Обговорення користувача:Kanzat/Архів 2

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку


1 грудня

Доброго часу доби, дарма ви відкинули моє редагування. У 1989 році Папа домовлявся не лише про відродження УГКЦ в Україні, а й про відродження усіх чотирьох католицьких течій в Україні (римо-католики, греко-католики, мукачевські греко-католики, вірмено-католики), тому гадаю, що виділяючи окремо УГКЦ - ми тим самим ображаємо інших українців-католиків, наприклад українців-римо-католиків. Та й Папа ставив питання не тільки про відродження УГКЦ, а й про відродження усіх Католицьких Церковних Структур.--NOSFERATU (обговорення) 00:48, 2 грудня 2020 (UTC)

@NOSFERATU Ок, я не проти, просто не знайшов такого джерела, щоб там згадували інших крім УГКЦ. Зараз змінив формулювання і поставив шаблон {{джерело}}--Kanzat (обговорення) 00:57, 2 грудня 2020 (UTC)

Щодо невільних робіт

Бачу, ви завантажуєте невільні файли сюди на Вікі, після того як їх вилучили з Commons. Вилучили, нібито, через відсутність «свободи панорами». Але насправді, там є й ніші проблеми, на які варто зважати. Перше: авторство. Якщо автор невідомий завантажувальнику, це не значить, що робота анонімна. Просто-таки певен, що всі ковані скульптури мають авторів, і вони десь є зафіксовані в документах ковальських симпозіумів, у міській раді ІФ, яка давала відповідні дозволи - це не анонімні роботи, навіть та, на табличці якої вказано, що її робили «всі учасники» - їх там не 100 і у них є імена. На інших можуть бути якісь логотипи чи малі таблички з іменами чи ініціалами, за якими мождна все встановити. Друге: замінність. Не можна казати, що файл, завантажений з якогось битого сайту, не має замінності. Він має. Ту ж табличку "Дерева щастя" знімав Ihor Turzh. Це Туржанський, він є на Фейсбуку, напишіть у месенджер чи тут на Вікіпошту, чомусь певен, що він робив фото не самої лише таблички. Третє: розмір. Fair Use вимагає малого розміру, щоб з фотографій гарантовано не можна було друкувати нормальну велику ілюстрацію, плакат, бо тоді пікселі розпливатимуться. Тому розмір невільних файлів роблять таким, щоб він нормально виглядав як thumb, але не більше. Ну точно не 4 мб. Останній файл, який я вантажив як Fair Use мав розмір 43 кб. Ну і останнє, я б не називав пам'ятниками садову скульптуру. Останнє несуттєво, але за кожне з трьох попередніх файл можуть вилучити і звідси, як вилучили з Commons. Можете не дякувати, як я бачу, ви людина зайнята. Mykola Swarnyk (обговорення) 22:10, 4 грудня 2020 (UTC)

Я не писав, що вони анонімні, а що автор мені невідомий. Зараз змінив на "ковалі фестивалю", але я не збираюсь бігати по архівах чи надсилати запити кудись у міськраду, щоб встановити конкретного коваля - це абсурд. Замінність. Цей файл був завантажений на Вікісховище, а звідти через сайт-посередник сюди. Цей файл не має замінності, оскільки тут суть не в авторі фото, а в авторі скульптури, яка сама по собі є захищеною через відсутність свободи панорами. Хто б не зробив фото - воно все одно буде невільним. По розміру: мабуть ви праві, але зайдіть в Категорія:Файли з NoFoP і гляньте навмання будь-яке фото - там величезні розміри і практично на жодному навіть не стоїть шаблон "Обгрунтування добропорядного використання"! На даний момент навіть адміни плутаються чи треба цього шаблона чи не треба.--Kanzat (обговорення) 07:36, 5 грудня 2020 (UTC)
Кумедно, що категорія Категорія:Файли з NoFoP знаходиться у категорії Файли з NoCommons, яка у свою чергу знаходиться у Вільні зображення.--Kanzat (обговорення) 07:59, 5 грудня 2020 (UTC)

Щодо відкатів

Вітаю. Ну і поясніть що дало корисного те що Ви відкотили правки того аноніма?--Andriy.v (обговорення) 11:40, 8 грудня 2020 (UTC)

Він робить масові зміни з питання, яке виставлене на обговорення. Тобто демонструє зневагу до інших учасників обговорення.--Kanzat (обговорення) 11:41, 8 грудня 2020 (UTC)

Про вампірів

Помітив ваше перейменування з Елейна Ґілберт на Елена Гілберт, але не побачив там жодних пояснень в описі. Також не бачу жодного доданого вами джерела на підтвердження цієї дії - там взагалі жодних джерел немає. Хоча вампіри - не мій жанр, але мусив додивитись першу серію цього дитячого трешера аж до 11 хвилини і почув (бо титрів там не було) - ім'я насправді не Лєна і не Елена, а Елейна, а прізвище - не Гілберт, а саме Ґілберт. Якщо маєте якісь вагоміші джерела, будь ласка, дайте знати, подискутуємо. Mykola Swarnyk (обговорення) 02:16, 14 грудня 2020 (UTC)

@Mykola Swarnyk Там була несумісність між текстом (всюди Елена) і заголовком (Елейна), тому я мав або перейменувати сторінку, або замінити у тілі статті. Англійське Elena більш органічніше звучало як Елена, тому я вибрав перший варіант. Взагалі можна винести на перейменування.--Kanzat (обговорення) 12:20, 14 грудня 2020 (UTC)
Тому що механічний переклад з росвікі, і п'ятикласникам (такий стиль викладу) важко порівняти одне з другим. Я поправив, якщо виникнуть обґрунтовані заперечення, — тоді мабуть уже на перейменування. Тільки ж джерел у статті все одно нема. Mykola Swarnyk (обговорення) 01:10, 15 грудня 2020 (UTC)

Про "стаб"

Отут ви маєте цілковиту рацію, стаття про Олену Курило майже вдвічі більша від стандартного стабу, не знав цього. Mykola Swarnyk (обговорення) 20:37, 15 грудня 2020 (UTC)

Питання

Вітаю. Ви вже в вікі більше 10 років. Не пам'ятаю, чи перетиналися де ми з Вами до цього обговорення, не пам'ятаю, аби у Вас були конфлікти. Я хтів би номінувати Вас на адмінство. Але два питання.

