Обговорення користувача:Білецький В.С./Архів 15

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Сторінку Критичні мінерали номіновано на вилучення

Стаття Критичні мінерали, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 14 липня 2021. Що ще можна зробити? --Kammerer55 (обговорення) 00:28, 14 липня 2021 (UTC)

Статтю Факельна лінія висунуто на поліпшення

Стаття Факельна лінія, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 16 липня 2021, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Brunei (обговорення) 09:37, 16 липня 2021 (UTC)

YesТак Зроблено

Статтю Фонові води висунуто на поліпшення

Стаття Фонові води, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 16 липня 2021, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Brunei (обговорення) 18:01, 16 липня 2021 (UTC)

YesТак Зроблено

Статтю Ізогонізм висунуто на поліпшення

Стаття Ізогонізм, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 20 липня 2021, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Brunei (обговорення) 20:23, 20 липня 2021 (UTC)

Цю статтю доцільно перенести у Вікісловник. У мене дуже погано працює інтернет. При можливості - перенесіть, будь ласка.--Білецький В.С. (обговорення) 04:46, 21 липня 2021 (UTC)
Добре. --Brunei (обговорення) 08:00, 21 липня 2021 (UTC)

Статтю Реліктова вода висунуто на поліпшення

Стаття Реліктова вода, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 23 липня 2021, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Brunei (обговорення) 21:54, 23 липня 2021 (UTC)

YesТак Зроблено

Сторінку Скляров Андрій Юрійович номіновано на вилучення

Стаття Скляров Андрій Юрійович, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 24 липня 2021. Що ще можна зробити? --reNVoy (обговорення) 19:53, 24 липня 2021 (UTC)

Гірничий інженер

Вітаю. Мене зацікавила отака персона: Малюшицький Юрій Миколайович. Ви випадково не маєте про нього більше інформації? --Brunei (обговорення) 20:30, 29 липня 2021 (UTC)

Подивився в Енциклопедії гірничої механіки (2008) - не знайшов його. Але є в ЕСУ. Він займавля кар"єрами, відкритими гірничими роботами - тому запитаю у профільних фахівців у Дніпрі. Результат повідомлю.--Білецький В.С. (обговорення) 20:38, 29 липня 2021 (UTC)

Вікіманія 2021: Стипендії на онлайн-участь від «Вікімедіа Україна»

Привіт!

13-17 серпня пройде Вікіманія — щорічна глобальна конференція для міжнародного вікіруху. ГО «Вікімедіа Україна» відкрила зголошення на стипендії на віртуальну участь у Вікіманії.

Підтримку надаємо активним членам та членкиням української вікіспільноти. Стипендія може покривати витрати, необхідні для онлайн-участі у конференції: наприклад, вартість технічних аксесуарів чи догляду за дітьми на час Вікіманії. Якщо вас це цікавить, запрошуємо подавати заявку до 8 серпня включно.

Детальні умови читайте за посиланням.

Ви отримали це повідомлення, бо входите до лав членів ГО «Вікімедіа Україна». --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 12:42, 31 липня 2021 (UTC)

Львівська западина

Доброго дня, пане Володимире Стефановичу! Заповнюючи шаблон, зіткнувся із червоним посиланням на Львівську (Галицько-Волинську) западину. Потрібно залишити червоним, чи стаття вже існує і потрібно прив'язати (Львівська крейдова, палеозойський прогин, інша)? Можете виправити/залишити/вилучити перенаправлення власноруч. Дякую за допомогу.--Dim Grits 15:29, 1 серпня 2021 (UTC)

Залишаємо Львівська крейдова западина. Треба перепровірити за друкованими джерелами. Зараз не маю доступу до бібліотек. Тільки з вересня. Дякую.--Білецький В.С. (обговорення) 17:34, 1 серпня 2021 (UTC)

Цокольні рівнини

Вітаю! У якому науковому джерелі англійською чи німецькою мовою (написаному носями мови, а не іноземцями) можна почитати про існування таких понять, як socle plain (англійською) і Sockelebene (німецькою)? Дякую. --Yuriz (обговорення) 16:59, 2 серпня 2021 (UTC)

Прогугліть! Ось за 1 хв знайшов:

1. socle plain:

2. Sockelebene

Можу повідомити, що англійськими і німецькими відповідниками термінів МГЕ займалися професійні перекладачі (перекладачки) які тривалий час перебували у відповідних мовних середовищах, спеціалізувалися виключно на гірничо-технічній тематиці, науках про землю. Вони - працівники профільних НДІ. Їх прізвища зазначені в МГЕ. З повагою --Білецький В.С. (обговорення) 18:20, 2 серпня 2021 (UTC)

Дякую, але я просив «написану носіями мови», а не "The Great Soviet Encyclopedia (1979)". "file:///C:/Users/Lenovo/Downloads" — Ви це серйозно? --Yuriz (обговорення) 18:09, 2 серпня 2021 (UTC)
Частина зазначеної літератури (це - декілька % того, що пропонує ГУГЛ - авторство носіїв мови, зокрема, Dictionary German-English --Білецький В.С. (обговорення) 18:20, 2 серпня 2021 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за липень—серпень 2021

Доброго дня!

Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Він доступний у блозі за посиланням. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 09:25, 18 серпня 2021 (UTC)

Дякую--Білецький В.С. (обговорення) 10:22, 18 серпня 2021 (UTC)

Статтю Гістерокристалізація висунуто на поліпшення

Стаття Гістерокристалізація, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 18 серпня 2021, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Brunei (обговорення) 21:26, 18 серпня 2021 (UTC)

Дякую. Займуся. Але комп був у 2-х ремонтах. Зараз - тестую комп.--Білецький В.С. (обговорення) 09:16, 19 серпня 2021 (UTC)
Вітаю, колеги. Я зробив перенаправлення на перекристалізацію, зміст переніс туди, у різновиди.--Leon II (обговорення) 10:27, 19 серпня 2021 (UTC)
Усім дякую за участь. --Brunei (обговорення) 10:45, 19 серпня 2021 (UTC)
Я теж дякую.--Білецький В.С. (обговорення) 11:37, 19 серпня 2021 (UTC)

Дуже важливо: проголосуйте на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа (якщо ще не встигли)!

До 23:59 31 серпня 2021 (UTC) відбуваються вибори чотирьох представників спільноти Вікімедіа до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 19 кандидатів.

Саме через ці вибори спільнота Вікімедіа може впливати на якість прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Таким чином члени спільноти можуть вплинути на те, в якому керунку розвиватиметься сама спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа і як вона буде втілюватися. Можна ознайомитися із блогпостом, де про це все (і трохи більше) написано простою мовою: «Світова вікімедійна спільнота йде на вибори Фонду Вікімедіа».

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроєктах та у русі Вікімедіа. Також можна прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут.

Зверніть увагу, що змінилися правила голосування, тепер потрібно «ранжувати» кандидатів, розміщуючи їх за пріоритетом від 1 (найвищий, найбільше хотілося б бачити у Раді) до 19 (найнижчий, найменше хотілося б бачити у Раді).

