Вікіпедія:Запити до адміністраторів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Запити до адміністраторів
Admin mop question.svg
Вирішення конфліктів
Обговорення
Адміністратори
Запити до адміністраторів
Запит на захист сторінок
Чек'юзери
Запити на перевірку користувачів
Арбітражний комітет
Запити на арбітраж
Скорочення:
ВП:ЗА

Ця сторінка призначена для звернення учасників проекту до адміністраторів
(найчастіше — для запитів на допомогу певними діями, що потребують адміністративного втручання), за винятком питань, що розглядаються на інших сторінках:

Доцільно до звернення додавати вказівку на те, яка саме дія (дії) очікується від адміністраторів.


Архіви
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20
21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30
31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50
51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60
61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70
71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79

Цю сторінку не призначено для:

 • Скарг на дії адміністраторів і коментарів щодо їхніх дій. Для цього існують різні способи вирішення конфліктів і як останній засіб запит на арбітраж.
 • Коментарів, що жодним чином не стосуються запитів на виконання адміністративних дій. Для цього є Кнайпа.
 • Дискусій та флуду.

Прохання не звертатись із зазначених вище приводів на цю сторінку.

У разі неможливості перейменування статті, додайте на сторінку з цільовою назвою шаблон {{Db-move}}.

Якщо вам треба зробити автоматичні дії з переміщення сторінок з однієї категорії в іншу, або інші дії звертайтеся на сторінку Вікіпедія:Завдання для роботів.

Для перейменування файлу скористайтеся шаблоном {{Перейменувати файл}}.

Для термінового зв'язку з адміністраторами, наприклад, у разі масового вандалізму або некоректного застосування ботів, зверніться до когось з адміністраторів персонально або на IRC-каналі #wikipedia-uk (підключитись).

Зміст

Гурцька Діана Гудаєвна[ред. код]

Топік-бан для користувача[ред. код]

Я роблю свою роботу й роблю її немало. Є безліч користувачів, які мене поважають, а протилежна думка мене не цікавить.--Учитель Обг 15:05, 8 лютого 2016 (UTC)

Висить з грудня[ред. код]

185.94.219.16 (обговореннявнесокWHOISRDNSRBLsзаблокуватиблокування) висить з грудня місяця і хоч би що. Mykola Swarnyk (обговорення) 21:31, 7 лютого 2016 (UTC)

Ви скасували. Підстав для блокування немає. --Максим Підліснюк (обговорення) 21:41, 7 лютого 2016 (UTC)

Вандалізм[ред. код]

80.252.255.64 (обговореннявнесокWHOISRDNSRBLsзаблокуватиблокування)

--PsichoPuzo (обговорення) 16:13, 7 лютого 2016 (UTC)

У випадку одноразового вандалізму достатньо скасування.--Piramidion 16:33, 7 лютого 2016 (UTC)

Торп Джим[ред. код]

Шановні адміни поясніть користувачу, які назви і в якій послідовності дають статтям. Бо там чорт ногу зломить як новачок називає і плюс не реагує на критику, просто все повертає назад. --Jphwra (обговорення) 14:15, 7 лютого 2016 (UTC)

Пам'ятник жертвам Голодомору (Канберра)[ред. код]

Поверніть будь ласка назву статті, яку Користувач:Oleksandr Tahayev керуючись добрими намірами перейменував. 60.240.19.236 01:17, 7 лютого 2016 (UTC)

YesТак Зроблено --Piramidion 09:10, 7 лютого 2016 (UTC)

Обговорення користувача:Юрій Градовський[ред. код]

Слід відреагувати на манеру спілкування користувача в останніх двох обговореннях. --Dimant 18:27, 6 лютого 2016 (UTC)

YesТак Попередив --Piramidion 18:40, 6 лютого 2016 (UTC)

стаття Панченко Сергій Григорович[ред. код]

сьогодні отримав дзвоник з Луганська про те, що написана мною стаття Панченко Сергій Григорович є упередженою, принижує честь і гідність відомих людей Луганська. розмовляли з матом і погрозами. зразу передзвонив дочці Сергія Григоровича, спитався, чи є якісь проблеми. сказала, що є, і що мої нариси і згадки його батька є необ'єктивними і вона наполягає на видаленні з мережі таких матеріалів, зокрема й статті у Вікіпедії. оскільки мені прямо погрожували, прошу пояснити, чи це є достатнім приводом для виставлення статті на видалення. чи просто скоротити її до 5 рядків? дочка наполягає на видаленні. з повагою, --ursus (обговорення) 14:32, 6 лютого 2016 (UTC)

Спробуйте переписати статтю без використання ваших матеріалів, лише на основі матеріалів інших авторів — NickK (обг.) 14:34, 6 лютого 2016 (UTC)
іншими матеріалами будуть тільки дані зі статті його дочки. оскільки пишу тут все з чистого аркуша, копіпасту з її статті тут немає, тобто тут все мало би йти на видалення, а потім написання з нуля. але після почутого від телефонного аноніма про мене і моїх батьків це вже буде без мене. --ursus (обговорення) 14:44, 6 лютого 2016 (UTC)
Це якась маячня. Стаття була цілком нейтральна та містила лише декілька особистих оцінок. Джерела нікуди не поділися, навіть якщо їх прибрати з інтернету. У родички особи можуть бути які завгодно проблеми, включно з психічними. Крім того, наявні погрози вікіпедисту за його вікіпедійну діяльність. Спільнота має якось реагувати на це, а не просто пропонувати переписати статтю. --Brunei (обговорення) 18:09, 6 лютого 2016 (UTC)
А як на це можна взагалі відреагувати? Це ж Луганськ, тут навіть якщо до поліції звернутися - навряд чи це дасть хоч якийсь результат. Для ополчєнців закони не писані. Теоретично ВМУА могла б спробувати підняти в пресі шум, хоча чи це чимось допоможе... --Piramidion 18:22, 6 лютого 2016 (UTC)
статтю скоротив. поговорив ще раз з дочкою. зрозумів з окремих фраз, що вона наче в темі наїздів на мене. це трохи заспокоїло (хоч зрозуміло, про які статті бандюки вели мову), але загалом ситуація ідіотська. ніхто про її батька стільки статей не написав, та й ніхто б про нього не знав, бо і пулікація в Беркуті (укр. орніт. журнал), і видання його "птиц Луг. обл", і стаття у вікі (окрім рос.), і конференція його пам'яті - все було моєю ініціативою. отака дяка.... --ursus (обговорення) 18:42, 6 лютого 2016 (UTC)
@Zag: на info-ukAt sign.svgwikimedia.org най пишуть. Поспілкуємось. --Максим Підліснюк (обговорення) 18:55, 6 лютого 2016 (UTC)
 • Навіть безвідносно до цієї ситуації ми маємо бути готовими приймати реальні рішення. Бо лаятися з адмінами та між собою, нескінченно обговорювати назви статей чи довжину тире - це дитячі забавки. Може бути реальна проблема: відомий вікіпедист отримує погрози з вимогою прибрати/змінити статтю у Вікі. Давайте будемо чесними: захистити ми його не можемо ніяк ані від ЛНР, ані від сусіда-наркомана. Тому потрібні механізми допомоги людині при збереженні основ Вікіпедії. Я не думаю, що може бути єдина проста відповідь на проблему. Не можу сказати, що в мене є рецепти. Але думки деякі є. Чому б, наприклад, комусь із австралійських закордонних борців за справедливість не взятися й не переписати «небезпечну» статтю? Принаймні, жертва погроз могла б апелювати до неможливості впливу на іноземного аноніма, а той міг би «викликати вогонь на себе». Чи ВМУА звернулася б до високопосадовця, який би сам під камери переписав статтю. Певен, можна вигадати щось краще. Давайте вирішувати нагальні проблеми, а не гратися в «козаки-розбійники». --Brunei (обговорення) 19:03, 6 лютого 2016 (UTC)
  • ну хай каже, що адміни не дають вилучити. Я, наприклад. Переживу і наріків з ЛНР, і з сусіднього під'їзду. --Максим Підліснюк (обговорення) 19:23, 6 лютого 2016 (UTC)
   • Тоді просто — хтось із адмінів повертає версію статті до сьогоднішнього дня, і захищає від редагувань (редагування тільки адміністраторами). --Yukh68 (обговорення) 19:31, 6 лютого 2016 (UTC)
    • не треба тільки повертати до ранкової версії. я вже зробив коротку і максимально нейтральну версію. її би захистити. --ursus (обговорення) 19:34, 6 лютого 2016 (UTC)
     • @Zag: відкрийте електронні листи, обговоримо менш публічно, якщо у вас дійсно є підстави хвилюватись за своє життя і здоров'я. --Максим Підліснюк (обговорення) 19:38, 6 лютого 2016 (UTC)

Вікіпедія — вільна енциклопедія, ми не можемо переписувати статті за дзвінком. Тут БЖЛ не порушується, тому нема причин прибирати інформацію.--Анатолій (обг.) 19:37, 6 лютого 2016 (UTC)