  1. Чи є бажання?
  2. Чи були у Вас які конфлікти й з ким?

Дякую.--Citizen X 16:05, 16 грудня 2020 (UTC)

@SitizenX У мене немає ні бажання, ні часу на адміністраторство, дякую. Поточний адмінкорпус, принаймні активна частина, майже влаштовує (є проблеми, звісно, але глобально ок). Конфлікт був перед цими виборами з Юрко Градовський за статтю Верещук Ірина Андріївна. Є якісь дрібні срачі, здебільшого на ВП:ВИЛ.
Також у мене нерегулярна активність. З 10 років я був активний тільки в 2010, 2015 і 2020 роках. --Kanzat (обговорення) 16:16, 16 грудня 2020 (UTC)
ну, першого вистачить. Дивно. Протягом останніх декількох днів Ви другий, хто відмовляється. Подумайте. Дякую.--Citizen X 16:19, 16 грудня 2020 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні Це сказала вона у Вікіцитатах

--Сергій Липко (обговорення) 03:19, 18 грудня 2020 (UTC)

Стаття, яка стала кандидатом на вилучення

Доброго дня! Вітаю з прийдешніми святами! Мене цікавить одне: чому стаття Автостанція «Володимир-Волинський» на ВП:ВИЛ? Стаття невдовзі буде переписана повністю --Улюбленець поїздів (обговорення) 09:23, 2 січня 2021 (UTC)

@Улюбленець поїздів Я відношу автовокзали до інфраструктурних об'єктів, а їх є тисячі і тисячі, різних видів, у різних країнах. Писати про кожен з них недоцільно з точки зору розподілу людських ресурсів. Є сенс мати статті про найбільш визначні з них, які мають щось унікальне - чи історію, чи масштаб, чи вона має бути у чомусь в числі перших на державному рівні (по якійсь суттєвій ознаці). Тому я й ставлю статті про звичайні школи, про місцеві дороги, про звичайні потяги на вилучення. --Kanzat (обговорення) 09:29, 2 січня 2021 (UTC)

Зеленський

Доброго дня. Дякую, що скасували моє редагування, це було помилково. Я був впевнений, що я натиснув Подякувати, навіть не помітив, що насправді відкотив — NickK (обг.) 10:36, 17 січня 2021 (UTC)

Ок, я так і зрозумів. --Kanzat (обговорення) 10:37, 17 січня 2021 (UTC)

Про видалістів

Зацініть, як почався рік
Сторінку Лаванда Різ номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg Стаття Лаванда Різ, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 січня 2021. Що ще можна зробити? --Τǿλίκ 002 (обговорення) 11:13, 18 січня 2021 (UTC)

Сторінку Шаблон
Лаванда Різ номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg Стаття Шаблон:Лаванда Різ, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 січня 2021. Що ще можна зробити? --Τǿλίκ 002 (обговорення) 11:14, 18 січня 2021 (UTC)

Сторінку Шаблон
Букнет номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg Стаття Шаблон:Букнет, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 січня 2021. Що ще можна зробити? --Τǿλίκ 002 (обговорення) 12:16, 19 січня 2021 (UTC)

Сторінку Душа дракона (Лаванда Різ) номіновано на вилучення

Nuvola apps important.svg Стаття Душа дракона (Лаванда Різ), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 січня 2021. Що ще можна зробити? --Kanzat (обговорення) 20:55, 19 січня 2021 (UTC)

Як Вам?

Як гадаєте, скільки часу мені потрібно, щоб виправдуватися; і чи не плюну я на це, та й не піду собі витрачати час на створення контенту в інших хостингах? -- Usik64 обговорення 21:10, 19 січня 2021 (UTC)

@Usik64: У вас 11 тисяч редагувань, думаю ви уже знали що таке значимість у вікіпедії, і чому потрібно думати про неї у першу чергу при написанні статті. Ви й самі написали, що предмет статті незначимий тут: "Можливо, видалять. Там полюбляють видаляти написане кимось за відсутність значимості. Ну що, тоді перенесемо на незалежний хостинг." --Kanzat (обговорення) 09:22, 20 січня 2021 (UTC)
Звичайно. Від слів своїх не відмовляюсь. Досвід не проп'єш :0) Хоча жаль... Я вже думав ввести розділ Автори Букнета в саму статтю Букнет, але, в сукупності із книгами, то буде громіздка безкінечна стаття. Будем редагувати на шоутвіках-мірахезах, якщо у вітчизняних вікіпедіях нема місця простому народу Usik64 обговорення 14:43, 20 січня 2021 (UTC)

Парне програмування

Вітаю! Чим Вам не до догоди посилання на ступор у статті Парне програмування? Це ж адекватне перелінкування - адекватне вживання, що відповідає значенню у статті за змістом.

З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 15:35, 25 січня 2021 (UTC)

@Всевидяче Око Не потрібно лінкувати все підряд, особливо якщо це прямо не пов'язано з темою статті, див. Надлишкова вікіфікація. "Впадати в ступор" - це широковживане словосполучення, а тематика статті - про програмування, тому посилання тут не є доречним. Посилання на статтю Ступор варто лишити для медичних статей. --Kanzat (обговорення) 17:18, 25 січня 2021 (UTC)
Вітаю! Фраза "впадати ступор"? Там : "знаходити вихід перш ніж буде ступор". Щодо див. Надлишкова вікіфікація - тут дуже суперечливо, тому що, якщо підійти з ідеальним виконанням там написаного - тоді статті за порталами чи напрямками тематики попадуть в самоізоляцію, а це все ж таки та й недобре - погоджуєтесь? З повагою -Всевидяче Око (обговорення) 17:26, 25 січня 2021 (UTC)

