Encyclopaedia Metallum

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Encyclopaedia Metallum: The Metal Archives — веб-сайт, що містить велику базу даних про виконавців і музичні колективи напрямків важкий рок та метал. Створений канадською парою під псевдонімами Morrigan и HellBlazer у 2002 році[1]. У каталозі міститься така інформація про музикантів як склади груп, дискографії, логотипи, тексти пісень, фотографії та огляди альбомів, написані зареєстрованими користувачами. На липень 2011 року енциклопедія містила інформацію про більш ніж 80 тисячах груп, 197 тисяч випусків та понад 1,3 мільйони пісень. На сайті зареєстровано 268 000 користувачів. З дня свого створення веб-сайт лишається приватним і не містить реклами.[2] У листопаді 2009 року веб-сайт займав 26 місце в категорії «музика» в рейтингу Alexa.[3]

В проекті Encyclopaedia Metallum діє система балів, які зареєстрований користувач може отримати за введення тієї чи іншої інформації про групи, написання оглядів і так далі.

Правила[ред.ред. код]

Сайт відомий жорсткими правилами щодо груп, яких можна розмістити в енциклопедії. Так, групи, що грають нью-метал заборонені, а групи, що грають змішані жанри, такі як металкор, індастріал-метал та грайндкор, додаються тільки після перевірки адміністрацією на предмет того, чи переважають у творчості цих груп риси металу[4]. Так, групи, які виконують металкор, рекомендується додавати тільки при виконання принципу «метала більше, ніж кора». При сумнівах пропонується взагалі відмовитися від додавання.

При цьому групи можуть бути додані, якщо в минулому вони грали метал або перейшли на нього. Але в підсумку були випадки коли «заборонені» групи були згодом розміщені на сайті, або навпаки. Для зручності учасників, в правилах сайту вказується, як визначити, чи припустимо помістити інформацію про групу на сайт.

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]