Обговорення користувача:Truxlo

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо![ред. код]

   Основні засади Вікіпедії   
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Truxlo!
   Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас, як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікі-розмітки.

Якщо виникли запитання про проект або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповідь на Ваше питання там відсутня, поставте запитання у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Як створити статтю
   Як редагувати статті
   Ілюстрування статей
   Потренуйтеся тут!
   Правила і вказівки
   Стиль оформлення статей
   Авторські права
   Довідка
   Користувачі, що допоможуть Вам
   Словничок вікітермінів

--Romanbibwiss (обговорення) 06:50, 4 вересня 2013 (UTC)Відповісти

Статус файлу Файл:Перший день.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Перший день.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 23:25, 24 березня 2015 (UTC)Відповісти

Стосовно передачі англійської h в українській мові[ред. код]

Щоб уникнути "війни редагувань", пропоную обговорити це питання. Можливо, винести на якесь ширше обговорення. До речі, я якось слабо розумію, до чого тут російська мова, коли ми говоримо про переклад з англійської на українську.

В пункті правопису, на який Ви дали посилання, більшість прикладів стосується літери g, а не h і НЕ англійської мови. Недарма там написано, що ЧАСОМ англійське h передається через г.І цьому є просте історично-лінгвістичне пояснення.

Передача h через г - це якраз вплив російської мови, вірніше, впливу на неї, в свою чергу, німецької лінгвістики років 100 тому. Яскравий приклад - одне й те саме слово hand в складених словах - 100 років тому воно прийшло до нас через російську з г (handball - гандбол), а вже років 20 тому, коли воно прийшло в українську мову напряму - через х (second hand - секонд хенд).

А от слова, які запозичені давніше, ТРАДИЦІЙНО передаються через г - (Harvard - Гарвард) і це правильно.

Для прикладу, послухайте, ЯК звучить, наприклад, hello чи hi - де Ви там чуєте звук, який ми передаємо за допомогою г ?

Тому пропоную прийти до якогось консенсусу (але аргументованого з точки зору лінгвістики, без використання термінів патріотизм VS русскій мір чи подібних)

  • Не варто копіпастити, свого совкового розуму бракує?--Truxlo (обговорення) 16:39, 4 квітня 2015 (UTC)Відповісти
  • "літери g, а не h" — у московитів різниці між цими літерами жодної(як і у наших совків та меншовартісних малоросів), ну "как ета так, нє так как у руззґам язиґе"...меншовартісність...нічого не вдієш. До речі, секонд хенд до нас якраз через московитський язиґ прийшло.
  • "Передача h через г - це якраз вплив російської мови" — до відома, у російській мові немає фонеми «г», тому цю фонему відтворюють або через проривний «ґ» або через глухий задньоязиковий «х».--Truxlo (обговорення) 03:33, 5 квітня 2015 (UTC)Відповісти
    • Я бачу, у Вас аргументів, крім "совок", "рускій мір" і тому подібних, немає. Ні правопис (на який, Ви початково посилались), ні приклади усталеної транслітерації, ні лінгвістичні аргументи на Вас не діють. Спробую дати Вам ще один аргумент . Якщо ж Ви й надалі будете продовжувати безглузду (але на Ваш погляд, "патріотичну") війну редагувань (що за Вами вже спостерігалось), я буду змушений звернутись до адміністраторів та в Арбітражний комітет. V Ryabish (обговорення) 16:19, 5 квітня 2015 (UTC)Відповісти
      • Оскільки Ви ухиляєтесь від публічної дискусії і продовжуєте вести неаргументовану війну редагувань, а також допускаєте некоректні та образливі висловлювання на мою адресу, я був змушений звернутись із запитом з цього приводу до адміністраторів [1] --V Ryabish (обговорення) 19:16, 24 квітня 2015 (UTC)Відповісти
        • "Оскільки Ви ухиляєтесь від публічної дискусії..." - яка може бути дискусія, до того ж публічна, після написаного вами вище?. До того ж я вам якраз відповів, проте ви не зрозуміли, та надалі лізете з своїми совковими стереотипами. Хто буде вступати у суперечку з людиною, котра навіть не знає про що пише?))). Правопис буде й надалі змінюватись і ви даремно витрачаєте свій час та намагаєтесь зберегти совковість та малоросійство в українській мові. Мені шкода ваше рядянсько-ностальгуюче покоління, але не більше. Truxlo (обговорення) 08:40, 22 травня 2015 (UTC)Відповісти
          • Ну, у Ваших відповідях основні "аргумети" - "совок", "рускій мір", "малороси", "меншовартість" vs "патріотизм", "націоналізм" і т.д. Я ж свої дії намагаюсь аргументувати з точки зору лінгвістики, правопису, традицій слововживання. Тому й пропонував перевести дискусію в цю площину. Але Вам, як я зрозумів, це нецікаво. У Вас є своє уявлення, як "правильно", і ЯК назвати тих, хто з Вашими думками НЕ погоджується. Тому я був вимушений звернутись до адміністраторів. Якщо Ви й надалі будете діяти подібним чином, я знову звернусь до адміністраторів та в Арбітражний комітет.--V Ryabish (обговорення) 16:14, 22 травня 2015 (UTC)Відповісти