Можливо вас зацікавить обговорення на СО статті Наш край (політична партія)

Можливо вас зацікавить обговорення на СО (Обговорення:Наш край (політична партія)#Відбілювання статті редактором Kharkivian (вилучення згадки про проросійську ідеологію партії).--BezosibnyjUA (обговорення) 18:46, 12 лютого 2021 (UTC)

Перший імпічмент Трампа

Ви відкотили мій внесок написавши причину "Невмотивоване видалення важливої інформації". Це маніпуляція, і брехня. Я додала нову інформацію про імпічмент із АД. А Ви вилучили, ще й вказали неправильну причину. Для чого Ви це зробили?--Jan777

@Jan777: Вибачаюсь, здається мій браузер лажанув і показав зміни задом наперед, чи що (тобто що ви наче видалили інформацію). --Kanzat (обговорення) 14:16, 3 березня 2021 (UTC)
    • я додала нову інформацію з джерелами --Jan777

Вау

[1] (підпис до фото лишився...)--Dgho (обговорення) 21:27, 6 березня 2021 (UTC)

@Dgho Там є попереднє редагування. --Kanzat (обговорення) 21:28, 6 березня 2021 (UTC)
...а потім ще й рядок про далай-ламу прибрали. Вийшло цікаво.--Dgho (обговорення) 21:29, 6 березня 2021 (UTC)

ШВ

Доброго вечора! Чому статтю Амур (поїзд) номінували на швидке вилучення? Там додані ВП:АД (13 шт). --Vlad398 (обговорення) 16:50, 10 березня 2021 (UTC)

Категоризаційне наповнення

Відсутні статті у категорії, які присутні у прив'язаних категоріях іномовних вікіпедій. https://mormegil.toolforge.org/catcompleter/ --Taromsky (обговорення) 20:18, 15 березня 2021 (UTC)

Всесвітній день порожнини рота.

Доброго дня. Красно дякую за зауваження, але, чесслово, зовсім не вмію створювати сторінки. Намагалася, але вмію лише писати тексти з медицини, але не оформлювати їх. Відверто кажучи, довго думала, куди втулити цей День (ніби-то така інформація важлива і повинна бути у Вікіпедії). з повагою, --ледиБОМЖ 17:01, 21 березня 2021 (UTC)

Шкарлет

Щодо статті. Є суспільне обурення, є недвозначні звинувачення у плагіаті, є достатнє висвітлення у АД про кнопкодавство. Ваша задача — відбілити статтю? — Alex Khimich 17:57, 25 березня 2021 (UTC)

@Alex Khimich ?? Я сам додавав інформацію про плагіат колись. Дайте диф який викликав питання. --Kanzat (обговорення) 18:26, 25 березня 2021 (UTC)

Доброго вечора

Маю до Вас інтимне питання. Ви також долучилися до копилу отримувачів задоволення від вилучення статей про українських вояків? Вам від цього файно? --Л. Панасюк (обговорення) 19:42, 29 березня 2021 (UTC)

@Леонід Панасюк Є дуже детальні списки загиблих на вікі. Втрати силових структур внаслідок російського вторгнення в Україну Окремі статті створюють тільки для тих, хто отримав державні нагороди. І не хами. --Kanzat (обговорення) 19:47, 29 березня 2021 (UTC)
я Вам не тикав. Ви не вказуйте про державні нагороди - не ви ОП. Тай це не правда щодо тільки державних нагород. Отже я можу тобі тикати? --Л. Панасюк (обговорення) 19:50, 29 березня 2021 (UTC)

Щодо вилучення шаблонів старих районів

Вітаю. Скажіть чи є консенсус щодо вилучення шаблонів старих районів? Наскільки я пам'ятаю - такого не було. Більше того, вважаю це шкідливим на перехідний період кількох років. поки люди не звикнуть до нового адмінустрою. --Kharkivian (обг.) 21:45, 9 квітня 2021 (UTC)

@Kharkivian Було схоже обговорення Вікіпедія:Кнайпа_(політики)#Навігаційні_шаблони, зокрема там Юрко Градовський написав "Якщо втрачено статус АТО - шаблону "Адміністративний устрій" там бути не повинно." Заблокований ляльковод теж проставляв нові шаблони замість старих (і здається ці зміни ніхто не скасовував). Я теж дотримуюсь думки, що навігаційні шаблони мають відображати поточний стан речей. Старий шаблон залишається лише у статтях про старі райони. З мого досвіду, люди уже позвикали до нового терустрою, пройшло пів року, якщо не більше, а якщо давати 2 шаблони, то це більше спантеличить, ніж допоможе. --Kanzat (обговорення) 09:52, 10 квітня 2021 (UTC)
Друже, це зовсім інше обговорення, яке стосувалося не шаблонів населених пунктів, а шаблонів типу цього {{Адміністративний устрій Харківського району}}. Зрештою, я почитав те обговорення - і вони нічим не закінчилося, тобто консенсусу так не з'явилося. Більше того, є аргумент за залишення шаблонів адмінустрою: "Юрко, зараз сільські ради є лише органами самоврядування сільських громад. А АТО є самі сільські громади. Раніше було інакше, і на мою думку {{Адміністративний устрій Новоград-Волинського району}} має відображати стан до реформи". Тобто за тим обговоренням так і не прийшли до якогось рішення взагалі. Нижче був коментар Агонка, який підтвердив, що так і не зрозуміло що робити. Зрештою, вирішили, що достатньо для громад шаблону на всі громади області, а шаблони адмін-устрою районів залишити як історичні, типу шаблонів на повіти. Пізніше тут [[[Вікіпедія:Кнайпа_(політики)#Шаблони для старих районів]] оформився консенсус щодо їх залишення та переоформлення на устрій до початку децентралізаційної реформи. Вилучення шаблонів по Н.П взагалі не обговорювалося і немає щодо цього консенсусу. А раз немає, то і вилучати поки немає сенсу. Хіба що можна перейменувати. Тому будь-ласка скасуйте Вашу правку самостійно. --Kharkivian (обг.) 10:09, 10 квітня 2021 (UTC)
@Kharkivian Я не буду нічого скасовувати. Тримати застарілі шаблони паралельно з актуальними просто нерозумно. Немає чого чекати, немає до чого звикати, це просто факт: реформа відбулась, так що нехай люди з цим живуть, а хочуть подивитись на старий район, то стара стаття нікуди не ділась. --Kanzat (обговорення) 15:18, 10 квітня 2021 (UTC)