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова У вікі з К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Ravidreams Равішанкар Айякканну (Ravishankar Ayyakkannu) Індія / Катар тамільська 2005 35.667, найактивніша — таміл. ВП (26.987) адміністратор проєктів тамільською; програмний директор «Вікімедіа Індія» (2014—16), де допоміг вивести тамільські Вікіджерела до топ-10; Керівник стратегічних партнерств Азії та Східної Європи у Фонді Вікімедіа (2016—18), там розробив «Проєкт Тигр» з розвитку контенту мовами Індії з нижчої індійської касти; засновник фонду, що створює інструменти та репозиторії для розвитку вільних знань тамільською; був членом генеральної ради з розвитку тамільських IT-стандартів; активіст опозиції до індійського уряду переконатися, що Рада відображає дух спільноти та руху в усій її діяльності; наглядати за успішним впровадженням стратегії руху; забезпечити, що Рада знає про прагнення та потреби Глобального Півдня
AshLin полковник у відставці Ашвін Байндур (Ashwin Baindur) Індія конкані 2006 33.842, найактивніша — англ. ВП (30.492) автор 655 нових статей в англ. ВП, засновник там вікіпроєкту Лускокрилі; організатор першої індійської Вікіконференції в 2011; був радником «Вікімедіа Індія» та Освітньої програми в Індії 32 роки цивільного та військового виконавчого досвіду у сфері оборони як офіцер-інженер; керував бібліотекою військового коледжу; член правління Армійського філателістичного товариства Індії дати голос спільнотам Глобального Півдня, що підіймаються; розвиток спроможностей у всьому русі; підтримка успішного втілення стратегії; за рівні права для всіх та лідерство маргіналізованих спільнот вести і будувати рух
Adamw Адам Вайт (Adam Wight) Німеччина англійська 2012 3.298, найактивніша — MediaWiki (1.378) 7 років працював розробником програмного забезпечення у Фонді Вікімедіа, нині 2 роки як працює на такій самій посаді у «Вікімедіа Німеччина», поважає спільноту працював розробником ПЗ та різноробочим, заснував продовольчий колектив та безкоштовну школу, намагався створити профспілку Фонду Вікімедіа пряма демократія (повністю виборна Рада, дописувачі — юридичний власник Фонду); різноманіття (зняти деякі ролі з Фонду, віддавати більшість коштів місцевим відділенням); діаспора (підтримка неприбуткової вікіферми без реклами)
Victoria Вікторія Дороніна (Victoria Doronina) Велика Британія російська 2007 80.218, найактивніша — рос. ВП (79.452) адміністраторка російської Вікіпедії, була арбітром, одна з ініціаторів системи посередництва; допомагала заснувати «Вікімедіа РУ» (Росія); авторка історії руВікі; була в Комітеті грантів Фонду родом з Білорусі, захистила дисертацію з біології у Великій Британії, нині працює технічним фахівцем на педагогічному факультеті університету; активістка білоруської опозиції в діаспорі забезпечити незалежний нагляд за діяльністю Фонду; розробити довгострокову стратегію еволюції та відтворення руху; просувати рух Вікімедіа на Глобальному Півдні і серед меншин
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща / США польська 2007 15.998, найактивніша — пол. ВП (10.516) чинний член Ради; адміністратор пол. ВП, колишній стюард, бюрократ, чек'юзер та омбудсмен, був головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії професор теорії управління; викладач Центру інтернету й суспільства Гарварду; засновник найбільшого онлайн-словника Польщі; член правління в розробнику мобільних додатків та в науковому центрі завершення реформи урядування та влиття нових повірених та нового/у CEO (директора) Фонду в команду; відповідь на переслідування, дезінформацію та нові технічні виклики; усталення урядування й фінансування руху
Waltercolor Паскаль Камю-Вальтер [вона] (Pascale Camus-Walter) Франція французька 2011 1.247, найактивніша — фр. ВП (891) членкиня правління «Вікімедіа Франція»; входить до комітету складання Універсального кодексу поведінки асистент сектору соціальних мереж у Відділі цифрової публікації Європейського телебачення ARTE; митець (фотографія, живопис); волонтерила на організації ООН, такі як ВООЗ та ЮНІСЕФ; феміністка зі стажем новий/а CEO (директор) Фонду; слідкувати, щоб інтереси Фонду продовжували співпадати з філософією руху; успішно впроваджувати стратегії (чіткіші методології та правила); якщо нема потрібних інструментів, то маємо створити їх
Reda Kerbouche Реда Кербуш (Reda Kerbouche) Алжир / Росія арабська та шавія 2010 45.349, найактивніша — Вікісховище (19.688) співзасновник і менеджер «Берберських вікімедійців»; відповідальний за комунікації «Вікімедіа Алжир»; співавтор підручника з редагування російської Вікіпедії; колишній член Комітету приєднання; організатор конференцій і конкурсів родом з Казахстану, ріс в Алжирі, захистив дисертацію з менеджменту та живе в Росії; співзасновник та фінансовий директор алжирської культурної організації; був керівником департаменту шведської компанії в Росії гарантія рівного ставлення до усіх в русі Вікімедіа без винятку; знайти рішення проблеми, що деякі афілійовані організації не можуть отримати фінансування Фонду; створити нові партнерства, де їх ще немає
Laurentius Лоренцо Лоса (Lorenzo Losa) Італія італійська 2004 268.449, найактивніша — Вікідані (246.108) адміністратор італійської Вікіпедії, волонтер OTRS, ботовласник; колишній голова правління «Вікімедіа Італія»; був членом Комітету з розподілу коштів (FDC); організатор Конференції Вікімедіа 2013, БоГеМА та «Вікі любить пам'ятки» магістр з математики, писав дисертацію; заснував власну компанію з використанням бібліографічних даних; нині керує розробкою електронної брокерської платформи; у правлінні кількох італійських організацій прозорість у процесах Ради (зокрема враховувати зауваження спільноти), перехід до менш центральної ролі (передати права новій Глобальній раді, яка представлятиме рух); найм і введення нового/ї CEO (директора) Фонду
ProtoplasmaKid Іван Мартінес (Iván Martínez) Мексика іспанська 2006 67.696, найактивніша — ісп. ВП (22.728) адміністратор і автор понад 1000 статей іспанської Вікіпедії; засновник і колишній голова «Вікімедіа Мексика»; координатор «Вікіманії-2015»; омбудсмен; волонтер регіональної вікіспівпраці Iberocoop; член Комітету грантів Фонду 3 роки в галузі маркетингу та організації великих заходів; нині працює над захистом прав людини (і зокрема над адвокацією цифрової безпеки) в одній з найбільших організацій Латинської Америки; засновник і менеджер Creative Commons Мексика введення нового/ї CEO (директора) Фонду; підтримка впровадження стратегії руху (зокрема, децентралізація); різноманітність у русі та розвиток лідерства у спільноті, особливо на Глобальному Півдні; покращення безпеки та інклюзії
GerardM Герард Мейссен (Gerard Meijssen) Нідерланди нідерландська 2003 2.882.980, найактивніша — Вікідані (2.731.183) активний у Вікісловнику, Вікіданих, Вікіпедії та Вікісховищі; засновник Мовного комітету Фонду Вікімедіа; автор першого проєкту GLAM (БоГеМА) з Тропічним музеєм засновник Omegawiki звертати більше уваги на громадськість, яка використовує наші проєкти (наприклад, пошук зображень з Вікісховища, книг з Вікіданих)
Raavimohantydelhi Рааві Моханті (Raavi Mohanty) Індія гінді 2016 1.140, найактивніша — англ. ВП (550) зробив більше тисячі редагувань у 13 різних проєктах, брав участь в організації індійської Вікіконференції, тренував новачків у рамках «Проєкту Тигр», розвивав нові партнерства 25 років золотого досвіду керівником та членом правління малого підприємства в галузі IT в Індії; був волонтером в проєкті уряду Індії з Intel; розвивав проєкти машинного навчання та штучного інтелекту по всьому світу більше фокусу на розвитку навичок; зважати на відео й ілюстрації, щоб люди зі слабшою освітою краще розуміли; зосереджуватися на темах, пов'язаних з локальними потребами (наприклад, в статті Кокос подати харчову цінність)
Fjmustak Фарах Джек Мустаклем (Farah Jack Mustaklem) Палестина арабська й англійська 2005 10.537, найактивніша — араб. ВП (3.595) член-засновник і колишній «Вікімедійців Леванту»; член групи «Арабських вікімедійців»; був членом Комітету приєднання; започаткував Освітню програму в Палестинів; провів віківишкіл для сирійських біженців у Нідерландах родом з США, жив і в США, і в Палестині; програміст за фахом; борець за права людини та цифрові права в арабському світі та за його межами збільшити різноманіття в Раді і представляти маргіналізовані спільноти; більша прозорість урядування і прийняття рішень Фондом; співставити Фонд з рухами за права людини та цифрові права, бо вільне знання є правом для всіх
Mike Peel Майк Піл (Mike Peel) Іспанія англійська 2005 370.305, найактивніша — Вікідані (176.041) адміністратор, автор статей, шаблонів, ботовласник; співзасновник та член першого правління «Вікімедіа Велика Британія»; член «Групи Руху Вікімедіа у Бразилії»; колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) радіоастроном, працював у Сполученому Королівстві й Бразилії, а нині в Іспанії, працює в міжнародних проєктах співпраці над телескопами та керує багатомільйонними проєктами; багато програмує найняти нового/у CEO (директора) Фонду та забезпечити перехідний процес; збільшення прозорості і залучення Ради ФВМ до справ спільноти; децентралізація (перерозподіл завдань між Фондом, афілійованими організаціями й спільнотою)
Vini 175 Вінісіус Сікейра (Vinicius Siqueira) Бразилія португальська 2007 39.752, найактивніша — порт. ВП (35.890) заступник голови «Групи Руху Вікімедіа у Бразилії»; колишній член правління «Вікімедіа Медицина»; активний у напрямках комунікацій, різноманітності та деколонізації лікар у бідних районах Ріо-де-Жанейро, викладає медицину в університеті; гей, активіст за соціальну справедливість, зокрема за доступ до базової медицини та права ЛГБТ+ забезпечити справедливість у прийнятті рішень; інвестувати у навички та розвиток лідерства; підвищити сталість нашого руху; надання сили голосам із Глобального Півдня і маргіналізованих спільнот Глобальної Півночі
Discott Даглас Іан Скотт (Douglas Ian Scott) Південна Африка англійська 2006 15.553, найактивніша — англ. ВП (9.917) активний в англ. ВП та Вікісховищі; колишній голова «Вікімедіа Південна Африка»; голова оргкомітету «Вікіманії-2018»; співорганізатор першої африканської конференції ВікіІндаба; працює над реформою авторського права в ПАР кримінолог за фахом, працював над вирішенням конфліктів; кар'єра дослідника і технолога більше залучення Фонду та Ради зі спільнотою зі збереженням прозорості; найняти та ввести нового/у CEO (директора) Фонду; відновлення балансу між Фондом і спільнотою через розширення ролі спільноти; децентралізація ресурсів
Rosiestep Розі Стівенсон-Ґуднайт (Rosie Stephenson-Goodknight) США сербська (підзабула), англійська 2007 319.723, найактивніша — англ. ВП (223.214) адміністраторка англійської Вікіпедії, співзасновниця груп «Пані в червоному», «ВікіЖінки», «Вікіконференція Пн. Америки»; член правління «Вікімедіа DC» (Вашингтон); голова Комітету приєднання; Вікіпедист року-2016 магістр бізнес-управління; працювала ад'юнкт-професором управління організаціями й викладала залучення талантів; нині на пенсії та є неоплачуваним вікімедійцем-дослідником в університеті найняти й підготувати нового/у CEO (директора) Фонду; покращити урядування Ради і відносини зі спільнотою; продовжувати підтримувати Стратегію руху; надалі розвивати різноманіття спільноти, партнерів тощо
Pavan santhosh.s Паван Сантош Сурампуді (Pavan Santhosh Surampudi) Індія телугу 2013 49.249, найактивніша — телугу ВП (39.056) адміністратор Вікіпедії телугу, автор там 750+ статей; працював в індійській організації CIS-A2K над розвитком проєктів Вікімедіа мовою телугу; організував проєкт з поліпшення 25 тисяч стабів; співорганізатор конференцій виріс у сільській і приміській Індії, перший у родині подорожував літаком; нині менеджер телугу-мовної спільноти у Quora, де працює над партнерствами й маркетингом найм і введення нового/ї CEO (директора) Фонду; уповноваження організацій та спільнот руху через зменшення надмірної централізації; покращення відносин Ради зі спільнотою (розбудова довіри і приналежності)
Lionel Scheepmans Ліонель Шепманс (Lionel Scheepmans) Бельгія французька 2011 29.158, найактивніша — фр. Віківерситет (18.811) 10 років працює над дисертацією з етнографічного дослідження Вікіпедії; співзасновник та колишній член правління «Вікімедіа Бельгія»; адміністратор французького Віківерситету досвід у галузі соціальних та політичних справ (кандидат від Партії піратів на місцевих виборах), антропології, картографії, волонтерських молодіжних рухів, у спільноті неповносправних (дислексія) забезпечити вільне поширення знань та боротися з комерціалізацією; поліпшити співпрацю з волонтерами; слідкувати за дотриманням місії; дотримуватися прозорості; забезпечити гарне управління рухом і Фондом
Yasield Еліана Домініка Яо (Éliane Dominique Yao) Кот-д'Івуар французька 2013 1.960, найактивніша — фр. ВП (877) віцепрезидентка групи «Вікімедійці Кот-д'Івуару»; організаторка проєктів боротьби з гендерною прогалиною контенту; регіональна амбасадорка руху «Мистецтво+Фемінізм» у франкомовній Африці 8 років досвіду в галузі комунікацій, спочатку в уряді (заступниця директора зі зв'язків з громадськістю Міністерства комунікацій Кот-д'Івуару), нині в американській ГО поновлення керівних органів; покращити комунікацію Фонду для децентралізації інформації; підсилити систему гарного врядування руху через диверсифікацію; враховувати думки всіх спільнот при прийнятті рішень


Спільнота української Вікіпедії мала високу явку у попередні роки — найвищу серед великих вікі у 2015 році (25%), а у 2017 році стала другою найактивнішою (27%).

Якщо ж уже проголосували, то перепрошую за зайве нагадування і дякую за активність. Зауважу, що голоси можна змінювати й переголосовувати (враховується останній голос) до завершення виборів, тобто до 23:59 31 серпня 2021 (UTC) --アンタナナ 07:13, 26 серпня 2021 (UTC)

Вікіконференція 2021 пройде 2—3 жовтня онлайн та в кількох містах — долучайтеся!

