Обговорення користувача:Herald63/Архів 4

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Найсвіжіший коментар: NOSFERATU у темі «Semper fidelis» 6 років тому
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Добротвір

Вітаю! А що не так було з гербом Добротвора? І якщо дійсно не так, чи є відповідне "правильне" вільне зображення? Mykola Swarnyk (обговорення) 14:52, 9 червня 2014 (UTC)

На сучасному гербі Добротвора поле щита золоте, а фігури сині. На польській вікі хтось зробив якусь халтуру в обернених кольорах (вони взагалі примудряються чіпляти до наших міст якісь фейкові герби, яких ніколи не існувало), а її вставили до статті на Укрвікі. І ще одно - взагалі, то це герб історичного міста, а тепер села Старий Добротвір. Я їм цей проект давно надсилав і вони його офіційно й затвердили. Потім якимось дивом нове місто - теперішній Добротвір - взяв у сільради "цидулку" на право користуватися цим гербом. Тобто, дві різні територіальні громади (місто Добротвір і село Старий Добротвір) de-facto використовують однакові герби, а de-jure його затвердила лише сільрада. Треба буде хіба якось сконтакутватися з міською радою та провести герб із змінами через їхнє рішення. Бо наразі це є попросту "самодіяльністю". --Herald (обговорення) 15:07, 9 червня 2014 (UTC)
Я зрозумів. Але чи можна цей правильний герб десь узяти? Бо на Старий Добротвір, на жаль, також висить цей, з оберненими кольорами. Якщо придивитись до знимки сільради, то на ній є той правильний, з жовтим полем. Успіхів! Mykola Swarnyk (обговорення) 23:08, 9 червня 2014 (UTC)
Зображення герба та прапора Старого Добротвора я вже закачав. --Herald (обговорення) 07:15, 10 червня 2014 (UTC)
Андрію, це ти! Радий зустрічі! Mykola Swarnyk (обговорення) 03:51, 11 червня 2014 (UTC)
Вітаю, Миколо! Якщо маєш якийсь прямий "вихід" на місцеву владу міста Добротвора, то можна їм пояснити потребу коригування юридичного питання щодо символів. Бо зараз статус символів саме міста не зовсім зрозумілий.--Herald (обговорення) 07:04, 11 червня 2014 (UTC)

Вікіконференція 2014

Вітаю! Чи не хотіли б ви взяти участь у цьогорічній Вікіконференції? Я думаю, було б дуже гарно, якби ви приїхали. Окрім иншого, цього року братиме участь працівник Фонду: Asaf Bartov, який може щось цікаве розповісти і підказати як краще реалізувати той чи инший проєкт. Якщо ви плануєте приїхати (а я сподіваюся на це), то заповніть, будь ласка, цю реєстраційну анкету (щоб ми могли орієнтуватись заздалегідь, скільки людей приїде). До зв'язку, Юрій Булка (обговорення) 07:49, 24 червня 2014 (UTC)

Дякую за запрошення! Наразі ще не маю точних планів на кінець липня, то не можу ще визначитися. --Herald (обговорення) 18:36, 24 червня 2014 (UTC)
привіт. визначайтеся ;) --アンタナナ 18:54, 24 червня 2014 (UTC)

Прохання

Добрий день. Я зараз займаюсь перекладом статті про копенгагенське метро і мені дуже потрібна ваша професійна допомога в перекладі назв станцій. Якщо є змога, допоможіть будь ласка. Наперед дякую! --Єнотенко (обговорення) 14:05, 7 липня 2014 (UTC)

Вітаю! Я, на жаль, не знаю данської мови. Вона трохи відрізняється від шведської. Хоча трохи орієнтуюся в нормах передачі данських топонімів. Тут назви цих станцій мали б звучати українською десь так: Амагер-Странд, Амагербро, Белла-Сентер, Крістіансгавн, ДР-Бюен, Фасанвай, Фемерен, Флінтгольм, Форум, Фредеріксберг, Ісландс-Брюгге, Каструп, Конгенс-Нюторв, Лерграуспаркен, Ліндеванг, Луфтгавнен, Неррепорт, Сундбю, Ванлесе, Вестамагер, Ерестад, Ересунн. --Herald (обговорення) 19:33, 8 липня 2014 (UTC)
Дякую! --Єнотенко (обговорення) 20:28, 8 липня 2014 (UTC)