Бот

Вітаю. Я маю намір перейменувати сторінки, які використовує ваш бот на проєкті Вікіпедія:Проект:Вибране зображення. Ваш бот працює з 2 підсторінками. Змінювати буду з Проект на Проєкт. Напишіть мені коли у вас буде час змінити налаштування бота, щоб я міг виконати перейменування. Дякую. --Salween (обговорення) 06:25, 4 травня 2021 (UTC)

@Salween Робіть що треба, і я потім зміню налаштування. --Kanzat (обговорення) 11:46, 4 травня 2021 (UTC)
Добре. Я вас повідомлю потім. --Salween (обговорення) 11:48, 4 травня 2021 (UTC)
Перейменував. --Salween (обговорення) 15:46, 7 травня 2021 (UTC)
@Salween Підправив, працює. Архівую це обговорення. --Kanzat (обговорення) 08:03, 8 травня 2021 (UTC)

Дуже важливо: проголосуйте на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа (якщо ще не встигли)!

До 23:59 31 серпня 2021 (UTC) відбуваються вибори чотирьох представників спільноти Вікімедіа до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 19 кандидатів.

Саме через ці вибори спільнота Вікімедіа може впливати на якість прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Таким чином члени спільноти можуть вплинути на те, в якому керунку розвиватиметься сама спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа і як вона буде втілюватися. Можна ознайомитися із блогпостом, де про це все (і трохи більше) написано простою мовою: «Світова вікімедійна спільнота йде на вибори Фонду Вікімедіа».

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроєктах та у русі Вікімедіа. Також можна прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут.

Зверніть увагу, що змінилися правила голосування, тепер потрібно «ранжувати» кандидатів, розміщуючи їх за пріоритетом від 1 (найвищий, найбільше хотілося б бачити у Раді) до 19 (найнижчий, найменше хотілося б бачити у Раді).