Шановні панове адміністратори. Можливо, мої пропозиції «підуть врозріз» із Правилами ВП, і, якщо це так, то вважаю, що ці Правила потрібно або змінити або доопрацювати. Що маю на увазі: 1. Добре знаю видатного фахівця у галузі автомобільного транспорту із Росії (прізвище не називатиму, хоч заслуги перед світовою спільнотою великі, а перед СНД - колосальні). Статті у російському розділі про нього немає. Зате у англійському така стаття була. Хотів зробити статтю в українському розділі із портретом і просити у нього дозвіл завантажити його портрет у Вікіпедію із його сторінки. Аж тут пропадає стаття із англійського розділу. Питається, чому? А тому, що він був проти статті і в російському розділі і в англійському. Так англійці означену статтю і прибрали. З огляду на цей прецедент, вважаю, що якщо людина, чи її близькі родичі проти статті про себе чи про батьків, братів, сестер тощо, то їх бажання слід виконати. І не важливо, якими мотивами вона керується, чи це політичні мотиви, чи шантаж, чи просте небажання! Якщо це суперечить Правилам ВП, то варто таке правило встановити. 2. Буває й так, що користувач створить статтю. А потім інший користувач розпочинає війну редагувань, і, користуючись недолугість АД чи то своїми патрульними або ж адміністративними важелями, та й, й «нагадить» (на погляд першого користувача) у цю статтю, та й приведе першого користувача до того, що у нього виникає бажання анулювати створену ним статтю та свій внесок. Якщо Правила ВП не передбачають такої можливості, то її варто передбачити. Були ж часи, що в АД писали, що Земля – диск, та й лежить він на трьох… Тоді й погоджуся із висловленою вище думкою, що «Вікіпедія – це демократичний проект». --Biletsky Volodymyr (обговорення) 22:09, 6 лютого 2016 (UTC)
Вікіпедія - не експеримент з демократії. Це так, до слова. Про перший випадок нічого вам не скажу, не чув про таку практику ні в англійській, ні в російській Вікіпедії. Видалити могли за незначимістю, відсутністю АД, але не за бажанням особи. Такі запити приходяться на OTRS, і відповідь завжди одна - ні. Подібне правило не може бути встановлено, воно йтиме в розріз з самим духом Вікіпедії, а також першою та третьою основною. Другий ваш варіант також іде в розріз з основами Вікіпедії: Якщо Ви не бажаєте, щоб написане Вами безжалісно редагувалось і розповсюджувалося за бажанням будь-кого, — не пишіть тут. --Максим Підліснюк (обговорення) 22:20, 6 лютого 2016 (UTC)
Перше речення не зрозумів – ні його суті, ні навіщо ви його написали. Решта – зрозуміло. По-перше, така позиція і такий стан речей, на мою думку, не стимулюватимуть повагу до УкрВікі. По-друге, це «відбиватиме бажання у дописувачів» створювати нові статті і поліпшувати наявні, що обмежує участь значної кількості дописувачів, в першу чергу, творчих, що й призводитиме не до зростання і поліпшення якості статей, а лише до подальшого «розбухання» УкрВікі невичитаними чи погано вичитаними авто-перекладами, копіями, кальками із інших розділів, зроблених «вже не такими творчими» користувачами. І цікаві такі, вибачте, статті, будуть лише їх «авторам». А порада «не писати» слушна. Як можете зауважити, вже практично не пишу і не редагую, і, якщо буду це робити – то тільки у крайніх, «виважених» з огляду на таку вашу позицію, випадках. Ще хотів би звернути увагу на окремі висловлювання окремих користувачів у цьому розділі, які викликають неповагу і до них і до адміністраторського колективу і до учасників цього обговорення, і, разом із тим, і до спільноти. Потрібно усім боротися за справедливість, а не закликати це робити лише «закордонних борців за справедливість»! Це ж так «гарно» закликати їх до боротьби, в той же час, ховаючись за їх спинами! Чи, якщо конкретніше, закликаючи їх зробити «брудну роботу» за вас. Згадайте при цьому, кого ви віднаджували від УкрВікі, кого блокували, кого заганяли у резервації особистого простору! А порада: «ну хай каже, що адміни не дають вилучити» – її ж можна розцінити як схиляння користувача до обману і підказка, як оправдувати цей обман… Надіюсь, що допоміг. Якщо не вам, то допоміг зрозуміти мою позицію. На все найкраще. --Biletsky Volodymyr (обговорення) 09:52, 7 лютого 2016 (UTC)

Користувач:Учитель[ред. код]

Прохання заблокувати користувача за обзивання мене вандалом у ред.№ 17554677. Зарані вдячний, --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 15:20, 5 лютого 2016 (UTC)

Користувач отримав попередження. -- Green Zero обг 16:28, 6 лютого 2016 (UTC)
Й видалив його зі своєї сторінки, щоб не паскудити її. А ще появилось почуття, що ти взяв у руки щось таке мерзенне! Дорослий дядько, нахапавшись у РуВікі звички жалітись на інших користувачів, носячись зі своєю гідністю. А де ж та гідність, якщо користувач маніпулює вигаданими образами й не "вилазить" зі сторінки ЗА???? А адміни ще й цьому потурають! Хіба ж у нас є важливіші справи, як витирати носа дядькові???? Нехай би цей дядько, якщо у нього є сміливість, звернувся б до мене особисто, якщо його так турбують мої "залицяння". А я вважаю, що ніяких порушень з моєї сторони не було... Хоча, якщо добре подумати, то сопливі дядьки мене ніколи не цікавили. А цей ідиотизм просто невиліковний, маю на увазі не соплі, а реакцію адмінів. Шануймося! --Учитель Обг 10:16, 7 лютого 2016 (UTC)

Артемівськ (Донецька область)[ред. код]

Те, чого і боялися. Або треба захистити, або пояснити, або заблокувати користувача. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 11:58, 5 лютого 2016 (UTC)

Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її опублікування. --Sehrg (обговорення) 12:30, 5 лютого 2016 (UTC)
Не просто опублікування на сайті, а в газеті Голос України. --Максим Підліснюк (обговорення) 15:03, 5 лютого 2016 (UTC)
І в які дні вона виходить, газета ця?--Unikalinho (обговорення) 15:10, 5 лютого 2016 (UTC)
По п'ятницям. На сайті ВРУ я не бачу, щоб ця постанова вже була опублікована. --Максим Підліснюк (обговорення) 15:16, 5 лютого 2016 (UTC)
Ну газети в нас набираються номери до друку повільно. Якби постанова була в середу, то сьогодні би попала в номер. А так ще тиждень чекати доведеться...--Unikalinho (обговорення) 19:37, 5 лютого 2016 (UTC)
«Голос України» виходить 5 разів на тиждень: у вівторок, середу, четвер, п'ятницю і суботу. У п'ятничному і суботньому номерах постанови не було, наступний номер буде 9 лютого.--Анатолій (обг.) 22:29, 5 лютого 2016 (UTC)

Вікіпедія:Перейменування статей/Живопис → Малярство[ред. код]

Доброго вечора! Щойно помітив, що в цьому обговоренні нема і натяку на підсумок, а стаття вже перейменована. Прохання підбити підсумок та підвердити або скасувати перейменування. Дякую! — NickK (обг.) 22:16, 4 лютого 2016 (UTC)

YesТак Зроблено, але треба, щоб хтось ще переглянув зміни в статті. Початкову її версію, здається, переклали з іншої мови, а поточна якась дивна. Багато розділів порожніх, є якісь незрозумілі, наче недоперекладені, шаблони прямо в тілі статті... Коротше, треба, щоб глянув хтось, кому цікава ця тема, і відпатрулював статтю.--Piramidion 07:28, 5 лютого 2016 (UTC)

Прошу звернути увагу[ред. код]

Щодо статті Комуністична партія України.
Користувач Yustas 17 не звертає уваги на прямі звернення до нього, не бажає нічого обговорювати і вперто відкидає редагування розділу «Переслідування комуністів». Я вважаю, що розділ не повинен існувати у тому вигляді, у якому цей користувач його намагається зберегти. У такому вигляді він ще так-сяк годиться для комуністичної стінгазети, але ж не для Вікіпедії. Може цей користувач зважить на звернення до нього адміністратора?--Ejensyd (обговорення) 16:32, 4 лютого 2016 (UTC)

YesТак Зроблено Стаття захищена на добу, завтра я зніму додаткове обмеження, яке створив зараз. --Fessor (обговорення) 17:23, 4 лютого 2016 (UTC)
Дякую --Ejensyd (обговорення) 17:38, 4 лютого 2016 (UTC)

Вандалізм[ред. код]

46.133.90.150 (обговореннявнесокWHOISRDNSRBLsзаблокуватиблокування) — перше редагування і одразу вандальне. Заблокувати мабуть? --АВШ (обговорення) 12:50, 4 лютого 2016 (UTC)

АВШ, після першого вандального редагування — блокувати не варто, як і писати на ВП:ЗА. Можливо, користувач просто тестує функціонал. Якщо вандальне редагування свіже — внесок потрібно поставити на спостереження. Якщо друге редагування не є скасуванням попереднього, і теж є некоректним — підвищуємо пильність. Третє некоректне редагування — це вже система — користувач є вандалом, впевнено пишемо на ВП:ЗА. :) -- Green Zero обг 16:43, 6 лютого 2016 (UTC)
Зрозумів. Мені просто набридає їх відкочувати без кінця. --АВШ (обговорення) 17:00, 6 лютого 2016 (UTC)

Вікіпедія:Перейменування статей/Каплиця Сенют → Аріанська вежа-каплиця[ред. код]

Прошу заглянути до сторінки якогось адміністратора, бо намічається війна редагувань, а я учасник обговорення (хтось може сказати, що я є зацікавленою особою). Дякую, --Atoly(обг) 11:18, 4 лютого 2016 (UTC)

Підсумок був підбитий. Все інше виглядає як зловживання правилами становищем або чистий тролізм. --Pohorynsky (обговорення) 11:35, 4 лютого 2016 (UTC)

Приєднуюсь до запиту і прошу розглянути поведінку Pohorynsky --Максим Підліснюк (обговорення) 11:44, 4 лютого 2016 (UTC)

Читай дитино правила та настанови. --Pohorynsky (обговорення) 12:25, 4 лютого 2016 (UTC)
І тато най такі почитают тоті-во правила та настанови. Ая.--Бучач-Львів (обговорення) 14:47, 4 лютого 2016 (UTC)

Скасування вандалізму[ред. код]

Гей, красапєти! Хто там самий розумний? Відкотіть вандалізм ред.№ 17546549 — мені скасувати редагування анонімного вандала спам-фільтр недозволяє. Руки б вам повідбивати... --Павло (обговорення) 06:28, 4 лютого 2016 (UTC)

YesТак Зроблено--Piramidion 06:29, 4 лютого 2016 (UTC)
Дякую за оперативність --Павло (обговорення) 06:29, 4 лютого 2016 (UTC)

Вандалізм 0201[ред. код]

Обговорення ВП:Перейменування статей/Сент-Вінсент і Гренадіни → Сент-Вінсент і Гренадини ще триває, а Dim Grits уже вилучив { {Ana} }: [[1]]. --Микола Івкі (обговорення) 14:05, 3 лютого 2016 (UTC)