Переклад імен з польської на українську

Добрий день. Допожіть записати український варіант імен польських музикантів. Буду дуже вдячний. Ось імена: Paweł Zaradło, Piotr Demkowski, Michał Górny, Tomasz Beliński. --Тарас Самборський (обговорення) 18:00, 21 липня 2014 (UTC)

Вітаю! Згідно правопису та усталеної традиції має бути: Павел Зарадло, Пйотр Демковський, Міхал Гурний, Томаш Белінський. Фонетично прізвища з суфіксом -sk- звучать як "Демковскі", "Беліньскі", але прийнято для цих форм давати так, як і в українських аналогах (для прикладу: Качинський, Коморовський, Квасневський). Подібно і фонетичне "Ґурни" передається як Гурний (наприклад: Чарний). --Herald (обговорення) 18:36, 21 липня 2014 (UTC)
Дуже дякую! --Тарас Самборський (обговорення) 18:43, 21 липня 2014 (UTC)

Прочитання назви Bresiljeån

Добридень. Є кілька питань щодо прочитання назви де-яких шведських географічних об'єктів, але я покищо їх збираю щоб потім комплексно про них можливо спитати, якщо сам не знайду відповіді. Але наразі цікавить прочитання назви річки Bresiljeån. Як це читається? Бресільєон, Бресільйєон чи взагалі літера "л" тут не вимовляється і тра читати Бресійєон? Чи правило про невимовляння "л" у сполученні lj стосується лише початку слова і тут ми маємо літери l і j у двох різних складах? Якщо це допоможе - один з варіантів назви цієї річки шведською - Bresilån. Втім, чи є це натяком на те, що треба вимовляти звук "л" у назві у варіанті Bresiljeån? Blast furnace chip worker (обговорення) 09:21, 9 серпня 2014 (UTC)

Вітаю! Слово Bresiljeån двокореневе (Bresilje - це назва якоїсь рослини (чи квітки, чи дерева, не знаю точно), ån - означає "потік". У шведській мові "lj" в середині слова (якщо це не початок другого кореня) передається як "ль". Тому назва річки українською має передаватися як Бресільєон ("й" тут непотрібне, оскільки маємо йотоване "є"). Як аналогічний приклад можна навести хоча б назву району Стокгольма - Liljeholmen=Лільєгольмен.--Herald (обговорення) 19:05, 9 серпня 2014 (UTC)
Дякую. Blast furnace chip worker (обговорення) 10:19, 10 серпня 2014 (UTC)

Категорія:Andrii Grechylo

Вітання! Можливо, Ви перенесете ці файли до Вікісховища?--Микола Василечко (обговорення) 07:34, 12 серпня 2014 (UTC)

Статус файлу Файл:Ukrainofobia.jpg

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Ukrainofobia.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 22:44, 14 серпня 2014 (UTC)

Нові зображення

Це повідомлення відсилається користувачам,
що завантажують до Вікіпедії вільні файли
Якщо Ви завантажуєте файл з вільною ліцензією (не добропорядне використання!), рекомендуємо завантажувати нові зображення у Вікісховище. Таким чином, інші користувачі з інших мовних розділів Вікіпедії, а також інших проєктів Фонду Вікімедіа зможуть використовувати наші зображення, відповідно не буде потреби перезавантажувати файли з однієї мовної версії Вікіпедії до іншої. Радимо відразу категоризувати файли, а також ставити відповідну ліцензію. Файли без зазначеної ліцензії будуть вилучені. (Наприклад, для українських державних символів, знаків це {{PD-UA-exempt}}).

