Обговорення користувача:ValeriySh/Архів 4

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Найсвіжіший коментар: Khodakov Pavel у темі «Приказка» 1 рік тому
Перейти до навігації Перейти до пошуку


Питання від Snapdrager (04:23, 3 березня 2021)

Які плюси Вам "відкриваються" за допомогу Вікіпедії? --Snapdrager (обговорення) 04:23, 3 березня 2021 (UTC)

Для мене Вікіпедія це хобі. Тому маю кілька нематеріальних плюсів, основні з яких це: поглиблення знань в тій, чи іншій сфері науки; поліпшення умінь та навичків викладення матеріалу (думок) на папері (електронних носіях); ну і розвиток (розширення) українського сегменту Вікіпедії.
Якщо ви маєте намір писати Вікіпедію, то "Ласкаво прошу". Головне не конфліктувати з іншими учасниками, вчити правила і настанови Вікіпедії і не кидати цю справи.
Для початку, подивився ваші дві правки в статті Валеологія і в кінцевій редакції знайшов кілька незначних орфографічних помилок (описок). Це не страшно. Я сам часто допускаю помилки і дуже вдячний тим, хто їх виправляє, чи вказує на них:
Ваш текст:

Також треба враховувати, що інформація з Валеології не підтверджена, більш того,інформації, яка надається у підручниках Валеології має посилання лише на російськи, маловідомі журнали.
Англомовні відомі медичні видання не підтверджують відношення коліру до самопочуття, та інших псевдомедичних фактів.

Пропоную вам знайти їх самостійно і виправити. Якщо не знайдете, не біда. Звертайтеся, допоможу. І ще одне, можливо я не правий, але мені кажеться, що ваша фраза: «...не підтверджують відношення коліру до самопочуття, ...» не має зв'язку з цією статтею, тобто, в самій науці Валеологія, можливо інформація про ці терміни і є, а от у цій, конкретній статті немає. Тому читач, не зрозуміє про що мова. Звертайтеся. Всього доброго. --ValeriySh (обговорення) 14:51, 3 березня 2021 (UTC)

Запрошення до участі у марафоні WikiGap 2021 у Вікіцитатах

--Сергій Липко (обговорення) 03:36, 12 березня 2021 (UTC)

Питання від IvanKykich (20:50, 18 липня 2021)

Привіт! На сторінці Бабай ТБ 80% простору сторінки займає список фільмів що вони транслювали, це можна якось оптимізувати чи по іншому зробити? --IvanKykich (обговорення) 20:50, 18 липня 2021 (UTC)

Питання від FedaTe (16:06, 24 липня 2021)

Добрий день. Я новачок і хотіла вас попросити переглянути мої перші редагування. Якщо у вас є якісь зауваження то була б рада почути. Я поки розбираюсь з роботою та функціоналом. Важкувато відразу побачити те, що могла б відредагувати. Буду вдячна за коментарі --FedaTe (обговорення) 16:06, 24 липня 2021 (UTC)

Шаблон пишу у статті Список звуків тварин

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Список звуків тварин був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 01:20, 29 липня 2021 (UTC)

Питання від Данило мар'ян Михайлович (08:50, 12 серпня 2021)

Привіт як створювати вфкіпедію --Данило мар'ян Михайлович (обговорення) 08:50, 12 серпня 2021 (UTC)

Див. сторінку обговорення Данила Мар'яна Михайловича --ValeriySh (обговорення) 11:47, 12 серпня 2021 (UTC)

Питання від IvanKykich (16:31, 15 серпня 2021)

Знову привіт! Я хочу редагувати вікіпедію, ну тобто, мені подобається дізнаватися щось нове. Але в пошуку нового хотів би доповнювати сторінки. Знайти таких сторінок я не можу, а інтерфейс Вікіпедії такий не зручний щоб шукати великі масиви цікавої мені інформації. Хочу у вас спитати, 1 чи можна якось знаходити сторінки по категоріях, я вмію знаходитиь категорії на сторінці, але наприклад як здійснити пошук цілими категоріями, 2 я знаю що є якісь проєкти у вікіпедії, колись бачив таке у шапці сторінці, але у інтерфейсі такого знайти не можу, де списки таких проєктів? Дякую за відповідь цю, і на попереднє питання. --IvanKykich (обговорення) 16:31, 15 серпня 2021 (UTC)