Це добре, що Ви розумієте суть справи і самостійно назвали власні дії вандалізмом. Пояснення я дав. Не хочете розуміти та йти цивілізованим шляхом, тоді буду розглядати ваші дії виключно як Ви їх змалювали. До цих пір я не вважав їх підривною діяльністю на проекті, а лише нерозумним гармидером.--Dim Grits 15:21, 3 лютого 2016 (UTC)
@Dim Grits: Я час від часу заходжу на ВП:ПС і "борюся" з тамтешніми запитами. Там вони висять місяцями, а все тому, що нема кому підбивати підсумки. Адмінів, які це роблять, вкрай мало, і вони вкрай рідко туди навідуються. А для тих, хто, все ж, навідується, зокрема й для мене, ось таке ігнорування обговорення, та ще й від досвідченого користувача, та ще й адміністратора, є просто образливим. Тому маю прохання - наступного разу, перш ніж прибирати шаблон зі сторінки, перейменування якої обговорюється, підбийте спершу підсумок в такому обговоренні. Якщо ж Ви, все ж, проігноруєте моє прохання, і повторите свої дії, робіть їх як звичайний користувач, без натяків на свій статус адміністратора — тоді я, ймовірно, не стану Вам робити зауважень (користувачі порівняно часто з якоїсь причини прибирають шаблон чи навіть перейменовують сторінку ще до завершення обговорення). Звертаю увагу, що в цьому своєму дописі я оминаю тему не завжди обґрунтованих запитів на перейменування, якими деякі користувачі завалюють ВП:ПС. Думаю, що такі речі теж краще обговорювати в Кнайпі. --Piramidion 16:43, 3 лютого 2016 (UTC)
@Piramidion: Прошу, або вказати на «натяків на свій статус адміністратора», або вибачитись за безпідставні натяки. Бо поки що це нечемно зробили лише Ви і тільки тут. Там була лише одна репліка та пізніше пояснення для NickKa — тож шукати не довго, тим більш ви щось там вже знайшли. Чекаю. --Dim Grits 11:33, 6 лютого 2016 (UTC)
Далеко йти не треба, Ваш допис вище виглядає як завуальована погроза. Це можна було б сприйняти як попередження для користувача від адміністратора, якби Ваші дії в статті узгоджувалися з правилами, прийнятими спільнотою. Але Ви, фактично, порушили правила (під "правилами" я маю на увазі практику, усталену спільнотою), після чого дали безапеляційну відповідь на сторінці для запитів до адміністраторів. Ймовірно, що я помилився, і нічого такого Ви не мали на увазі — в такому випадку я перепрошую. Однак моє прохання залишається в силі.--Piramidion 12:37, 6 лютого 2016 (UTC)
Вважаю, що Dim Grits порушив кілька правил. --Микола Івкі (обговорення) 14:23, 8 лютого 2016 (UTC)

Запит стосовно користувача Максим Підліснюк[ред. код]

Запит на захист[ред. код]

У четвер у Верховній Раді планується розгляд постанови щодо перейменування низки населених пунктів і району. У тексті постанови сказано, що вона набуває чинності наступного дня після дня опублікування. Проте в нас є користувачі-любителі (а деякі взагалі професіонали) швидко поперейменовувати статті, як тільки почули про прийняте рішення. Тож пропоную задля уникнення війн перейменувань захистити на тиждень статті Артемівськ (Донецька область), Іллічівськ, Красний Лиман, Дзержинськ, Артемівський район (Донецька область), Щорськ, Кіровськ (смт), Чапаєве (смт), можливо й інші статті. Якщо постанову опублікують швидше, ніж за тиждень, то можна буде захист зняти (або адміни можуть самі перейменувати).--Анатолій (обг.) 23:09, 2 лютого 2016 (UTC)

Захистив. От ще думаю — може, якесь попередження поставити, яке випадатиме при редагуванні? Бо знайдуться бажаючі й виправити в картці та далі за текстом — NickK (обг.) 23:18, 2 лютого 2016 (UTC)
У нас і адміністратори є, які можуть рано поперейменовувати.--Анатолій (обг.) 23:23, 2 лютого 2016 (UTC)
Зроблю попередження через Editnotice --Максим Підліснюк (обговорення) 23:57, 2 лютого 2016 (UTC)
YesТак Зроблено --Максим Підліснюк (обговорення) 00:07, 3 лютого 2016 (UTC)

Чекаю коментарів інших адмінів щодо доцільності захисту від перейменування та встановлення Editnotice для приблизно 160 сторінок. --Максим Підліснюк (обговорення) 09:51, 3 лютого 2016 (UTC)

З одного боку могло б знадобитися, а з іншого — хз. Може якби був якийсь спосіб просто скласти список статей, де висвічувати такий Editnotice, а не робити для кожної статті окремий. Але не знайшов, треба мабуть якийсь скрипт робити. Так нашвидкоруч не зумію. --Sergento 09:57, 3 лютого 2016 (UTC)
@Sergento: ви зможете зробити автоматизовано сторінки з однаковим вмістом за заданим списком? Фактично - ботозаливку Editnotice у MediaWiki? --Максим Підліснюк (обговорення) 10:15, 3 лютого 2016 (UTC)
Таке то я зробити можу. Але не дуже хочеться потім так само списком їх видаляти. Вважаю це не дуже гарним рішенням, яке можна впровадити тільки за відсутності кращого. Тому, Є У КОГОСЬ ЩЕ ЯКІСЬ ІДЕЇ? --Sergento 10:30, 3 лютого 2016 (UTC)
Я вивчав досвід росіян щодо editnotice. Інакше, як заливка, не буде. Англійці щось там робили з шаблонами, але там я не можу розібратись. Видалити списком я можу і сам (AWB це дозволяє), а от для заливки треба бот. Якби він ще й захист ставив - було б чудово. --Максим Підліснюк (обговорення) 10:41, 3 лютого 2016 (UTC)

Простенький скрипт:

if($.inArray('Якась прихована тимчасова категорія із статтями', mw.config.get('wgCategories')) >= 0 && mw.config.get('wgAction') == 'edit') {
   $('#bodyContent').prepend('html-код з попередженням')
}

або ж щоб не додавати категорії до кожної статті:

var renlist = ['місто 1','місто 2'];
if($.inArray(mw.config.get('wgPageName'), renlist) >= 0 && mw.config.get('wgAction') == 'edit') {
   $('#bodyContent').prepend('html-код з попередженням')
}

P.S. Чи працює — не перевіряв--RLuts (talk) 17:52, 3 лютого 2016 (UTC)

Зробив таке: MediaWiki:Rename-warning.js. Подивіться, як його докинути в MediaWiki:Common.js, бо в мене щось не виходить, і можна видалять Editnonice --Максим Підліснюк (обговорення) 22:32, 3 лютого 2016 (UTC)
warning з літерою w пишеться.--Анатолій (обг.) 22:38, 3 лютого 2016 (UTC)
Мій інгліш не перфект, вибачаюсь :) --Максим Підліснюк (обговорення) 22:42, 3 лютого 2016 (UTC)

UPD: Постанову доопрацювали, додали ще 10 населених пунктів, серед яких міста і смт: Червонозаводське, Комсомольське (Зміївський район), Володарське, Володарськ-Волинський.--Анатолій (обг.) 20:45, 3 лютого 2016 (UTC)

Про "внесок" псевдокористувачів[ред. код]

Звертаю увагу на явно вандальний тривалий «внесок» користувача 91.230.25.108 (обговореннявнесокWHOISRDNSRBLsзаблокуватиблокування). Зокрема я його відкидав на сторінці Воші. І також 93.74.244.252 (обговореннявнесокWHOISRDNSRBLsзаблокуватиблокування), якій нещодавно зробив вандальні правлення на сторінці Пес свійський. Невже їх не можна заблокувати? --АВШ (обговорення) 21:49, 1 лютого 2016 (UTC)

YesТак Зроблено --Максим Підліснюк (обговорення) 22:05, 1 лютого 2016 (UTC)

Користувач:SubZero999 Ukraine[ред. код]

В особистому просторі користувача використовує посилання на категорії загального простору Вікі. Насамперед, в контакті. Прохання видалити дану категорію з особистого простору користувача і видалити саму категорію. Мої намагання нідочого не привели. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 13:47, 1 лютого 2016 (UTC)

YesТак Зроблено --Максим Підліснюк (обговорення) 13:57, 1 лютого 2016 (UTC)

Каплиця Сенют (Тихомель)[ред. код]

Чи вже так тяжко припинити той невеликий вандалізм від одного з к-чів?--Бучач-Львів (обговорення) 09:00, 1 лютого 2016 (UTC) То для «роздумів» адміністраторам. Як гарно усунулись від роботи навіть активні адм-ни. Проблеми - нема.--Бучач-Львів (обговорення) 11:20, 1 лютого 2016 (UTC)

Погоринський влаштовує війни редагувань на сторінці Вікіпедія:Перейменування статей/Каплиця Сенют → Аріанська вежа-каплиця. Там підсумок оскаржений вже трьома користувачами, проте Погоринський наполегливо закриває це обговорення. Прошу адміністраторів або підвести підсумок, або поставити Погоринському фільтр на цю сторінку. У разі відсутності реакції адмінів протягом доби, буду відкочувати Погориснького сам.--Анатолій (обг.) 20:39, 1 лютого 2016 (UTC)

Блокування користувача Боґан[ред. код]

Прошу мене заблокувати, назавжди або як мінімум на рік згідно з en:Wikipedia:Block on demand. Дякую. Боґан (обговорення) 22:20, 31 січня 2016 (UTC)

В українській Вікіпедії немає блокувань за запитом користувача. Якщо ви більше не бажаєте робити внесок до Вікіпедії, змініть пароль на випадковий набір символів (Спеціальна:Змінити пароль) та вийдіть з системи (Спеціальна:Вихід) — NickK (обг.) 23:21, 31 січня 2016 (UTC)
Ви можете також використати en:Wikipedia:WikiProject User scripts/Scripts/WikiBreak Enforcer, щоб захистити себе від редагування Вікіпедії на рік — NickK (обг.) 23:23, 31 січня 2016 (UTC)
У такому випадку я не зможу редагувати і іншомовні розділи також та завантажувати файли на Вікісховище. Боґан (обговорення) 23:35, 31 січня 2016 (UTC)
Тоді поставте собі en:Wikipedia:WikiProject User scripts/Scripts/WikiBreak Enforcer, якщо вам це принципово — NickK (обг.) 23:39, 31 січня 2016 (UTC)
Жаль! У майбутніх «баталіях» мені не вистачатиме Вашого плеча! Вважаю за честь, що стояв пліч-о-пліч із Вами на захист розумного, доброго, вічного! Однак, поважаю Ваше рішення. Дякую за Ваш внесок! Всього Вам найкращого, із вдячністю, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 23:29, 31 січня 2016 (UTC)
Справа в тому, що баталії руйнують УкрВікі. Боґан (обговорення) 23:35, 31 січня 2016 (UTC)
Ви праві! Але, на що вона може перетворитися без "баталій"? Саме перед цим, наче спеціально, дивився фільм "Битва в Сієтлі". Дивився на ті баталії і не міг вимкнути, згадував події річної давнини... Без баталій - ніяк! Звичайно, спричиняємо їх не ми, хоча найбільше страждаємо в них саме ми, а плоди їх пожинаємо, знову ж, не ми! Але ж без цих баталій людина не мала би і ковтка свіжого повітря, свіжої води, ...! І поки маємо сили дати отого ковтка тим, хто не здатен його вибороти, то й живімо! Перепрошую - це на мене вплинув фільм і спогади і про людей і про їх долі. Багатьох користувачів вже й нема... Прошу не дивитись на мої слова як на заклик. Я не зовсім коректно підібрав слово "баталії", тож також прошу мене вибачити. Тут краще було би «боротьба за кожного ближнього». Не буду «філософствувати», але все йде від «гордині» до «неповаги ближнього», а далі - і до баталій. Потрібно людям відкривати на це очі. Щоб було так, як у того поліцейського із фільму, який все ж прийшов покаятися перед своєю жертвою. --Biletsky Volodymyr (обговорення) 00:18, 1 лютого 2016 (UTC)