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова У вікі з К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Ravidreams Равішанкар Айякканну (Ravishankar Ayyakkannu) Індія / Катар тамільська 2005 35.667, найактивніша — таміл. ВП (26.987) адміністратор проєктів тамільською; програмний директор «Вікімедіа Індія» (2014—16), де допоміг вивести тамільські Вікіджерела до топ-10; Керівник стратегічних партнерств Азії та Східної Європи у Фонді Вікімедіа (2016—18), там розробив «Проєкт Тигр» з розвитку контенту мовами Індії з нижчої індійської касти; засновник фонду, що створює інструменти та репозиторії для розвитку вільних знань тамільською; був членом генеральної ради з розвитку тамільських IT-стандартів; активіст опозиції до індійського уряду переконатися, що Рада відображає дух спільноти та руху в усій її діяльності; наглядати за успішним впровадженням стратегії руху; забезпечити, що Рада знає про прагнення та потреби Глобального Півдня
AshLin полковник у відставці Ашвін Байндур (Ashwin Baindur) Індія конкані 2006 33.842, найактивніша — англ. ВП (30.492) автор 655 нових статей в англ. ВП, засновник там вікіпроєкту Лускокрилі; організатор першої індійської Вікіконференції в 2011; був радником «Вікімедіа Індія» та Освітньої програми в Індії 32 роки цивільного та військового виконавчого досвіду у сфері оборони як офіцер-інженер; керував бібліотекою військового коледжу; член правління Армійського філателістичного товариства Індії дати голос спільнотам Глобального Півдня, що підіймаються; розвиток спроможностей у всьому русі; підтримка успішного втілення стратегії; за рівні права для всіх та лідерство маргіналізованих спільнот вести і будувати рух
Adamw Адам Вайт (Adam Wight) Німеччина англійська 2012 3.298, найактивніша — MediaWiki (1.378) 7 років працював розробником програмного забезпечення у Фонді Вікімедіа, нині 2 роки як працює на такій самій посаді у «Вікімедіа Німеччина», поважає спільноту працював розробником ПЗ та різноробочим, заснував продовольчий колектив та безкоштовну школу, намагався створити профспілку Фонду Вікімедіа пряма демократія (повністю виборна Рада, дописувачі — юридичний власник Фонду); різноманіття (зняти деякі ролі з Фонду, віддавати більшість коштів місцевим відділенням); діаспора (підтримка неприбуткової вікіферми без реклами)
Victoria Вікторія Дороніна (Victoria Doronina) Велика Британія російська 2007 80.218, найактивніша — рос. ВП (79.452) адміністраторка російської Вікіпедії, була арбітром, одна з ініціаторів системи посередництва; допомагала заснувати «Вікімедіа РУ» (Росія); авторка історії руВікі; була в Комітеті грантів Фонду родом з Білорусі, захистила дисертацію з біології у Великій Британії, нині працює технічним фахівцем на педагогічному факультеті університету; активістка білоруської опозиції в діаспорі забезпечити незалежний нагляд за діяльністю Фонду; розробити довгострокову стратегію еволюції та відтворення руху; просувати рух Вікімедіа на Глобальному Півдні і серед меншин
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща / США польська 2007 15.998, найактивніша — пол. ВП (10.516) чинний член Ради; адміністратор пол. ВП, колишній стюард, бюрократ, чек'юзер та омбудсмен, був головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії професор теорії управління; викладач Центру інтернету й суспільства Гарварду; засновник найбільшого онлайн-словника Польщі; член правління в розробнику мобільних додатків та в науковому центрі завершення реформи урядування та влиття нових повірених та нового/у CEO (директора) Фонду в команду; відповідь на переслідування, дезінформацію та нові технічні виклики; усталення урядування й фінансування руху
Waltercolor Паскаль Камю-Вальтер [вона] (Pascale Camus-Walter) Франція французька 2011 1.247, найактивніша — фр. ВП (891) членкиня правління «Вікімедіа Франція»; входить до комітету складання Універсального кодексу поведінки асистент сектору соціальних мереж у Відділі цифрової публікації Європейського телебачення ARTE; митець (фотографія, живопис); волонтерила на організації ООН, такі як ВООЗ та ЮНІСЕФ; феміністка зі стажем новий/а CEO (директор) Фонду; слідкувати, щоб інтереси Фонду продовжували співпадати з філософією руху; успішно впроваджувати стратегії (чіткіші методології та правила); якщо нема потрібних інструментів, то маємо створити їх
Reda Kerbouche Реда Кербуш (Reda Kerbouche) Алжир / Росія арабська та шавія 2010 45.349, найактивніша — Вікісховище (19.688) співзасновник і менеджер «Берберських вікімедійців»; відповідальний за комунікації «Вікімедіа Алжир»; співавтор підручника з редагування російської Вікіпедії; колишній член Комітету приєднання; організатор конференцій і конкурсів родом з Казахстану, ріс в Алжирі, захистив дисертацію з менеджменту та живе в Росії; співзасновник та фінансовий директор алжирської культурної організації; був керівником департаменту шведської компанії в Росії гарантія рівного ставлення до усіх в русі Вікімедіа без винятку; знайти рішення проблеми, що деякі афілійовані організації не можуть отримати фінансування Фонду; створити нові партнерства, де їх ще немає
Laurentius Лоренцо Лоса (Lorenzo Losa) Італія італійська 2004 268.449, найактивніша — Вікідані (246.108) адміністратор італійської Вікіпедії, волонтер OTRS, ботовласник; колишній голова правління «Вікімедіа Італія»; був членом Комітету з розподілу коштів (FDC); організатор Конференції Вікімедіа 2013, БоГеМА та «Вікі любить пам'ятки» магістр з математики, писав дисертацію; заснував власну компанію з використанням бібліографічних даних; нині керує розробкою електронної брокерської платформи; у правлінні кількох італійських організацій прозорість у процесах Ради (зокрема враховувати зауваження спільноти), перехід до менш центральної ролі (передати права новій Глобальній раді, яка представлятиме рух); найм і введення нового/ї CEO (директора) Фонду
ProtoplasmaKid Іван Мартінес (Iván Martínez) Мексика іспанська 2006 67.696, найактивніша — ісп. ВП (22.728) адміністратор і автор понад 1000 статей іспанської Вікіпедії; засновник і колишній голова «Вікімедіа Мексика»; координатор «Вікіманії-2015»; омбудсмен; волонтер регіональної вікіспівпраці Iberocoop; член Комітету грантів Фонду 3 роки в галузі маркетингу та організації великих заходів; нині працює над захистом прав людини (і зокрема над адвокацією цифрової безпеки) в одній з найбільших організацій Латинської Америки; засновник і менеджер Creative Commons Мексика введення нового/ї CEO (директора) Фонду; підтримка впровадження стратегії руху (зокрема, децентралізація); різноманітність у русі та розвиток лідерства у спільноті, особливо на Глобальному Півдні; покращення безпеки та інклюзії
GerardM Герард Мейссен (Gerard Meijssen) Нідерланди нідерландська 2003 2.882.980, найактивніша — Вікідані (2.731.183) активний у Вікісловнику, Вікіданих, Вікіпедії та Вікісховищі; засновник Мовного комітету Фонду Вікімедіа; автор першого проєкту GLAM (БоГеМА) з Тропічним музеєм засновник Omegawiki звертати більше уваги на громадськість, яка використовує наші проєкти (наприклад, пошук зображень з Вікісховища, книг з Вікіданих)
Raavimohantydelhi Рааві Моханті (Raavi Mohanty) Індія гінді 2016 1.140, найактивніша — англ. ВП (550) зробив більше тисячі редагувань у 13 різних проєктах, брав участь в організації індійської Вікіконференції, тренував новачків у рамках «Проєкту Тигр», розвивав нові партнерства 25 років золотого досвіду керівником та членом правління малого підприємства в галузі IT в Індії; був волонтером в проєкті уряду Індії з Intel; розвивав проєкти машинного навчання та штучного інтелекту по всьому світу більше фокусу на розвитку навичок; зважати на відео й ілюстрації, щоб люди зі слабшою освітою краще розуміли; зосереджуватися на темах, пов'язаних з локальними потребами (наприклад, в статті Кокос подати харчову цінність)
Fjmustak Фарах Джек Мустаклем (Farah Jack Mustaklem) Палестина арабська й англійська 2005 10.537, найактивніша — араб. ВП (3.595) член-засновник і колишній «Вікімедійців Леванту»; член групи «Арабських вікімедійців»; був членом Комітету приєднання; започаткував Освітню програму в Палестинів; провів віківишкіл для сирійських біженців у Нідерландах родом з США, жив і в США, і в Палестині; програміст за фахом; борець за права людини та цифрові права в арабському світі та за його межами збільшити різноманіття в Раді і представляти маргіналізовані спільноти; більша прозорість урядування і прийняття рішень Фондом; співставити Фонд з рухами за права людини та цифрові права, бо вільне знання є правом для всіх
Mike Peel Майк Піл (Mike Peel) Іспанія англійська 2005 370.305, найактивніша — Вікідані (176.041) адміністратор, автор статей, шаблонів, ботовласник; співзасновник та член першого правління «Вікімедіа Велика Британія»; член «Групи Руху Вікімедіа у Бразилії»; колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) радіоастроном, працював у Сполученому Королівстві й Бразилії, а нині в Іспанії, працює в міжнародних проєктах співпраці над телескопами та керує багатомільйонними проєктами; багато програмує найняти нового/у CEO (директора) Фонду та забезпечити перехідний процес; збільшення прозорості і залучення Ради ФВМ до справ спільноти; децентралізація (перерозподіл завдань між Фондом, афілійованими організаціями й спільнотою)
Vini 175 Вінісіус Сікейра (Vinicius Siqueira) Бразилія португальська 2007 39.752, найактивніша — порт. ВП (35.890) заступник голови «Групи Руху Вікімедіа у Бразилії»; колишній член правління «Вікімедіа Медицина»; активний у напрямках комунікацій, різноманітності та деколонізації лікар у бідних районах Ріо-де-Жанейро, викладає медицину в університеті; гей, активіст за соціальну справедливість, зокрема за доступ до базової медицини та права ЛГБТ+ забезпечити справедливість у прийнятті рішень; інвестувати у навички та розвиток лідерства; підвищити сталість нашого руху; надання сили голосам із Глобального Півдня і маргіналізованих спільнот Глобальної Півночі
Discott Даглас Іан Скотт (Douglas Ian Scott) Південна Африка англійська 2006 15.553, найактивніша — англ. ВП (9.917) активний в англ. ВП та Вікісховищі; колишній голова «Вікімедіа Південна Африка»; голова оргкомітету «Вікіманії-2018»; співорганізатор першої африканської конференції ВікіІндаба; працює над реформою авторського права в ПАР кримінолог за фахом, працював над вирішенням конфліктів; кар'єра дослідника і технолога більше залучення Фонду та Ради зі спільнотою зі збереженням прозорості; найняти та ввести нового/у CEO (директора) Фонду; відновлення балансу між Фондом і спільнотою через розширення ролі спільноти; децентралізація ресурсів
Rosiestep Розі Стівенсон-Ґуднайт (Rosie Stephenson-Goodknight) США сербська (підзабула), англійська 2007 319.723, найактивніша — англ. ВП (223.214) адміністраторка англійської Вікіпедії, співзасновниця груп «Пані в червоному», «ВікіЖінки», «Вікіконференція Пн. Америки»; член правління «Вікімедіа DC» (Вашингтон); голова Комітету приєднання; Вікіпедист року-2016 магістр бізнес-управління; працювала ад'юнкт-професором управління організаціями й викладала залучення талантів; нині на пенсії та є неоплачуваним вікімедійцем-дослідником в університеті найняти й підготувати нового/у CEO (директора) Фонду; покращити урядування Ради і відносини зі спільнотою; продовжувати підтримувати Стратегію руху; надалі розвивати різноманіття спільноти, партнерів тощо
Pavan santhosh.s Паван Сантош Сурампуді (Pavan Santhosh Surampudi) Індія телугу 2013 49.249, найактивніша — телугу ВП (39.056) адміністратор Вікіпедії телугу, автор там 750+ статей; працював в індійській організації CIS-A2K над розвитком проєктів Вікімедіа мовою телугу; організував проєкт з поліпшення 25 тисяч стабів; співорганізатор конференцій виріс у сільській і приміській Індії, перший у родині подорожував літаком; нині менеджер телугу-мовної спільноти у Quora, де працює над партнерствами й маркетингом найм і введення нового/ї CEO (директора) Фонду; уповноваження організацій та спільнот руху через зменшення надмірної централізації; покращення відносин Ради зі спільнотою (розбудова довіри і приналежності)
Lionel Scheepmans Ліонель Шепманс (Lionel Scheepmans) Бельгія французька 2011 29.158, найактивніша — фр. Віківерситет (18.811) 10 років працює над дисертацією з етнографічного дослідження Вікіпедії; співзасновник та колишній член правління «Вікімедіа Бельгія»; адміністратор французького Віківерситету досвід у галузі соціальних та політичних справ (кандидат від Партії піратів на місцевих виборах), антропології, картографії, волонтерських молодіжних рухів, у спільноті неповносправних (дислексія) забезпечити вільне поширення знань та боротися з комерціалізацією; поліпшити співпрацю з волонтерами; слідкувати за дотриманням місії; дотримуватися прозорості; забезпечити гарне управління рухом і Фондом
Yasield Еліана Домініка Яо (Éliane Dominique Yao) Кот-д'Івуар французька 2013 1.960, найактивніша — фр. ВП (877) віцепрезидентка групи «Вікімедійці Кот-д'Івуару»; організаторка проєктів боротьби з гендерною прогалиною контенту; регіональна амбасадорка руху «Мистецтво+Фемінізм» у франкомовній Африці 8 років досвіду в галузі комунікацій, спочатку в уряді (заступниця директора зі зв'язків з громадськістю Міністерства комунікацій Кот-д'Івуару), нині в американській ГО поновлення керівних органів; покращити комунікацію Фонду для децентралізації інформації; підсилити систему гарного врядування руху через диверсифікацію; враховувати думки всіх спільнот при прийнятті рішень