Див. сторінку обговорення IvanKykich. --ValeriySh (обговорення) 11:21, 16 серпня 2021 (UTC)

Питання від FedaTe (22:05, 22 серпня 2021)

Добрий день. Я пробувала писати статті і ось моя одна з перших статтей. Мені вже хтось написав зауваження, але я впринципі ще не дуже зрозуміла чи я правильно все роблю. Вирішила попросити вас перглянути, щоб ви прокоментували мої помилки. P.S. Я в кодах не розуміюсь. ВИрішила спробувати пописати сатті яких не існує на вікі Дякую
https://uk.wikipedia.org/wiki/Почесний_митник_України --FedaTe (обговорення) 22:05, 22 серпня 2021 (UTC)

Див. сторінку обговорення FedaTe --ValeriySh (обговорення) 16:27, 25 серпня 2021 (UTC)

Дуже важливо: проголосуйте на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа (якщо ще не встигли)!

До 23:59 31 серпня 2021 (UTC) відбуваються вибори чотирьох представників спільноти Вікімедіа до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 19 кандидатів.

Саме через ці вибори спільнота Вікімедіа може впливати на якість прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Таким чином члени спільноти можуть вплинути на те, в якому керунку розвиватиметься сама спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа і як вона буде втілюватися. Можна ознайомитися із блогпостом, де про це все (і трохи більше) написано простою мовою: «Світова вікімедійна спільнота йде на вибори Фонду Вікімедіа».

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроєктах та у русі Вікімедіа. Також можна прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут.

Зверніть увагу, що змінилися правила голосування, тепер потрібно «ранжувати» кандидатів, розміщуючи їх за пріоритетом від 1 (найвищий, найбільше хотілося б бачити у Раді) до 19 (найнижчий, найменше хотілося б бачити у Раді).