--FileReviewerBot (обговорення) 22:54, 14 серпня 2014 (UTC)

Освітня програма у цьому семестрі

Добрий вечір! З початком нового семестру починаю думати над тим, як в нинішніх умовах краще діяти у сфері Освітньої програми. З одного боку, всім зараз не до того, але з иншого, навчання ж все одно починається... Я планую все ж робити якісь спроби зрушення цієї справи в консерваторії, але лише з Вашою допомогою я можу сподіватись також на прогрес в УКУ. Можливо, Ви матимете можливість і бажання поспілкуватись на цю тему завтра на вікічетверзі? --Юрій Булка (обговорення) 17:45, 3 вересня 2014 (UTC)

Добрий день! Я з 4 по 6 вересня буду на конференції в Польщі. То зможу хіба підійти на зустріч через тиждень. --Herald (обговорення) 18:28, 3 вересня 2014 (UTC)
Дякую за відповідь! Наступного тижня будуть також инші вікізустрічі у зв'язку з Форумом видавців, тому, думаю, є високий шанс побачитись. Бажаю вдалої поїздки! --Юрій Булка (обговорення) 20:17, 3 вересня 2014 (UTC)

Запрошення до участі у Місячнику «Буджак»


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 17:58, 15 вересня 2014 (UTC)

Запрошення

Запрошую взяти участь у Місяці Тернопілля, який проводитиметься з 3 листопада по 3 грудня 2014 року.--Микола Василечко (обговорення) 08:31, 25 жовтня 2014 (UTC)

Освітня програма Вікіпедії

Добрий день! Насамперед, хочу подякувати за допомогу в популяризації ідеї ОПВ в УКУ. Вже є певні зрушення: Education Program:Український католицький університет/Історія первісного суспільства (2014 вересень). Якщо Ви тепер даєте завдання студентам з редагування Вікіпедії, запрошую Вас скористатися сторінками курсів — це полегшує відслідковування внеску студентів, і дає можливість мати статистику редагувань студентів по університета/курсах/роках і т.д. --Юрій Булка (обговорення) 11:34, 8 листопада 2014 (UTC)

Запрошення


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 12:43, 9 листопада 2014 (UTC)

Газета «Культура» (тижневик)

Вітаю! Побачив прізвище Perohanych серед видавничої ради цієї газети. В статті Віктора фон Ерцен-Глерона (киянин у 5-му поколінні) «Про Великий герб України» С. 11-13 № за 13-19 лютого 2015 автор кілька разів (може, опечатка) називає ваше прізвище в родовому Гречили. Просто опечатка? Дякую за увагу. Надіюсь, ляпсус.--Бучач-Львів (обговорення) 12:56, 18 лютого 2015 (UTC)

Прізвища такого типу в родовому відмінку мають закінчення . Дивно, що редактори "Культури та життя" не знають правопису. Хоча, може й не дивно: "Яка культура, таке й життя". :-( --Herald (обговорення) 16:09, 18 лютого 2015 (UTC)

Конкурс статей «Вікіпедія любить пам'ятки», 7 березня – 5 квітня 2015

Привіт! До 5 квітня 2015 року триватиме конкурс статей «Вікіпедія любить пам'ятки» в україномовному розділі Вікіпедії. Завжди можна знайти щось гарне, що ще не описане у Вікіпедії. Під час фотоконкурсів «Вікі любить пам'ятки» було завантажено багато-багато світлин пам'яток України. А статей ще не дуже багато створено… Тож є думка спробувати це виправити. Приєднуйтеся. Можна і Вікіпедію збагатити, і про цікаві речі статті написати (можна дізнатися про те, що здавалося таким звичним), і призи виграти… Хоча, звісно, від призів можна відмовитися. Чи на користь наступного за рейтингом. Чи передати комусь, хто цього більше потребує. Якщо ж написання статей не дуже Вам до смаку — списки пам'яток України потребують постійної уваги волонтерів. Вікіфікація, можливо вибір кращого зображення (бот зараз вибирає це випадковим чином), координати, одруки тощо. Ця інформація не тільки для конкурсів знадобиться. Це зараз — найповніша з усіх існуючих баз пам'яток України. Але їй дуже далеко до того, щоб бути дійсно повною…