Спільнота української Вікіпедії мала високу явку у попередні роки — найвищу серед великих вікі у 2015 році (25%), а у 2017 році стала другою найактивнішою (27%).

Якщо ж уже проголосували, то перепрошую за зайве нагадування і дякую за активність. Зауважу, що голоси можна змінювати й переголосовувати (враховується останній голос) до завершення виборів, тобто до 23:59 31 серпня 2021 (UTC) --アンタナナ 07:13, 26 серпня 2021 (UTC)

Шаблон:Повіти Королівства Галичини та Володимирії

Вітаю! Першим моїм бажанням було запропонувати Вам самому зробити відкіт, але на Вашій сторінці стоїть оголошення щодо віківідпустки. Щодо суті проблеми. Посилання у шаблоні я вказував на статті конкретного повіту. До слова, повіт у Галичині — це така адміністративна одиниця, яка зберігалася постійною у послідовно у складі п'яти держав (Австро-Угорщина, ЗУНР, Польща, СРСР, Третій Райх). Тож посилання на статтю про даний повіт є абсолютно логічним. Хоча можливе й посилання на історію повіту в окремому часовому відрізку однієї держави, але тільки у випадку наявності подібної статті. Ви ж замінили посилання на наявні статті посиланнями на відсутні статті. Якщо б Ви створили статтю про австро-угорський період існування повіту, тоді б я не заперечив проти зміни посилання. А так у Вас вийшла якась диверсія проти користувачів. З повагою.--Oleh z Kalusha (обговорення) 07:51, 6 вересня 2021 (UTC)