Запрошення до участі у тижні географії[ред. код]

--MediaWiki message delivery (обговорення) 10:31, 14 квітня 2015 (UTC)Відповісти

Попередження[ред. код]

Доброго дня! Звертаю вашу увагу, що деякі з ваших коментарів та описів редагувань, а точніше кажучи, майже всі за останній час, містять неетичні вислови та переходи на особистості. У випадку продовження вас можете бути заблоковано, але головне навіть не це - якщо ви і надалі захищатимете свою точку зору образами та випадами, ви просто нічого не доб'єтеся в цій суперечці. --Thestraycat57 (обговорення) 01:12, 25 квітня 2015 (UTC)Відповісти

Вітаю. Ви щиро вірите, що з такою категорією можлива конструктивна суперечка?. У мене немає жодних ілюзій, просто дивно, що ніхто не реагує (образа вилучена). До речі блокуйте, бо мені незручно коли поряд мене малороси, витисніть з вікі націоналісті та залиште рабічів.--Truxlo (обговорення) 17:50, 2 травня 2015 (UTC)Відповісти

Перейменування копіпастом[ред. код]

Доброго дня ще раз! Зверніть увагу, що не можна перейменовувати статті переносом вмісту з однієї назви на іншу — це призводить до втрати історії редагувань та порушення авторських прав попередніх авторів статті. В очевидних випадках можете скористатися шаблоном {{db-move}}, який приверне увагу адміністраторів; в неочевидних можете виносити на ВП:ПС. Дякую. --Thestraycat57 (обговорення) 15:56, 25 травня 2015 (UTC)Відповісти

Стосовно категоризації авіаносців США[ред. код]

Доброго дня. Якщо Ви хочете зробити більш детальну категоризацію авіаносців США, то може, є сенс замість категорії "Авіаносці США періоду Другої світової війни" створити окремі категорії для інших серій, подібно до категорії "Авіаносці типу «Ессекс»"? --V Ryabish (обговорення) 19:01, 25 травня 2015 (UTC)Відповісти

Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа[ред. код]

До 23:59 31 травня 2015 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 20 кандидатів. Ці вибори дуже важливі тому, що вони можуть змінити те, як спільноти розглядаються за межами США та Західної Європи, а також в цілому вплинути на стратегію руху Вікімедіа. Зазначу, що до Ради завжди проходили тільки представники країн Західної Європи та США.