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова У вікі з К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Ravidreams Равішанкар Айякканну (Ravishankar Ayyakkannu) Індія / Катар тамільська 2005 35.667, найактивніша — таміл. ВП (26.987) адміністратор проєктів тамільською; програмний директор «Вікімедіа Індія» (2014—16), де допоміг вивести тамільські Вікіджерела до топ-10; Керівник стратегічних партнерств Азії та Східної Європи у Фонді Вікімедіа (2016—18), там розробив «Проєкт Тигр» з розвитку контенту мовами Індії з нижчої індійської касти; засновник фонду, що створює інструменти та репозиторії для розвитку вільних знань тамільською; був членом генеральної ради з розвитку тамільських IT-стандартів; активіст опозиції до індійського уряду переконатися, що Рада відображає дух спільноти та руху в усій її діяльності; наглядати за успішним впровадженням стратегії руху; забезпечити, що Рада знає про прагнення та потреби Глобального Півдня
AshLin полковник у відставці Ашвін Байндур (Ashwin Baindur) Індія конкані 2006 33.842, найактивніша — англ. ВП (30.492) автор 655 нових статей в англ. ВП, засновник там вікіпроєкту Лускокрилі; організатор першої індійської Вікіконференції в 2011; був радником «Вікімедіа Індія» та Освітньої програми в Індії 32 роки цивільного та військового виконавчого досвіду у сфері оборони як офіцер-інженер; керував бібліотекою військового коледжу; член правління Армійського філателістичного товариства Індії дати голос спільнотам Глобального Півдня, що підіймаються; розвиток спроможностей у всьому русі; підтримка успішного втілення стратегії; за рівні права для всіх та лідерство маргіналізованих спільнот вести і будувати рух
Adamw Адам Вайт (Adam Wight) Німеччина англійська 2012 3.298, найактивніша — MediaWiki (1.378) 7 років працював розробником програмного забезпечення у Фонді Вікімедіа, нині 2 роки як працює на такій самій посаді у «Вікімедіа Німеччина», поважає спільноту працював розробником ПЗ та різноробочим, заснував продовольчий колектив та безкоштовну школу, намагався створити профспілку Фонду Вікімедіа пряма демократія (повністю виборна Рада, дописувачі — юридичний власник Фонду); різноманіття (зняти деякі ролі з Фонду, віддавати більшість коштів місцевим відділенням); діаспора (підтримка неприбуткової вікіферми без реклами)
Victoria Вікторія Дороніна (Victoria Doronina) Велика Британія російська 2007 80.218, найактивніша — рос. ВП (79.452) адміністраторка російської Вікіпедії, була арбітром, одна з ініціаторів системи посередництва; допомагала заснувати «Вікімедіа РУ» (Росія); авторка історії руВікі; була в Комітеті грантів Фонду родом з Білорусі, захистила дисертацію з біології у Великій Британії, нині працює технічним фахівцем на педагогічному факультеті університету; активістка білоруської опозиції в діаспорі забезпечити незалежний нагляд за діяльністю Фонду; розробити довгострокову стратегію еволюції та відтворення руху; просувати рух Вікімедіа на Глобальному Півдні і серед меншин
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща / США польська 2007 15.998, найактивніша — пол. ВП (10.516) чинний член Ради; адміністратор пол. ВП, колишній стюард, бюрократ, чек'юзер та омбудсмен, був головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії професор теорії управління; викладач Центру інтернету й суспільства Гарварду; засновник найбільшого онлайн-словника Польщі; член правління в розробнику мобільних додатків та в науковому центрі завершення реформи урядування та влиття нових повірених та нового/у CEO (директора) Фонду в команду; відповідь на переслідування, дезінформацію та нові технічні виклики; усталення урядування й фінансування руху
Waltercolor Паскаль Камю-Вальтер [вона] (Pascale Camus-Walter) Франція французька 2011 1.247, найактивніша — фр. ВП (891) членкиня правління «Вікімедіа Франція»; входить до комітету складання Універсального кодексу поведінки асистент сектору соціальних мереж у Відділі цифрової публікації Європейського телебачення ARTE; митець (фотографія, живопис); волонтерила на організації ООН, такі як ВООЗ та ЮНІСЕФ; феміністка зі стажем новий/а CEO (директор) Фонду; слідкувати, щоб інтереси Фонду продовжували співпадати з філософією руху; успішно впроваджувати стратегії (чіткіші методології та правила); якщо нема потрібних інструментів, то маємо створити їх
Reda Kerbouche Реда Кербуш (Reda Kerbouche) Алжир / Росія арабська та шавія 2010 45.349, найактивніша — Вікісховище (19.688) співзасновник і менеджер «Берберських вікімедійців»; відповідальний за комунікації «Вікімедіа Алжир»; співавтор підручника з редагування російської Вікіпедії; колишній член Комітету приєднання; організатор конференцій і конкурсів родом з Казахстану, ріс в Алжирі, захистив дисертацію з менеджменту та живе в Росії; співзасновник та фінансовий директор алжирської культурної організації; був керівником департаменту шведської компанії в Росії гарантія рівного ставлення до усіх в русі Вікімедіа без винятку; знайти рішення проблеми, що деякі афілійовані організації не можуть отримати фінансування Фонду; створити нові партнерства, де їх ще немає
Laurentius Лоренцо Лоса (Lorenzo Losa) Італія італійська 2004 268.449, найактивніша — Вікідані (246.108) адміністратор італійської Вікіпедії, волонтер OTRS, ботовласник; колишній голова правління «Вікімедіа Італія»; був членом Комітету з розподілу коштів (FDC); організатор Конференції Вікімедіа 2013, БоГеМА та «Вікі любить пам'ятки» магістр з математики, писав дисертацію; заснував власну компанію з використанням бібліографічних даних; нині керує розробкою електронної брокерської платформи; у правлінні кількох італійських організацій прозорість у процесах Ради (зокрема враховувати зауваження спільноти), перехід до менш центральної ролі (передати права новій Глобальній раді, яка представлятиме рух); найм і введення нового/ї CEO (директора) Фонду
ProtoplasmaKid Іван Мартінес (Iván Martínez) Мексика іспанська 2006 67.696, найактивніша — ісп. ВП (22.728) адміністратор і автор понад 1000 статей іспанської Вікіпедії; засновник і колишній голова «Вікімедіа Мексика»; координатор «Вікіманії-2015»; омбудсмен; волонтер регіональної вікіспівпраці Iberocoop; член Комітету грантів Фонду 3 роки в галузі маркетингу та організації великих заходів; нині працює над захистом прав людини (і зокрема над адвокацією цифрової безпеки) в одній з найбільших організацій Латинської Америки; засновник і менеджер Creative Commons Мексика введення нового/ї CEO (директора) Фонду; підтримка впровадження стратегії руху (зокрема, децентралізація); різноманітність у русі та розвиток лідерства у спільноті, особливо на Глобальному Півдні; покращення безпеки та інклюзії
