Обговорення:Вакуленко Володимир Володимирович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Найсвіжіший коментар: Вакуленко-К. Володимир у темі «Шаблон Автобіографія» 2 роки тому
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ця стаття була кандидатом у добрі. Див. сторінку обговорення. Відправлена на допрацювання 3 березня 2017 року.

Подивіться правило «Чим не є Вікіпедія»:

Насамперед для покращення якості статті слід додати виноски з посиланнями на авторитетні вторинні джерела до всіх тверджень. Інформація ж, для якої такі джерела навести не можна, має бути вилучена. --Α.Μακυχα 17:47, 22 жовтня 2013 (UTC)Відповісти

Цитати (перенесено з статті)[ред. код]

Переніс сюди цитати, тому що це виглядає як набір уривків з фб постів Вакуленка. Цитати повинні вживатись у статті, якщо хтось інший вважає їх суттєвими, тобто мають бути якісь джерела. Сумніваюсь, що ці цитати є достатньо суттєвими навіть для проекту ВікіЦитати. Можливо є сенс перенести щось в розділ "погляди" (скорочено), хоча посилання на фб не рекомендуються. --Kanzat (обговорення) 16:16, 11 жовтня 2020 (UTC)Відповісти

  • Толерантність до російськомовних давно в мені вичерпалася. За 5 років неоголошеної російсько-української війни мову можна вивчити — сам колись пройшов цей перехідний період. Неповага до мови — це неповага до держави в першу чергу. Російськомовного завжди було і є легко використовувати в маніпулятивних цілях Московією. Саме перше інформаційне поле починається від російськомовних, які попросту не відрізняють де ворожа інформація, а де правдива…
  • По відношенню росіян в Україні: я за те, щоб врешті-решт відбулася депортація їх із країни. Їм тут не місце і вони мають це зрозуміти. Тим пак за депортацію та пригноблення українців та інших націй скоро доведеться розраховуватись…
  • Я не віруюча людина в порожні слова. Говорити про патріотизм і націоналізм можна безкінечно. Можна щодня носити вишиванку, але при цьому займатися брудним зрадництвом. Мене цікавлять дії і виконана робота. А країну часто зраджують і під патріотичними гаслами та прапорами. На жаль, в Україні існує такий термін як «патріотизм гасел і підкупу».
  • Не вір тим, хто попереду тебе — він встигне тебе зрадити. Не вір тим, хто позаду тебе — вони встигнуть вистрелити тобі в спину. Вір лише випробуваним бідою не один раз. Той хто пліч-о-пліч з тобою довів, що може назватися тобі близьким другом…
  • Коли в мене питають, чи щаслива я людина, відповідаю: так. Я вижив і повернувся з усіма при мені кінцівками. Ви спитайте про щастя у тих, хто не має рук чи ніг. Мені доводилось спілкуватися не лише з дорослими-, але й з дітьми-інвалідами. І деякі серед них набагато сильніші за мене духом…
  • Я не рахую чужих грошей. Мене не втішить знання їхньої кількості, та й власний прибуток від цього залишиться нульовим…
  • Найбільший мій страх — зникнути з цього світу порожнім. Життя для мене — це ніби берег уздовж річки, а отже моя задача по цьому берегу постійно рухатись, часом і проти течії…
  • Не терплю інертних людей. Життя — це рух. Проблеми формуються для того, щоб їх вирішувати, а не скиглити над ними…
  • Країна — це я. З мого села починається країна. І якщо я не змінюватиму на краще себе і своє село, то які претензії до столиці, коли разом зі своїм селом гнитиму і я від бездіяльності?..
  • Ворогам пробачають лише мертвим, та й то не завжди…
  • Нафіґ не зі мною, нафіґ в інший бік…

До побачення[ред. код]

Щоб не думали, що я здійснив акт вандалізму. Дійсно видалив сторінку я. Повидаляю всю свою роботу з Вікіпедії. Виплодки! --Вакуленко-К. Володимир (обговорення) 15:06, 20 жовтня 2020 (UTC)Відповісти

Шаблон Автобіографія[ред. код]

Оскільки стаття активно редагується особою, про яку йдеться у статті, оскільки значна чаcтина інформації не підтверджена жодними джерелами, порушує ВП:АД та ВП:В і є, по суті, ВП:ОД, зважаючи на ухвалення правила ВП:Автобіографії, поставив відповідний шаблон у статті.
Шаблон можна зняти за умови переписання статті патрульними та адміністраторами Вікіпедії, приведення її у строгу відповідність до джерел без будь-яких редагувань з боку особи, про яку йдеться у статті. Прошу звернути на це увагу @Вакуленко-К. Володимир: --Kharkivian (обг.) 13:10, 9 травня 2021 (UTC)Відповісти