Більше інформації про конкурс читати тут --アンタナナ через MediaWiki message delivery (обговорення) 16:26, 10 березня 2015 (UTC)

Висловіть свою думку

Потрібна Ваша компетентна думка у цьому перейменуванні. Якщо можете, то напишіть. З повагою. --Basio (обговорення) 00:16, 10 березня 2015 (UTC)

Добрий день! Це той випадок, коли прийнятними є обидва пропоновані варіанти. Тому така назва статті для перейменування цілком допустима. Для такого типу об'єктів можливі три варіанти називання українською: 1) переклад; 2) історична обґрунтована назва; 3) калька. Третій варіант, фактично, найгірший, тому добре, що його не пропонували. На жаль, такі кальки маємо в деяких "офіційних" назвах, у т. ч. географічних. Наприклад, назва країни Кот-д'Івуар є попросту калькою з франкомовної назви, яка українською звучала як "Берег слонової кості". Якщо переглянути цю ж статтю на англо-, німецько-, іспано-, італо- чи шведськомовній вікі, то ніхто кальки не вживає. Ну а в нас, на жаль, на офіційному рівні запроваджено такий покруч. --Herald (обговорення) 08:09, 13 березня 2015 (UTC)

Запрошення до участі у місяці українського футболу

--Glorin (обговорення) 17:33, 17 березня 2015 (UTC)

Фундаційні грамоти

Вітаю! Чи могли би ви щось підказати прочитати чи порадити, до кого, крім вас, звернутись, щоб трохи «розвиднілось» в цій темі. Дякую!--Бучач-Львів (обговорення) 11:04, 20 березня 2015 (UTC)

Запрошення до участі у тижні географії

--MediaWiki message delivery (обговорення) 10:30, 14 квітня 2015 (UTC)

Щодо Файл:Grechylo Andriy.jpg

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Grechylo Andriy.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Sergento 09:00, 19 травня 2015 (UTC)

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа
Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; збільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти


Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 23:56, 27 травня 2015 (UTC)

Нові зображення

Це повідомлення відсилається користувачам,
що завантажують до Вікіпедії вільні файли
Якщо Ви завантажуєте файл з вільною ліцензією (не добропорядне використання!), рекомендуємо завантажувати нові зображення у Вікісховище. Таким чином, інші користувачі з інших мовних розділів Вікіпедії, а також інших проєктів Фонду Вікімедіа зможуть використовувати наші зображення, відповідно не буде потреби перезавантажувати файли з однієї мовної версії Вікіпедії до іншої. Радимо відразу категоризувати файли, а також ставити відповідну ліцензію. Файли без зазначеної ліцензії будуть вилучені. (Наприклад, для українських державних символів, знаків це {{PD-UA-exempt}}).

--FileReviewerBot (обговорення) 18:43, 2 червня 2015 (UTC)

ЧШ 2015

Вітаю. Я ті дані включив до статті ЧШ 2014, бо сезон в них весна - осінь, а не як в нас осінь - весна. Але хай буде і тут. --Jphwra (обговорення) 19:59, 23 липня 2015 (UTC)
Відносно шаблону. Червоні посилання треба прибрати, тих чемпіонатів або в ті роки чемпіонати не проводились. --Jphwra (обговорення) 12:34, 24 липня 2015 (UTC)