GerardM Герард Мейссен (Gerard Meijssen) Нідерланди нідерландська 2003 2.882.980, найактивніша — Вікідані (2.731.183) активний у Вікісловнику, Вікіданих, Вікіпедії та Вікісховищі; засновник Мовного комітету Фонду Вікімедіа; автор першого проєкту GLAM (БоГеМА) з Тропічним музеєм засновник Omegawiki звертати більше уваги на громадськість, яка використовує наші проєкти (наприклад, пошук зображень з Вікісховища, книг з Вікіданих)
Raavimohantydelhi Рааві Моханті (Raavi Mohanty) Індія гінді 2016 1.140, найактивніша — англ. ВП (550) зробив більше тисячі редагувань у 13 різних проєктах, брав участь в організації індійської Вікіконференції, тренував новачків у рамках «Проєкту Тигр», розвивав нові партнерства 25 років золотого досвіду керівником та членом правління малого підприємства в галузі IT в Індії; був волонтером в проєкті уряду Індії з Intel; розвивав проєкти машинного навчання та штучного інтелекту по всьому світу більше фокусу на розвитку навичок; зважати на відео й ілюстрації, щоб люди зі слабшою освітою краще розуміли; зосереджуватися на темах, пов'язаних з локальними потребами (наприклад, в статті Кокос подати харчову цінність)
Fjmustak Фарах Джек Мустаклем (Farah Jack Mustaklem) Палестина арабська й англійська 2005 10.537, найактивніша — араб. ВП (3.595) член-засновник і колишній «Вікімедійців Леванту»; член групи «Арабських вікімедійців»; був членом Комітету приєднання; започаткував Освітню програму в Палестинів; провів віківишкіл для сирійських біженців у Нідерландах родом з США, жив і в США, і в Палестині; програміст за фахом; борець за права людини та цифрові права в арабському світі та за його межами збільшити різноманіття в Раді і представляти маргіналізовані спільноти; більша прозорість урядування і прийняття рішень Фондом; співставити Фонд з рухами за права людини та цифрові права, бо вільне знання є правом для всіх
Mike Peel Майк Піл (Mike Peel) Іспанія англійська 2005 370.305, найактивніша — Вікідані (176.041) адміністратор, автор статей, шаблонів, ботовласник; співзасновник та член першого правління «Вікімедіа Велика Британія»; член «Групи Руху Вікімедіа у Бразилії»; колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) радіоастроном, працював у Сполученому Королівстві й Бразилії, а нині в Іспанії, працює в міжнародних проєктах співпраці над телескопами та керує багатомільйонними проєктами; багато програмує найняти нового/у CEO (директора) Фонду та забезпечити перехідний процес; збільшення прозорості і залучення Ради ФВМ до справ спільноти; децентралізація (перерозподіл завдань між Фондом, афілійованими організаціями й спільнотою)
Vini 175 Вінісіус Сікейра (Vinicius Siqueira) Бразилія португальська 2007 39.752, найактивніша — порт. ВП (35.890) заступник голови «Групи Руху Вікімедіа у Бразилії»; колишній член правління «Вікімедіа Медицина»; активний у напрямках комунікацій, різноманітності та деколонізації лікар у бідних районах Ріо-де-Жанейро, викладає медицину в університеті; гей, активіст за соціальну справедливість, зокрема за доступ до базової медицини та права ЛГБТ+ забезпечити справедливість у прийнятті рішень; інвестувати у навички та розвиток лідерства; підвищити сталість нашого руху; надання сили голосам із Глобального Півдня і маргіналізованих спільнот Глобальної Півночі
Discott Даглас Іан Скотт (Douglas Ian Scott) Південна Африка англійська 2006 15.553, найактивніша — англ. ВП (9.917) активний в англ. ВП та Вікісховищі; колишній голова «Вікімедіа Південна Африка»; голова оргкомітету «Вікіманії-2018»; співорганізатор першої африканської конференції ВікіІндаба; працює над реформою авторського права в ПАР кримінолог за фахом, працював над вирішенням конфліктів; кар'єра дослідника і технолога більше залучення Фонду та Ради зі спільнотою зі збереженням прозорості; найняти та ввести нового/у CEO (директора) Фонду; відновлення балансу між Фондом і спільнотою через розширення ролі спільноти; децентралізація ресурсів
Rosiestep Розі Стівенсон-Ґуднайт (Rosie Stephenson-Goodknight) США сербська (підзабула), англійська 2007 319.723, найактивніша — англ. ВП (223.214) адміністраторка англійської Вікіпедії, співзасновниця груп «Пані в червоному», «ВікіЖінки», «Вікіконференція Пн. Америки»; член правління «Вікімедіа DC» (Вашингтон); голова Комітету приєднання; Вікіпедист року-2016 магістр бізнес-управління; працювала ад'юнкт-професором управління організаціями й викладала залучення талантів; нині на пенсії та є неоплачуваним вікімедійцем-дослідником в університеті найняти й підготувати нового/у CEO (директора) Фонду; покращити урядування Ради і відносини зі спільнотою; продовжувати підтримувати Стратегію руху; надалі розвивати різноманіття спільноти, партнерів тощо
Pavan santhosh.s Паван Сантош Сурампуді (Pavan Santhosh Surampudi) Індія телугу 2013 49.249, найактивніша — телугу ВП (39.056) адміністратор Вікіпедії телугу, автор там 750+ статей; працював в індійській організації CIS-A2K над розвитком проєктів Вікімедіа мовою телугу; організував проєкт з поліпшення 25 тисяч стабів; співорганізатор конференцій виріс у сільській і приміській Індії, перший у родині подорожував літаком; нині менеджер телугу-мовної спільноти у Quora, де працює над партнерствами й маркетингом найм і введення нового/ї CEO (директора) Фонду; уповноваження організацій та спільнот руху через зменшення надмірної централізації; покращення відносин Ради зі спільнотою (розбудова довіри і приналежності)
Lionel Scheepmans Ліонель Шепманс (Lionel Scheepmans) Бельгія французька 2011 29.158, найактивніша — фр. Віківерситет (18.811) 10 років працює над дисертацією з етнографічного дослідження Вікіпедії; співзасновник та колишній член правління «Вікімедіа Бельгія»; адміністратор французького Віківерситету досвід у галузі соціальних та політичних справ (кандидат від Партії піратів на місцевих виборах), антропології, картографії, волонтерських молодіжних рухів, у спільноті неповносправних (дислексія) забезпечити вільне поширення знань та боротися з комерціалізацією; поліпшити співпрацю з волонтерами; слідкувати за дотриманням місії; дотримуватися прозорості; забезпечити гарне управління рухом і Фондом
Yasield Еліана Домініка Яо (Éliane Dominique Yao) Кот-д'Івуар французька 2013 1.960, найактивніша — фр. ВП (877) віцепрезидентка групи «Вікімедійці Кот-д'Івуару»; організаторка проєктів боротьби з гендерною прогалиною контенту; регіональна амбасадорка руху «Мистецтво+Фемінізм» у франкомовній Африці 8 років досвіду в галузі комунікацій, спочатку в уряді (заступниця директора зі зв'язків з громадськістю Міністерства комунікацій Кот-д'Івуару), нині в американській ГО поновлення керівних органів; покращити комунікацію Фонду для децентралізації інформації; підсилити систему гарного врядування руху через диверсифікацію; враховувати думки всіх спільнот при прийнятті рішень