Вітаю!

Цього року ГО «Вікімедіа Україна» проведе щорічну Вікіконференцію 2—3 жовтня. Вона пройде у гібридному форматі: зустрічі у кількох містах України та онлайн-програма. Реєстрація та збір пропозицій до програми триває до 20 вересня включно.

Перший конференційний день — субота 2 жовтня — буде онлайновим. У неділю 3 жовтня конференція буде поділена на вікізустрічі у Києві, Харкові, Львові і Турбові Вінницької області. (Можливі зміни у разі погіршення епідеміологічної ситуації).

Участь у конференції безкоштовна за попередньою реєстрацією. Якщо хочете долучитися до вікізустрічі, при реєстрації можна буде подати заявку для отримання стипендії на проїзд та проживання.

Ви отримали це повідомлення, бо входите до лав членів ГО «Вікімедіа Україна» і/або брали участь у схожих заходах в минулому. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 09:21, 9 вересня 2021 (UTC)

Додавання інформації в статтю «Бурштинові війни»

Добрий день!

Більш ніж півтора роки тому Вами було додано інформацію до статті Бурштинові війни (Ваш внесок https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=Бурштинові_війни&diff=next&oldid=26060229), але неправильно оформлено посилання на джерела інформації. Якщо конкретно, Ви створили такі примітки: <ref name="Chornyj_burshtyn"/> і <ref name="Проблема видобутку бурштину"/>, але не додали до них жодного посилання або тексту. Буду вдячний, якщо виправите цю помилку) На все добре! --SergZolo (обговорення) 14:24, 14 вересня 2021 (UTC)

за ці півтора року я вже не пам"ятаю що там було. Тому простіше видалити. І Вам це простіше, бо Ви в темі.--Білецький В.С. (обговорення) 14:34, 14 вересня 2021 (UTC)
Вікіпедія:Кандидати_у_добрі_статті/Архів/2019-12-27#Окремі_питання --Olvin (обговорення) 14:58, 14 вересня 2021 (UTC)
Мабуть звідси: Вікіпедія:Кандидати_у_добрі_статті/Архів/2019-12-27#Окремі_питання --Olvin (обговорення) 15:24, 14 вересня 2021 (UTC)
Так, дуже схоже на те. Дякую Вам за допомогу) p.s. Я не зовсім в темі, просто взявся виправляти статті з категорії "Сторінки з помилками посилань". Так і на ту статтю потрапив. --SergZolo (обговорення) 16:17, 14 вересня 2021 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за серпень—вересень 2021

Доброго дня!

Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна». Він доступний у блозі за посиланням. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 11:05, 16 вересня 2021 (UTC)

Шаблон пишу у статті Факультети НТУ «ХПІ»

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Факультети НТУ «ХПІ» був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 13:08, 20 вересня 2021 (UTC)

Олів'є Гранжан

Білецький В.С., чого Ви не доредагували сторінку Олів'є Гранжан? Ви ж забули написати його телекар'єру, він же рефері «Intervilles»! Тільки повну кар'єру введіть, добре? :)

"Вікіпедія" - колективний продукт. Ніхто нічого не "доредаговує" (за виключенням добрих і вибраних статей - та й то за бажанням). Всі роблять що можуть і коли можуть.--Білецький В.С. (обговорення) 06:17, 22 вересня 2021 (UTC)

В його сторінці немає статті «Кар'єра», введіть її, будь ласка, ось так!):

Вікіпедія - не мій особистий проект. Це колективний проект. Я зробив стаб. Хочете і можете доповнювати - будь ласка.--Білецький В.С. (обговорення) 04:18, 3 жовтня 2021 (UTC)

Кар'єра

Також його роботи — Intervilles, Большие гонки, Ігри патріотів і ін. Будь ласка! :) Я чекаю, якщо Ви на зв'язку в Вікіпедії!) 94.153.53.60 23:19, 2 жовтня 2021 (UTC)

Статтю Рамп висунуто на поліпшення

Стаття Рамп, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 23 вересня 2021, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Brunei (обговорення) 11:36, 23 вересня 2021 (UTC)

YesТак Зроблено--Білецький В.С. (обговорення) 15:59, 23 вересня 2021 (UTC)

Сторінку Турбовентилятор номіновано на вилучення

Стаття Турбовентилятор, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 23 вересня 2021. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 11:37, 23 вересня 2021 (UTC)

Перенесено до вентилятор--Білецький В.С. (обговорення) 16:02, 23 вересня 2021 (UTC)

Щодо Файл:Суярко.JPG

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Суярко.JPG. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Kharkivian (обг.) 18:44, 23 вересня 2021 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за вересень—жовтень 2021

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за вересень—жовтень 2021. Запрошую ознайомлюватися із ним у блозі за посиланням. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 14:07, 15 жовтня 2021 (UTC)

Сторінку Епюр номіновано на вилучення

Стаття Епюр, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 жовтня 2021. Що ще можна зробити? --Vlad Обговорення 19:18, 18 жовтня 2021 (UTC)

Стаття «Зінов'єв Геннадій Михайлович»

Ви створили цю статтю. Вчений щойно помер. Я трохи доробив статтю і додав джерела. Перевірте, при нагоді. ** Я анонімний автор. 20.10.2021

Продивився. Добре, що вдосконалили статтю. Але про такого науковця можна і треба розказати більше. Дякую за Ваш внесок.--Білецький В.С. (обговорення) 18:23, 20 жовтня 2021 (UTC)

Статтю Підметка висунуто на поліпшення

Стаття Підметка, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 24 жовтня 2021, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Brunei (обговорення) 14:36, 24 жовтня 2021 (UTC)

YesТак Зроблено

Сторінку Ураліди номіновано на вилучення

Стаття Ураліди, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 30 жовтня 2021. Що ще можна зробити? --Olion17 (обговорення) 21:46, 30 жовтня 2021 (UTC)

Онлайн-конференція CEE Meeting 2021 пройде 5—7 листопада; доступні стипендії на участь від «Вікімедіа Україна»

Привіт!

5—7 листопада пройде Wikimedia CEE Online Meeting 2021 — щорічна конференція вікіспільноти Центральної та Східної Європи.

Громадська організація «Вікімедіа Україна» надає стипендії на онлайн-участь у заході. Cтипендія може покривати, наприклад, вартість навушників чи мікрофона; догляд за дітьми на час конференції; інші витрати, корисні для участі в онлайн-конференції.

Дедлайн для подання на стипендію — 2 листопада, завтра (якщо вам потрібно більше часу, напишіть мені).

Ви отримали це повідомлення, бо входите до лав членів ГО «Вікімедіа Україна» і/або брали участь у схожих заходах в минулому.

--AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 12:57, 1 листопада 2021 (UTC)

Статтю Заплановані гірничі виробки висунуто на поліпшення

Стаття Заплановані гірничі виробки, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 5 листопада 2021, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Submajstro (обговорення) 16:41, 5 листопада 2021 (UTC)

Поєднав з Гірнича виробка--Білецький В.С. (обговорення) 19:49, 5 листопада 2021 (UTC)

Сторінку Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр номіновано на вилучення

Стаття Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 листопада 2021. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 14:05, 6 листопада 2021 (UTC)

Сторінку Натік номіновано на вилучення

Стаття Натік, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 листопада 2021. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 22:42, 6 листопада 2021 (UTC)

Згоден. Треба перенести у Словник. --Білецький В.С. (обговорення) 06:18, 7 листопада 2021 (UTC)

Статтю Корелометр висунуто на поліпшення

Стаття Корелометр, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 6 листопада 2021, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Brunei (обговорення) 22:43, 6 листопада 2021 (UTC)

YesТак Зроблено

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за жовтень—листопад 2021

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за жовтень—листопад 2021. Запрошую ознайомлюватися із ним у блозі за посиланням. --AntonProtsiuk (WMUA) (обговорення) 10:17, 23 листопада 2021 (UTC)

Статтю Підошва (взуття) висунуто на поліпшення

Стаття Підошва (взуття), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 11 грудня 2021, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Brunei (обговорення) 15:23, 11 грудня 2021 (UTC)

YesТак Зроблено --Білецький В.С. (обговорення) 16:53, 11 грудня 2021 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за листопад—грудень 2021

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за листопад—грудень 2021. Запрошую ознайомлюватися із ним у блозі за посиланням. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 18:39, 15 грудня 2021 (UTC)

Дякую!--Білецький В.С. (обговорення) 13:14, 16 грудня 2021 (UTC)

Сторінку Древньоевксинський басейн номіновано на об'єднання

Статтю Древньоевксинський басейн, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на об'єднання. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 грудня 2021. reNVoy (обговорення) 21:15, 18 грудня 2021 (UTC)

В принципі можна і об"єднати.--Білецький В.С. (обговорення) 21:20, 18 грудня 2021 (UTC)

Статтю Варіантність висунуто на поліпшення

Стаття Варіантність, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 18 грудня 2021, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --reNVoy (обговорення) 21:24, 18 грудня 2021 (UTC)

YesТак Зроблено--Білецький В.С. (обговорення) 21:41, 18 грудня 2021 (UTC)

Сторінку Детонаційна хвиля номіновано на об'єднання

Статтю Детонаційна хвиля, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на об'єднання. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 грудня 2021. reNVoy (обговорення) 21:54, 18 грудня 2021 (UTC)

Статтю Світа Араб висунуто на поліпшення

Стаття Світа Араб, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 19 грудня 2021, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --reNVoy (обговорення) 12:25, 19 грудня 2021 (UTC)

Бачу Ви прибрали шаблон щодо покращення, однак джерел так і не додали.--reNVoy (обговорення) 13:38, 19 грудня 2021 (UTC)
Ще декілька хвилин - і все буде.--Білецький В.С. (обговорення) 13:40, 19 грудня 2021 (UTC)
В основному - YesТак Зроблено--Білецький В.С. (обговорення) 14:09, 19 грудня 2021 (UTC)

Сторінку Автоматика номіновано на вилучення

Стаття Автоматика, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 24 грудня 2021. Що ще можна зробити? --Yuriz (обговорення) 10:58, 24 грудня 2021 (UTC)

Сторінку Гідроімпульсатор номіновано на об'єднання

Статтю Гідроімпульсатор, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на об'єднання. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 28 грудня 2021. reNVoy (обговорення) 10:07, 28 грудня 2021 (UTC)

Об"єднувати не має смислу - у одному випадку гідротехніка, в іншому - електротехніка. Імпульси різні: гідроімпульс та електроімпульс. Все різне. Статтю доповнив. Ще треба знайти рисунок. Шукаю.--Білецький В.С. (обговорення) 18:06, 28 грудня 2021 (UTC)

Сторінку Аміачно-селітряні вибухові речовини номіновано на об'єднання

Статтю Аміачно-селітряні вибухові речовини, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на об'єднання. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 28 грудня 2021. reNVoy (обговорення) 10:26, 28 грудня 2021 (UTC)

Дякую, що звернули увагу. Але об"єднувати з аміачною селітною недоцільно. По суті - це різні речі. Аміачна селітра входить до цих вибухових речовин як основний складник, але там ще велика кількість складників від яких залежать характеристики самої вибухової композиції. Я доповнив статтю. Тепер це понад 3000 байт. Треба залишити самостійною. Стаття маєпотенціал розвиватися далі.--Білецький В.С. (обговорення) 17:20, 28 грудня 2021 (UTC)

Сторінку AUBEMA Maschinenfabrik GmbH номіновано на вилучення

Стаття AUBEMA Maschinenfabrik GmbH, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 5 січня 2022. Що ще можна зробити? --reNVoy (обговорення) 08:28, 5 січня 2022 (UTC)

Думайте перш ніж братись за редагування

Якого хєра лізти вносити якість свої дрібні і нікому не потрібні зміни у статтю, що з'явилась лише кілька хвилин тому і явно містить лише заголовок? Через от ваше редагування пропала велика праця з розміщення самої статті--IGEO map (обговорення) 07:48, 7 січня 2022 (UTC)

1. Перепрошую, не побачив, що стаття редагується. Ви ж не поставили відповідного оголошення. У мене теж було багато таких ситуацій. Треба ставити ПИШУ.

