Файл:Візит до Міністерства оборони України Державного секретаря з питань оборони Великої Британії Гевіна Вілльямсона (44729911742).jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повна роздільність(1000 × 667 пікселів, розмір файлу: 671 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис
Українська: 17 вересня, у Києві, в Міністерстві оборони України відбулася офіційна церемонія зустрічі Державного секретаря з питань оборони Великої Британії пана Гевіна Вілльямсона.

Високого гостя супроводжував Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак. Під час церемонії у виконанні військового оркестру пролунали Державні Гімни обох держав. Державний секретар з питань оборони Великої Британії привітав особовий склад роти Почесної варти Збройних Сил України. Після цього воїни пройшли перед делегаціями України та Великої Британії урочистим маршем. У Києві відбулися переговори делегацій оборонних відомств України та Великої Британії. Під час заходу сторони обговорили безпекову ситуацію у світі та Європі, загрози, які стоять перед двома країнами, а також питання пов’язані з реформуванням Міністерства оборони та Збройних Сил України, співпраці між українським та британським оборонними відомствами у військовій та військово-технічній галузях. Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак наголосив на важливості допомоги Україні у прагненні захистити свої кордони, свою державу, свою землю, побудувати демократичне суспільство, з боку Уряду Великої Британії. За словами генерала армії України Степана Полторака, під час перевогорів сторони наголосили на необхідності поглиблення воєнно-політичного діалогу на рівні міністрів оборони та делегацій оборонних відомств, а також подальшого розвитку військового та військово-технічного співробітництва. – Ми обговорили можливість подальшої співпраці щодо продовження курсової підготовки, налагодження тісної співпраці між оборонно-промисловими комплексами наших країн за різними напрямами. Також йшлося про посилення консультативно-дорадчої допомоги для розвитку спроможностей Збройних Сил України, зокрема щодо системи управління, оборонного планування. Крім того, дуже важливим і критичним для України є питання, пов’язане з наданням допомоги у підвищенні ефективності і спроможностей Військово-Морських Сил України в охороні і обороні морського узбережжя, – зазначив він. Окремо керівник вітчизняного відомства відзначив важливість обговорення можливостей розвитку двосторонньої співпраці та обміну досвідом в питаннях пов’язаних з розбудовою військової інфраструктури в Україні. – Зустріч була конструктивною і перспективною, адже сьогодні розставлені «маячки» і намічені пріоритети. У нас є близько місяця для організації роботи. У листопаді на запрошення свого колеги я планую відвідати з офіційним візитом Лондон, де ми ще раз повернемося до озвучених сьогодні питань і більш детально їх обговоримо. Зокрема, щодо напрямів військово-технічного співробітництва, а також допомоги з метою більш ефективного набуття спроможностей Військово-Морськими Силами України, – підкреслив генерал армії України Степан Полторак.

Міністр оборони України: «Ми можемо і повинні розширити можливості та географію підготовки за програмою «Орбітал»

«Ми можемо і повинні розширити можливості підготовки і перейти від індивідуальної підготовки до підготовки штабів. Крім того, розширити географію підготовки – готувати не тільки у 2-3 навчальних центрах, але й там, де це потрібно для Збройних Сил України». Таке переконання висловив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак, говорячи про наміри британських колег щодо суттєвого розширення ефективного співробітництва у рамках операції «Орбітал» та збільшення термінів перебування в Україні британських радників та інструкторів. – У нас є чіткий план співпраці з Міністерством оборони Великої Британії, відповідно до якого сьогодні ми вже працюємо. Завдяки цій допомозі ми можемо ефективно реформувати Міністерство оборони і Збройні Сили України, – наголосив генерал армії України Степан Полторак. «У нас є повне порозуміння з британською стороною щодо необхідної допомоги у реалізації реформи вітчизняної системи військової освіти», – Степан Полторак

«З початку 2019 року ми приступаємо до активної фази реформи системи військової освіти. Для нас це дуже важливе питання, і у нас є повне порозуміння з британською стороною щодо необхідної допомоги у реалізації цієї реформи». На цьому сьогодні, 17 вересня, наголосив Міністр оборони України генерал армії Степан Полторак. Керівник вітчизняного оборонного відомства підкреслив, що у Великої Британії є величезний досвід у цій сфері. – Нам потрібна дорадча допомога, яким чином цей процес відбувається у Великій Британії, і що нам необхідно зробити. Йдеться не лише про підготовку кадрів, а про підготовку людей, які будуть здійснювати цю реформу і реформу Збройних Сил України в цілому, – зазначив генерал армії України Степан Полторак.