Просто дослухайтесь до того, що я написав, голосуючи за відхилення позову. Не хочете редагувати - не редагуйте. Захочете редагувати - редагуйте. --Максим Підліснюк (обговорення) 23:39, 31 січня 2016 (UTC)

Об'єднати історії[ред. код]

ДоброводівкаДобровідка (притока Коропця), після чого з Доброводівка зробити перенаправлення на Добровідка (притока Коропця).--Микола Василечко (обговорення) 08:36, 31 січня 2016 (UTC)

YesТак Зроблено--Piramidion 08:56, 31 січня 2016 (UTC)

Каплиця Сенют (Тихомель), Острозький Януш Васильович[ред. код]

Знов безпідставні відкоти від Користувач:Pohorynsky.--Бучач-Львів (обговорення) 10:49, 29 січня 2016 (UTC)

92.243.233.45[ред. код]

Сєпар. --Олюсь (обговорення) 15:33, 29 січня 2016 (UTC)

YesТак Зроблено --TheStrayCat (обговорення) 16:49, 29 січня 2016 (UTC)

Вандал[ред. код]

31.180.157.63 (обговореннявнесокWHOISRDNSRBLsзаблокуватиблокування)--PsichoPuzo (обговорення) 11:29, 28 січня 2016 (UTC)

YesТак Зроблено Green Zero обг 11:42, 28 січня 2016 (UTC)

Обговорення:Огірко Ігор Васильович[ред. код]

Вибачте, що пишу сюди, бо не знаю, куди звернутися з цим питанням. Огірко під різними обліковими записами чистить обговорення. Там нема порушення нейтральности, чи оприлюднення чогось конфіденційного, звичайне робоче обговорення. --Friend (обг.) 09:28, 28 січня 2016 (UTC)

Навряд чи тут можна щось зробити окрім як слідкувати за тією СО і відкидати подібні редагування.--Piramidion 00:50, 29 січня 2016 (UTC)
Можна, наприклад, поставити фільтр на вилучення певних словосполучень із того обговорення. --TheStrayCat (обговорення) 01:39, 29 січня 2016 (UTC)

37.213.137.71[ред. код]

Спамить.--Олюсь (обговорення) 09:18, 28 січня 2016 (UTC)

YesТак Зроблено Вилучив сторінки з спамом, які він створював. Заблокував, але передумав, бо пройшло багато часу. --Basio (обговорення) 09:39, 28 січня 2016 (UTC)

Культ Путіна[ред. код]

Поставте сторінку на захист чи що. Явно ж іде конкретна атака. Чи далі так спостерігати будете? --Павло (обговорення) 17:21, 27 січня 2016 (UTC)

YesТак Зроблено адміністратором Yakudza. --Fessor (обговорення) 17:56, 27 січня 2016 (UTC)

Допоможіть знайти[ред. код]


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 21:15, 30 січня 2016 (UTC)

Банер до вікіфлешмобу[ред. код]

Потрібно повісити банер --Юрій Булка (обговорення) 10:00, 27 січня 2016 (UTC)

Додав у сайтнотіс.--Piramidion 10:17, 27 січня 2016 (UTC)
Дякую. --Юрій Булка (обговорення) 10:42, 27 січня 2016 (UTC)

Спам ВП:ПС користувача Бучач-Львів[ред. код]

Попри те що знаходжуся в неприязних стосунках з користувачем АЛЕ ЗДАЄТЬСЯ КОРИСТУВАЧ СВОЇМИ НОМІНАЦІЯМИ ПЕРЕТНУВ ВСІ МЕЖІ ЗДОРОВОГО ГЛУЗДУ. --Pohorynsky (обговорення) 09:56, 27 січня 2016 (UTC)

Це тому, що йому заборонили перейменовувати сторінки (встановили фільтр). ВП:ПС справді завалена номінаціями, і я навіть не уявляю, як цю ситуацію можна вирішити. Тобто уявляю, як розвантажити сторінку ВП:ПС, але як уникнути таких завалів на майбутнє - ні.--Piramidion 10:11, 27 січня 2016 (UTC)
Зніміть фільтр - вам же на душі легше стане. І совість буде чистіша. Ніхто не заборонить знов мені вчепити, як буду зловживати - на вашу думку. Така то вона «продуктивна» - «уквікі».--Бучач-Львів (обговорення) 12:00, 27 січня 2016 (UTC)
Зніміть фільтр.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 16:18, 30 січня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Перейменування статей/Квітконіс → Квітконос[ред. код]

Прошу когось підбити підсумок. Я написав узагальнення, то може це комусь полегшить справу.--Piramidion 09:43, 27 січня 2016 (UTC)

YesТак Зроблено : Перейменовано на Стрілка (ботаніка). Mykola Swarnyk (обговорення) 03:33, 6 лютого 2016 (UTC)

Каплиця Сенют (Тихомель)[ред. код]

наша пісня гарна-нова від Користувач:Pohorynsky.--Бучач-Львів (обговорення) 09:34, 27 січня 2016 (UTC)

Pohorynsky, Бучач-Львів захистив на 1 годину. Розберусь з статтею, пояснення дам на СО статті. Вам до цього краще утриматися від коментарів. --Basio (обговорення) 09:48, 27 січня 2016 (UTC)

Basio Цього досить [2], щоб зрозуміти моє небажання спілкуватись з тим Погоринським? Який не гребує й неправду казати. --Бучач-Львів (обговорення) 10:55, 27 січня 2016 (UTC) Basio А це [3] що - продуктивність?--Бучач-Львів (обговорення) 11:01, 27 січня 2016 (UTC)
Щодо першого, то відповім на Вашій СО. Щодо другого, то правка коректна у тому плані, що відсилає читача до пояснення терміну каштелян, а список менш інформативний стосовно ознайомлення з статтею. Ім'я князя відповідає поточній назві статті. --Basio (обговорення) 12:11, 27 січня 2016 (UTC)
Basio Завдяки «діям» Погоринського Юрій Радзивілл («синій»[4]) стає червоним Яном Єжи Радзивіллом [5]. Того не видно зразу? І сміх, і гріх. Що за «робота» така, Basio? --Бучач-Львів (обговорення) 14:38, 27 січня 2016 (UTC) Basio Ян Єжи Радзивілл - то інший князь. То так тяжко розібратись? --Бучач-Львів (обговорення) 14:44, 27 січня 2016 (UTC)

Администратор Fessor (обговорення · внесок) безосновательно меня заблокировал[ред. код]

Ссылка на блокировку [6] получена за правки на странице обсуждений Обговорення:Слава Україні!. Считаю что блокировка выдана совершено незаслужено, никакого вандализма с моей стороны не было. Я лишь просил добавить в статью распространенные мемы, со ссылками на АИ. (как например в статье про Георгевскую ленточку, которую там называют "колорадской"). Более того, вандализму подверглась моя правка [7] 109.184.167.220 19:57, 26 січня 2016 (UTC)

Думаю Ви шановний легко відскочили, особливо після Вашої правки. --Jphwra (обговорення) 20:02, 26 січня 2016 (UTC)
Я не могу написать на страницу арбитража или на оспаривание административных действий, эти страницы защищены от правок. Мне больше некуда писать касательно моей проблемы. 109.184.167.220 21:12, 26 січня 2016 (UTC)
 • Формулювання «вандалізм» у причині блокування некоректне, але саме блокування цілком правильне. Це не вандалізм, це банальний тролінг. Наведені вами джерела і близько не підпадають під визначення авторитетності. --Acedtalk 23:02, 26 січня 2016 (UTC)
  • А если подумать, никакого тролинга. Это известные мемы, точно так же как например "колорадская ленточка" и АИ вполне соответствует. Если надо, я ещё найду, эти мемы достаточно распространены. В Укр.Вики вообще во многих статях используются ссылки на ютьюб и блоги, более того я видел подобные АИ в статьях о современниках, что вообще возмутительно. Вы и сами знаете что большАя часть жителей Украины использует альтернативные версии славы героям. 109.184.167.220 23:28, 26 січня 2016 (UTC)
 • 109.184.167.220, ви з Нижнього Новгороду Російської Федерації нав'язуєте тролінг, агресивно нав'язуєте своє зневажливе ставлення до української мови в Українській Вікіпедії переходом на окупаційну російську мову і граєтеся по-російськи в "рос. непонятки" (рос. косить под дурачка) вважаючи всіх дурнями на фоні винятково себе пупа Землі. Вас і вам подібних тут розшифровують легко Face-smile.svg --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 08:28, 27 січня 2016 (UTC)

Вікіпедія:Перейменування статей/-іель → -ієль[ред. код]

Прошу когось з адміністраторів (або користувачів, які не брали участі в обговоренні) переглянути мій підсумок, та підбити остаточний. Читати все обговорення необов'язково, там багато «води», прочитайте хоча б підсумок та оскарження — мені здається, я там досить зрозуміло окреслив проблему та узагальнив все, про що йшлося в обговоренні, щоб можна було скласти уявлення про цю тему. Скажу ще, що особисто мене задовольнить будь-який результат, тому не соромтеся Face-smile.svg --Piramidion 10:15, 26 січня 2016 (UTC)

Brunei[ред. код]

Прошу вжити заходи до Користувач:Brunei, за ВП:НПК#Розкриття особистої інформації: його редагування «пише анонім, але при цьому використовує численні натяки на свою особу, яку тепер не важко встановити, просто зателефонувавши ...». Боґан (обговорення) 03:57, 26 січня 2016 (UTC)