@Oleh z Kalusha Подивіться уважно на ваш варіант шаблону: Бяльський повіт веде на Бельський повіт (Сілезьке воєводство), утворене в 1990-х роках. Бжеський повіт веде на Бжеський повіт (Малопольське воєводство), теж часів сучасної Польщі. Те ж саме для Бохенського, Вадовицького, Велицького, Домбровського та інших повітів. Ці сучасні повіти мають бути відокремлені від повітів часів Австрії, ЗУНР і т.д.. Посилання тут має бути червоне - так можна зрозуміти про які давні повіти статті є, а про які немає. Посилання на сучасні повіти є нерелевантними. --Kanzat (обговорення) 14:20, 6 вересня 2021 (UTC)
@Kanzat Подивіться уважно на ваш варіант шаблону: Ясельський повіт (Австро-Угорщина) замість посилання на Ясельський повіт з конкретним розділом попередньої історії. Аналогічно: Новоторзький повіт (Австро-Угорщина) замість Новоторзький повіт, Новосондецький повіт (Австро-Угорщина) замість Новосондецький повіт, Горлицький повіт (Австро-Угорщина) замість Горлицький повіт. Чомусь ви вставляєте польську назву Бжозовський повіт замість української Березівський та ще й чомусь посилаєтесь на II Річ Посполиту, яка була створена на 65 років пізніше. Якщо посилання на сучасні повіти є нерелевантними, то наявні в них розділи історії часів Австрії, ЗУНР і т.д. є доволі корисними. А посилання має бути червоне в тих випадках, коли немає на що послатись. Бо я більш ніж упевнений, що в Укрвікі ніхто й ніколи не напише окремих статей про історію повітів на польській етнічній території через їх довічну неактуальніть для українців.--Oleh z Kalusha (обговорення) 20:10, 6 вересня 2021 (UTC)

Кандидатура в арбітри

Вітаю. Висунув вашу кандидатуру на виборах в АК, чекаю на ваше рішення. --yakudza 21:14, 6 вересня 2021 (UTC)

Про іншу тему

Вітаю.

Буде в іншу тему), це принагідно звернув увагу, бо подібне вже відбувається не вперше. --Mykola обг 16:51, 13 листопада 2021 (UTC)

Тепер зрозумів. --Kanzat (обговорення) 17:04, 13 листопада 2021 (UTC)

Вандалізм

У статті, про Жанну Бадоєву з'явилася інформація про її псевдо смерть. Прошу зробити віткат. Lestrcher (обговорення) 18:17, 18 листопада 2021 (UTC)

Статус файлу Файл:Lucid dreaming.jpg

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Lucid dreaming.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Gouseru Обг. 14:00, 7 грудня 2021 (UTC)

Хакатон для вікіспільноти: Попередня реєстрація

Вітаю!

ГО «Вікімедіа Україна» розглядає можливість провести вікіхакатон для української спільноти у грудні 2021 року або у січні 2022 року.

У заходу буде дві цілі: 1) підвищити технічні навички редакторів та редакторок вікіпроєктів, навчитися новому; 2) спільно попрацювати над розробкою технічних інструментів.

Якщо вам було б цікаво долучитися до такої події — дізнатися щось нове, навчити чомусь інших людей, або ж просто попрацювати над технічними питаннями разом з іншими вікімедійцями — запрошуємо заповнити анкету попередньої реєстрації. Для участі не обов'язково мати технічні навички, у вас також буде можливість набути їх під час хакатону

Планований формат заходу — онлайн; але можливий також офлайн-компонент, якщо дозволять карантинні обмеження. Деталі визначимо за результатами попередньої реєстрації.

Ви отримали це повідомлення, бо цікавитеся програмуванням і/або зробили чимало редагувань у традиційно «технічних» просторах назв. Якщо ви не хотіли б отримувати запрошення на хакатон чи інші технічні події, напишіть мені або ж вручну вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 18:29, 13 грудня 2021 (UTC)

скрипт

Доброго дня!

Побачив Вікіпедія:Патрулювання#Скрипти. Читаю: для встановлення скрипта додайте код з importScript до свого .js-файлу

Створив сторінку user:Yuri V./common.js.

На сторінці Користувач:Kanzat/HistoryPagePatrolHelper.js немає importScript.

Не знаходжу, де знаходиться importScript, на нього ніде немає лінків. Пошук у просторах 4 та 5 (4=Вікіпедія, 5=Обговорення вікіпедії) мені зовсім не допоміг.

Допоможіть, будь ласка, зрозуміти, що таке importScript, та як ним користуватися.

Де знайти його опис у вікіпедія:довідка?

Yuri V. в) 12:09, 24 грудня 2021 (UTC).

@Yuri V. Ви зробили уже все що треба. Ваша сторінка виглядає так само як моя Користувач:Kanzat/common.js. Очистіть кеш в браузері (Ctrl + F5 чи Ctrl + R в Хромі) і відкрийте ось цю сторінку. Через пару секунд мають підгрузитись жовті/зелені іконки. --Kanzat (обговорення) 12:25, 24 грудня 2021 (UTC)
Оновив ВП:ПАТ, щоб було більш зрозуміло. --Kanzat (обговорення) 12:33, 24 грудня 2021 (UTC)
Yuri V. в) 12:40, 24 грудня 2021 (UTC).
@Yuri V. У вас операційна система часом не Windows 7, чи може браузер старий Internet Explorer. Замість квадратиків мали бути зелені/жовті emoji. Я спробую поміняти на щось інше. --Kanzat (обговорення) 12:53, 24 грудня 2021 (UTC)
@Yuri V. Переробив без емоджі. --Kanzat (обговорення) 13:20, 24 грудня 2021 (UTC)
Подивився зміни diff, раніше в обох випадках були прозорі прямокутники:
prefix = '🟡';
prefix = (isPatrol || isAutopatrol || isBot) ? '🟢' :
Yuri V. в) 15:04, 24 грудня 2021 (UTC).
@Yuri V. Та ні, це у вас щось не так з шрифтами в операційній системі, тому емоджі не показуються. У мене теж Windows 10, Chrome, але все ок. Там перший це жовтий круг https://emojipedia.org/large-yellow-circle/, другий - зелений круг https://emojipedia.org/large-green-circle/. --Kanzat (обговорення) 21:22, 24 грудня 2021 (UTC)