2. "дрібні і нікому не потрібні зміни"? - це НЕ ТАК. Те що я вношу,хоч за обсягом і невелике - воно уніфікує виклад у систему. Зокрема - посилання на різновид родовища - нафтове, газове тощо. Це тривіальна вікіфікація. Доречі, Вікіпедія - не індивідуальний, а колективний проект. Так що ставтеся спокійніше до доповнень, вікіфікування, структурування Вашого первинного матеріалу.

3. Ви робите зараз добрі статті. Але Ваш незичливий стиль спілкування неприпустимий. Думайте перш ніж братись за листування з колегами. Успіхів! ПС: Принагідно: З Різдвом Христовим! --Білецький В.С. (обговорення) 08:00, 7 січня 2022 (UTC)

Сторінку Довірчий інтервал номіновано на поліпшення

Стаття Довірчий інтервал, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення, її необхідно поліпшити, аби привести у відповідність вимогам Вікіпедії.. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 11 січня 2022. 37.73.106.15 16:11, 11 січня 2022 (UTC)

Дякую, що повідомили. Але треба повідомити і тих, хто найбільше доклався до цієї статті. Бо моїх там всього 10%. Інше - не зовсім місцями коректні переклади. Не мої.--Білецький В.С. (обговорення) 18:21, 11 січня 2022 (UTC)

запит джерел

Доброго дня, вельмишановний Володимире Стефановичу!

Було би дуже добре, якби Ви знайшли і вказали джерела на підтвердження добре відомих мені фактів, які я щойно diff навів у статті Енциклопедист:

  • Цю Енциклопедію Університет Каразіна дійсно подавав на державну премію (точніше, колектив авторів). Але МОН Держпремію присудила Сумському університету. Таким чином, "Гірнича енциклопедія" не отримала цю відзнаку.--Білецький В.С. (обговорення) 12:02, 13 січня 2022 (UTC)

@Perohanych: шановний Юрію Йосиповичу, прошу, допоможіть зі статистикою:

З повагою,

Yuri V. в) 11:54, 13 січня 2022 (UTC).

  • Ковтунець питання не вирішував. Тодішня міністерка все вирішувала авторитарно. От вона і вирішила на користь якоїсь методичної розробки з ІТ технологій від Сумського університету. А Гірнича енциклопедія, яку підтримував, зокрема ректор Університету Шевченка та Брюховецький В.С. залишилася без нагороди.--Білецький В.С. (обговорення) 12:06, 13 січня 2022 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за грудень 2021—січень 2022

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за грудень 2021 — січень 2022. Запрошую ознайомлюватися із ним у блозі за посиланням. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 18:01, 13 січня 2022 (UTC)

Дякую.--Білецький В.С. (обговорення) 18:32, 13 січня 2022 (UTC)

Щодо статусу файлів від 14 січня 2022 року

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файли:

Однак, схоже, що ці файли завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщені ці фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Якщо файли звантажені зі сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщені ці фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення взяті з книги, а Ви є автором чи правовласником.

Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файли із сервера. Дякуємо за розуміння. 白猫しろ ねこОбг. 11:42, 14 січня 2022 (UTC)

Фото картин я зробив особисто у художньому музеї м. Деканька, що на Полтавщині, де вони виставлені для широкого загалу. У музеї дивитися можна, а у Вікіпедії - не можна?--Білецький В.С. (обговорення) 18:11, 14 січня 2022 (UTC)
будь-яке фото у Вікіпедії можна використовувати й із комерційною ціллю. Це й відрізняє Вікіпедію від картинних галерей. Репродукції картин, їх фотографування чи інші варіанти створення ідентичних копій (репрографічне відтворення), крім марок, захищаються авторським правом відповідно до закону України Про авторське право і суміжні права ст. 8, 26. --白猫しろ ねこОбг. 18:28, 14 січня 2022 (UTC)
Ну не можна - значить не можна.--Білецький В.С. (обговорення) 18:43, 14 січня 2022 (UTC)

Сторінку АСК-газ номіновано на вилучення

Стаття АСК-газ, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 23 січня 2022. Що ще можна зробити? --Andrewredk (обговорення) 19:44, 23 січня 2022 (UTC)

Вікімарафон 2022: Долучайтеся і допомагайте новачкам

Доброго дня!

Із 27 до 31 січня в україномовному розділі Вікіпедії триває Вікімарафон — щорічна кампанія для написання нових статей і залучення волонтерів-дописувачів на честь дня народження української Вікіпедії, яке святкуватимемо цієї неділі.

Організаційна команда Вікімарафону запрошує і Вас створити статтю у межах цієї акції, а також маємо й інше прохання як до активного у Вікіпедії патрульного.

Під час Вікімарафону до Вікіпедії долучається чимало нових користувачів і користувачок, котрі щиро хочуть допомогти розвитку енциклопедії, однак не завжди можуть розібратися з усіма правилами і практиками. Тож потрібна допомога із патрулюванням статей та роботи з новачками щодо них.

Якщо у Вас є достатньо вільного часу і бажання, запрошуємо Вас долучитися до проєкту Вікімарафону з патрулювання та допомагати цілеспрямовано перевіряти усі новостворені в цей період статті. Записатися можна за посиланням; для активних учасників проєкту передбачені сувеніри.

Якщо ж долучитися до проєкту патрулювання Вікімарафону не можете — просимо принаймні пам'ятати про Вікімарафон і проявляти особливу толерантність до новачків у ці дні. Ми будемо вдячні, якщо у процесі звичного патрулювання статей Ви будете допомагати новачкам освоїтися і не будете ставитися до них суворо ) — наприклад, у випадку некритичного порушення правил не будете ставити статтю на вилучення, а спочатку звернете увагу автора на проблеми.

Із будь-якими питаннями Ви можете звертатися до організаційної команди Вікімарафону, зокрема за електронною адресою wikimarathonwikimedia.org.ua.

Від імені організаційної команди Вікімарафону, --Нестеренко Оля (обговорення) 10:23, 28 січня 2022 (UTC)

Привіт! Дякую, що долучилися до проєкту патрулювання. Хочу звернути вашу увагу, що список статей до патрулювання для перших днів марафону уже доступний на сторінці за посиланням (і буде оновлюватися протягом наступних днів). Тож уже можна і варто братися за перевірку конкретних статей і допомогу їх авторам ) --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 19:59, 29 січня 2022 (UTC)
Зараз готуюся до виїзду у Запоріжжя, обласну бібліотеку для проведення вікімарафону оф-лайн.--Білецький В.С. (обговорення) 20:04, 29 січня 2022 (UTC)

Повідомлення щодо Вікімарафону

Привіт! Пишу, щоб звернути вашу увагу, що ви створювали статті під час Вікімарафону до 18-річчя української Вікіпедії, однак деякі чи всі з цих статей не подані на Вікімарафон шаблоном на сторінці обговорення.

Якщо ви й не планували брати участі у Вікімарафоні, або ж планували подати на нього не всі створені у цей період статті — перепрошуємо, що потурбували!

Однак якщо ви брали участь у Вікімарафоні, будь ласка, пройдіться створеними вами статтями і додайте на їх сторінки обговорення відповідний шаблон. Як це зробити, читайте в інструкції за посиланням.

Також нагадуємо, що за участь у Вікімарафоні можна отримати сувеніри поштою; для цього потрібно записатися на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2022/Учасники не пізніше 7 лютого. Для цього потрібно мати принаймні одну статтю, створену у період з 27 до 31 січня 2022 року та позначену шаблоном Вікімарафону на сторінці обговорення

Якщо у вас є питання, пишіть мені або за адресою wikimarathonwikimedia.org.ua. Дякую за ваш внесок! --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 11:58, 3 лютого 2022 (UTC)

Сторінку Інститут євроатлантичного співробітництва номіновано на вилучення

Стаття Інститут євроатлантичного співробітництва, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 лютого 2022. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 06:00, 10 лютого 2022 (UTC)

Сторінку Superject номіновано на вилучення

Стаття Superject, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 березня 2022. Що ще можна зробити? --reNVoy (обговорення) 09:58, 22 березня 2022 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за лютий—березень 2022

Вітаю! Вийшов випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна» за лютий—березень 2022 — про інформаційний спротив російському вторгненню, нові можливості для вікіспільноти на час війни та інші новини. Читайте його у блозі за посиланням. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 21:12, 23 березня 2022 (UTC)

Сторінку Ізотонія номіновано на вилучення

Стаття Ізотонія, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 28 березня 2022. Що ще можна зробити? --Yuriz (обговорення) 16:46, 28 березня 2022 (UTC)

Запрошення долучитися до «Українського місяця» у польській Вікіпедії

Сторінка проєкту
Сторінка проєкту

Привіт!

Ви вказали на своїй сторінці, що гарно володієте польською мовою. Тому, якщо ви маєте зараз таку можливість, запрошую долучитися до покращення висвітлення України у польському мовному розділі Вікіпедії.

«Український місяць» триває до кінця квітня. Головний приз для учасників та учасниць — право вибору благодійної організації, що допомагає біженцям з України, якій організатори пожертвують 1000 злотих. Серед додаткових призів: подарункові набори з символікою вікіпроєктів та українські солодощі.

