Бонні та Клайд

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Бонні Паркер (англ. Bonnie Parker) і Клайд Берроу (англ. Clyde Barrow) — відомі американські грабіжники, що діяли за часів Великої депресії.

Бонні Паркер[ред.ред. код]

Бонні Паркер

Бонні Елізабет Паркер (*1 жовтня 1910, Ровен, Техас—†23 травня 1934, Б'єнвіль, Луїзіана). Народилася в родині маляра за професією. Коли Бонні було чотири роки, помер її батько — і мати з трьома дітьми переїхала в передмістя Далласу. Незважаючи на те, що сім'я жила убого, Бонні визначалася в школі фантазією й схильністю до акторства та імпровізацій. У 15 років ця приваблива мініатюрна дівчина, яка любила модно вдягатись, закохалась в Роя Торнтона, кинула навчання, — і несподівано 25 вересня 1926 вийшла за нього заміж.

З 1927 року Бонні працює офіціанткою в «Кафе Марко» в Східному Далласі, але через два роки почалася велика економічна депресія — і кафе закрилося.

Стосунки між подружжям не склалися. Через рік після одруження чоловік став регулярно зникати на довгі періоди, і в січні 1929 року вони розлучилися. Незабаром після розриву (офіційного розлучення не було, хоч Бонні до смерті носила обручку) Торнтон потрапив на п'ять років до в'язниці.

Клайд Берроу[ред.ред. код]

Див. також[ред.ред. код]