Танцюйте, дурні, танцюйте

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Танцюйте, дурні, танцюйте
Dance, Fools, Dance
Жанр драма, кримінал
Режисер Гаррі Бомонт
Сценарист Історія та діалоги:
Ауранія Гувроль
Сценарій:
Річард Шайєр
У головних
ролях
Джоан Кроуфорд
Лестер Вейл
Кларк Ґейбл
Оператор Чарльз Рошер
Композитор Говард Джексон, Луїс Сілверс
Художник Седрік Гіббонс
Кінокомпанія Metro-Goldwyn-Mayer
Дистриб'ютор Metro-Goldwyn-Mayer
Тривалість 80 хв.
Мова англійська
Країна США
Дата виходу 21 лютого, 1931 року
IMDb ID 0021778
CMNS: Танцюйте, дурні, танцюйте у Вікісховищі

«Танцюйте, дурні, танцюйте» (англ. Dance, Fools, Dance) — американський докодексовий повнометражний фільм студії Metro-Goldwyn-Mayer 1931 року. У головних ролях Джоан Кроуфорд, Кларк Ґейбл, та Лестер Вейл — це перший із восьми фільмів, у котрих Кроуфорд та Ґейбл зіграли разом. У кінострічці оповідається про журналіста, який розслідує вбивство колеги. Історія та діалоги створені Ауранією Гувроль, режисер — Гаррі Бомонт.

Сюжет

[ред. | ред. код]

Колишня світська левиця, тепер репортер Бонні Джордан (Кроуфорд), брат якої Родні (Вільям Бейквел) пов'язаний з пивозбутною бандою. Родні керує автомобілем, з якого розстрілюють конкуруючу банду. Колега Бонні, журналіст Берт Скрентон (Кліфф Едвардс), був убитий, коли дізнається занадто багато. Ватажок банди Джейк Люва (Ґейбл) підозрюється у вбивстві Скрентона і Бонні береться за розслідування, ризикуючи своїм життям, щоб дізнатись більше інформації про операції банди. У фіналі злочинці притягнуті до відповідальності. У сюжеті також розгортаються романтичні стосунки Бонні з другом-мільйонером (Валі).

У ролях

[ред. | ред. код]

Реакція

[ред. | ред. код]

Photoplay прокоментував: «Знову Джоан Кроуфорд доводить звання великої драматичної актриси. Ця історія … це сентиментальність, але це хороша сентиментальність і Джоан наповну вдихає життя у характер своєї героїні.»

Історична довідка

[ред. | ред. код]

Фільм створено за мотивами реальних подій, які відбувалися в Чикаго, таких як вбивство репортера Джейка Лінґа та Різня в День Святого Валентина (див. Аль Капоне).

Посилання

[ред. | ред. код]