Про можливості допомоги для української вікіспільноти під час війни ви можете прочитати на сторінці за посиланням. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 14:49, 3 квітня 2022 (UTC)

Дякую за листа. На жаль, у мене посередній рівень польської. Але спробую підключитися. З повагою--Білецький В.С. (обговорення) 15:03, 3 квітня 2022 (UTC)

Час щось робити із цим Глосарієм

Вельмишановний пане Білецький! Я, поряд з усією вікіспільнотою, високо ціную Ваш величезний внесок до Укрвікі, зокрема в галузі геології. Разом із тим маю зазначити, що Ваше зловживання Глосарієм термінів з хімії як джерелом систематично створює проблеми в хімічному розділі. Ось лише приклади, які більш-менш випадково (без жодного слідства) потрапили до моєї уваги, переважно це сторінки з мого списку спостереження.

  1. Ви додаєте інформацію, яку вже було зі статті вилучено раніше за відсутності підтверджень в (інших) АД.
  2. Ви дублюєте інформацію, порушуючи структуру статті, яку потім доводиться відновлювати.
  3. Ви додаєте посилання на Глосарій до статей, створених без його залучення.
  4. Ви розпочали війну за честь Глосарію з фахівцем, використовуючи нефахові аргументи й на межі ВП:НО.

Мої пропозиції:

  • Я ціную власну анонімність, але бачу, що це заважає Вам з'ясувати мій фаховий рівень. Отже, Ви пишете мені електронного листа зі зворотною електронною адресою для відповіді, ми знайомимося і в приватній бесіді я надаю особисто Вам будь-яку інформацію аж до скану окремих моїх документів та контактного телефону.
  • Коли Ви за Глосарієм створюєте нову статтю, Ви помічаєте її якимось із шаблонів {{stub}}. Це гарантує, що із часом її буде приведено до енциклопедичного вигляду (оскільки глосарій не має містити й не містить енциклопедичних статей), навіть якщо її доведеться перейменувати чи приєднати до іншої.
  • Якщо стаття з такою самою назвою вже існує в Укрвікі й не позначена шаблоном {{stub}}, Ви не додаєте до неї з Глосарію нічого, в тому числі посилання на нього.
  • З'ясувавши для себе мій фаховий рівень, Ви надалі ведете зі мною змістовну фахову дискусію за правилами Укрвікі, чи натомість запрошуєте до неї будь-кого, здатного це робити.

Коротко, ці пропозиції зводяться до двох тез: а) глосарій не призначений для покращення енциклопедичних статей; б) правила Укрвікі однакові для всіх. --Olion17 (обговорення) 07:45, 14 квітня 2022 (UTC)

Колего Olion17! 1. Я не маю ніякого часу і бажання цікавитися вашим фаховим рівнем, вести з вами дискусії (тим паче, не в моїй сфері). Мені достатньо знати фаховий рівень авторів "Глосарію". 2. Звичайно, правила Укрвікі однакові для всіх - як для мене, так і для вас. І ви, і я, і інші можемо писати нові статті, покращувати існуючі, робити перепосилання, вікіфікувати і т.д. При цьому ТРЕБА посилатися на АД. Всі видання НАНУ - це АД. 3. Що стосується пропозиції - коли за Глосарієм створюється нова стаття (будь ким - мною, вами, ще кимось), то доцільно помічати її шаблоном {{stub}} - то ця пропозиція, з моєї точки зору, цілком прийнятна. --Білецький В.С. (обговорення) 09:35, 14 квітня 2022 (UTC)

Вибух нафтової платформи Deepwater Horizon

Чи не могли б ви вичитати цей підрозділ? Я не знайшов його в англовікі і джерел нема, тому я не розумію про що там йдеться. --Igor Yalovecky (обговорення) 20:33, 21 квітня 2022 (UTC)

Дякую. Добре. Але не так швидко. У якихось десятках км триває артилерійська канонада. Можливо буду переїздити. --Білецький В.С. (обговорення) 21:07, 21 квітня 2022 (UTC)
Зробив декілька ключових посилань.--Білецький В.С. (обговорення) 15:23, 22 квітня 2022 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за березень—квітень 2022

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за березень—квітень 2022. Запрошую ознайомлюватися із ним у блозі за посиланням. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 15:19, 26 квітня 2022 (UTC)

Дякую.--Білецький В.С. (обговорення) 17:06, 26 квітня 2022 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за квітень—травень 2022

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за квітень—травень 2022. Читайте його у блозі за посиланням; прочитати та поширити Фейсбук-версію можна за цим посиланням. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 20:55, 19 травня 2022 (UTC)

Дякую--Білецький В.С. (обговорення) 09:03, 20 травня 2022 (UTC)

Сторінку Галицьке село наприкінці XVII — в першій половині XVIII століття номіновано на вилучення

Стаття Галицьке село наприкінці XVII — в першій половині XVIII століття, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 травня 2022. Що ще можна зробити? Dgho (обговорення) 16:15, 22 травня 2022 (UTC)

Статус файлу Файл:Обложка пирко гот.jpg

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Обложка пирко гот.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Анатолій (обг.) 21:36, 22 травня 2022 (UTC)

Сторінку Список українських організацій номіновано на вилучення

Стаття Список українських організацій, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 29 травня 2022. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 14:05, 29 травня 2022 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за травень—червень 2022

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за травень—червень 2022. Читайте його у блозі за посиланням; прочитати та поширити Фейсбук-версію можна за цим посиланням. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 13:20, 16 червня 2022 (UTC)

Дякую--Білецький В.С. (обговорення) 17:16, 16 червня 2022 (UTC)

Статус Файл:Піскорський1.jpg

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Піскорський1.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-4.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. reNVoy (обговорення) 13:34, 21 червня 2022 (UTC)

Переклад з іншомовних Вікі

Вітаю. Натрапив на статтю Бітумний вапняк, яку ви створили. Є до вас декілька проханнь:

1) При перекладі статті з іншомовної Вікіпедії, згідно, ВП:Переклад, необхідно або "під час збереження перекладеного тексту в полі «Опис змін» (під вікном редагування) слід обов'язково зазначити, що це переклад, і дати посилання на оригінальну статтю", або скористатись шаблоном {{Перекладена стаття}}, який додається до обговорення статті. Або ж для перекладу використовувати інструмент Переклад вмісту. При користуванні ним не потрібно нічого вказувати, він сам все зробить за вас при збереженні тексту.

Інакше ви порушуєте авторське право.

2) Бажано статті хоча б мінімально категоризувати та додавати інтервікі.

Дякую! --ZERTINHO (обговорення) 15:36, 23 червня 2022 (UTC)

Потрібна допомога по новому керівнику САП

Один з користувачів створив статтю Клименко Олександр (детектив НАБУ) . Але він недосвідчений і 2 дні нічого не редагує. Постать нового керівника САП викликатиме величезний інтерес. Переіменуйте її будь-ласка і можливо доредагуйте. Як анонімний користувач я не можу її перейменувати. З повагою -- 95.158.41.37 (обговорення) 12:39, 19 липня 2022 (UTC)-

Дякую, що звернули увагу. Переіменував. Там висить банер "Ця стаття в процесі редагування певний час." Тому редагувати її прямо зараз не рекомендується. А після зняття цього оголошення (через декілька днів) можна буде розширити статтю. Дякую.--Білецький В.С. (обговорення) 09:46, 19 липня 2022 (UTC)
Дуже вдячний за швидке реагування!

Вітаю, Володимире Стефановичу! Почув від аноніма замість подяки на СО, що я «один з користувачів» та «недосвідчений». От таке... Зняв {{edited}}. З повагою, — Yuri V. в) 12:25, 19 липня 2022 (UTC).

Вітаю! Ну що ж..... Буває.--Білецький В.С. (обговорення) 12:28, 19 липня 2022 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за червень—липень 2022

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за червень—липень 2022. Читайте його у блозі за посиланням; прочитати та поширити Фейсбук-версію можна за цим посиланням. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 10:59, 22 липня 2022 (UTC)

Дякую!--Білецький В.С. (обговорення) 14:49, 9 серпня 2022 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за липень—серпень 2022

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за липень—серпень 2022. Читайте його у блозі за посиланням; прочитати та поширити Фейсбук-версію можна за цим посиланням. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 19:45, 18 серпня 2022 (UTC)

Сторінку НВО «Респіратор» номіновано на вилучення

Стаття НВО «Респіратор», значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 21 серпня 2022. Що ще можна зробити? --Анатолій (обг.) 22:06, 21 серпня 2022 (UTC)

Файл під загрозою

Доброго дня, Володимире Стефановичу!

Фото #Друзі не використовується, і 3 липня AlexKozur поставив на нього мітку швидкого вилучення {{db-notwebhost}}: diff.

Це вільний файл, і Ви, як автор, можете перенести його до Сховища.

Yuri V. в) 13:39, 11 вересня 2022 (UTC).

Щодо ВУЕ

Вітаю. Додав посилання на інші вікі, крім італійської, бо її перенесли в чернетку Bozza:Grande Enciclopedia ucraina. Щоб додати посилання на іншу вікі потрібно зайти в меню зліва Іншими мовами → Редагувати посилання і у Вікідата у розділі Вікіпедія додати посилання. --Submajstro (обговорення) 06:42, 26 серпня 2022 (UTC)

Дуже вдячний!--Білецький В.С. (обговорення) 07:41, 26 серпня 2022 (UTC)

Щодо Файл:Глосарій.jpg

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Глосарій.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. reNVoy (обговорення) 10:29, 8 вересня 2022 (UTC)

Щодо Файл:Козак Мамай (посібник).jpg

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Козак Мамай (посібник).jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. reNVoy (обговорення) 10:30, 8 вересня 2022 (UTC)

Вітаю! Я бачу Ви не розумієте як працюють ліцензії. Ви позначили, що є власником авторських прав на цей твір, хоча це не є так. Навіть, якщо Ви сфтографували/зісканували якусь картину чи інший твір, Ви не стаєте власником авторських прав. Власником досі є ориігнальний художник і Ви не можете передавати твір у суспільне надбання. Прощу надалі такого не робити. --reNVoy (обговорення) 16:37, 26 вересня 2022 (UTC)

Щодо Файл:Вісник університету Каразіна.jpg

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Вісник університету Каразіна.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. reNVoy (обговорення) 20:00, 18 вересня 2022 (UTC)

Щодо Файл:Обкладинка розробки родовищ.jpg

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Обкладинка розробки родовищ.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. reNVoy (обговорення) 20:05, 18 вересня 2022 (UTC)

Вітаю, Володимире Стефановичу. Я використав Шаблон:Обкладинка книги з ОДВ, якщо його додати через підстановку (subst)
{{subst:Обкладинка книги з ОДВ|Mining of Mineral Deposits}}
, то він додасть одразу все необхідне. Також є подібні {{Логотип з ОДВ}}, {{Постер з ОДВ}}, {{ФП з ОДВ}}, {{Обкладинка альбому з ОДВ}}. --yakudza 22:35, 19 вересня 2022 (UTC)
Дякую--Білецький В.С. (обговорення) 06:22, 20 вересня 2022 (UTC)

