UTC)Відповісти

  • Шановний @Krupski Oleg:, я перекладаю свою статтю на українську мову.

З повагою. Andrey Kurilov (обговорення) 14:40, 29 січня 2016 (UTC)Відповісти

Andrey Kurilov (обговорення) 15:19, 29 січня 2016 (UTC)Відповісти

Статус Файл:AUT Bad Tatzmannsdorf COA.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:AUT Bad Tatzmannsdorf COA.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. Andriy.v (обговорення) 20:43, 18 квітня 2016 (UTC)Відповісти

Перейменування статей[ред. код]

Доброго вечора! Помітив, що ви перейменували низку статей про австрійські міста, зокрема, Кріммль на Крімль або Тулльн (округ) на Тульн (округ) з коментарями, що це некоректні найменування. Чи могли б ви пояснити детальніше, в чому полягає некоректність? Адже згідно з § 89 Правопису подвоєння у власних назвах зберігаються — NickK (обг.) 18:11, 8 вересня 2016 (UTC)Відповісти

  • Шановний @NickK:У мене до Вас зустрічне запитання: мене в укрВікі добиває те, що хто як хоче, так і пише: Хочу Зальцбург, а хочу Зальцбурґ. І нікого це абсолютно не хвилює. Треба б визначитися вже і зробити німецько-українську практичну транскрипцію за прикладом німецько-російської практичної транскрипції. Я зараз в руВікі по Німеччині (зараз конкретно Баварія) і Австрії хочу запустити проект метаданих, при цьому паралельно провести його на укрВікі. Але для цього мені необхідно узгодити назви населених пунктів і громад (в руВікі я вже масу їх попереіменовивал). А що стосується Тульна і Крімля, сподіваюся Ви прекрасно розумієте, що ці другі л і м не читаються, а правилами вони не передбачені. Приклад на подвоєні приголосні, після яких йде знову ж така приголосна в правилах не наведено. Але ж в укрВікі усі пишуть Брук, а не Брукк. Як ви це поясните? Без практичної транскрипції це проблеми, наприклад, Аусзее і Аусзеє, Нойзідль-ам-Зеє і Нойзідль-ам-Зее. Ці питання треба якось вирішувати. З повагою, Andrey Kurilov (обговорення) 19:06, 8 вересня 2016 (UTC)Відповісти
    Щодо іменування географічних назв у нас застосовуються два правила. По-перше, є ВП:МОВА, згідно з яким потрібно дотримуватися чинного правопису, згідно з яким, зокрема, нормативним є Зальцбург, а не Зальцбурґ (хоча деякі користувачі справді показово ігнорують це). По-друге, є ВП:ІГО, згідно з яким у спірних випадках потрібно звертатися до словників та енциклопедій. Так, подвоєння в німецькій не читаються, але ж, наприклад, Villach українською буде Філлах, а Hamm українською Гамм, та й серед прикладів у правописі є Мюллер і Шиллер. Щодо Аусзе(е|є), то це § 91, за яким після -е іде лише -є, а не -е. Так, загалом можна зробити таблицю транслітерації, але боюся, що там буде забагато винятків, наприклад, щодо eu (загалом -ой, але не Фройд) та ei (загалом -ай, але не Райх). У будь-якому разі я не знаю про існування готового правила, яке відповідало б правопису — NickK (обг.) 23:43, 8 вересня 2016 (UTC)Відповісти
Шановний @NickK: Кріммль та Тулльн - це взагалі вже потроєння приголосних. До того ж, у правилах подвоєння вказані лише на прикладах, коли між цими подвоєннями розташовані наголосні і нічого взагалі не вказано про потроєння, наприклад Vöcklabruck: українською в укрВікі Феклабрук (варіанти: Фекклабрукк, Феклабрук, Фекклабрук), російською Фёклабрукк. Який, на Ваш погляд правильний? За правилами - Фекклабрукк??? Так чи ні? І також, що Ви мені порадите на рахунок метаданих. Російська база у мене майже готова для запуску (я вважаю що зроблю усі необхідні шаблони по Баварії у цьому місяці). Початкові метадані вже є по Баварії і в укрВікі, але їх ніхто не оновлює. Будь ласка, підкажіть мені як це зробити в укрВікі. З повагою, Andrey Kurilov (обговорення) 05:34, 9 вересня 2016 (UTC)Відповісти