Навряд чи це можна вважати розкриттям особистої інформації: персональних даних, як таких, тут не було, а твердження «дзвонити Ірині Пішель», яка є загалом особою публічною (тобто інформація про неї доступна в публічному сегменті інтернету) особисто для мене не говорить нічого. Це радше виглядає так, що тільки ці двоє користувачів знають, про що говорять, для когось «непосвяченого» це не має ніякого сенсу. От мені також неважко встановити особи багатьох редакторів, які своїх справжніх імен не афішують, однак таке твердження не робить мене порушником ВП:НПК#Розкриття особистої інформації. --Piramidion 10:25, 26 січня 2016 (UTC)
Та да... Ім"я "Максим Підліснюк" - загалом також публічне, але я, вашими стараннями, Piramidion, була заблокована!--Учитель Обг 13:07, 26 січня 2016 (UTC)
Дивна логіка тобто будь-хто може, за підказкою Брунея, подзвонити пані Ірині Пішель і дізнатися справжнє ім'я аноніма. Цікаво де ви були коли ваш колега заблокував мене довічно na підставі начебто розголошення персональних даних. Як завжди подвійні стандарти в дії? Боґан (обговорення) 13:51, 26 січня 2016 (UTC)
А хто така пані Ірині Пішель, що будь-хто може до неї дзвонити і дізнаватись справжнє ім'я аноніма? "Who is" відпочиває.--Geohem 15:02, 26 січня 2016 (UTC)

«Такт» і неправда від Користувач:Pohorynsky[ред. код]

[8] Під носом в адміністраторів - на ВП:ЗА, через розділ нижче.--Бучач-Львів (обговорення) 12:25, 25 січня 2016 (UTC)

Pohorynsky, Вам потрібно вести дискусію з з дотриманням етичних норм, відноситися з повагою до інших користувачів. Бучач-Львів при всіх можливих варіантах, вибирайте той, який сприятиме розв'язанню проблеми, а не буде переводити дискусію у площину з'ясування стосунків. Це попередження для обох. --Basio (обговорення) 13:49, 25 січня 2016 (UTC)
Basio До чого тут я? То я оце бу-бу-бубочка набрав на клавіатурі? Перепрошую за ти, твої дії Basio, вже давно стосовно мене перейшли межу. На цей раз остаточно.--Бучач-Львів (обговорення) 13:52, 25 січня 2016 (UTC)
Basio ще скільки разів звертатися до Бучач-Львів з пропозицією зустрітися на СО? --Pohorynsky (обговорення) 13:59, 25 січня 2016 (UTC)

Блокуйте вандала[ред. код]

І було б добре, щоб хтось з адмінів був в IRC для оперативного реагування. --Юрій Булка (обговорення) 11:11, 25 січня 2016 (UTC)

YesТак Зроблено, було б добре, якби хтось ще ім'я (зараз незручно) — NickK (обг.) 11:16, 25 січня 2016 (UTC)
Приховав все.--Piramidion 11:46, 25 січня 2016 (UTC)

Каплиця Сенют (Тихомель)[ред. код]

Дрібний вандалізм триває, наприклад, Юрія Радзивілла [9] називають Яном Єжи [10] і т. д.--Бучач-Львів (обговорення) 10:17, 25 січня 2016 (UTC) Так нічого той Погоринський і не почув досі. [11] --Бучач-Львів (обговорення) 11:04, 25 січня 2016 (UTC) NickK Бачу, ви активні. Подієте на цього к-ча? Дякую.--Бучач-Львів (обговорення) 11:20, 25 січня 2016 (UTC)

@Бучач-Львів: Перепрошую, зараз не маю такої змоги, хіба ввечері — NickK (обг.) 12:44, 25 січня 2016 (UTC)
Pohorynsky, Бучач-Львів. Встановив на 1 добу захист (редагувати можуть тільки адміністратори), уважно перегляньте свої зміни (не все потрібно відкидати), обговоріть на СО. Якщо дійдете згоди, то зніму раніше. --Basio (обговорення) 11:32, 25 січня 2016 (UTC)
Basio Як дійти згоди з тим, хто тебе обзиває - і не перепрошує? Ви при собі? Ви вже раз «примирювали» мене з одним, хто робить схожі речі - тому відійдіть у сторону. Читайте текст - бодай колір відрізняєте червоний від синього? --Бучач-Львів (обговорення) 11:35, 25 січня 2016 (UTC) Basio Що в тих моїх правках неточного? І головне - що взамін - червоне посилання, полонізація та перекручування імені Юрія Радзивілла, тавтологія Немирич і т. д. Того не видно зразу, як подивитись на різницю версій? --Бучач-Львів (обговорення) 11:39, 25 січня 2016 (UTC)
Бучач-Львів, Ви просто на СО статті чітко викладіть свої аргументи суто по статті. Тоді неупередженому користувачу буде легше оцінити зміст редагувань. Я, наприклад, не маю зараз бажання, самостійно оцінювати всі зміни. --Basio (обговорення) 11:49, 25 січня 2016 (UTC)
Basio, читайте, що написав вище. Не смішіть. Не розводьте зайвих церемоній та безглуздих дискусій. Читайте свою СО. Сприяйте продуктивній роботі.--Бучач-Львів (обговорення) 11:51, 25 січня 2016 (UTC)

У Бучач-Львів проблеми з комунікабельністю. Він воліє ВР СО. --Pohorynsky (обговорення) 12:08, 25 січня 2016 (UTC)

Pohorynsky порушив ВП:НО на очах адміністраторів. З тобою, Pohorynsky, знаєш, коли буду спілкуватись. Я тебе ні за язик не тягнув. І клавіші замість тебе не натискав. І війни ти влаштовуєш - вже роками.--Бучач-Львів (обговорення) 12:11, 25 січня 2016 (UTC)
Бу-бу-бубочка ну що ж ти такий образливий. Просто перейди на СО сторінки і поясни свої зміни до статті. Гарантую полегшення. ))) --Pohorynsky (обговорення) 12:15, 25 січня 2016 (UTC)
1) Помилкова дія Погоринського. На таких, як ти, не варто ображатись. 2) Є правила ВП, то або їх дотримуйся, або роби щось інше. 3) Видно же ж зразу - відкоти Погоринського по суті - дрібний вандалізм, бо відкочується факт з посиланням на АД - ще й академічне.--Бучач-Львів (обговорення) 12:22, 25 січня 2016 (UTC) Собі гарантуєш Pohorynsky? --Бучач-Львів (обговорення) 12:41, 25 січня 2016 (UTC)

Вандалізм у статті Джузеппе Боніто[ред. код]

Вандальна атака на статтю Джузеппе Боніто, неможливо редагувати жоден з розділів через заблоковану функцію редагування.--Lorry (обговорення) 08:00, 25 січня 2016 (UTC)

Вандальної атаки не могло бути, оскільки статтю ніхто не редагував крім Вас. Однак причини я не знайшов. Схоже, що допомогло просте оновлення сторінки через просте редагування, бо після того, як я відкинув свої зміни, проблема більше не виникала. Мабуть, якийсь глюк --Piramidion 08:26, 25 січня 2016 (UTC)

Файл:Руденко Павло Якович, 1778. Портрет роботи В. Г. Боровиковського. Дніпропетровський художній музей.jpg‎[ред. код]

Прошу перейменувати вказаний файл на Файл:Руденко Павло Якович, 1778. Портрет роботи В. Л. Боровиковського. Дніпропетровський художній музей.jpg‎. Моя помилка у ініціалах: замість В. Г. треба В. Л.
Дякую --Ejensyd (обговорення) 19:57, 24 січня 2016 (UTC)

YesТак Зроблено. --Acedtalk 20:10, 24 січня 2016 (UTC)

заміни зображень[ред. код]

шановні адміни, як бути, коли користувач вилучає непогані зображення і замінює їх гіршими, але власними. напр. тут або тут. останнє (помітив першим) я відхилив, але, схоже, ця його практика є більш ширшою. вандалізмом це назвати не можна, але просування власних картинок на шкоду якості виглядає некоректним. з повагою, --ursus (обговорення) 16:04, 24 січня 2016 (UTC)

У першому випадку на старому зображенні їжака ледь видно було, тож поліпшення очевидне. Не думаю, що тут потрібна реакція адміністраторів: дії не суперечать правилам, а в разі незгоди щодо конкретного зображення ви можете обговорити це на сторінці обговорення користувача або статті — NickK (обг.) 16:08, 24 січня 2016 (UTC)
ясно. дякую. --ursus (обговорення) 17:45, 24 січня 2016 (UTC)

Дії користувача AMY 81-412 в статті Тичина Павло Григорович[ред. код]

Користувач AMY 81-412 мабуть переплутав мовні розділи Вікіпедії, оскільки намагається писати статтю про Павла Тичину російською мовою. А саме, параметр "Ім'я при народження" в картці-шаблоні, цей користувач заповнює російською мовою обґрунтовуючи свої дії тим що офіційні документи про народження Тичини були російською мовою (хочу нагадати, що використання української мови в офіційній документації Російської імперії було заборонено). Такий його підхід не відповідає усталеним практикам української вікіпедії, у якій "Ім'я при народженні" заповнюється зазвичай лише для тих осіб які змінювали своє ім'я протягом життя, і лише українською мовою. Для написання імені іншими мовами в цьому шаблоні-картці є параметр "Оригінал імені". Крім того, дії користувача AMY 81-412 суперечать правилу ВП:ПП, відповідно до якого "повинна використовуватися літературна українська мова". Спроби дійти згоди на сторінці обговорення користувача результату не дали. Оскільки сьогодні день народження Павла Тичини, тобто час підвищеного інтересу до цієї статті, я був змушений захистити цю статтю від редагувань на термін однієї доби, аби не вводити в оману великої кількості читачів, щодо того, що статті в українській вікіпедії пишуться українсько-російською мовою. Але звісно цей захід є тимчасовим. Прохання вжити таких заходів щодо цього користувача, які б завадили йому подальше спотворення статті. Як найбільш оптимальний варіант - пропоную блокування на три доби, з подальшим можливим продовженням терміну до безстрокового. Таким чином вдасться уникнути незручностей для інших редакторів, що забажають зробити внесок до відповідної статті.--Leonst (обговорення) 16:36, 23 січня 2016 (UTC)