Вітаю! Проблема в тому, що з 1896 до 1925 р. титул чемпіона Швеції отримував переможець т. зв. "Свенска Местеркапен", який розігрувався за кубковою системою. У шведів трохи виходить "каша" з офіційною статистикою, але доводиться її дотримуватися. Оптимально було б турніри Свенска Местеркапен та Свенска Серієн за 1910-1925 рр. розвести в окремі статті. Але з тим багато мороки, тому доцільно у статтях про чемпіонат за ці роки дописати як окремі розділи про змагання Свенска Местеркапен (переможці визнаються чемпіонами Швеції). З повагою,--Herald (обговорення) 12:43, 24 липня 2015 (UTC)
То там дубляж виходить. Свенска Серієн дублює Свенска Местеркапен. --Jphwra (обговорення) 12:45, 24 липня 2015 (UTC)
Оформив, прошу не відкочувати, бо тих чемпіонатів немає. І джерел по них немає. --Jphwra (обговорення) 12:48, 24 липня 2015 (UTC)
Це різні турніри. І переможці за роками різні. Я допишу статтю про Свенска Местеркапен і додам за "червоні сезони". А от, скажімо, за 1910 р., мабуть доведеться в одній статті додати як окремий розділ.--Herald (обговорення) 12:51, 24 липня 2015 (UTC)
Гляньте на шведську вікі: https://sv.wikipedia.org/wiki/Svenska_m%C3%A4sterskapet_i_fotboll_1897 За шаблоном унизу є всі сезони. --Herald (обговорення) 12:51, 24 липня 2015 (UTC)
Добре але допишіть відсутні статті. --Jphwra (обговорення) 12:58, 24 липня 2015 (UTC)
А то в них часом не Кубок? Бо інтервікі відсутні. --Jphwra (обговорення) 13:00, 24 липня 2015 (UTC)
Я поміняв інтервікі для статей за сезони 1896 та 1897 рр. Вони тепер прив'язані до шведської та англійської статей про ці змагання. Бо раніше було лише до англійської статті про шведський футбол загалом за ці роки (в англ. вікі є дві різні статті).--Herald (обговорення) 13:04, 24 липня 2015 (UTC)
Статті допишу. Шведською слово "Mästerskapet" дослівно означає "чемпіонат". Там попросту проблема з тим що федерація визнавала. Ось навіть переможці турнірів Аллсвенскан 1924-1930 рр. не вважаються чемпіонами Швеції і до загального заліку клубам не враховуються. Ось така дурниця, трохи з цим морока, поки розберешся. :-) --Herald (обговорення) 13:04, 24 липня 2015 (UTC)

Статус файлу Файл:IFK Eskilstuna.png

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:IFK Eskilstuna.png. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 10:48, 26 липня 2015 (UTC)

Клуб Фрей

Там відсутній файл, мабуть треба його завантажити, бо не було. --Jphwra (обговорення) 17:34, 27 липня 2015 (UTC)

Уже завантажив. Він чомусь через англійську вікі не відкривався.--Herald (обговорення) 18:16, 27 липня 2015 (UTC)
Він не вільний, тільки через завантаження треба. --Jphwra (обговорення) 18:19, 27 липня 2015 (UTC)

Статус Файл:1947 IFK Goteborg.jpg

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:1947 IFK Goteborg.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння.

--FileReviewerBot (обговорення) 21:45, 31 липня 2015 (UTC)

Стурнорфорс

Вітаю. Перевірте, будь ласка, як правильно писати українською Стурнорфорс — з двома «р» після «о» чи з одним. Blast furnace chip worker (обговорення) 17:59, 26 вересня 2015 (UTC)

Добрий день! Це слово складається з трьох частин: стур (stor) = великий; норр (norr) = північ; форс (fors) = поріг, водоспад. За правописом у словах іноземного походження "подвоєні приголосні зберігаються в географічних, особових та інших власних назвах". Й уже маємо в вікіпедії статті Норрланд, Норрчепінг, Норрботтен (лен). Тому краще було б передати назву як Стурноррфорс. Натомість у статтях Харспронгет, Харспронгет (гідроелектростанція), Харспронгет (значення) треба першу літеру "Н" передавати як українське "Г" (див. тут, а також статті Гальмстад, Гаммаре (комуна) та ін). --Herald (обговорення) 12:36, 27 вересня 2015 (UTC)
Спасибі за відповідь. Статтю "Стурнорфорс" перейменую, а ось щодо статей на літеру "Х", їх не буду бо вважаю, що так теж можна. Нехай перейменовує хтось інший якщо схоче. Blast furnace chip worker (обговорення) 05:31, 3 жовтня 2015 (UTC)

Запрошення на вікімарафон

Доброго дня (вечора)! 4 березня у Львові відбудеться Вікімарафон «Мистецтво і фемінізм». Запрошую Вас приєднаєтися. У будь-якому випадку буду вдячний за поширення інформації про подію серед друзів. --Юрій Булка (обговорення) 22:51, 28 лютого 2016 (UTC)

Запит (герб)

Добридень Андрій! I asked SajoR a while back about the coat of arms of Блаженний Григорій Хомишин (see 1 and 2). Устим Хаварівський has spoken about it, and due to your work at the Ukrainian Heraldry Society I wanted to know if you can draw it. Дуже дякую.