Ви можете також прочитати повні програми кандидатів тут: m:Wikimedia Foundation elections/Board elections/2015/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Постарайтеся підійти до цього вибору серйозно, адже через Раду спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом. У 2013 році у цих виборах узяли участь лише 9 користувачів української Вікіпедії, цього року нам потрібна активніша участь у виборах, які нас теж стосуються.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа
Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
Csisc Хусемеддін Туркі (Houcemeddine Turki) Туніс туніський діалект арабської 21 2.407, найактивніша — франц. ВП (1.041) учасник конкурсів статей студент-медик оцінка проектів малими мовами; створення посібників з правил Вікіпедії; вдосконалення найважливіших й найголовніших статей Вікіпедії
Saileshpat Саїлеш Патнаїк (Sailesh Patnaik) Індія орія 18 2.959, найактивніша — ВП орія (1.194) член «Вікімедіа Індія», організатор фотоконкурсу та вишколів для Вікіпедії мовою орія. студент I курсу промоція Вікіпедій індійськими мовами; зменшення розриву між Фондом і спільнотою; переведення неактивних Вікіпедій у активні через очолення їх спільноти та моніторингу волонтерів
Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 40 13.943, найактивніша — пол. ВП (10.144) стюард; чек'юзер, адміністратор і бюрократ польської Вікіпедії;
Голова Комітету з розподілу коштів (FDC) Фонду Вікімедіа; був членом Комісії Омбудсменів; проводив семінари зі стратегії для регіональних відділень Фонду; автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, завідувач кафедри міжнародного менеджменту, член експертних комісій наукового центру та грантових програм, засновник найбільного польського онлайн-словника Сприяння зміні стратегії руху Вікімедіа та підходів до управління; пошук ролей для Фонду Вікімедіа і регіональних відділень Фонду; налагодження контактів з науковою спільнотою; усунення бюрократії в русі Вікімедіа
Mohamed Ouda Мухамед Уда (Mohamed Ouda) Єгипет арабська 29 20.114, найактивніша — араб. ВП (18.508) адміністратор і бюрократ арабської Вікіпедії;
член-засновник групи «Вікімедіа Єгипет»
не зазначив Підтримка спільноти Вікімедіа, особливо на Близькому Сході та в Африці; співпраця з освітніми і культурними групами; експерименти з програмним забезпеченням, правами користувачів і процедурами спільноти
Sky Harbor Джош Лім (Josh Lim) Філіппіни / Сінгапур / США англійська, тагальська 24 27.052, найактивніші — англ. ВП (13.311), тагал. ВП (6.671) адміністратор англ. ВП і тагальського словника, бюрократ тагальської Вікіпедії;
член правління «Вікімедіа Філіппіни» з 2010, член Комітету приєднання з 2013
був менеджером зі зв'язків з громадськістю сингапурського стартапу Viddsee підтримка спільнот у країнах, що розвиваються; посилення ролі відділень Фонду Вікімедіа; конструктивний діалог між Фондом Вікімедіа і спільнотою
Smerus Девід Конвей (David Conway) Велика Британія / Словаччина / Україна англійська 65 30.063, найактивніша — англ. вп (29.359) патрульний англ. Вікіпедії працював експертом або керівником проектів розвитку в колишньому СРСР, був незалежним директором у радах системи охорони здоров'я Великобританії та британських коледжів, організатор музичного фестивалю в Словаччині співпраця із якнайширшим колом людей, з усіма, хто може бодай якось долучитися до нас
Francis Kaswahili Френсіс Касвахілі Кагуна (Francis Kaswahili Kaguna) Танзанія суахілі, сукума 54 4.882, найактивніші — Мета (3.939), англ. ВП (255) Автор невдалої заявки на проведення Вікіманії в м. Аруша Танзанійська асоціація власників авторських прав інтеграція африканської спільноти зі світовою; проведення концертів