@Leonst: ви наразі грубо порушили правила, як адміністратор, ви не мали права захищати статтю, щодо якої мали конфлікт з іншим користувачем, бо таким чином ви отримали перевагу в суперечці. Тож прошу зняти зі статті захист.--Анатолій (обг.) 18:51, 23 січня 2016 (UTC)

ви навели казуїстичні речі про побічні теми статті, цікаві тільки для бюрократів, Агонк, щодо україноросійськості в шаблоні - щось буде? Л. Панасюк.
Тобто, задля уникнення конфлікту з користувачем, я мав би захистити статтю одразу, як тіки б побачив те що він там пише російською, не намагаючись попередньо переконати користувача у неправомірності його дій? В такому б випадку точно не можна було б сказати що у мене був якийсь конфлікт з користувачем, до вчинення мною адміндій. --Leonst (обговорення) 21:06, 23 січня 2016 (UTC)
По-перше, користувач додав російський текст, помістивши його у відповідний шаблон, використовувати який у нас не заборонено. Питання стосується тільки доцільності використання цієї інформації у відповідному параметрі шаблону. По-друге, якби Ви захистили статтю одразу, то автоматично вступили б в конфлікт, і це було б таким же порушенням. В таких випадках треба вести обговорення, і якщо обговорення не приносять результатів - звертатися до інших адміністраторів, щоб вони втрутились (так і пишете - "в мене конфлікт інтересів, тому прошу втрутитись іншого адміністратора", чи щось таке) — тобто конфлікту інтересів може й не бути насправді, але формально він є, тому так.--Piramidion 21:50, 23 січня 2016 (UTC)
По-перше, користувач вніс текст російською у той шаблон, в якому він абсолютно не повинен бути, оскільки цей параметр завжди заповнюється українською. Для вказання імені іншою мовою, у цьому шаблоні є параметр "Оригінал імені", але він застосовується лише для неукраїнських персоналій. По-друге, я вже пояснював причини своїх дій, можу повторити ще раз, що головною метою було оперативність вирішення проблеми.--Leonst (обговорення) 00:32, 24 січня 2016 (UTC)
 • Згоден, що з формальної точки зору Leonst порушив правила (треба було подати запит на ВП:ЗА), але статтю справді варто захистити на деякий час, доки не буде вирішена проблема. Можна її вважати такою, що її захистив я, а можна, якщо наполягати на формальності, щоб Leonst спершу зняв захист, а потім статтю захистив (якщо все ще існуватиме така потреба) інший адміністратор. Що ж до самої проблеми - то ім'я при народженні, якщо вже вказуємо в картці, то вказуємо українською мовою, а не якимись іншими. Для іншомовних варіантів шаблон має параметр | Оригінал імені, але він для цього випадку не підходить. Як альтернатива - в параметрі "ім'я при народженні" можна було вказати україномовний варіант (Тичинін), а в дужках подати запис в оригіналі, однак особисто я більше схиляюся до варіанту, запропонованого Агонком нижче — початкове написання в оригіналі краще подавати в тексті статті, а не в шаблоні. І взагалі, такі речі краще обговорювати на СО статті, а не тут.--Piramidion 19:57, 23 січня 2016 (UTC)
Скільки б часу минуло між подачею запиту на ВП:ЗА і захистом статті? Пару діб? Я захистив статтю після того як написав обґрунтування на ВП:ЗА, аби ознайомити спільноту і адмінів з причинами таких дій. Якщо адміни вважають що такий захист був неправомірний і непотрібний - ніщо не заважає будь-кому з них той захист зняти. В т ому числі й Вам, адже Ви також маєте доступ до адміністраторських функцій.--Leonst (обговорення) 21:14, 23 січня 2016 (UTC)
Мені здавалося, що я зрозуміло висловився, що готовий підтвердити захист, або захистити статтю повторно, якщо Ви вирішите зняти захист через конфлікт інтересів. Як би там не було, а Ваш опонент - не вандал, відповідно, Вам не варто було в конфлікті навколо цієї статті застосовувати свої адмінправа. З іншого боку, адміністраторові дуже небажано одноосібно, без обговорення, скасовувати адміністративну дію іншого адміністратора, тому доступ до адміністраторських функцій не дає мені права скасувати Вашу адміндію без попереднього обговорення, див. Вікіпедія:Неприпустимість війн адміністраторів. --Piramidion 21:39, 23 січня 2016 (UTC)
Я вже неодноразово, включно з повідомленням на цій сторінці, яке я написав ще до захисту статті, писав заклик до всіх адміністраторів оцінити потребу в захисті статті, і скасувати чи подовжити його відповідно до того наскільки такий захист видасться іншим адміністраторам потрібним та необхідним. Тому тут вже лише ваша воля в тому що ви не скасовуєте захист чи не перезахищаєте статтю з-під свого облікового запису.--Leonst (обговорення) 00:32, 24 січня 2016 (UTC)
 • Piramidion в принципі правильно написав щодо того, що краще було б, щоб статтю захистив інший адмністратор але: по-перше Leonst обговорив проблему із AMY 81-412, потім написав перед захистом запит з детальним поясненням, по-друге дозволив іншим адмністраторам змінити захист, по-третє ситуація вимагала швидкого прийняття рішення і захист був короткотривалим, а обговорення на цій сторінці, зазвичай, затягуються. Тобто, рішення Leonst хоч і не було повністю ідеальним але відповідало правилам. Як альтернатива було б звернутись персонально до когось із адмінів але відкрите звернення на цю сторінку, як на мене, краща альтернатива. Ну і ще один але важливий момент, ситуація із використанням російської мови для написання імені українського поета, на мою думку, доволі однозначна - такого у Вікіпедії та інших енциклопедіях не роблять. --yakudza 23:06, 23 січня 2016 (UTC)

Шаблон багатомовної підтримки[ред. код]

Вітаю. Leonst вважає, що в укрвікі не мають права на існування шаблони багатомовної підтримки, наприклад {{lang-ru-dor}}. Інакше мені не зрозуміло, чому він послідовно видаляє інформацію зі статті Тичина Павло Григорович про прізвище поета мовою оригіналу, як воно було записане у метричній книзі 1891 року (Перегляд історії "Тичина Павло Григорович"), аргументуючи начебто тим, що не можна використовувати інші мови в укрвікі та погрожуючи блокуванням за використання шаблону {{lang-ru-dor}} (ред.№ 17468991). Прошу роз'яснити порядок використання шаблонів багатомовної підтримки, та чим принципово відрізняється, наприклад, що у статті Жорж Санд дозволяється писати не українською мовою [Жорж Санд (фр. George Sand, літературний псевдонім Аврори Дюдеван, справжнє ім'я Амандіна Аврора Люсіль Дюпен, Amandine Aurore Lucile Dupin;], а у статті Тичина Павло Григорович — ні? --AMY (обговорення) 16:28, 23 січня 2016 (UTC)

"Leonst вважає, що в укрвікі не мають права на існування шаблони багатомовної підтримки, наприклад {{lang-ru-dor}}." - взагалі то це образливий та безпідставний наклеп; "аргументуючи начебто тим, що не можна використовувати інші мови в укрвікі та погрожуючи блокуванням за використання шаблону {{lang-ru-dor}} (ред.№ 17468991)" - це одверте і безпідставне перекручення моїх слів.--Leonst (обговорення) 16:44, 23 січня 2016 (UTC)
Leonst пише (ред.№ 17468991): припиніть написання статей російською мовою. Інакше Вас буде заблоковано за порушення правил вікіпедії щодо написання ім’я-прізвища Тичини (яке відрізняється від пізнішого) мовою оригіналу запису у метричній книзі із використанням відповідного шаблону (ред.№ 17469002). Зрозуміло, що я припускаю лише добрі наміри. --AMY (обговорення) 17:06, 23 січня 2016 (UTC)
@AMY 81-412: Ви знаєте, до чого такі «добрі наміри» можуть довести? Спочатку ви, а потім знайдеться що один такий, як ви, і почне із метричних книг Гебіткомісаріатів вписувати українцям в українському розділі Вікіпедії прізвища, як ви пишете, «мовою оригіналу запису у метричній книзі із використанням відповідного шаблону», тобто, саме так, як їх там і записував пан Ґебітскомісар чи його підлеглі! А там – ще й такі ж, як і ви, піднімуть і польські метричні книги! От тоді і я «під шумок» дістану оригінал права власності на землі польською, та й відтяпаю шмат від земель агропромислового комплексу! Щоб ви були здорові! Панове адміністратори! Пане Leonst! «Бийте по руках» таких «метристів», бо і в мене руки засверблять! Перепрошую за жарт, але ж не можна в українському розділі Вікіпедії записувати прізвища українців «саме так», як колись їх написав якийсь зайда-гебіткомісар! І не потрібно це писати ні в картці, ні поза карткою, пане Анатолій, а якщо писати - то у розділі "Це цікаво" --Biletsky Volodymyr (обговорення) 21:53, 23 січня 2016 (UTC)
Але чим вони заважають? Чим більше корисної інформації в статті, тим краще. Ніхто не пропонує писати китайською чи на суахілі, але мовою тієї країни, в якій людина жила, цілком можна написати.--Анатолій (обг.) 22:01, 23 січня 2016 (UTC)
Таке скажете! Це, якщо людина народилася і трішки прожила в «Dnjepropetrowsk-Stadt» Reichskommissariat Ukraine, то і прізвище її цілком можна написати «мовою оригіналу»? Бо хтось знайде записи пана Ґебітскомісара і буде їх тут наводити? Face-sad.svg --Biletsky Volodymyr (обговорення) 23:09, 23 січня 2016 (UTC)
Якщо вже згадали гебітскомісарів. Он у статті Хрещатик#У період німецько-радянської війни якраз і написано, як ви кажете Окупаційна влада у 1942 році перейменувала Хрещатик в Айхгорнштрассе (нім. Eichhorn Straße) (тобто за «записами пана ґебітскомісара»). Чим це відрізняється від випадку з Тичиною?--Анатолій (обг.) 23:22, 23 січня 2016 (UTC)
Порівняли Тичину із Хрещатиком? Невже, якби йому виписали аусвайс, то ви ще й відстоювали б написання в УкрВікі його прізвища із аусвайса? Я - проти! А ви що, за це? Тоді беріть аусвайс, і бігом у ДойчеВікі! А не приймуть - то у РуВікі! Face-smile.svg --Biletsky Volodymyr (обговорення) 23:49, 23 січня 2016 (UTC)
Якби там прізвище відрізнялося, то так.--Анатолій (обг.) 23:53, 23 січня 2016 (UTC)
А ви попробуйте написати - там же кожна буква буде не така, не те, що ціле прізвище! Можна подавати до журналу Барвінок у рубрику «Знайди 6 відмінностей». А ви загляньте до паспортів українців! Таких, як Мартин Беруля - маса! Особисто усі члени моєї родини мучаться із документами через оту російськомовну сторінку! А потім же знаходяться «грамотії», та й заявляють, що моє українське прізвище та й не так перекладене із російської! Тепер у моєї родини не документи - а суцільна рубрика «знайди відмінності у документах»! А, щоб їм (макітру вареничків)! Усі російські «начертання» - у курйози! І дякую пану Leonst'у, що зачепив це питання! --Biletsky Volodymyr (обговорення) 00:15, 24 січня 2016 (UTC)
То будь ласка, російська вікіпедія до ваших послуг. Пишіть там про тичину офіційною мовою "країни, в якій людина жила" про Тичину донесхочу. А в українській вікіпедії все ж таки варто використовувати українську мову.--Leonst (обговорення) 22:26, 23 січня 2016 (UTC)
Так, основний текст українською, але вставки іншими мовами допускаються (наприклад як тут Eichhorn Straße). Ніхто не каже на те, щоб писати повністю іншою мовою. А цей розділ тоді взагалі вилучити треба за вашою логікою?--Анатолій (обг.) 22:30, 23 січня 2016 (UTC)
Інформацію у відповідних розділах, якщо вона цінна, або й просто цікава - боронь Боже викидати! Але то у відповідних розділах! А, вибачаюсь, пхати це у шаблони чи у головку статті - тільки у крайніх випадках! --Biletsky Volodymyr (обговорення) 23:55, 23 січня 2016 (UTC)
Але ж по Хрещатику в шаблоні написано!--Анатолій (обг.) 00:13, 24 січня 2016 (UTC)
Так кажуть, що один дурень собі носа втнув! Ви ж не будете на нього рівнятися? А серйозніше - бачите, там такий рядок «інші назви вулиці». Якщо вам вже так хочеться «втнути й собі носа», то у шаблоні зробіть такий рядок, як наприклад, «інші імена», «ім'я при народженні», «ім'я, під яким дитину записав п'яний писар», «псевдо», «клички», «написання прізвища мовою окупантів» - і тоді хоть і «китайською», чи й «на суахілі»! --Biletsky Volodymyr (обговорення) 00:33, 24 січня 2016 (UTC)
І де в наведених вами цитатах є щось що підтверджує Ваші звинувачення в мій бік, про те що я начебто "вважаю, що в укрвікі не мають права на існування шаблони багатомовної підтримки, наприклад {{lang-ru-dor}}." та "аргументуючи начебто тим, що не можна використовувати інші мови в укрвікі та погрожуючи блокуванням за використання шаблону {{lang-ru-dor}} (ред.№ 17468991)"? Це ж лише Ваша маніпуляція і нічого більше. --Leonst (обговорення) 17:52, 23 січня 2016 (UTC)
Я перепрошую, товаришу AMY, то Іван Франко австро-угорський письменник, бо в його метричній та поховальній книзі теж багато чого написано відомо якою мовою...? --ДмитрОст 17:31, 23 січня 2016 (UTC)
А ви бачили запис в метричній книзі про народження Франка? Чи в нього написання прізвища змінювалося? У Тичини — точно змінювалося. --AMY (обговорення) 17:36, 23 січня 2016 (UTC)
Проблема не в тому що у Тичини змінювалося чи не змінювалося ім'я протягом життя. Проблема у тому, що Ви, шановний, намагаєтеся писати статтю в українській вікіпедії не українською мовою.--Leonst (обговорення) 17:52, 23 січня 2016 (UTC)

