Teamspeak

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Teamspeak
Автор(и) TeamSpeak Systems GmbH
Розробник(и) Ralf Ludwig
Peter Kirk
Niels Werensteijn
Peter Strempel
Rico Huber
Перший випуск 1 жовтня 2001; 4930 днів тому
Стабільний випуск 3.0.14 (Клієнт) / 3.0.10.3 (Сервер) (17 березня 2014; 380 днів тому)
Операційна система Microsoft Windows, Linux, Mac OS X, iOS, FreeBSD, Android (beta)
Тип Voice over IP
Ліцензія Proprietary freeware
Сайт http://www.teamspeak.com/

TeamSpeak - комп'ютерна програма, призначена для голосового спілкування в мережі Інтернет допомогою технології VoIP. Від класичного телефон а відрізняється практично необмеженою кількістю абонентів, що розмовляють одночасно. Найбільше це схоже на багатоканальну рацію, в якій можна одночасно користуватися декількома каналами. При цьому доступні всі опції, розроблені раніше для зручності використання рацій в польових (бойових) умовах. Програми цього типу призначені насамперед для геймерів, але можуть використовуватися скрізь, де необхідна голосовий зв'язок та координація великої групи людей.

Варто відзначити, що подібні сервіси можуть бути реалізовані всередині самих ігрових додатків, де спілкування учасників і координація дій вкрай необхідні для ігрового процесу. Існують програми c схожим набором функцій, такі як Ventrilo, Skype, Roger Wilco, Mumble, TeamTalk, Raidcall. Scott Jennings, Alexander Macris. {{{Заголовок}}}. — For Dummies, 2005. — P. 72. — 342 p. — ISBN 9780471752738.

Для повноцінної роботи з TeamSpeak , користувачеві потрібні навушники або колонки і мікрофон. Для вимови фраз доступні два способи активації мікрофону: кнопкою клавіатури або миші ( англ. push to talk ) і голосом ( англ. voice activation ) . Активував мікрофон учасник відзначається індикатором яскраво синього кольору, у той час як мовчить користувач має значок темно синього кольору. Учасники також можуть ставити собі статуси , що відключають прийом або передачу звуку , або просто інформують про те , що людина вийшла . Щоб користуватися TeamSpeak , необхідно знати адресу сервера , на якому встановлена ​​серверна частина програми , і пароль , якщо він потрібний для з'єднання. Підключившись до сервера , користувач потрапляє в канал за замовчуванням , якщо при підключенні не був вказаний шлях в конкретний подканал . Весь сервер являє собою кореневу ієрархічну систему каналів і подканалов , кожен з яких може мати власного модератора або супермодератора , а також свій рівень доступу , відмінний від інших каналів . Процес спілкування являє собою конференцію в реальному часі , в якій говорять можуть вимовляти репліки одночасно , часом заглушаючи один одного. Щоб уникнути цього , кожен учасник може заблокувати особисто для себе звук від іншого учасника.

Історія версій[ред.ред. код]

eamSpeak Classic Программа TeamSpeak Classic (також відома як TeamSpeak 1.5) - була випущена в жовтні 2001 року і створила основу для майбутніх версій программ.Випущенная, як «Freeware», перша версія TeamSpeak включала в себе клієнт-сервер; клієнт, безпосередньо для спілкування, дружній з файрволом; кілька каналів; адміністрування користувачів, а також крос-платформену підтримку для Windows і Linux.Сегодня продукт TeamSpeak Classic більше не поддержівается.

TeamSpeak 2

Болільш зручна для телефонів

TeamSpeak 3 19 груденя 2009 почалося відкрите бета-тестування програми. Основні нововедення:

  • Покращена якість звука.
  • Добавлені нові кодекі.
  • Добавлена ​​можливість відправки файлів.
  • Нове оформлення программи.

10 серпня 2011 вийшла фінальна версія TeamSpeak 3.0 для ОС: Windows, Linux і MacOS. ↵ Також після виходу лінійки TeamSpeak 3.x доступні версії для мобільних пристроїв, що працюють під управлінням ОС Android і iOS