Спільнота української Вікіпедії мала високу явку у попередні роки — найвищу серед великих вікі у 2015 році (25%), а у 2017 році стала другою найактивнішою (27%).

Якщо ж уже проголосували, то перепрошую за зайве нагадування і дякую за активність. Зауважу, що голоси можна змінювати й переголосовувати (враховується останній голос) до завершення виборів, тобто до 23:59 31 серпня 2021 (UTC) --アンタナナ 07:13, 26 серпня 2021 (UTC)

Дякую. Вже проголосував. --ValeriySh (обговорення) 10:52, 26 серпня 2021 (UTC)

Тиждень Хмельниччини 2021

Вітаю, пане ValeriySh/Архів 4! Зараз проходить тематичний тиждень присвячений Хмельниччині. Був би радий бачити Вас серед учасників - може знайдете для себе щось цікаве. З повагою, --— Шиманський હાય! 15:36, 12 жовтня 2021 (UTC)

Питання від IvanKykich (11:12, 16 жовтня 2021)

Поставив шаблон на швидке видалення в цю статтю: Аліна Понипаляк. Оце тепер думаю, чи не поспішив. Чи варто забирати - чи спільнота сама вирішить. Стаття доволі проблемна як на мене. --IvanKykich (обговорення) 11:12, 16 жовтня 2021 (UTC)