--99.226.218.50 18:42, 3 October 2016 (UTC)

Hi! I'm an author of the some new bishop's CoAs. Please let me know in what you are interested exactly about the bishop Khomyshyn CoA. Regards. --Herald (обговорення) 07:24, 4 жовтня 2016 (UTC)
Sorry if I wasn't clear enough. If you have the time, is it possible that you could create a version of the coat of arms to put on Khomyshyn's article? --99.226.218.50 3:46, 10 October 2016 (UTC)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey

  1. Це опитування перш за все має на меті отримати відгук про поточну роботу Фонду Вікімедіа, а не довгосторокову стратегію.
  2. Юридичні примітки. Не потрібно нічого купувати. Для участі в опитуванні треба бути повнолітнім/ьою. Спонсором є Фонд Вікімедіа, адреса: 149 Нью-Монтґомері, Сан-Франциско, Каліфорнія, США, 94105. Закінчення: 31 січня 2017 року. Недійсно де заборонено. Натисніть тут, щоб прочитати правила.

Запрошення на Вікімарафон 2017

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Львові!
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 18:01, 30 січня 2017 (UTC)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey

(Sorry to write in English)

Анна Хьоґлунд → Анна Геглунд

Доброго дня! Цю статтю було перейменовано нещодавно, і я просила б Вашої допомоги в обговоренні цього, поки UeArtemis і Стронґовський не встрягли у війну редагувань. --Ата (обг.) 10:29, 5 березня 2017 (UTC)

Тут нічого і обговорювати. ВП:МОВА та чинний правопис.--ЮеАртеміс (обговорення) 11:08, 5 березня 2017 (UTC)
Тут і за правописом, і за наближенням до української мови має бути Анна Геглунд. А «Анна Хьоґлунд» — це калька в російськомовної передачі «Анна Хёглунд».--Herald (обговорення) 12:21, 5 березня 2017 (UTC)

Див. Обговорення:Анна Геглунд--ЮеАртеміс (обговорення) 11:29, 5 березня 2017 (UTC)

кубки Швеції за сезонами

а навіщо там розділ дивись також? Там є цілий шаблон про сезони, приберіть їх будь ласка вони там не до чого. --Jphwra (обговорення) 16:45, 20 березня 2017 (UTC)
ще прохання, як до спеціаліста по шведах, якщо буде нагода, то може ще по хокеїстах повиправляєте недоліки? І взагалі по скандинавах з данцями. --Jphwra (обговорення) 17:40, 20 березня 2017 (UTC)
і ще одне прохання відносно Гокейеттан, можна про це статтю, бо чесно не знайшов аналогу в шведів. З повагою --Jphwra (обговорення) 06:10, 21 березня 2017 (UTC)

Зроблю. Шведська стаття є: Hockeyettan, але там 4 групи з великою змінністю команд щосезону, то обмежуся хіба такою версією, як німецька чи польська. Окремо доведеться давати статтю про Дивізіон 1 (1944-1975), коли так називався найвищий ешелон.--Herald (обговорення) 08:17, 21 березня 2017 (UTC)
Про хокейні сезони Швеції добре зроблено шаблон і статті на німецькій вікі: сезони. --Herald (обговорення) 08:19, 21 березня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроєкту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроєкту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)

Пропозиція

Herald63 вітаю! Щиро сподіваюсь, що вас зацікавить Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Неолімпіада (Тижні неолімпійських та дефлімпійських видів спорту). Приурочується до проводимих зараз Всесвітніх ігор (масові прямі трансляції на Першому національному) та Дефлімпійських ігор (щоденники на Першому національному) задля підвищення відвідуваності укрвікі та у зв'язку з надактуальності теми.

