Обговорення користувача:Діман

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Рахунковий чи лічильний[ред. код]

Добридень, хочу запитати вас чи рубль дійсно рахунковий або ж ліпше лічильний? --Lystopad (обговорення) 16:01, 15 березня 2012 (UTC)Відповісти

Добро вечора,
Лічити можна цілі речі, оскільки лічба користується виключно натуралиними числами - один, два ... двадцять. Або іменами, якщо це перелік. Решту - рахують. Тобто скрізь, де можна застосувати математичні дії інші від додавання і віднімання - розрахунок! Отже, гроші рахують (12.75 грн).
Гроші теж можна лічити - "лічені копійки", себто певна кількість монеток (суцільних) . "Перелічив, маю 10 гривень" - дійсно, у мене в шафі лежать 10 монеток, вартістю в гривню, з зорбраженням Володимира. Але, "порахував, в гаманці 8 грн" - купюри в 5+2 грн і 4х25 копійок.
http://www.liknep.com.ua/viewtopic.php?p=453 -- Діман (обговорення) 18:23, 15 березня 2012 (UTC)Відповісти

Статтю Титуловане дворянство номіновано на вилучення[ред. код]

Стаття Титуловане дворянство, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 березня 2012. Kharkivian (обг.) 10:08, 17 березня 2012 (UTC)Відповісти

Статтю Нетитуловане дворянство номіновано на вилучення[ред. код]

Стаття Нетитуловане дворянство, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 17 березня 2012. Kharkivian (обг.) 10:08, 17 березня 2012 (UTC)Відповісти

Невеличка порада[ред. код]

--Krystofer (обговорення) 04:15, 18 березня 2012 (UTC)Відповісти

Підводний човен[ред. код]

Хочу обговорити з Вами деякі правки, зроблені Вами в статті Підводний човен. Можливо Ви не зовсім уважно її читали, що відразу вставили цей переклад з ру-вікі:

  1. Абзац 2: У травні 1899 року на міжнародній конференції в Гаазі Росія за підтримки таких країн, як Німеччина, Франція, Італія, Японія і США, зробила спробу обмежити створення підводного зброї, яка була зірвана Великобританією. дублює останній абзац попереднього розділу У травні 1899 року на міжнародній конференції в Гаазі була здійснена перша і безрезультатна спроба обмежити створення викоритстання підводного зброї… До речі при чому тут Перша світова, яка розпочалася аж через 15 років по тому?
  2. Абзац 3 і початок 4: Під час Першої світової війни з'явилися підводні човни з дизельним двигуном для руху на поверхні, і електричним для руху під водою. До дизельного двигуна підключали генератор, який виробляв електрику для підзарядки батарей. … Прискорений розвиток підводного флоту в роки Першої світової війни призвів до того, що субмарини стали грізною зброєю. дублює передостанній абзац попереднього розділу Наприкінці XIX століття з'явилися підводні човни з електричною силовою установкою, а потім з бензиновим або дизельним двигуном для надводного плавання і з електричним для підводного. До дизельного двигуна почали підключати електрогенератор, який виробляв електричний струм для підзарядки акумуляторних батарей. Застосування з підводних човнів торпед і морських мін перетворювало їх на грізну зброю..

Далі теж, чесно кажучи, добавки не до місця — перед інфою про події початку 1-ї світової війни — вставлена інформація про її результати. А спірна теза За підсумками Першої світової війни був зроблений висновок про необхідність взаємодії підводних човнів з надводними кораблями ескадр не обґрунтована.

Я розумію Ваше бажання покращити статтю, але це не зовсім конструктивний підхід. Не ображайтеся, що Ваші правки я відкину. Давайте обговоримо необхідні доповнення на СО статті і вставимо консолідований варіант. З повагою, --Pavlo1 (обговорення) 13:37, 30 березня 2012 (UTC)Відповісти

Неприємно вийшло. Згоден з Вами, але тоді, можливо, додамо 4 абзац без першого речення, також абзаци 5 і 6. В них я не бачу нічого подібного до доданого раніше. І ще хотів би розширити останній абзац Перші прототипи.

Ви такий [1] варіант мали на увазі?
За підсумками Першої світової війни був зроблений висновок про необхідність взаємодії підводних човнів з надводними кораблями ескадр, тому в період між світовими війнами переважно удосконалювалися надводні тактико-технічні характеристики. я б не ставив бо 1) перша частина — твердження спірне, слід обгрунтувати. Друга частина — див. нижче. Щодо прототипів — будь ласка. Тільки уважно. --Pavlo1 (обговорення) 14:32, 30 березня 2012 (UTC)Відповісти
Саме так. Я хотів би додати ще [2]--Діман (обговорення) 17:57, 30 березня 2012 (UTC)Відповісти
Все О.К. Моя Вам порада: при перекладі не довіряйте чужій вікфікації, а то виходять ось такі курйози При швидкості конвоїв, яка могла досягти в найближчому майбутньому 10 вузлів, це вкрай обмежувало можливість маневру човни для успішної підводного атаки. ) --Pavlo1 (обговорення) 17:42, 30 березня 2012 (UTC)Відповісти


Звернення до киян[ред. код]

Шановний киянину! Чи не буде Ваша ласка допомогти проекту "Вікі любить пам'ятки" і долучитися до опрацювання списку пам'яток Києва? Що треба робити описано на сторінці проекту. Ви також можете оглянути вже готові списки (напр. цей) в якості прикладу. Проект був би дуже вдячним за допомогу!