@IvanKykich: Не тільки Вам показалося, що ця стаття не відповідає критеріям значущості (ВП:КЗП). Її вже поставили на видалення 20 вересня 2020, а 1 жовтня 2020 адміністратор Mcoffsky її видалив. Тому, якщо у вас є сумніви, зверніться до нього. А взагалі статті, які викликають у вас сумніви щодо їх значущості, не рекомендується ставити на швидке видалення, якщо це не ваша груба помилка в назві при створенні статті. Для вилучення статті, скористуйтеся порадами тут. Дякую за Ваш вклад у Вікіпедію. --ValeriySh (обговорення) 13:40, 16 жовтня 2021 (UTC)

Питання від Проо (15:21, 28 жовтня 2021)

Hi як додавати фото до створення сторінки --Проо (обговорення) 15:21, 28 жовтня 2021 (UTC)

Яке фото і в яку статтю ви хочете додати? --ValeriySh (обговорення) 15:41, 28 жовтня 2021 (UTC)

Сторінку Шаблон:Двірецька сільська рада (Ізяславський район) номіновано на вилучення

Стаття Шаблон:Двірецька сільська рада (Ізяславський район), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 1 листопада 2021. Що ще можна зробити? --Юрко (обговорення) 14:58, 1 листопада 2021 (UTC)

Шаблон пишу у статті Еґмонт (національний парк)

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Еґмонт (національний парк) був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{пишу}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 14:37, 20 листопада 2021 (UTC)

Запрошення та попередній внесок

Вітаю ValeriySh! Дякую за попередній внесок і вітаю у новому сезоні, адже вже незабаром Фантастична осінь 2021, проте реєструватися і починати писати і поліпшувати статті можна вже зараз!--Yasnodark (обговорення) 16:23, 8 вересня 2021 (UTC)
ValeriySh вітаю! Нагородження фантастичних подій за різні роки буде об'єднане, тому є певна затримка, щоб врахувати внесок тих к-чів, що взяли участь у ФО-2021. На жаль у вас цього року не знайшлося часу на участь. Проте ваш внесок дворічної давнини (ФО-2019) має бути оцінений, тому хотілося б дізнатися чи є у вас книги:
  1. Голова змії https://fantlab.ru/edition257463 та
  2. Тиша https://www.livelib.ru/book/1000568891-tisha-peter-hog , серед яких найпевніше буде та, яка може надійти вам у січні після заповнення анкети, про яку вам незабаром напише Антон, бо якщо ці книги у вас є, ми спробуємо підшукати альтернативний варіант, іншу книгу - еквівалентну чи дешевшу, проте відсутню у вас, хоча сподіваюся, що ви таких книг ще не маєте. З повагою, координатор проєкту "Фантастика"--Yasnodark (обговорення) 14:27, 15 грудня 2021 (UTC)
ValeriySh вітаю зі святами! Ви бачили моє повідомлення?--Yasnodark (обговорення) 16:42, 29 грудня 2021 (UTC)

Хакатон для вікіспільноти: Попередня реєстрація

Вітаю!

ГО «Вікімедіа Україна» розглядає можливість провести вікіхакатон для української спільноти у грудні 2021 року або у січні 2022 року.

У заходу буде дві цілі: 1) підвищити технічні навички редакторів та редакторок вікіпроєктів, навчитися новому; 2) спільно попрацювати над розробкою технічних інструментів.

Якщо вам було б цікаво долучитися до такої події — дізнатися щось нове, навчити чомусь інших людей, або ж просто попрацювати над технічними питаннями разом з іншими вікімедійцями — запрошуємо заповнити анкету попередньої реєстрації. Для участі не обов'язково мати технічні навички, у вас також буде можливість набути їх під час хакатону

Планований формат заходу — онлайн; але можливий також офлайн-компонент, якщо дозволять карантинні обмеження. Деталі визначимо за результатами попередньої реєстрації.

Ви отримали це повідомлення, бо цікавитеся програмуванням і/або зробили чимало редагувань у традиційно «технічних» просторах назв. Якщо ви не хотіли б отримувати запрошення на хакатон чи інші технічні події, напишіть мені або ж вручну вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 18:30, 13 грудня 2021 (UTC)

Фантастична осінь у Вікіпедії: Ваші призи

Доброго дня! Дякую за вашу активну участь у тематичній кампанії «Фантастична осінь». Зараз ми у ГО «Вікімедіа Україна» фіналізовуємо підсумки цього проєкту за 2021 рік та попередні роки — і хотіли б надіслати вам поштою призи та сувеніри за ваш внесок.

