Файл:Українські вертолітники в Ліберії провели порятунок потерпілих на воді (31942563496).jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повна роздільність(1181 × 788 пікселів, розмір файлу: 233 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис

Військовослужбовці 56-го окремого вертолітного загону Місії ООН у Ліберії тренувались у проведенні пошуково-рятувальних робіт над водною поверхнею. До тренування, яке проходило в прибережній смузі Атлантичного океану, залучалися екіпажі вертолітних ланок, особовий склад пошуково-рятувальної та парашутно-десантної служби, а також медики загону. Під час тренування екіпажі вертольота Мі-8 практично відпрацьовували польотні завдання на пошук потерпілих та провели рятувальні роботи в режимі висіння над водною поверхнею, забезпечуючи при цьому роботу спеціалістів пошуково-рятувальної групи. Роль умовно постраждалих виконували медики загону, які за допомогою сигнальних засобів позначали своє місце знаходження. За словами командира вертолітного загону полковника Руслана Розенберга, завдання з пошуку та евакуації потерпілих повітряним шляхом з водної поверхні та з суші покладено лише на український миротворчий контингент. Щовечора на постановці завдань командир загону визначає екіпаж, спеціалістів пошуково-рятувальної та парашутно-десантної служби загону, які нестимуть протягом наступного дня чергування в режимі “SAR STAND BY”. – Будь-якої хвилини екіпаж та рятувальники вертолітного загону можуть бути підняті для надання допомоги потерпілим. В таких екстрених випадках головною запорукою успіху проведення пошуково-рятувальних операцій є професіоналізм та натренованість як льотного складу, так і рятувальників. Власне, саме на це і націлені такі тренування, – розповів командир вертолітного загону полковник Руслан Розенберг. За роботою українських вертолітників спостерігали представники регіонального офісу з керування безпекою польотів західноафриканського регіону ООН, відділу технічного контролю та контролю якості авіації ООН. Вони дали високу оцінку роботі українських військовослужбовців.

Помічник командира 56 ОВЗ по зв’язкам зі ЗМІ майор Олександр Олехнович
Час створення
Джерело Українські вертолітники в Ліберії провели порятунок потерпілих на воді
Автор Ministry of Defense of Ukraine

Ліцензування

w:uk:Creative Commons
зазначення авторства поширення на тих же умовах
Цей файл доступний на умовах ліцензії Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 Generic
Ви можете вільно:
  • ділитися – копіювати, поширювати і передавати твір
  • модифікувати – переробляти твір
При дотриманні таких умов:
  • зазначення авторства – Ви повинні вказати авторство, надати посилання на ліцензію і вказати, чи якісь зміни було внесено до оригінального твору. Ви можете зробити це в будь-який розсудливий спосіб, але так, щоб він жодним чином не натякав на те, наче ліцензіар підтримує Вас чи Ваш спосіб використання твору.
  • поширення на тих же умовах – Якщо ви змінюєте, перетворюєте або створюєте іншу похідну роботу на основі цього твору, ви можете поширювати отриманий у результаті твір тільки на умовах такої ж або сумісної ліцензії.
Це зображення початково було завантажене користувачем Ministry of Defense of Ukraine на Flickr за посиланням https://flickr.com/photos/140624011@N02/31942563496. 11 січня 2017 його переглянув робот FlickreviewR і підтвердив, що зображення ліцензоване згідно з умовами cc-by-sa-2.0.

11 січня 2017

Підписи

Додайте однорядкове пояснення, що саме репрезентує цей файл

Об'єкти, показані на цьому файлі

зображує

Якесь значення без елемента на сайті Вікідані

Canon EOS 100D англійська

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний20:56, 11 січня 2017Мініатюра для версії від 20:56, 11 січня 20171181 × 788 (233 КБ)TmTransferred from Flickr via Flickr2Commons

Така сторінка використовує цей файл:

Метадані