Файл Файл:Друзі.JPG номіновано на вилучення

Файл Файл:Друзі.JPG, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 2 жовтня 2022. Що ще можна зробити? --Vlad Обговорення 16:10, 2 жовтня 2022 (UTC)

Сторінку Підприємства залізорудної промисловості України номіновано на вилучення

Стаття Підприємства залізорудної промисловості України, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 жовтня 2022. Що ще можна зробити? --Юрко (обговорення) 11:37, 6 жовтня 2022 (UTC)

Сторінку Полюс (електрод) номіновано на вилучення

Стаття Полюс (електрод), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 9 жовтня 2022. Що ще можна зробити? --塩基Base 22:20, 9 жовтня 2022 (UTC)

Статус Файл:Мономах.jpg

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Мономах.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-4.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. 白猫しろ ねこОбг. 17:50, 12 жовтня 2022 (UTC)

Сторінку Компактність номіновано на вилучення

Стаття Компактність, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 14 жовтня 2022. Що ще можна зробити? --Юрко (обговорення) 18:14, 14 жовтня 2022 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за вересень—жовтень 2022

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за вересень—жовтень 2022. Читайте його у блозі за посиланням або на інших ресурсах «Вікімедіа Україна». --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 08:27, 18 жовтня 2022 (UTC)

дякую--Білецький В.С. (обговорення) 09:34, 18 жовтня 2022 (UTC)

Сторінку Кореляція електронів номіновано на вилучення

Стаття Кореляція електронів, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 19 жовтня 2022. Що ще можна зробити? --BlackStar1991 I was born that make this world better 17:59, 19 жовтня 2022 (UTC)

Якщо це копія відомого раніше - то треба перенаправити. --Білецький В.С. (обговорення) 19:31, 19 жовтня 2022 (UTC)

Статтю Абсорбувальний вологовідділювач висунуто на поліпшення

Стаття Абсорбувальний вологовідділювач, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 22 жовтня 2022, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Vlad Обговорення 11:39, 22 жовтня 2022 (UTC)

Покращив--Білецький В.С. (обговорення) 18:02, 22 жовтня 2022 (UTC)

Сторінку Мінерали лептотермальні номіновано на вилучення

Стаття Мінерали лептотермальні, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 30 жовтня 2022. Що ще можна зробити? --Vlad Обговорення 07:58, 30 жовтня 2022 (UTC)

Сторінку Методи сходження номіновано на вилучення

Стаття Методи сходження, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 7 листопада 2022. Що ще можна зробити? --Юрко (обговорення) 17:12, 7 листопада 2022 (UTC)

Запрошення долучитися до Тижня української мови та літератури

Вітаю з пройденим Днем української писемності та мови! З нагоди цього свята запрошую долучитися до Тижня української мови та літератури, який триває до кінця листопада.

Організатори — громадська організація «Вікімедіа Україна» та Міністерство культури та інформаційної політики України. Активні учасники й учасниці отримають призи та сувеніри від організаторів. Минулого року ви брали участь у Тижні української мови — тож, можливо, вам буде цікаво приєднатися і зараз та допомогти покращити висвітлення цієї важливої теми в українській Вікіпедії. --Acedtalk 11:53, 10 листопада 2022 (UTC)

Дякую--Білецький В.С. (обговорення) 12:24, 10 листопада 2022 (UTC)

Шаблон пишу у статті Рідкісноземельні елементи

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Рідкісноземельні елементи був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 12:11, 13 листопада 2022 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за жовтень—листопад 2022

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за вересень—жовтень 2022. Читайте його у блозі за посиланням або на інших ресурсах «Вікімедіа Україна». --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 15:38, 14 листопада 2022 (UTC)

Дякую--Білецький В.С. (обговорення) 18:05, 14 листопада 2022 (UTC)

Сторінку Репресія (техніка) номіновано на вилучення

Стаття Репресія (техніка), значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 7 грудня 2022. Що ще можна зробити? --ZERTINHO (обговорення) 14:09, 7 грудня 2022 (UTC)

Сторінку ВНДІПІГідротрубопровід номіновано на вилучення

Стаття ВНДІПІГідротрубопровід, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 грудня 2022. Що ще можна зробити? --ZERTINHO (обговорення) 09:57, 16 грудня 2022 (UTC)

Переклад статей

Мені здалось, що ви іноді вручну перекладаєте з інших мовних розділів. Хотів порадити такий інструмент для автоматичного перекладу вікі-стетей, яким сам користуюсь. --Oleksiy Golubov (обговорення) 16:24, 16 грудня 2022 (UTC)

Дякую! Пробувавю Не сподобалося. Я перекладаю вручну - беру не все. Шукаю посилання. Інколи беру з різних мовних розділів. Тобо - десь трішечки творчо. Але - дякую!--Білецький В.С. (обговорення) 16:31, 16 грудня 2022 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за листопад—грудень 2022

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за листопад—грудень 2022. Читайте його у блозі за посиланням або на інших ресурсах «Вікімедіа Україна». --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 17:26, 19 грудня 2022 (UTC)

Дякую!--Білецький В.С. (обговорення) 17:45, 19 грудня 2022 (UTC)

Стаття Литар Арсеній Валерійович

Вітаю! Статтю, яку я написав, номінували на видалення. Чи можна Вас попросити висловитися в обговоренні? 2A00:1FA0:4622:46B7:1925:6081:A365:5CE7 19:06, 19 грудня 2022 (UTC)

У статті його значимість не розкрита. Посилання не відкриваються. Якщо глибше вивчатиму - схоже, що проголосую за вилучення. --Білецький В.С. (обговорення) 19:17, 19 грудня 2022 (UTC)

Як зробити, щоб посилання відкривалися? --2A00:1FA0:4622:46B7:1925:6081:A365:5CE7 19:24, 19 грудня 2022 (UTC)
Росія напала на Україну. Сайти з розширенням ru в Україні, як правило, сьогодні не відкриваються (заблоковані). Треба припинити війну, скомпесувати втрати України, вибачитися на всіх рівнях, пройти процес денацифікації Росії - потім показати стабільність свого нового мирного курсу - так хоча б протягом 10-20 років - може тоді сайти ru і знову будуть відкриватися. Але моя вам порада - не воюйте з вітряками. Ви ж самі пишете, що Литар "Підтримав заяву "Медузы" на захист телеканалу "Дождь" після того, як його позбавили ліцензії на мовлення у Латвії" - це означає, що він зайняв антиукраїнську позицію, так як (див. Дождь):

2022 року, під час повномасштабного вторгнення РФ до України, канал зазнавав численної критики. Детектор медіа критикував «Дождь» за запрошення російських військових на ефір, антиукраїнські заяви та посилання на сумнівні заяви російських посадовців[18]. Після оголошення мобілізації в Росії канал почав висвітлювати жахливі умови перебування мобілізованих та їх низьке оснащення, запрошуючи на ефіри гостей-мобілізованих, котрі розповідали про своє бажання та готовність воювати проти ЗСУ, але неможливість цього через брак спорядження чи невиплату грошових компенсацій, привертаючи таким чином увагу Міністерства оборони РФ[19]. 2 грудня 2022 року Національна рада з електронних ЗМІ Латвії (NEPLP) оштрафувала телеканал на 10 тис. євро за карту РФ з Кримом і вираз «наша армія». Після цього ведучий каналу в ефірі висловив сподівання, що редакції вдається допомагати мобілізованим в російській армії «елементарними зручностями». Тихон Дзядко, головний редактор каналу, заявив, що канал не допомагає військовим, а інформує про злочини російської армії в Україні[20][21]. На цей ефір відреагував міністр оборони Латвії Артіс Пабрікс, сказавши, що канал має їхати працювати в Росію, а його дозвіл на проживання треба анулювати[22]. З 8 грудня 2022 року телеканалу забороняється мовлення на території Латвії[23][24], Литви[25] та Естонії[26][5].

Моя порада - зніміть в Укр Вікіпедії цю статтю самі. Вона і значимості не має (цей персонаж - один з просто лібералів, яких хоч і не так багато на Росії, але які не проти того, щоб вбивали українців).--Білецький В.С. (обговорення) 19:38, 19 грудня 2022 (UTC)

Статтю Конвертол висунуто на поліпшення

Стаття Конвертол, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 3 січня 2023, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Brunei (обговорення) 20:04, 3 січня 2023 (UTC)

YesТак Зроблено--Білецький В.С. (обговорення) 21:52, 3 січня 2023 (UTC)

Статтю Йоніка висунуто на поліпшення

Стаття Йоніка, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 3 січня 2023, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Brunei (обговорення) 20:07, 3 січня 2023 (UTC)

YesТак Зроблено--Білецький В.С. (обговорення) 21:19, 3 січня 2023 (UTC)

Сторінку Відбитки кристалів номіновано на вилучення

Стаття Відбитки кристалів, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 3 січня 2023. Що ще можна зробити? --Brunei (обговорення) 20:10, 3 січня 2023 (UTC)

YesТак Зроблено--Білецький В.С. (обговорення) 22:40, 3 січня 2023 (UTC)

Статтю Відбитки кристалів висунуто на поліпшення

Стаття Відбитки кристалів, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 3 січня 2023, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Brunei (обговорення) 20:12, 3 січня 2023 (UTC)

YesТак Зроблено--Білецький В.С. (обговорення) 22:40, 3 січня 2023 (UTC)

Статтю Анальцимізація висунуто на поліпшення

Стаття Анальцимізація, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 3 січня 2023, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Brunei (обговорення) 20:15, 3 січня 2023 (UTC)

YesТак Зроблено--Білецький В.С. (обговорення) 22:19, 3 січня 2023 (UTC)

Сторінку Продуценти номіновано на вилучення

Стаття Продуценти, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 4 січня 2023. Що ще можна зробити? --Юрко (обговорення) 00:11, 4 січня 2023 (UTC)

Порушення авторських прав у статті Євтух Микола Борисович

Дякуємо, що Ви зробили свій внесок у статтю Євтух Микола Борисович, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і скопійований без змін із таких джерел: https://dnpb.gov.ua/wp-content/uploads/2016/01/index_12_7.pdf. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Євтух Микола Борисович.