CristianCantoro Крістіан Консонні (Cristian Consonni) Італія італійська 28 7.268, найактивніша — італ. ВП (5.636) автопатрульний в італ. ВП
член правління «Вікімедіа Італія» з 2010 (скарбник з 2014), член Комітету з розподілу коштів (FDC) з 2013, член міжнародної команди «Вікі любить пам'ятки-2013»
аспірант з комп'ютерних наук в Університеті Тренто (Італія), активіст руху вільного програмного забезпечення побудова довіри між учасниками руху; позбутися менталітету «наші проти ненаших», який мав місце у багатьох випадках
Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 44 14.570, найактивніша — англ. ВП (13.659) відкочувач, патрульний в англ. ВП
досліджує феномен Вікіпедії, автор презентацій та публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач комп'ютерних наук у Політехніці Намібії, розробник і керівник програми бакалавра комп'ютерних наук, головний розробник намібійської програми ІКТ подолання розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою та редакторів; повернення Фонду від роботи над питаннями медіаграмотності, управління Інтернетом чи освіти до його головної задачі
Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 32 22.976, найактивніша — іспан. ВП (18.423) бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ (про рух лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів); член-засновник «Вікімедіа Іспанія» та міжнародної ради Iberocoop; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013).
магістр психології забезпечення того, щоб різноманітність була у центрі стратегічних зусиль Фонду зі збільшення кількості дописувачів; збільшення способів участі спільноти у керівництві і розробці правил Фонду Вікімедіа
Phoebe Фібі Аєрс (Phoebe Ayers) США англійська 34 27.072, найактивніші — англ. ВП (15.247), Вікідані (5.436) патрульна в англ. ВП
організатор «Вікіманії-2006» та WikiSym 2010, активна в співпраці з бібліотеками, галереями, музеями та архівами (БоГеМА), організатор віківишколів, співавтор книги про Вікіпедію;
поточний член Ради повірених Фонду Вікімедіа (з 2013, попередній термін у 2010—12).
бібліотекар науково-технічної бібліотеки вирішення проблем падіння кількості редакторів і читачів; робота з виконавчим директором Фонду Вікімедіа над розробкою і втіленням стратегічних планів Фонду Вікімедіа, зокрема, щодо поліпшення розробки програмного забезпечення, співпраці з партнерами та реагування на поточні потреби редакторів
Denny Денні Врандечич (Denny Vrandečić) США німецька, хорватська 37 24.235, найактивніші — Вікідані (10.742), хорв. ВП (9.377) Перший адмін і бюрократ хорв. ВП
Засновник Вікіданих (розробив пропозицію, зібрав 2 млн. $ пожертв, набрав команду), співавтор першого європейського гранту «Вікімедіа Німеччина» (4 млн. €), співзасновник Семантичного МедіаВікі
працює в Google, де допомагає публікувати контент Freebase у Вікіданих, автор понад 100 наукових статей, керівник комітету Асоціації вільних семантичних даних. зміни проектів Вікімедіа для успішної їх роботи; підвищення ефективності кожного дописувача; правильне впровадження змін (так, як це було з Вікіданими)
Ali Haidar Khan Алі Гайдар Хан (Ali Haidar Khan) Бангладеш бенгальська 29 4.145, найактивніша — бенгал. ВП (2.395) патрульний у бенгальській Вікіпедії
член-засновник і скарбник «Вікімедіа Бангладеш», колишній член Комітету з розподілу коштів (FDC) організатор вікіконференцій
7 років досвіду у фінансовому секторі (начальник відділу кредитів на нерухомість банку), автор публікацій з фінансів принести до Ради повірених інший погляд і більше різноманітності