Наскільки я розумію, з точки зору правопису ck не вважається подвоєнням. Щодо оновлення, то я пінгую @Thevolodymyr:, який зараз саме робить заливку по Німеччині: можливо, ви зможете об'єднати зусилля, по-перше, щодо даних, по-друге, щодо транслітерації, бо в нього наче вже є якийсь транслітератор — NickK (обг.) 13:43, 9 вересня 2016 (UTC)Відповісти
Привіт. Дякую за запрошення до дискусії. Якось тут забагато її гілок утворилося. Спробую поступово:
1. Щодо подвоєнь — я не певен, як правильно передавати -ee-, -ll- та -mm-, про які йшлося вище. Тому навіть у різних «версіях» мого бота, який займається поступовою заливкою Німеччини транслітерація може бути різною. Принаймні я таке за ним помічав ). Якщо буде якесь усталене рішення з цього питання, з радістю перевірю, аби він скрізь дотримувався відповідних настанов. Щодо ж -ck-, то це не подвоєння і випадок цілком очевидний — -кк- між голосними і -к- в решті випадків.
2. А що мається на увазі під переведенням статей на метадані? Наразі там через метадату передається населення (дякую, що нагадали, для Баварії оновив шаблон). Ви плануєте ще якісь параметри передавати через метадані?
З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 14:48, 9 вересня 2016 (UTC)Відповісти
    • Шановний @Thevolodymyr:, подивіться, будь-ласка в руВікі шаблони метаданих по Німеччині: Я зараз буду готувати для них документацію. Просто перейдіть за посиланням ( інтервікі ) з укр. Metadata Population DE-BY на руВікі і зайдіть {{:ru:Категория:Шаблоны:Метаданные Баварии}}, {{:ru:Категория:Шаблоны:Метаданные Германии}}. Всю інформацію в ці метадані вносив тільки я. Тепер мені просто необхідно підготувати документацію по шаблонах і зробити вертикальний шаблон (майже готовий вже) для адміністративних спільнот і громад (у планах) Німеччини та Австрії. Якщо це цікаво для укрВікі, то я готовий паралельно внести цю інформацію в укрВікі і відповідно підготувати грунт під майбутні статті. Метадані (основні): територія (га, кв. км), щільність населення, землезабезпеченість, населення (переписи та оцінки), адміністративно-територіальний поділ, громади, адміністративні спільноти, мапи, конфесії, координати, автокоди, поштові індекси, судовий поділ та інше з постійним оновленням статданих для Німеччини, а також для Австрії. Andrey Kurilov (обговорення) 15:28, 9 вересня 2016 (UTC)Відповісти
Не можу казати за укрвікі загалом, але мені здається, що у кожному окремому випадку варто зважити плюси й мінуси метадати. Для населення користь очевидна — це штука динамічна, має оновлюватися, — тому я свого часу почав перетаскувати сюди ці шаблони. А от скажімо, щільність населення через метадату, як на мене, робити не варто. Так доведеться контролювати, що й цей шаблон з даними оновлюється одночасно з шаблоном населення. Натомість зараз достатньо оновити населення, оскільки щільність розраховується в картках у статтях автоматично. Щодо, скажімо, площі, координат або мапи, то ці штуки можуть змінитися лише у випадку зміни адміністративного поділу, що вимагатиме переробки самих статей, оновленням одного шаблону тут не обійтися. Щодо решти — треба дивитися. У будь-якому разі можете розраховувати на мого бота у випадку, як треба буде пододавати розділи з меташаблонами до існуючих статей. З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 16:01, 9 вересня 2016 (UTC)Відповісти