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на вільне поширення матеріалу з зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • якщо Ви автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному вебсайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike», після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Євтух Микола Борисович, і її буде відновлено.
  • Ви також можете переписати зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом. --白猫しろ ねこОбг. 17:50, 7 січня 2023 (UTC)

Текст, який я виставив перекладений з Рос.Вікіпедії.--Білецький В.С. (обговорення) 17:59, 7 січня 2023 (UTC)

Сторінку Закон (закономірність) номіновано на вилучення

Стаття Закон (закономірність), значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 7 січня 2023. Що ще можна зробити? --Submajstro (обговорення) 19:19, 7 січня 2023 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за грудень 2022—січень 2023

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за грудень 2022—січень 2023. Читайте його у блозі за посиланням або на інших ресурсах «Вікімедіа Україна». --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 11:08, 16 січня 2023 (UTC)

Сторінку Україна козацька номіновано на вилучення

Стаття Україна козацька, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 січня 2023. Що ще можна зробити? --Seva Seva (обговорення) 21:33, 16 січня 2023 (UTC)

Сторінку Премія імені Миколи Гоголя «Тріумф» номіновано на вилучення

Стаття Премія імені Миколи Гоголя «Тріумф», значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 січня 2023. Що ще можна зробити? --Seva Seva (обговорення) 21:49, 16 січня 2023 (UTC)

Сторінку Геология номіновано на вилучення

Стаття Геология, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 січня 2023. Що ще можна зробити? --Буник (обговорення) 20:24, 17 січня 2023 (UTC)

Сторінку Геология и геофизика номіновано на вилучення

Стаття Геология и геофизика, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 січня 2023. Що ще можна зробити? --Буник (обговорення) 20:24, 17 січня 2023 (UTC)

Запрошення долучитися до патрулюваня #1Lib1Ref та Вікімарафону

Добрий день! Незважаючи на складну ситуацію, «Вікімедіа Україна» продовжує роботу із залучення нових людей до покращення Вікіпедії, і у січні ми проведемо дві кампанії:

  • З 15 січня по 5 лютого 2023 року проходить черговий етап #1Lib1Ref — це міжнародна акція, яка запрошує бібліотекарів та всіх охочих покращити перевірність фактів у Вікіпедії та допомогти наповнити онлайн-енциклопедію посиланнями на авторитетні джерела.
  • З 26 січня по 1 лютого 2023 року буде проходити щорічний Вікімарафон — захід до 19-річчя української Вікіпедії, метою якого є залучити якомога більше людей до створення статей у Вікіпедії.

Більшість учасників та учасниць є новачками та потребуть допомоги, аби їх внесок відповідав правилам Вікіпедії та умовам ініціативи. У них буде щире прагнення зробити Вікіпедію кращою, але деколи потрібно буде їм щось підказати, щось виправити у відредагованих ними статтях — або ж просто поставити позначку «перевірено» у статті.

Ми будемо раді, якщо ви долучитися до патрулювання статей в межах цих кампаній з 15 січня по 19 лютого 2023. Усі активні патрульні отримають сувеніри від громадської організації «Вікімедіа Україна», яка проводить проєкт.

Головними умовами тут є доброзичливе ставлення, вміння пояснити простими словами і бажання допомогти.

  • Будь ласка, залиште ваш підпис на цій сторінці, якщо ви будете патрулювати статті із гештеґом #1Lib1Ref, за цим посиланням.
  • Та за цим посиланням якщо ви зможете патрулювати статті Вікімарафону.

Дякуємо!

Ви отримали це запрошення, бо є активним патрульним і/або брали участь у схожих проєктах у минулому --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 19:00, 19 січня 2023 (UTC)

Заповнив форму. Буду проводити у Запоріжжі.--Білецький В.С. (обговорення) 11:40, 22 січня 2023 (UTC)

Сторінку Супероксид-іон номіновано на об'єднання

Статтю Супероксид-іон, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на об'єднання. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 22 січня 2023. Alessot (обговорення) 11:27, 22 січня 2023 (UTC)

Так, схоже треба об'єднати.--Білецький В.С. (обговорення) 11:38, 22 січня 2023 (UTC)
Доброго дня, висловіть будь ласка свої аргументи (або хоча б просто згоду) на сторінці Вікіпедія:Об'єднання_статей/22_січня_2023#Супероксид-іон_+_Супероксидний_радикал. Процедура є процедура. З повагою, Alessot (обговорення) 11:43, 22 січня 2023 (UTC)

Долучайтеся до Вікімарафону з нагоди 19-річчя української Вікіпедії

Доброго ранку! Сподіваємося, у вас усе добре наскільки це можливо. Ви долучалися до щорічного Вікімарафону з нагоди дня народження української Вікіпедії або схожого заходу в минулі роки — тож запрошуємо долучитися і цього року, якщо маєте змогу.

Вікімарафон 2023 триватиме з 26 січня до 1 лютого. Запрошуємо долучитися до створення статей у межах цьогорічної кампанії, подарувати статтю Вікіпедії на її день народження — та отримати за це сувеніри від громадської організації «Вікімедіа Україна».

Долучитися можна як онлайн, так і долучившись до якоїсь із офлайн-зустрічей. Цього року заходи Вікімарафону будуть проходити у низці міст України, а також уперше і за кордоном; повний список зустрічей організатори будуть публікувати на відповідній сторінці у Вікіпедії та у соцмережах ГО «Вікімедіа Україна».

Крім того, ми проведемо три вебінари: 26, 28 та 29 січня, на яких детально розповімо як створити статтю у Вікіпедії, та поділимося порадами від досвідчених вікіпедистів, які стануть вам у нагоді. Реєструйтеся на вебінари за посиланням.

Детальну інформацію та умови кампанії ви можете подивитись на її сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2023.

Про можливості підтримки вікіспільноти під час війни читайте на порталі «Вікіпедія:Війна».

Від імені організаційної команди ВікімарафонуNickK (обг.) 07:03, 25 січня 2023 (UTC)

Сторінку Вугілля України (значення) номіновано на вилучення

Стаття Вугілля України (значення), значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 31 січня 2023. Що ще можна зробити? --Юрко (обговорення) 00:35, 31 січня 2023 (UTC)

Сторінку Відзнака «20 років Народному Руху України» номіновано на вилучення

Стаття Відзнака «20 років Народному Руху України», значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 31 січня 2023. Що ще можна зробити? --Mitte27 (обговорення) 05:50, 31 січня 2023 (UTC)

Подавати статті на Вікімарафон можна до 5 лютого включно

Доброго дня! Дякую, що ви долучилися до Вікімарафону. Пишу, щоб повідомити, що термін подання статей продовжено до 5 лютого включно.

Через технічні проблеми з інструментом перекладу у Вікіпедії, які спостерігалися минулі кілька днів, деякі учасники та учасниці не змогли повноцінно долучитися до марафону.

Наразі усі несправності вже виправлені, тож організатори вирішили продовжити період подання статей до неділі 5 лютого включно.

Нагадуємо, що для того, щоб взяти участь у Вікімарафоні 2023, потрібно створити хоча б одну статтю українською мовою і додати на сторінку обговорення шаблон {{Вікімарафон 2023}}, а для отримання сувенірів записатись на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2023/Учасники.

Встигніть долучитися!

--Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 10:28, 1 лютого 2023 (UTC)

Дякую. Виконано по Запоріжжю.--Білецький В.С. (обговорення) 11:48, 1 лютого 2023 (UTC)

Повідомлення щодо Вікімарафону

Вітаю! Пишу, щоб звернути вашу увагу, що ви створювали статті під час Вікімарафону до 19-річчя української Вікіпедії, однак деякі чи всі з цих статей не подані на Вікімарафон шаблоном на сторінці обговорення.

Якщо ви й не планували брати участі у Вікімарафоні, або ж планували подати на нього не всі створені у цей період статті — перепрошуємо, що потурбували!

Однак якщо ви брали участь у Вікімарафоні, будь ласка, пройдіться створеними вами статтями і додайте на їх сторінки обговорення відповідний шаблон до середи 8 лютого включно. Як це зробити, читайте в інструкції за посиланням.

Також нагадуємо, що за участь у Вікімарафоні можна отримати сувеніри поштою; для цього потрібно записатися на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2023/Учасники не пізніше середи 8 лютого. Потрібно мати принаймні одну статтю, створену у період з 26 січня до 5 лютого 2023 року та позначену шаблоном Вікімарафону на сторінці обговорення. Після 8 лютого і перед відправкою сувенірів організатори Вікімарафону перевірять внески на предмет відповідності правилам Вікіпедії; тим часом ви ще можете покращувати статті, створені під час марафону. (Будь ласка, не записуйтеся на отримання сувенірів поштою, якщо вже отримали їх на офлайн-події Вікімарафону).

Якщо у вас є питання, пишіть мені або за адресою wikimarathonwikimedia.org.ua. Дякую за ваш внесок! --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 20:08, 6 лютого 2023 (UTC)

Антоне! Я створив у зазначений період тільки 7 статей: Угар (металургія), Угар, Малий (крапчастий) вулканізм, Трамбівка, Неріт (міфологія), Гаррі Хаммонд Гесс, Арнольд Гайо. Небагато. Але на всіх з них поставив шаблон {{Вікімарафон 2023}}. На пару-трійку багатозначностей шаблони не ставив. Так що все, немов би, виконав. З повагою --Білецький В.С. (обговорення) 20:36, 6 лютого 2023 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за січень—лютий 2023

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за січень—лютий 2023. Читайте його у блозі за посиланням або на інших ресурсах «Вікімедіа Україна». --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 16:08, 18 лютого 2023 (UTC)

дякую--Білецький В.С. (обговорення) 16:32, 18 лютого 2023 (UTC)

Запрошення долучитися до Тижня київських письменників

Вітаю з прийдешнім Всесвітнім днем письменника, що очікується 3 березня! З нагоди цього свята запрошую долучитися до Тижня київських письменників, який триває до кінця лютого.