Статті без джерел[ред. код]

Вітаю! Ваш внесок у Вікіпедію дуже цінний, проте у деяких зі статей, створених вами, не вказано жодних джерел. Пам'ятайте, що матеріал без посилань на авторитетні джерела і який неможливо верифікувати, може бути підданний сумніву та вилучений:

  1. П-500

Зауважте, що, можливо, деякі статті вже мають джерела, проте шаблон {{без джерел}} був залишений випадково у статті. У такому випадку достатньо просто вилучити вказаний шаблон зі статті. --DixonDBot (обговорення) 14:59, 15 грудня 2012 (UTC)Відповісти

Архівування вашої сторінки обговорення[ред. код]

Вітаю! Раніше ваша сторінка обговорення архівувалася ElimBot'ом, який на даний час є неактивним, тож, можливо, вам видасться корисною інформація, що зараз ви можете налаштувати архівацію за допомогою іншого бота. Інструкції щодо того, як це можна зробити, знаходяться на сторінці Користувач:DixonDBot II/Інструкції. Дякую! --DixonDBot (обговорення) 08:40, 25 січня 2013 (UTC)Відповісти

Запрошення до участі у Тижні Кубані[ред. код]

--TheLotCarmen (обговорення) 23:55, 7 лютого 2013 (UTC)Відповісти

Запрошення на Вікіфлешмоб[ред. код]

Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії Діман!

В минулому ви створили 49 статей Вікіпедії та додали 756 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за перші три місяці 2014 року ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до першого Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбудеться у неділю 27 квітня 2014 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів та допомогти українській Вікіпедії сягнути півмільйона статей. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі чи поштою).

Акція присвячена пам'яті вікіпедиста Ig2000, який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 02:48, 24 квітня 2014 (UTC)Відповісти

Запрошення до участі в тижні народів Росії[ред. код]

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії Діман!

В минулому ви створили 49 статей Вікіпедії та додали 767 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за грудень та січень ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 22:18, 28 січня 2016 (UTC)Відповісти

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Києві!

Долучайтеся до Вікімарафону-2017![ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Діман!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)Відповісти

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії![ред. код]

Афіша Вікімарафону
Афіша Вікімарафону

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Діман!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC)Відповісти


Сторінку Охоронник номіновано на вилучення[ред. код]

Стаття Охоронник, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 листопада 2018. Що ще можна зробити?--Юрко (обговорення) 08:49, 16 листопада 2018 (UTC)Відповісти

Вікімарафон-2019: напишіть статтю до 15-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону
Афіша Вікімарафону

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Діман!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2019, присвяченого 15-річчю української Вікіпедії!

Протягом п'яти днів (26—30 січня 2019) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зробили у Вікіпедії лише кілька редагувань. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Ужгорода до Старобільська, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 15:19, 26 січня 2019 (UTC)Відповісти

Вікімарафон-2020: напишіть статтю до 16-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону
Афіша Вікімарафону

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Діман!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2020, присвяченого 16-річчю української Вікіпедії!

Протягом тижня (26 січня—2 лютого 2020) сотні дописувачів створюють нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Володимира-Волинського до Сєвєродонецька, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі! Немає вікізустрічі у вашому місті? Ще маєте час встигнути й запропонувати організувати!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 10:02, 27 січня 2020 (UTC)Відповісти

Неваляшка[ред. код]

Вітаю! Дякую за створення статті Неваляшка, але маю повідомити, що стаття містить кілька несловникових русизмів, навіть назва не засвідчена в жодному українському словнику. Скажіть, Ви перекладали Ґуґлом з Російської Вікіпедії? З повагою --В.Галушко (обговорення) 17:51, 30 липня 2020 (UTC)Відповісти

Привіт! Справа була давно. Тож мабуть так воно і є - перекладав Ґуґлом. Які Ваші пропозиції? З повагою --Діман (обговорення) 21:57, 31 липня 2020 (UTC)Відповісти
Вітаю! Прохання не користуватися Ґуґлом, він перекладає з помилками. Краще довідуватися за словниками: Іванець-киванець Іванець-киванець. З повагою --В.Галушко (обговорення) 12:50, 5 серпня 2020 (UTC)Відповісти

Питання[ред. код]

Вітаю. Ви додали шаблон на перейменування до статті Театр у Байройті. Щоб завершити запит, потрібно зробити ще декілька кроків. Тут знаходиться довідка, як це зробити: Вікіпедія:Перейменування статей. Чи, можливо, ви не плануєте це робити і не проти, щоб шаблон прибрали? --Salween (обговорення) 06:15, 11 грудня 2020 (UTC)Відповісти

Вікімарафон-2022: напишіть статтю з нагоди 18-річчя Вікіпедії![ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Діман!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2022, який присвячений 18-річчю української Вікіпедії! Марафон триває до понеділка 31 січня включно, тож закликаємо усіх охочих привітати Вікіпедію з днем народження, написавши принаймні одну статтю.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, саме 18-річчя Вікіпедії стане нагодою написати нову статтю? ) Усі учасники та учасниці Вікімарафону, які напишуть хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Окрім створення статей, ви можете також долучитися до вікізустрічей, переважно онлайн, хоча в деяких регіонах карантинні обмеження дозволяють і офлайн. Детальніша інформація доступна тут: Вікіпедія:Вікімарафон 2022/Вікізустрічі.

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) від імені організаційного комітету Вікімарафону-2022 09:45, 29 січня 2022 (UTC)Відповісти