అహ్మద్ నిసార్ Нісар Ахмед С'єд (Nisar Ahmed Syed) Індія урду, телугу 50 21.549, найактивніша — ВП мовою телугу (17.648) адмін у Вікіпедіях мовами телугу й урду
організатор групи вікіпедистів мовою урду
пенсіонер, колишній викладач англійської літератури та літератури урду протягом 23 років, колишній директор школи. допомога спільнотам індійських мов у створенні контенту та програмах промоції проектів; реклама Вікіпедії через медіа; співпраця між групами користувачів і Фондом Вікімедіа
Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 35 137.713, найактивніша — англ. ВП (130.046) адмін в англійських Вікіпедії і Вікімандрах
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, колишній голова правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини пріоритет — поліпшення відносин між спільнотами редакторів та Фондом Вікімедіа; співпраця між Фондом Вікімедіа і спільнотою у вирішенні проблем скорочення кількості редакторів, непідтримки спільнотою змін до програмного забезпечення, поганого охоплення тем тощо
Carrite Тім Девенпорт (Tim Davenport) США англійська 53 57.985, найактивніша — англ. ВП (57.704) патрульний, відкочувач в англ. ВП
активний учасник обговорень на сторінках Арбітражного комітету та Запитів до адміністраторів, а також на форумі Wikipediocracy
власник і директор взуттєвого магазину спільноті неодмінно потрібен уважний, критичний, допитливий голос на її місця серед 10 членів Ради повірених
Sj Семюел Кляйн (Samuel Klein) США англійська 37 43.165, найактивніші — англ. ВП (19.346), Мета-вікі (14.873) Адміністратор англ. ВП, ВП мовою суахілі та Мета-вікі, колишній стюард;
організатор «Вікіманії-2006»;
поточний член Ради повірених Фонд. Вікімедіа (з 2009).
науковий співробітник у Гарвардському Центрі Беркмана, керівник технічного комітету Державної цифрової публічної біблотеки Америки скорочення розриву між Фондом Вікімедіа та спільнотою; заміна централізованих програм розподіленими; розробка потрібного користувачам програмного забезпечення замість експериментів з ПЗ; залучення дописувачів, а не лише донорів
Hindustanilanguage С'єд Музамілуддін (Syed Muzammiluddin) Індія гінді, урду 41 47.754, найактивніші — Вікісховище (27.498), ВП мовою гінді (10.657) Адміністратор ВП мовою урду;
брав активну участь у запуску Вікіпедії мовою майтхалі, автор блогів про Вікіпедію, організатор віківишколів для студентів
викладач протягом понад 10 років розробка більш сфокусованого підходу, особливо для індійських та південноазійських спільнот
EdSaperia Едвард Саперія (Edward Saperia) Велика Британія англійська 30 1.836, найактивніші — вікіманія2014 (962), Мета-вікі (561), англ. ВП (149) неактивний як дописувач, але слідкує за обговореннями;
координатор «Вікіманії-2014», автор гранту на Open Access Reader
працює над стратегіями зв'язків з громадськістю у третій за розміром політичній партії Великобританії, власник креативного агентства. переробка вікі-платформи (MediaWiki) до сучасних норм досвіду користувача; співпраця з науковою, освітньою, політичною, урядовою, журналістстькою спільнотами
Taketa Майк Ніколає (Mike Nicolaije) Нідерланди нідерландська 28 98.355, найактивніші — нідерл. ВП (38.917), Вікідані (20.586) стюард, адміністратор Вікіданих, бюрократ і колишній член Арбкому нідерландської Вікіпедії
член «Вікімедіа Нідерланди» та «Вікімедіа Бельгія», організатор віквишколів, співпраці з бібліотеками, галереями, музеями і архівами (БоГеМА) та інших заходів
медик-інтерн, працює в департаменті пластичної хірургії та інструктором з надання першої допомоги підтримка дописувачів понад усе; прямі обговорення спільноти з членами Ради повірених; зменшення бюрократії; залучення розробників для виконання запитів спільноти


Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. Якщо ви вже проголосували, дякуємо за вашу активність та перепрошуємо за зайве нагадування)NickK (обг.) 23:24, 27 травня 2015 (UTC)Відповісти

Статус файлу Файл:Anniehall.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Anniehall.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 18:54, 28 травня 2015 (UTC)Відповісти

Статус файлу Файл:Starsky and hutch.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Starsky and hutch.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 16:51, 29 травня 2015 (UTC)Відповісти

Авіаносці типу «Кітті Хок»[ред. код]

Хлопче, якщо меєте претензії до іменування статей — обзаводьтесь АД і валіть на ВП:ПС. А так справи не робляться. Попередження. --Pavlo1 (обговорення) 17:40, 2 червня 2015 (UTC)Відповісти

Авіаносці типу «Кітті Хок»[ред. код]

Доброго вечора! Створив обговорення перейменування цієї статті: Вікіпедія:Перейменування статей/Авіаносці типу «Кітті Хок» → Авіаносці типу «Кітті Гок», прошу зазначити там ваші аргументи. Дякую — NickK (обг.) 21:07, 2 червня 2015 (UTC)Відповісти

Запрошення до участі у тижні Вікіцитат[ред. код]

--Сергій Липко (обговорення) 09:14, 9 червня 2015 (UTC)Відповісти

Запрошення до участі в тижні народів Росії[ред. код]

Транслітерація у назвах[ред. код]

Побачив, але вже запізно, обговорення за вашою участю у перейменуванні «Кітті Гок». Ось вам аргумент на майбутнє також, оскільки ваше перейменування було повністю виправданим. Про впорядкування транслітерації українського алфавіту латиницею. --PsichoPuzo (обговорення) 11:28, 27 серпня 2015 (UTC)Відповісти

Дякую Вам, хоча перемогти оцю меншовартісність у наших каклів дуже важко.--Truxlo (обговорення) 11:40, 27 серпня 2015 (UTC)Відповісти
Це капець якийсь, «ваші аргументи не аргументи, нікого крім себе не чую, і взагалі сам дурень».--PsichoPuzo (обговорення) 11:45, 27 серпня 2015 (UTC)Відповісти

Блокування 27.08.2015[ред. код]

Вас заблоковано на 2 дні у зв'язку з порушеннями ВП:Етикет та переходами на особистості: 1, 2, 3. Будь ласка, перечитайте правила і будьте стриманішими. --TheStrayCat (обговорення) 11:51, 27 серпня 2015 (UTC)Відповісти

Статус файлу Файл:Never Let Me Go (2010).jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Never Let Me Go (2010).jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото).

--FileReviewerBot (обговорення) 12:01, 27 серпня 2015 (UTC)Відповісти

Не треба так робити[ред. код]

Доброго дня. Будь ласка, не створюйте нову сторінку з тим же самим текстом, як і стара сторінка тільки різною назвою та різним правописом, а стару сторінку при цьому не номінуйте на вилучення і ще інтервікі з заміною інтервікі. Що це таке? Ґоргондцола (сир) (як би назва не писалась), має довгу історію створення та багатьох авторів. Ви присвоїли собі їхню роботу і спробували вилучити їх внесок. Так не можна. Будь ласка, якщо вам не подобається правопис, є запити на перейменування сторінок. --Helixitta (обг.) 10:01, 5 вересня 2015 (UTC)Відповісти

16:23, 30 серпня 2015‎ Lexusuns (обговорення • внесок)‎ м . . (3960 байтів) (0)‎ . . (Lexusuns перейменував сторінку з Ґорґонцола (сир) на Горгонцола (сир), 20:06, 1 вересня 2015‎ V Ryabish (обговорення • внесок)‎ м . . (3960 байтів) (0)‎ . . (V Ryabish перейменував сторінку з Ґорґонцола (сир) на Горгонцола (сир)(про цього савєцкага "вундеркінда" взагалі промовчу - де запити на перейменування сторінок?. Що взагалі діється у вашій вікі?. Не я почав, просто пильно спостерігаю за цими двома "савєцкімі гражданамі", за їх "внеском". Не помітив, щоб хтось робив їм зауваження а йти по вказаному вами шляху - це дорого в нікуди, совок глухий, жодних доводів не сприймає, таке вже виховання.Truxlo (обговорення) 13:18, 10 вересня 2015 (UTC)Відповісти