А навіщо це писати конче в картці? Напишіть у тексті біля років життя. Там це робити точно не заборонено. А оскільки прізвище змінювалося, то ми не просто маємо, а повинні це вказати у статті.--Анатолій (обг.) 18:55, 23 січня 2016 (UTC)

У тексті біля років життя - це лише для неукраїнських персоналій.--Leonst (обговорення) 21:02, 23 січня 2016 (UTC)
Це за яким правилом?--Анатолій (обг.) 21:03, 23 січня 2016 (UTC)
Принципи оформлення статей. Я не певен того чи такі подробиці записані десь у формальних правилах. --Leonst (обговорення) 22:24, 23 січня 2016 (UTC)
Це ж не просто переклад російською, а автентичний запис імені. artem.komisarenko (обговорення) 22:30, 23 січня 2016 (UTC)
Тобто "автентичний"? Ви хочете сказати що насправді у Тичини було російське ім'я, а українська мова для його імені є неавтентичною? Як це взагалі розуміти?--Leonst (обговорення) 00:24, 24 січня 2016 (UTC)
Автентичне — як в першоджерелах. Це корисна інформація для будь-кого, хто хоче більше знати про поета, збирається пошукати інформацію про нього в архівах тощо. Я погано знайомий персонально з Тичиною, давайте на іншому прикладі, ось тут ви також Лучкай, Ількевич пропонуєте латинські, німецькі, польські імена видалити? artem.komisarenko (обговорення) 10:26, 24 січня 2016 (UTC)
Власне з наведених документів виходить, що прізвище батька поета завжди було Тичинін, так само в самого Павла і його братів при народженні. А згодом, схоже, вже після революції, воно трансформувалося на Тичина.--Анатолій (обг.) 10:58, 24 січня 2016 (UTC)
Насправді, не факт, що то було прізвище від батька, бо я вже десь в Вікіджерелах не раз зустрічав, як росіянизували прізвища й додавали -ин до безумовно українських авторів (десь в Бібліографіях, на жаль, вже не пам'ятаю). Тобто, це може вказувати на зміну прізвища, може і не вказувати, але в будь-якому разі прізвище з документів варто зазначити десь зазнчити, хай і не в картці. artem.komisarenko (обговорення) 13:07, 24 січня 2016 (UTC)
Не зрозумів про прізвище не від батька. В архівних документах, які знайшов AMY, ідеться і про батька — псаломника Григорія Тичиніна.--Анатолій (обг.) 13:17, 24 січня 2016 (UTC)
Ну то його так записали. Не факт, що він сам себе так називав. Прикладів купа (там вище розписали), бо ж українську мову придумав Австрійський Генштаб в 1914, а коли Тичину писали все ще російською записували. artem.komisarenko (обговорення) 17:00, 24 січня 2016 (UTC)
Павелъ Тычининъ — точно називав. --AMY (обговорення) 17:12, 24 січня 2016 (UTC)
Ну це офіційний аушвайс якийсь, як і метрічна книга, це ні про що не говорить. Це як он Шевченко видав «Букварь Южнорусскій» при тому, що взагалі-то все життя популяризовував саме назву Україна, а в листуванні називав його просто «Буквар». В статті це повинно бути, але підстав говорити, що Тичина міняв прізвище не бачу. artem.komisarenko (обговорення) 11:45, 25 січня 2016 (UTC)
А тут польську теж забрати треба?--Анатолій (обг.) 22:41, 23 січня 2016 (UTC)

Хуліган[ред. код]

Заблокуйте порушника ВП:НО аноніма 83.218.240.156 (Обговорення:Сковорода (посуд))

З повагою --В.Галушко (обговорення) 17:41, 22 січня 2016 (UTC)

Користувач:Igor Yalovecky[ред. код]

Вимагає додавання у шаблони, які їх не використовують англомовних параметрів, погрожуючи понівечити пророблену роботу з локалізації. Прошу провести роз'яснення щодо заміни україномовного контенту іншомовним, поки не розпочались вандальні дії.--PsichoPuzo (обговорення) 12:13, 22 січня 2016 (UTC)

А чому ви не можете залишити обидва варіанти: і англомовні, і україномовні? — NickK (обг.) 12:24, 22 січня 2016 (UTC)
Читайте уважно, вони їх ніколи не використовували. До того ж вже були подібні дії у картці {{Терористична атака}}--PsichoPuzo (обговорення) 12:50, 22 січня 2016 (UTC)
Брехня. Використовую іноді.--ЮеАртеміс (обговорення) 16:42, 22 січня 2016 (UTC)
Конкретні шаблони про які йде мова (щодо яких у користувача виникли якісь незрозумілі претензії Обговорення користувача:PsichoPuzo#Infobox weapon) {{Картка зброї}} і {{Картка збройних сил}} не використовують, тому я б на вашому місці не розкидався порожніми звинуваченнями, тим паче що це звернення не має до вас ніякого відношення.--PsichoPuzo (обговорення) 18:41, 22 січня 2016 (UTC)

Користувач:Daserod[ред. код]

Тимчасове блокування не допомогло.--Олюсь (обговорення) 08:52, 22 січня 2016 (UTC)

YesТак Зроблено Заблокував на 3 дні. Якщо буде повтор, то потрібно безстроково. --Basio (обговорення) 10:17, 22 січня 2016 (UTC)

Підправити[ред. код]

У статті «Кулагіна Нінель Сергіївна» Шаблон:Особа в рядку "Діяльність" видає російське слово "Экстрасенс", яке я не вставляв, і рядок "рід_діяльності" в самій статті порожній. Прошу віднайти "жартівника"... --✍ Крупскі Алег обг · внес @ 18:34, 21 січня 2016 (UTC)

Це написано аж у самому шаблоні, здається. Поки у коді не відшукав, тому перекрив мовою.--ЮеАртеміс (обговорення) 18:48, 21 січня 2016 (UTC)
YesТак Зроблено Виправив вікідані Q38667 на пусте значення. А шаблон, до речі, не винен. --Fessor (обговорення) 18:51, 21 січня 2016 (UTC)
Fessor, я відкинув виправлення, бо зникав рід занять у картці у рувікі. --Basio (обговорення) 19:15, 21 січня 2016 (UTC)
Проблема в тому, що в англійській, російській та деяких інших Вікіпедіях є окрема сторінка «екстрасенс», а в нас це — перенаправлення. Треба просто замість перенаправлення зробити хоча би мінімальну статтю екстрасенс, тоді з вікіданих буде братися український текст.--Микола Василечко (обговорення) 19:50, 21 січня 2016 (UTC)
Вікідані вже виправили, при створенні будь-якої статті в будь-якому мовному розділі створюється новий елемент, або стаття додається до вже існуючого. Елемент для Екстрасенса існує, і достатньо додати до нього україномовну назву - статтю створювати необов'язково ([12]).--Piramidion 19:54, 21 січня 2016 (UTC)
 • О! Я дивлюсь, хтось розуміє, як все це працює. А можете подивитись, чому ось тут c:Category:Ovid дати російською і посилання на російську Вікітеку? Я з Архівістом дивився і не зрозумів. artem.komisarenko (обговорення) 20:44, 21 січня 2016 (UTC)
Тому що немає української альтернативи і була використана найближча мова. --Максим Підліснюк (обговорення) 20:59, 21 січня 2016 (UTC)
Де саме немає? Є й українські Вікіджерела, прив'язані, дата взагалі як поле типу дата зазначена, вона інтернаціональна. artem.komisarenko (обговорення) 22:02, 22 січня 2016 (UTC)
Там не все перекладене українською в шаблоні.--Анатолій (обг.) 22:19, 22 січня 2016 (UTC)