Якщо ви хочете отримати їх, прохання надати нам вашу адресу. Я надіслав вам вікіпоштою посилання на анкету, яку потрібно заповнити. Якщо ви не отримали листа, перевірте спам та/або напишіть мені за адресою anton.protsiukwikimedia.org.ua або ж вікіпоштою за посиланням Спеціальна:Лист користувачеві/AntonProtsiuk (WMUA). --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 11:40, 23 грудня 2021 (UTC)

Valeriyu вітаю вас зі святами і все ж хотілося, щоб ви відкликнулися і щось відповіли, бо чим далі тим складніше буде обрати заміну, якщо якась книга вам не підійде. А мені б хотілося вас винагородити за вашу активну участь у ФО-2019.--Yasnodark (обговорення) 14:47, 8 січня 2022 (UTC)

Питання від Oleksandrboyko3 (18:08, 20 лютого 2022)

Доброго дня, а ви чим мені можете допомгти? я намагався додати сторінку нову, але не дуже розумію як її опублікувати. Можете допомогти? --Oleksandrboyko3 (обговорення) 18:08, 20 лютого 2022 (UTC)

Див. сторінку обговорення користувача:Oleksandrboyko3 --ValeriySh (обговорення) 09:55, 21 лютого 2022 (UTC)

Запитання від BipaYhepa на сторінці Шкарупа Тимофій Єфремович (20:14, 27 лютого 2022)

I want to edit this page on my grandfather. I don't have a Cyrillic keyboard and want to do it in English. How can I accomplish this? --BipaYhepa (обговорення) 20:14, 27 лютого 2022 (UTC)

Питання від Yulia Okhinchenko (10:00, 1 квітня 2022)

Доброго дня.

Намагаюсь внести зміни у статтю про компанію, у якій працюю. Спробувала внести минулого тижня, але я не бачу, щоб вони були збережені.

Будь-ласка, підкажіть яка процедура внесення змін, що мені потрібно зробити, щоб їх зберегли.

Заздалегідь вдячна за допомогу. --Yulia Okhinchenko (обговорення) 10:00, 1 квітня 2022 (UTC)

Для редагування статті:
  • необхідно її відкрити на вашому комп'ютері (для початківця бажано користуватися комп'ютером, а не мобільним);
  • зверху, праворуч сторінки натисніть «Редагувати код»;
  • внесіть заплановані вами зміни (редакцію) в статтю;
  • внизу, ліворуч сторінки знайдіть і натисніть «Попередній перегляд»;
  • уважно прочитайте ваші зміни на предмет орфографії, достовірності тексту, його узгодженість з уже наявним текстом;
  • внизу, ліворуч сторінки знайдіть і натисніть «Зберегти зміни».

Редакція виконана. При редакції статей не забувайте користуватися «Довідкою», а також правилами Правилами і настановами Вікіпедії. Бажаю успіху. --ValeriySh (обговорення) 10:48, 1 квітня 2022 (UTC)

Запитання від Yulia Okhinchenko на сторінці Верес (компанія) (09:10, 5 квітня 2022)

Доброго дня. Допоможіть, будь-ласка, з внесенням актуальної інформації про компанію «Верес». Я внесла одну правку, а якийсь користувач незрозуміло навіщо вніс доповнення, що ми працюємо в Україні та Росії. Так, Компанія працюВАЛА на ринку РФ, але з 2014 року припинила там свою діяльність. Ми не ведемо бізнес на території країни агресора. Як виправили? Допоможіть знайти спосіб. --Yulia Okhinchenko (обговорення) 09:10, 5 квітня 2022 (UTC)

Навіщо ви видалили абзац (потрібно відновити):
Компанія створена 1997 року, обсяг виробництва становить понад 50 тис. тон на рік, річний оборот — понад 120 млн $[1]. До складу Групи компаній «Верес» входять виробничі підприємства, агрокомплекс, логістичний центр, торговельні філії в Росії та Україні.

Голова правління — Андрій Борисович Родіонцев. Власник — Вадим Новінський.

