Самокат

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Tretroller alt.JPG
Stepje.jpg
Brest2012 - Guillaume.jpg

Самокатмайданчик для ніг, встановлений на колесах, що має кермо і приводиться в рух методом відштовхування.

У сучасному виконанні найчастіше являє собою майданчик для ніг під назвою дека, з нековзним покриттям на подобі матеріалу шліфувальної шкурки, що знаходяться на двох колесах розташованих одне за іншим. Спереду до платформи кріпиться вертикальна стійка-кермо, як правило регульована по висоті, з прогумованими ручками. При їзді водій відштовхується одною ногою від землі, утримуючи другу на деці і тримаючись за ручки.

Історія створення[ред.ред. код]

Точний час створення першого самоката не встановлено, але його зображення зустрічаються вже на стародавніх фресках. Перші відомості про виготовлення самоката, відносяться до 1761 року, самокат був виготовлений в Німеччині каретним майстром Міхаелем Касслер. У 1791 році, у Франції, граф де Сіврак виготовив самокат дуже схожий на самокат Міхаеля Касслер який назвав - «Селяріфер». Важливим удосконаленням став винахід Карла фон Драйза, ним став самокат з керованим переднім колесом. Принцип пересування залишився колишнім. Самокати з керованим колесом набули популярності у Франції та Англії. Англійські самокати, на відміну від німецьких, мали залізну раму.

Класифікація самокатів[ред.ред. код]

Самокати класифікуються за їх ознаками:

  • По діаметру коліс: малі і великі;
  • За призначенням: гоночні або полугоночні, для дорослих;
  • По прохідності: міські, шосейні, кросові, снігоходні;
  • За конструктивними особливостями: велоприводні і складні.

Сучасний самокат[ред.ред. код]

Діаметр коліс сучасного самоката буває 10 см, 12 см, 14 см, 15см (6 дюймів), 20 см, а також є самокати з надувними колесами 12 дюймів і від 8 кг вагою. Колеса виготовляються з пластику, з обрезиненного пластика, поліуретану (PU) або ПВХ-полівінілхлориду (PVC).

Вага самоката може коливатися від 2-х до 5 кг.

Максимальна висота рульової стійки становить 1 м. При цьому, будучи телескопічної конструкції, вона забирається, що забезпечує зручність при перенесенні та зберіганні самоката.

Більшість самокатів має складну конструкцію, що робить їх зручними для транспортування.

Основним матеріалом для самокатів є алюміній і сталь, частіше їх сплави.