  1. Воно легше стає? Мені абсолютно байдуже. Ви знищили цю статтю 3 роки тому. Я лише за звичкою доповнюю її. PS. Це я так зрозумів ваша вдячність за мої 5000 редагувань і за статті, які я колись створював? (образа вилучена) Я вас давив і давитиму як заслуговуєте. Доки не навчитеся працювати якісно! А мою хоч зітріть повністю. Що ж ви її повернули?--Вакуленко-К. Володимир (обговорення) 20:33, 12 травня 2021 (UTC)Відповісти
    1. Ото що навчилися, так це шукати образи. Пожитті ображені, тому і заздрість розпирає. А воно життя таке, кожному свій час. Тим пак судячі з виборів % (образа вилучена) у нас глобальніший. Чесно? Та мені плювати, я потролити зайшов. До речі нагадаю, що до конфліктів з самопроголошеними богами на вікіпедії я був вікіпедистом і патрульним. Тому та (лайка вилучена) хто ви, що ви і чим закінчите! Можете знищити -- це не про мене стаття. Раніше тут були книги і фотографії, тепер радянський совок.--Вакуленко-К. Володимир (обговорення) 20:48, 12 травня 2021 (UTC)Відповісти
      1. От ви (лайка вилучена). Що не вистачає (образа вилучена) на більше?--Вакуленко-К. Володимир (обговорення) 07:34, 15 травня 2021 (UTC)Відповісти
        1. Я так зрозумів, що відповідальність у вас (образа вилучена) і Ви попросту мене боїтеся? Правильно, бійтеся (лайка вилучена). Як вам самостійні шаблончики? Ну що на тиждень блокуємо мене, чи як? Ви ж по людському не розумієте. І 2. Назвіть хоч одну причину, щоб я ставився до вас з повагою? Це ви називаєте статею? Решта ще гірше -- сира калька з російської. Зате моя сторінка поперек горла. У вас то нульові досягнення. От я з українською вікіпедією не можу працювати, можете пояснити чому? Чи не тому, що таких як я ви повиживали і робити якісні статті просто нікому? Це приклад сирої кальки з англійської. Сором та й годі: https://uk.wikipedia.org/wiki/Перша_Східна_Туркестанська_республіка А це приклад більшості статей в укрвікі: https://uk.wikipedia.org/wiki/Шеньсі Тобто на ваш погляд історії не має в цієї провінції. А як же я на свій блог знайшов і переклав?

Ну ось республіканський період. Користуйтеся, не шкода. Воно є на моєму блозі. Ви ж вижили мене: Під час Синхайської революції повстанський рух швидко поширився на півдні і заході країни — провінції Хунань і Шеньсі проголосили незалежність від Пекіна.  22 жовтня 1911 відбулося повстання в Сіані. Громада мусульман-хуейців на чолі з Чжаном Фенхуї в Шеньсі підтримували революціонерів, тоді як мусульмани-хуейці з Ґаньсу на чолі з Ма Анляном підтримували Цін. Невдовзі поміж цими громадами виникли бойові зіткнення де прибічники династії Цін атакували Шеньсі. Однак, після звістки про те, що Пуй збирається зректися престолу, Ма погодився приєднатися до республіканців. Революціонери створили військовий уряд двох міст Циньлунь (Шенсі) та Фухань (Ґаньсу) і обрали Чжан Фенхуя новим губернатором. Після того, як 24 жовтня було захоплено квартал Сіань-Маньчжу, синхайські сили вбили під час різанини бл. 20 тис. маньчжурців. Вижити вдалося небагатьом заможнім маньчжурам, яких відкупили їхні жінки. Молоді маньчжурські дівчата були схоплені мусульманами-хуейцями і навернені в мусульманство.

Після утворення Китайської республіки в 1912 році була проведена адміністративно-територіальна реформа, в ході якої провінції і повіти збереглися, але були скасовані управи і округи, а колишні комісаріати стали повітами.

У 1918 році командувачем націоналістичних військ у Шенсі став Юй Южень, але в 1922 році війська були розпущені.  У 1927 році Юй став постійним членом урядового комітету націоналістів і залишався на посаді до 1930 року.

В кінці 1920-х рр. у різних районах провінції Шеньсі почалися збройні виступи на підтримку радянської влади. В 1934-1936 рр. керівництво над північчю провінції здійснювали комуністичні уряди Хубей-Хенань-Шенсі (кит. 鄂 豫 陕 苏维埃), Сичуань-Шенсі та Північного Шенсі. У 1937 році після узгодження з Гомінданом з метою відкриття другого фронту в спільній боротьбі проти японців, комуністи на кордоні з провінціями Шенсі, Ґаньсу та Нінся утворили регіон ШенҐанНін (кит. 陝甘寧 邊區 ), столицею якого стало місті Ян'ань. Однак, після того як Японія капітулювала, комуністи й далі залишилися контролювати регіон. В березні 1947 року Гоміндан почав наступ і спочатку перемагав комуністів, але в 1948 році вони перейшли в контрнаступ і в квітні знову відновили владу в Ян'ані. У травні-червні 1949 року гомінданські війська Ху Цзуннаня зазнали нищівної поразки, втративши центральну частину провінції Шеньсі, в тому числі і Сіань. Місто зайняли комуністи на чолі з Пен Дехуаєм. У червні 1950 року регіон ШенҐанНін було реорганізовано у Північно-Західний військово-політичний комітет (кит. 西北军政委员会).--Вакуленко-К. Володимир (обговорення) 09:48, 17 травня 2021 (UTC)Відповісти