Державний секретар з питань оборони Великої Британії: «Ваша безпека – це безпека і Великої Британії»

Про це йшлося сьогодні, 17 вересня, під час офіційної заяви за результатами зустрічі міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака з Державним секретарем з питань оборони Великої Британії паном Гевіном Вілльямсоном. – Наші переговори були дуже продуктивними: ми обговорили багато питань. І це не є дивним, так як багато існує спільного між двома країнами. Ми – парламентські демократії. Ми віримо в толерантність, справедливість та свободу слова. Наші дві країни разом стикаються з однаковими загрозами, – зазначив пан Гевін Вілльямсон, виражаючи вдячність за проведену зустріч. – Сьогодні ви живете на лінії фронту, але ви не на одинці з цією проблемою. Він наголосив, що делегація Великої Британії прибула в офіційний Київ для того, щоб продемонструвати солідарність з українськими друзями. Пан Вілльямсон також відмітив, вже три роки військовослужбовці Великої Британії допомагають українцям захищати їх територію, підготовивши понад 9,5 тис. військовослужбовців з різних питань: від рятування життя та надання медичної допомоги до розвитку професійних навичок. – Ми дотримуємося наших зобов’язань і будемо з вами, доки існує небезпека, допомагаючи вам відновити мир. Ми не дозволимо зруйнувати наші спільні цінності, – підкреслив він. – Ваша безпека – це безпека і Великої Британії. Відповідаючи на питання щодо останньої заяви Росії про зенітно-ракетний комплекс «Бук», пан Вілльямсон сказав, що це є ще одним прикладом дезінформації, підходом Кремля, відмітивши, що незалежне розслідування довело, що саме російська ракета була випущена сепаратистами, яких підтримує Росія.

ФОТО: Назар Волошин, Михайло Шаровара
Час створення
Джерело Візит до Міністерства оборони України Державного секретаря з питань оборони Великої Британії Гевіна Вілльямсона
Автор Ministry of Defense of Ukraine

Ліцензування

w:uk:Creative Commons
зазначення авторства поширення на тих же умовах
Цей файл доступний на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 Generic
Ви можете вільно:
  • ділитися – копіювати, поширювати і передавати твір
  • модифікувати – переробляти твір
При дотриманні таких умов:
  • зазначення авторства – Ви повинні вказати авторство, надати посилання на ліцензію і вказати, чи якісь зміни було внесено до оригінального твору. Ви можете зробити це в будь-який розсудливий спосіб, але так, щоб він жодним чином не натякав на те, наче ліцензіар підтримує Вас чи Ваш спосіб використання твору.
  • поширення на тих же умовах – Якщо ви змінюєте, перетворюєте або створюєте іншу похідну роботу на основі цього твору, ви можете поширювати отриманий у результаті твір тільки на умовах такої ж або сумісної ліцензії.
Це зображення початково було завантажене користувачем Ministry of Defense of Ukraine на Flickr за посиланням https://flickr.com/photos/140624011@N02/44729911742. 30 грудня 2018 його переглянув робот FlickreviewR 2 і підтвердив, що зображення ліцензоване згідно з умовами cc-by-sa-2.0.

30 грудня 2018

Підписи

Додайте однорядкове пояснення, що саме репрезентує цей файл

Об'єкти, показані на цьому файлі

зображує

Якесь значення без елемента на сайті Вікідані

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний15:49, 30 грудня 2018Мініатюра для версії від 15:49, 30 грудня 20181000 × 667 (671 КБ)TmTransferred from Flickr via #flickr2commons

Така сторінка використовує цей файл:

Метадані