Мельпомена Таврії

Щодо зауваження відносно списку учасників 20-ї "Мельпомени". Ми додали пояснення, що на фестивалі не працювала експертна рада, проте було зафіксовано максимальну кількість учасників на ювілейному фестивалі й далі - перелік. Вважаємо за необхідність зазначити учасників ювілейного фестивалю, адже це унікальна важлива інформація. Альона Мовчан (обговорення) 21:57, 5 січня 2022 (UTC)

@Альона Мовчан Чим більше дрібних фактів ви додаєте до статті, тим більшою вона стає. Якщо ви будете так багато розписувати кожен рік фестивалю, то у вас стаття розростеться до неадекватних розмірів. Можете, як приклад того як не варто робити, глянути на статтю Сліпак_Василь_Ярославович, де розписана кожен його виступ у кожній опері, а ще кожне інтерв'ю з ним і про нього (і це ще не рахуючи статті Вшанування пам'яті Василя Сліпака і Список публікацій про Сліпака Василя Ярославовича, які були винесені в окремі статті).
Енциклопедія по своїй суті має описувати найважливіше з теми і давати релевантну літературу/посилання, а не описувати абсолютно все.
Стосовно "унікальна інформація" - якщо ця інформація унікальна, тобто ніде раніше не опублікована, то це називається оригінальне дослідження, і є забороненим (див. Вікіпедія:Жодних оригінальних досліджень). Хоча, можливо ви мали щось інше на увазі.
Стосовно "ми додали пояснення" - про всяк випадок згадаю, що з одного акаунта може редагувати лише одна особа. Колективні облікові записи заборонені у вікі. --Kanzat (обговорення) 01:29, 6 січня 2022 (UTC)
Хоча, звісно, можете продовжити писати як є. Можливо кожен рік фестивалю є достатньо значимим для окремої статті, і колись буде сенс розділити цю на десяток інших (як статті про щорічні церемонії Оскара). Я у процес редагування втручатись цієї статті поки не планую. --Kanzat (обговорення) 01:45, 6 січня 2022 (UTC)
Також - очевидно, ви пов'язані з темою статті. Якщо ваші редагування пов'язані з певною винагородою від Мельпомена Таврії, чи ви просто на них працюєте, то потрібно про це зазначити на сторінці обговорення статті. Див. Вікіпедія:Редагування за винагороду. --Kanzat (обговорення) 01:32, 6 січня 2022 (UTC)

Дякую за відповідь Ні, не редагую за винагороду. Перелік не унікальний. Вважала за необхідне саме у розділі про ювілейну Мельпомену вказати повний список учасників. Але готова до дискусії. Кожен рік фестивалю є значимим, адже показує процес розвитку фестивалю. Альона Мовчан (обговорення) 08:47, 6 січня 2022 (UTC)

Редагувала сама. Альона Мовчан (обговорення) 09:09, 6 січня 2022 (UTC)

Добре, теж дякую за відповіді. --Kanzat (обговорення) 12:50, 6 січня 2022 (UTC)

Скриньковський

Вітаю. Не встиг відповісти там, напишу тут. «Східноєвропейський журнал...» має ознаки неякісного видання, як і всі продукти ПП «Технологічний центр», див. ScienceRise. Видавництво „Інтернаука“, його журнали та його конференції безумовно виглядають сумнівно. --Brunei (обговорення) 19:50, 17 січня 2022 (UTC)

Щодо патрулювань

Ви відпатрулювали статтю Швеція на зимових Олімпійських іграх 2022. Поясніть, будь ласка, що означає фраза "Швеція кваліфікувала свою чоловічу команду..." і далі в тексті подібні вирази?--Oleksandr Tahayev (обговорення) 10:39, 13 лютого 2022 (UTC)

Означає, що чоловіча команда від Швеції пройшла кваліфікацію. --Kanzat (обговорення) 11:03, 13 лютого 2022 (UTC)
Вираз "Швеція кваліфікувала свою чоловічу команду..." повністю позбавлений сенсу (не може країна кваліфікувати свою команду, а команда має сама кваліфікуватися), і одразу після завершення Олімпіади я Вас буду ставити на позбавлення прав патрульного (зараз не маю часу).--Oleksandr Tahayev (обговорення) 12:25, 13 лютого 2022 (UTC)
Ок. --Kanzat (обговорення) 17:30, 13 лютого 2022 (UTC)

Стипендії на онлайн-участь у міжнародному вікіхакатоні

20—22 травня пройде Wikimedia Hackathon 2022 — міжнародна онлайн-зустріч технічної спільноти вікіпроєктів.

Громадська організація «Вікімедіа Україна» надає фінансові стипендії на участь у хакатоні. Стипендія може покривати витрати, потрібні для технічної участі у хакатоні (наприклад, покупка навушників чи мікрофона), послуги з догляду за дітьми чи схожі сервіси, логістичні витрати тощо.

Податися можна до 18 травня включно, для отримання стипендії потрібне принаймні мінімальне володіння англійською мовою.

Ви отримали це повідомлення, бо цікавитеся програмуванням і/або зробили чимало редагувань у традиційно «технічних» просторах назв. Якщо ви не хотіли б отримувати запрошення на хакатон чи інші технічні події, напишіть мені або ж вручну вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Про підтримку вікіспільноти під час війни читайте за посиланням. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 09:35, 1 травня 2022 (UTC)