Організатор — Київська міська організація Національної спілки письменників України за підтримки громадських організацій «Вікімедіа Україна» та «Творча еліта України». Активні учасники й учасниці отримають призи та сувеніри від організаторів. 2021 року Ви брали участь у Тижні української мови — тож, можливо, Вам буде цікаво приєднатися і зараз та допомогти покращити висвітлення цієї важливої теми в українській Вікіпедії. --Perohanych (обговорення) 13:25, 24 лютого 2023 (UTC)

дякую--Білецький В.С. (обговорення) 18:20, 24 лютого 2023 (UTC)

Щодо Файл:Фото Івана Володимировича.png

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Фото Івана Володимировича.png. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Kharkivian (обг.) 16:06, 1 березня 2023 (UTC)

@Kharkivian: Вилучати не треба. Особа померла і її фото за будь-яких умов можна використовувати на умовах добропорядного використання. Можете перезавантажити в меншій роздільній здатності. --Perohanych (обговорення) 16:16, 1 березня 2023 (UTC)

Сторінку Українська асоціація працівників бібліотек для дітей номіновано на вилучення

Стаття Українська асоціація працівників бібліотек для дітей, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 4 березня 2023. Що ще можна зробити? --Kharkivian (обг.) 19:10, 4 березня 2023 (UTC)

Сторінки Крістінсон та Крістінссон номіновано на вилучення

Статті Крістінсон та Крістінссон, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 4 березня 2023. Що ще можна зробити? — NickK (обг.) 21:00, 4 березня 2023 (UTC)

Сторінку Гудрун номіновано на вилучення

Стаття Гудрун, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 5 березня 2023. Що ще можна зробити? --Олег (обговорення) 08:58, 5 березня 2023 (UTC)

Статтю Канкар висунуто на поліпшення

Стаття Канкар, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 5 березня 2023, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --塩基Base 10:47, 5 березня 2023 (UTC)

YesТак Зроблено--Білецький В.С. (обговорення) 11:16, 5 березня 2023 (UTC)

Дуже дякую! --塩基Base 11:18, 5 березня 2023 (UTC)

Староство

Вітаю! Ви внесли до статті твердження про принцип поділу староств на гродові й негродові, яке суперечить самому значенню у слов'янських мовах слова грод (город), що позначало фортецю чи замок. Відповідно, староство було гродовим чи негродовим за фактом наявності фортеці чи старостинського замку, якого селяни зобов'язані були ремонтувати й утримувати, чи навпаки - за відсутності гроду і не було на нього повинностей. Мене цікавить джерело Вашого твердження про принцип поділу староств. З повагою. --Oleh z Kalusha (обговорення) 06:42, 8 березня 2023 (UTC)

Подивіться таку літературу: Грушевський М. С. Історія України-Руси, т. 5. К., 1994; Його ж. Барське староство. Істор. нариси (XV—XVIII ст.). Л., 1996; Статут Вялікага княства Літоускага 1588. Тэксты. Даведнік. Каментарьіі. Мінск, 2002.

Та такий лінк: https://leksika.com.ua/10050728/legal/starostvo --Білецький В.С. (обговорення) 07:23, 8 березня 2023 (UTC)

Сторінку Проксимальність номіновано на вилучення

Стаття Проксимальність, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 10 березня 2023. Що ще можна зробити? --Юрко (обговорення) 19:21, 10 березня 2023 (UTC)

Сторінку Історія Богородчан номіновано на вилучення

Стаття Історія Богородчан, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 13 березня 2023. Що ще можна зробити? --Zvr (обговорення) 15:03, 13 березня 2023 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за лютий—березень 2023

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за лютий—березень 2023. Читайте його у блозі за посиланням або на інших ресурсах «Вікімедіа Україна». --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 13:54, 14 березня 2023 (UTC)

Дякую--Білецький В.С. (обговорення) 13:55, 14 березня 2023 (UTC)

Сторінку Витікання рідини з малих отворів у тонкій стінці номіновано на вилучення

Стаття Витікання рідини з малих отворів у тонкій стінці, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 березня 2023. Що ще можна зробити? --reNVoy (обговорення) 18:50, 16 березня 2023 (UTC)

Статтю Нестаціонарні збагачувальні фабрики висунуто на поліпшення

Стаття Нестаціонарні збагачувальні фабрики, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 16 березня 2023, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --reNVoy (обговорення) 19:22, 16 березня 2023 (UTC)

YesТак Зроблено--Білецький В.С. (обговорення) 20:21, 16 березня 2023 (UTC)

Ви попроставляли посилання на сторінки неоднозначності. Це не покращення. --reNVoy (обговорення) 20:56, 16 березня 2023 (UTC)
Не зрозумів. Поясніть. ЩО САМЕ ВИ ХОЧЕТЕ?--Білецький В.С. (обговорення) 06:14, 17 березня 2023 (UTC)
Наприклад у реченні максимальна крупність сировини, що надходить на дроблення, — 300 мм; Ви поставили посилання на дроблення (сторінку неоднозначності), замість правильного дроблення. Зайдіть у налаштування, відкрийте "додатки" і ввімкніть собі DisambigHili - і будуть у Вас такі посилання підсвічуватись червоним. --reNVoy (обговорення) 07:41, 17 березня 2023 (UTC)
Знайшов ще три таких непрямих посилання - подрібнення, зневоднення і ресивер - зробив посилання не на сторінки неоднозначності, а на посутнісні сторінки. Так, звичайно, краще для користувача - на один крок скорочується пошук інформації.--Білецький В.С. (обговорення) 08:05, 17 березня 2023 (UTC)

Сторінку Нівелірні знаки номіновано на вилучення

Стаття Нівелірні знаки, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 18 березня 2023. Що ще можна зробити? --Анатолій (обг.) 22:03, 18 березня 2023 (UTC)

Сторінку Машино-година номіновано на вилучення

Стаття Машино-година, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 29 березня 2023. Що ще можна зробити? --ZERTINHO (обговорення) 11:13, 29 березня 2023 (UTC)

Сторінку Інститут громадянського суспільства номіновано на вилучення

Стаття Інститут громадянського суспільства, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 квітня 2023. Що ще можна зробити? --Dgho (обговорення) 15:22, 6 квітня 2023 (UTC)

Сторінку Гомолітична реакція номіновано на вилучення

Стаття Гомолітична реакція, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 6 квітня 2023. Що ще можна зробити? --Mike.Khoroshun (обговорення) 22:50, 6 квітня 2023 (UTC)

Проба

Вражений тим, скільки ви працюєте над Вікіпедією і скільки тематичних статей написали. Неймовірно суттєвий та корисний внесок.

Хотів запитати, можливо варто зробити перенаправдення на проба дорогоцінного металу з проба золота? Перша стаття узагальнює в собі останню, та й в останньої немає перспектив перерости у великий, самостійний і суттєво відмінний від першої статті текст. --From Ukraine (обговорення) 07:49, 8 квітня 2023 (UTC)

Так. Ці статті доцільно об"єднати.--Білецький В.С. (обговорення) 08:45, 8 квітня 2023 (UTC)

Статтю Реле тиску висунуто на поліпшення

Стаття Реле тиску, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 9 квітня 2023, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --白猫しろ ねこОбг. 07:21, 9 квітня 2023 (UTC)

YesТак Зроблено--Білецький В.С. (обговорення) 15:38, 9 квітня 2023 (UTC)

Статтю Гомотипізм висунуто на поліпшення

Стаття Гомотипізм, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 9 квітня 2023, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --白猫しろ ねこОбг. 07:26, 9 квітня 2023 (UTC)

YesТак Зроблено---Білецький В.С. (обговорення) 14:24, 9 квітня 2023 (UTC)

Статтю Епігенетичні мінерали висунуто на поліпшення

Стаття Епігенетичні мінерали, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 9 квітня 2023, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --白猫しろ ねこОбг. 07:27, 9 квітня 2023 (UTC)

YesТак Зроблено--Білецький В.С. (обговорення) 13:06, 9 квітня 2023 (UTC)

Статтю Енози висунуто на поліпшення

Стаття Енози, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 9 квітня 2023, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --白猫しろ ねこОбг. 07:31, 9 квітня 2023 (UTC)

YesТак Зроблено--Білецький В.С. (обговорення) 13:18, 9 квітня 2023 (UTC)

Статтю Окварцювання висунуто на поліпшення

Стаття Окварцювання, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 9 квітня 2023, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --白猫しろ ねこОбг. 07:34, 9 квітня 2023 (UTC)

YesТак Зроблено--Білецький В.С. (обговорення) 12:12, 9 квітня 2023 (UTC)

Статтю Гідронавт висунуто на поліпшення

Стаття Гідронавт, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 9 квітня 2023, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --白猫しろ ねこОбг. 07:36, 9 квітня 2023 (UTC)

YesТак Зроблено--Білецький В.С. (обговорення) 09:26, 9 квітня 2023 (UTC)

Щодо Файл:Memristor.jpg

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Memristor.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. 白猫しろ ねこОбг. 14:08, 16 квітня 2023 (UTC)

Цей файл з англійської Вікі: File:Memristor.jpg Дивіться https://en.wikipedia.org/wiki/Memristor --Білецький В.С. (обговорення) 14:41, 16 квітня 2023 (UTC)
ок. Пізніше оформлю під КДВ, бо нині вже немає часу. Перепрошую, що відразу не помітив. --白猫しろ ねこОбг. 14:58, 16 квітня 2023 (UTC)

строкаті відклади

Вітаю. Що мають на увазі, коли пишуть "строкаті відклади"? Наприклад, "вік строкатих відкладів ДДЗ" або "перекриваються строкатими відкладами манявської світи" у Ямненська світа. --AS 14:53, 16 квітня 2023 (UTC)

"Строкатий" - все згідно Академічного словника української мови http://sum.in.ua/s/strokatyj Тут, у першу чергу, смужкуватий, забарвлений в різні кольори; пістрявий. "строкаті відклади" - відклади, які складається з різних елементів; неоднакові за складом, смужкуваті, забарвлені в різні кольори; пістряві, неоднорідні, різноманітні.--Білецький В.С. (обговорення) 15:25, 16 квітня 2023 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за березень—квітень 2023

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за березень—квітень 2023. Читайте його у блозі за посиланням або на інших ресурсах «Вікімедіа Україна». --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 07:51, 24 квітня 2023 (UTC)

Дякую, Антоне!--Білецький В.С. (обговорення) 09:10, 24 квітня 2023 (UTC)

Сторінку Математична модель у промисловій геології номіновано на вилучення

Стаття Математична модель у промисловій геології, значний внесок до написання якої зробили Ви, номіновано на вилучення. Якщо Ви зацікавлені в обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 8 травня 2023. Що ще можна зробити? --Yuriz (обговорення) 19:23, 8 травня 2023 (UTC)

Статус файлу Файл:Блох-книга2.jpg

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Блох-книга2.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). 白猫しろ ねこОбг. 14:50, 17 травня 2023 (UTC)

Дайджест новин «Вікімедіа Україна» за квітень—травень 2023

Вітаю! Вийшов новий випуск щомісячного дайджесту новин від ГО «Вікімедіа Україна»: за квітень—травень 2023. Читайте його у блозі за посиланням або на інших ресурсах «Вікімедіа Україна». --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 13:19, 21 травня 2023 (UTC)

Дякую!--Білецький В.С. (обговорення) 13:37, 21 травня 2023 (UTC)

Запрошення долучитися до Місячника ілюстрування статей про науку

Доброго дня! Ви брали участь у Конкурсі наукових зображень для Вікіпедії у минулі роки і одночасно активні в українській Вікіпедії. Можливо, вам було б цікаво долучитися Місячника ілюстрування статей про науку.

Метою проєкту є покращити ілюстрування статей української Вікіпедії та елементів Вікіданих на наукову тематику зображеннями, поданими на фотоконкурс у минулі роки. Він розпочався сьогодні і триватиме до 22 червня.

Для найактивніших учасників та учасниць передбачені призи, а для усіх активних — сувеніри від організаторів проєкту.

Усі деталі — на сторінці проєкту. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 13:16, 22 травня 2023 (UTC)

Дякую. Долучуся.--Білецький В.С. (обговорення) 17:03, 22 травня 2023 (UTC)