Якщо неправда що — (Голова правління — Андрій Борисович Родіонцев. Власник — Вадим Новінський.), то ви мали б вказати справжніх власників, якщо власник/голова змінилися, то про старих інфа не видаляється, а робиться запис, наприклад: "з такого то року/числа у компанії з'явився новий власник/голова правління<джерело>. Щодо роботи в росії, то чому ви чи компанія не піднімали це питання з 2016 році, коли була створена ця стаття. Якщо компанія дійсно покинула ринок росії, то мала б бути як мінімум офіційна заява керівництва, а ще краще інфа з незалежних авторитетних джерел (АД).
Для внесення інфи про вихід з росії, в розділі Історія, після 2011 року, напишіть наприклад пункт: «* число_місяць_2014 року компанія «Верес» повністю покинула ринок …»<джерело>. Я так зрозумів, що з Білорусі компанія не виходила?
І ще одне при внесенні змін, особливо чутливого характеру, необхідно вказувати кілька незалежних один від одного джерел, і хоча б одне з них має бути авторитетним (як мінімум не пов'язаним з компанією «Верес»), бо інакше внесена вами інформація може бути видаленою. --ValeriySh (обговорення) 13:34, 5 квітня 2022 (UTC)

Питання від Лідія Буцька (08:34, 30 квітня 2022)

Я б хотіла опублікувати статтю стосовно творчості певної людини. Як це зробити --Лідія Буцька (обговорення) 08:34, 30 квітня 2022 (UTC)

Стипендії на онлайн-участь у міжнародному вікіхакатоні

20—22 травня пройде Wikimedia Hackathon 2022 — міжнародна онлайн-зустріч технічної спільноти вікіпроєктів.

Громадська організація «Вікімедіа Україна» надає фінансові стипендії на участь у хакатоні. Стипендія може покривати витрати, потрібні для технічної участі у хакатоні (наприклад, покупка навушників чи мікрофона), послуги з догляду за дітьми чи схожі сервіси, логістичні витрати тощо.

Податися можна до 18 травня включно, для отримання стипендії потрібне принаймні мінімальне володіння англійською мовою.

Ви отримали це повідомлення, бо цікавитеся програмуванням і/або зробили чимало редагувань у традиційно «технічних» просторах назв. Якщо ви не хотіли б отримувати запрошення на хакатон чи інші технічні події, напишіть мені або ж вручну вилучіть свій нікнейм із цієї сторінки. Про підтримку вікіспільноти під час війни читайте за посиланням. --Антон Процюк [ВМУА] (обговорення) 09:35, 1 травня 2022 (UTC)

Питання від Oleg Makey (16:24, 1 травня 2022)

Доброго дня, проживаю в Дубліні. Не знайшов багато інформації на українській мові про це місто, наприклад Фінікс-парк сторінка відсутня, хотів би допомогти створювати сторінки українською --Oleg Makey (обговорення) 16:24, 1 травня 2022 (UTC)

Так, джерел українською мовою про Фенікс-парк[en], окрім відверто рекламних сайтів, немає. А чому б вам не перекласти статтю з англійської мови? Тим більше, що джерела можна залишити англійські, це допускається. --ValeriySh (обговорення) 19:15, 1 травня 2022 (UTC)

Запитання від ОлександрШобтакбуло на сторінці Рудинський Олександр Сергійович (05:10, 9 травня 2022)

Добрий день! Змінив інформацію, після оновлення вона зникла взагалі! Через що це може бути? --ОлександрШобтакбуло (обговорення) 05:10, 9 травня 2022 (UTC)

Це зміни, які ви внесли. Кажеться всі зміни є. --ValeriySh (обговорення) 09:19, 9 травня 2022 (UTC)

Питання від Dead4352626173663 (10:15, 26 травня 2022)

Дозвольте редагувати сторінку Ірини Федишин, я знайшов помилку --Dead4352626173663 (обговорення) 10:15, 26 травня 2022 (UTC)

Для редагування сторінки Ірини Федишин вам необхідно стати автопідтвердженим користувачам — статус облікового запису в україномовній Вікіпедії, який надається через 4 дні після реєстрації. Правда захист цієї сторінки більш за все закінчиться в 19:21 (22:21 за Київським часом), 26 травня 2022 року. --ValeriySh (обговорення) 11:57, 26 травня 2022 (UTC)

Приказка

«Його в двері, він у вікно» --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 13:09, 31 травня 2022 (UTC)