чи Вікіпедія:Проект:Тематичний тиждень/Пропозиції/Тиждень Української діаспори.--Yasnodark (обговорення) 14:51, 23 липня 2017 (UTC)

Вікіконференція-2017

Вітаю! Запрошую відвідати Вікіконференцію-2017, що відбудеться 25-26 серпня у Херсоні. --visem (обговорення) 21:37, 26 липня 2017 (UTC)

Естерсунд (футбольний клуб)

Коли знущання з статті завершаться я Вас прошу переглянути і підчистити від того англомовного бруду, який тепер там панує. --Jphwra (обговорення) 17:20, 26 серпня 2017 (UTC)

Герб та прапор Ківерців

Herald63 вітаю! Прошу допомогти з гербом і прапором Ківерців. Існує два варіанти з косулею і білкою. Є два авторитетних джерела. http://kivrada.gov.ua/simvolika-13-52-58-08-12-2016/ http://heraldry.com.ua/index.php3?lang=U&context=info&id=2885#verh Який з них є офіційно затвердженим не підкажете. --Vity OKM (обговорення) 01:20, 01 листопада 2017 (UTC)

Вітаю! Я розробляв і надсилав міській раді проекти з білкою. Мабуть у них було якесь обговорення, бо в отриманій мною копії рішення вказано, що в главі біжить "косуля". Тому в книжці я й подав змінений варіант, втиснувши цю косулю. Однак потім на сайті міськради появилася сторінка про символи, на якій представлено первісні варіанти з білкою з покликанням на те ж саме рішення, у т. ч. і в описах. На мій запит вони відповіли, що символи використовують таки з білкою, без пояснень чому надіслали копію рішення з косулею (чи це була помилка, бо розглядали на сесії альтернативний варіант; чи дійсно проголосували за косулю, але потім "передумали"). Тому і за фактом використання, і за теперішньою текстовою редакцією рішення офіційні символи Ківерців мають білку. Я постараюся дописати про це в статті, щоб вияснити плутанину. --Herald (обговорення) 07:49, 1 листопада 2017 (UTC)
Вельми вдячний за пояснення--Vity OKM (обговорення) 01:20, 02 листопада 2017 (UTC)

Semper fidelis

Навіть англійська вікіпедія каже, що Львову цей девіз дарований за оборону Християнства. То нащо ви відкочуєте? І яка тут провокація? Те, що Папа дав Львову Християнський Девіз - це ще не значить, що Львів належить полякам. Чи по вашому українців-католиків не існує?--NOSFERATU (обговорення) 19:33, 25 березня 2018 (UTC)

Не давав цей Папа жодного девізу Львову. Перегляньте спершу привілеї міста Львова, а не "англійську вікіпедію". На "англійській вікіпедії" цї дурниці пишуть ті ж самі розумники, що й на польській. --Herald (обговорення) 19:41, 25 березня 2018 (UTC)
  • Цей титул не є польським. Претензії поляків на нього рівно такі ж, як і московитів на спадок Русі. Те, що Львів має цей титул - це ще не означає, що "Львів - польське місто". Не треба з водою дитину виливати. Ми не повинні відмовлятися від нашої історії і її позитивної спадщини (наприклад позитивної спадщини Речі Посполитої) лише для того, щоб вразити наших історичних ворогів. Те, що Київ - "мати міст руських" - це ще не означає, що росіяни мають на нього якісь права. Те, що Львів - "Semper fidelis" - це ще не означає, що поляки мають на нього якісь права.--NOSFERATU (обговорення) 07:02, 26 березня 2018 (UTC)
До чого тут "польський/непольський"? Ви не можете збагнути, що жодного девізу цей Папа Львову не надавав? А як політичне гасло ця фраза дійсно появилася лише після 1918 року. То навіщо переписувати брехню в українську статтю? --Herald (обговорення) 13:59, 26 березня 2018 (UTC)
Так, є.--Herald (обговорення) 21:18, 27 березня 2018 (UTC)