Персональне обмеження[ред. код]

Доброго дня. Повідомляю, що на вас було встановлено фільтр з персональним обмеженням, який не дозволяє вам перейменовувати статті. Це виникло в зв'язку з тим, що ви за останній час спричинили хвилю війни перейменувань, без обговорення назви на сторінці обговорення статей чи без запропонування перейменувати сторінку на запитах на перейменування та в зв'язку з цим запитом ред. № 16700009.

Знову ж таки, я переконана що після дискусії і досягнення консенсусу та вашої обіцянки узгоджувати зміни і не починати масове перейменування, яким воно було на початку вересня 2015 (див журнал), то це обмеження можна зняти. --Helixitta (обг.) 10:37, 5 вересня 2015 (UTC)Відповісти

Як же ж вас ґ-совків ще багато залишилось. Вікі стала притулком убогих совків та каклів-малоросів, що усіма силами намагаються стримати поступ та залишитись в совку, щоб так як у москалів було. Дискусії у вікі не може бути - тут панують совки, котрі нікого окрім себе не чують.
Цікаво, чого це ви ґ-фоби націоналістів так не любите?. Хто залишиться у вікі, пенсіонер-совок рябіч та іже з ним ?. Будете малоросійську вікі писати?.Truxlo (обговорення) 13:12, 10 вересня 2015 (UTC)Відповісти

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії Truxlo!

В минулому ви створили 47 статей Вікіпедії та додали 545 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за грудень та січень ви не здійснили жодних редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 21:49, 28 січня 2016 (UTC)Відповісти

Ґ-диверсія[ред. код]

Доброго дня, вікікориснику Truxlo!

Вибачаюсь за те, що відриваю від ваших справ. Прошу звернути вашу увагу на діяльність цього користувача. Може Ви стикались з нею й раніше, можливо навіть спотикались об таке. Я не прибічник тотальної бездумної заміни г на ґ, особливо в усталених термінах і назвах, але таку підривну діяльність, що не додає статтям жодної нової корисної інформації, яка тільки шкодить розвиткові проекту, не можна попускати. Така конфліктна й беззмістовна діяльність не повинна залишатись непоміченою. Залишите свій голос, можливо репліку — він не залишиться непоміченим. Наперед дякую!

З повагою до вашого внеску.--Dim Grits 12:17, 23 листопада 2016 (UTC)Відповісти

Запрошення на Вікімарафон 2017[ред. код]

Привіт! 30 січня Українській Вікіпедії виповниться 13 років. Запрошуємо долучитися до Вікімарафону, який відбудеться 28—30 січня 2017 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри. Також приходьте на вікізустріч у Києві!

Місяць Української революції та державності[ред. код]

Доброго дня! Запрошуємо долучитися до місячника статей Української революції та державності, що проходитиме з 14 листопада до 14 грудня. Допоможіть збільшити кількість та покращити якість статей на історичну, культурну, воєнну та інші теми безпосередньо пов'язані з революційною добою та українською державністю. Ми підготували список статей до створення, але можете пропонувати свої. Приєднуйтесь!

--TohaomgBot (обговорення) 21:05, 15 листопада 2018 (UTC)Відповісти

Статус файлу Файл:Скромний герой.jpg[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Скромний герой.jpg. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

  • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
  • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
  • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
  • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). Gouseru Обг. 13:50, 10 грудня 2021 (UTC)Відповісти

Запрошення долучитися до Місяця географії[ред. код]

Запрошення долучитися до Місяця географії
Вітаю! Запрошую вас долучитися до Місяця географії, що триватиме весь травень.
--Олексій (обговорення) 21:43, 16 квітня 2024 (UTC)Відповісти