@Thevolodymyr:,@NickK: Коротше про пташок. Я відкопав у своєму архіві " Атлас світу ", ДНВП "Картографія", 2005, ISBN 966-631-546-7. Цей атлас, напевно перше україномовне видання, перекладене з англомовного видання і видруковане в Сінґапурі. У ньому Брукк це дійсно Брук, але Зальцбург це Зальцбурґ, Санкт-Петербург - Санкт-Петербурґ, тобто усі бурги це бурґи, як і сінґи. Усі німецькі назви не Занкт, а Санкт; Тульн - Тулльн, Вайдхофен-ан-дер-Ібс - Вайдгофен-ан-дер-Іббс (необхідно і його перейменувати), мабуть був би там і Крімль, він був би Кріммль. Транскрибування назв географічних об`єктів здійснено лабораторією стандартизації географічних назв ДНВП "Картографія" (завідувач лабораторії Ніна Сивак). Так що напевно треба щось робити в цьому напрямку, щоб аби як не вийшло. Andrey Kurilov (обговорення) 11:53, 11 вересня 2016 (UTC)Відповісти

Уточню, що на відміну від російської Вікіпедії, для української авторитетність Атласу світу ДНВП Картографія дуже сумнівна. Справа в тому, що ДНВП Картографія має якийсь свій власний правопис, який увібрав у себе все найгірше з радянського та Харківського правописів, бо там Бельґія поряд з Чілі. Саме тому його можна використовувати хіба як додаткове джерело, але ніяк не як основне — NickK (обг.) 23:00, 11 вересня 2016 (UTC)Відповісти
@NickK: Політичний словник УРЕ (друге видання), 1976 теж використовує назву Чілі на відміну від довідника "Країни світу", де вже вказано Чилі. Тоді ж на що можна орієнтуватися? Це вже тоді дуже жахлива проблема. Повинен же бути якийсь вихід з цього тупика, а не глухий кут. Підкажіть будь ласка. З повагою, Andrey Kurilov (обговорення) 23:39, 11 вересня 2016 (UTC)Відповісти
Правопис змінився у 1993 році, коли, зокрема, Чілі стало Чилі. Тому ми фактично обмежені джерелами, виданими після 1993 року, які дотримуються чинного правопису. Таких справді мало, і це переважно словники й енциклопедії. УРЕ ж може бути використане як джерело з питань, які не змінилися внаслідок реформи 1993 року — NickK (обг.) 23:47, 11 вересня 2016 (UTC)Відповісти
Приєднаюся до оцінки роботи «лабораторії стандартизації географічних назв» як, м'яко кажучи, не дуже якісної. Окрім прямого нехтування нормами правопису в частині передачі g, лабораторія ще й послідовністю не відзначається — німецьке S перед голосним передає за звучанням для Зальцбурга і за написанням для Санкт-... Тож, як на мене, слід по максимуму, де це лишень можиливо, притримуватися настанов правопису, такої собі орфографічної конституції, тобто закону прямої дії. Відповідно, подвоєння приголосних варто зберігати. Погано, що це все ж загальні настанови, а не практична транскрипція. Тобто, скажімо, правила щодо передачі німецького S перед голосним я там не знайшов. У таких випадках, варто мабуть орієнтуватися на передачу в усталених назвах, на кшталт того ж Зальцбурга. Інакше матимемо кашу, аналогічну російськомовній з передачею H/h (у відомих назвах/прізвищах завжди Г/г, в решті завжди Х/х). З повагою, Thevolodymyr (обговорення) 20:02, 12 вересня 2016 (UTC)Відповісти

З Новим Роком![ред. код]

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроєкту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроєкту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)Відповісти

Буї/Буі[ред. код]

Вітаю! Не витрачайте часу на тих користувачів свій час. Є така порода математиків, що не реалізувавшись за фахом, вчіпившись у щось новеньке, але не пройшовши довгий шлях освіти з того питання, пишуть нові хронології, або вправляються у філології. Вони витратять купу вашого часу не додавши нічого навзаєм ні вам, ні тій статті (5 кБ проти 12 кБ оговорення). Ви правильно посилаєтесь на україномовні джерела, що є найавторитетнішими з цього питання що за законом, що за напрацьованим матеріалом. Якщо ж будуть посилатись на свою улюблену інтегровану лексикографічну систему (УЛІФ), або відразу брехати "контрприкладів (І після голосного) немає", посилайте до того ж УЛІФу з його і луі, й Уілламеттами, й Уінсорами та ін. У тих балакунів знання зворотно пропорційні довжині їхніх пояснень. Їхні знання з теми на рівні «Все про квантову хвізику у відповідях за 30 секунд». А самовпевненість? А самовпевненість пояснює графік Даннінґа-Крюґера. Не витрачайте власний час — працюйте. Наснаги!--Dim Grits 16:14, 17 лютого 2018 (UTC)Відповісти

Вікімарафон-2019: напишіть статтю до 15-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Andrey Kurilov!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2019, присвяченого 15-річчю української Вікіпедії!

Протягом п'яти днів (26—30 січня 2019) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, здійснивши вже тисячі редагувань, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Ужгорода до Старобільська, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 15:23, 26 січня 2019 (UTC)Відповісти

Вікімарафон-2020: напишіть статтю до 16-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону
Афіша Вікімарафону

Шановний дописувачу української Вікіпедії Andrey Kurilov!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2020, присвяченого 16-річчю української Вікіпедії!

Протягом тижня (26 січня—2 лютого 2020) сотні дописувачів створюють нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, здійснивши тисячі редагувань, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Володимира-Волинського до Сєвєродонецька, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі! Немає вікізустрічі у вашому місті? Ще маєте час встигнути й запропонувати організувати!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 10:05, 27 січня 2020 (UTC)Відповісти

Тиждень корінних народів Америки[ред. код]

--Sakateka (обговорення) 13:39, 20 лютого 2021 (UTC)Відповісти