Загальне оголошення[ред. код]

Прохання додати до рубрики вікізустрічей ті, що анонсовані на Вікіпедія:Вікізустрічі. --Юрій Булка (обговорення) 10:47, 21 січня 2016 (UTC)

YesТак Зроблено @Юрій Булка: для цього використовується шаблон {{Поточні вікізустрічі}}, який відкритий для автопідтверджених. --Максим Підліснюк (обговорення) 11:17, 21 січня 2016 (UTC)

Погрози та переслідування[ред. код]

Як користувачка, що створила цей запит, вважаю, що мій запит не задоволено. Тим більше, небажано б закривати це обговорення адмінстратору, який перебуває зі мною у конфлікті й неодноразово доказував свою нетерпимість до мене. Добрі наміри, що першому, що другому випадку, мені припустити, на жаль, тяжко.--Учитель Обг 11:29, 21 січня 2016 (UTC)
 • Погоджуюсь із висновком Максима. Єдине, що може й справді не варто було саме йому закривати цей запит, зважаючи на можливу гостру реакцію, але з іншого боку у коментарі-підсумку пані Валентина не була згадана. Я також не сумніваюсь у добрих намірах користувача Ходаков Павло Вікторович але маю дуже великі сумніви у способах реалізації добрих намірів. За останні декілька днів втручання Павла привело до загострення ледь не десятка конфліктних ситуацій. Я можу порекомендувати Павлові детально ознайомитись із Вікіпедія:Вирішення конфліктів, Вікіпедія:Поведінка в конфліктних ситуаціях. Його коментарі і запити містять численні але дрібні порушення ВП:Е, і навіть ВП:НО (напр. фраза "страждає моральна поведінка" на адресу декількох користувачів або обговорення особистостей замість обговорення редагувань). Я приблизно здогадуюсь причину цього. Павло прийшов із російської Вікіпедії, де такі дії є нормою, незважаючи на те, що правилами вони не рекомендуються. Тому хочу порекомендувати забути всі набуті у російській Вікіпедії звички (в українській і власних поганих звичок достатньо). --yakudza 12:37, 21 січня 2016 (UTC)

Когутяк Зенко[ред. код]

Користувач у ред.№ 17453846 та у ред.№ 17453983 веде себе агресивно і переходить на образи. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 07:24, 21 січня 2016 (UTC)

агов, адміністратори, погамуйте переслідувача[ред. код]

{{Вікіпедії на мовах народів Росії}}[ред. код]

UeArtemis[ред. код]

Комментар до підсумку[ред. код]

А норми етикету полягають не тільки в тому, щоб уникати конкретних слів-епітетів. А й зокрема в тому, щоб взагалі з повагою ставитися до інших, щоб не провокувати їх своїми висловлюваннями чи манерою ведення дискусії (наприклад наполегливим ходінням по колу, внаслідок чого опонент не витримує, зривається і отримує блок), не використовувати завідомо хибних аргументів, не доводити до абсурду і т.д. Так що це попередження мало б бути ще раніше -- за моїм запитом нижче по сторінці--Unikalinho (обговорення) 03:49, 21 січня 2016 (UTC)

Mykola Swarnyk[ред. код]

Дайте загальне оголошення[ред. код]

Вікіпедія:Заявки на статус адміністратора#Кандидатури на позбавлення прав. Дякую. --Павло (обговорення) 17:20, 19 січня 2016 (UTC)

Прошу не виставляти загальне оголошення до того, як незацікавлений бюрократ розгляне допустимість/недопустимість номінацій. --Максим Підліснюк (обговорення) 18:32, 19 січня 2016 (UTC)
Я вже відповів, і там треба коментар від ще одного-двох бюрократів. Пропонував би відлік часу голосування, якщо таке відбудеться, розпочинати з моменту публікації в загальному оголошенні.--Piramidion 19:04, 19 січня 2016 (UTC)

Учитель[ред. код]

Учитель (обговореннявнесокінфостаттіжурналиблокуваннязаблокувати) У ред.№ 17444687 знову обзивання мене диверсантом, згадування моїх очей, поплюження моєї гідності «кляузами». Наразі даного користувача за останній місяць заблоковано 8 (!) раз. І хоч з мене не станеться, але мені вже трохи набридає вислуховувати подібні образи. Прохання здійснити по відношенню до даного користувача адміністративні дії. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 13:23, 19 січня 2016 (UTC)

Молодець! Хто б сумнівався! Ви б краще матеріали до корисної статті до ВП підібрали та створили свою першу статтю на флешмобі! Сувенірчика б отримали! Так нагадуєте ви мені одного літературного персонажа! Й не забувайте за правопис! А то так поспішали чергову "кляузу" написати, що й помилок он скільки наробили!--Учитель Обг 13:28, 19 січня 2016 (UTC)
пане Ходаков, вибачаюся, ви чисто випадково не найнялися тут чистити "поплюжників"? Коли не загляну, ви все клявзи строчите. Вже до десятка доходить, і всі вашу гідність образили, --Л. Панасюк (обговорення) 13:29, 19 січня 2016 (UTC)
 • Дійсно, вже від тонкого тролінгу перейшли до прямих образ і обзивань. Про ВП:Е вже мова не йде, коли у кожному дописі порушується ВП:НО. Превентивно 6 годин блокування. --Brunei (обговорення) 13:41, 19 січня 2016 (UTC)

Користувач Wikipedia Engine[ред. код]

Вандал 91.197.junr3170 (обговорення) 13:11, 19 січня 2016 (UTC)

YesТак Зроблено Максимом Підліснюком. --Fessor (обговорення) 14:10, 19 січня 2016 (UTC)

Користувач:Mavrikant[ред. код]

Фігачить ботом, не відповідає. Вже був тимчасово заблокований.--Олюсь (обговорення) 08:56, 19 січня 2016 (UTC)

Його якраз за це востаннє й заблокували, і після блокування він більше не робив редагувань. Подивимось, що буде далі. Хтозна, можливо, він просто таким чином накручував собі к-сть редагувань, і більше до укрвікі не повернеться.--Piramidion 14:14, 19 січня 2016 (UTC)

Krupski Oleg[ред. код]

Krupski Oleg (обговореннявнесокінфостаттіжурналиблокуваннязаблокувати) Даний користувач 11 раз заблокований за порушення ВП:НО без шкали прогресивного блокування. Наразі ред.№ 17440624 користувач називає мене садистом. Прохання ввімкнути для даного користувача прогресивне блокування та застосувати відповідні адміністративні дії. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 06:24, 19 січня 2016 (UTC)

Користувач отримував свої блокування переважно за частково завуальовані (і начебто не спрямовані на когось конкретного) образи, але конкретно в цьому випадку якщо вказана Вами образа присутня, то вона надто неочевидна, щоб за неї блокувати, принаймні для мене. І взагалі - я вже й так отримав свою "порцію" від цього користувача за те, що заблокував його минулого разу. Щодо прогресивного блокування - то адміністратори не мають права блокувати користувачів за порушення ВП:НО чи ВП:Е на термін довший, ніж 1 тиждень. І прогресивне блокування в таких випадках можна застосовувати виключно через Арбком --Piramidion 06:34, 19 січня 2016 (UTC)
Завжди було блокування на 1 день. Витяг з дифа: «А подекуди є і садисти. Напр. Ходаков Павло міг тихо собі тут набирати тексти». Для мне очевидне намагання саме мене назвати садистом. Бо така побудова речення каже саме за це. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 06:56, 19 січня 2016 (UTC)
 1. «У чому часто видко незрілу банду пацанви»
 2. «контролювати український інформаційний простір за артикулом спецслужби РФ»
все це є обвинуваченням, і принижує не тільки мою гідність, але і виставляє мене бандитом і диверсантом. Прохання прийняти адекватні міри та недопустити персональних випадів з боку доного користувача. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 07:43, 19 січня 2016 (UTC)
Пане Ходаков! Та ви ж і є "диверсант"!!!! Користувачі приходять у ВП, що писати статті, в тому числі й пан Krupski Oleg ! А у вас, у мене аж очі стали по "5 копійок", коли це побачила, немає ЖОДНОЇ статті!!!!! Й це при тому, що ви являєтесь одним із найактивніших редакторів! На чому ж росте ваша активність??? На тому, що ви сунете носа в усі обговорення та збираєте "кляузи" на інших користувачів! Й при нульовому внеску ви вимагаєте прогресивного блокування для пана Олега, який написав 645 статей, започатковував не один проект, в тому числі, й освітній!!! Це вже занадто! Та ви не маєте жодного морального права це робити, хоча скрізь вимагаєте моральності від інших користувачів! Якщо вас, як шкідника робочого процесу у ВП прогресивно заблокують, то з цього буде тільки користь! Шановні адміністратори, я навела невагомий аргумент? І я розумію пана Олега, коли за тобою ходить слідком користувач з нульовим внеском і намагається повчати, то як себе можна вести в цій ситуації. Тут вихід один: Заборонити Khodakov Pavel переслідувати пана Олега. Пана Олега знаю, як відданого вікіпедиста й патріота. Тому саме таких варто захищати від провокацій. Невже попередня історія нас усіх не навчила зважати на емоції тих, кого ображають? Блокуваннями цієї проблеми не вирішиш. Це так важко зрозуміти, Basio?--Учитель Обг 13:12, 19 січня 2016 (UTC)

YesТак Зроблено Заблокував на 2 дні. --Basio (обговорення) 09:20, 19 січня 2016 (UTC)

Прохання[ред. код]

зробити попередження користувачу, бо вже другий день поспіль вставляє відео + намагається вставити шаблон на вилучення!!??, тож прошу адміни пояснити людині, що і як. Це власне стаття Молодіжний чемпіонат Європи з футболу 2007. --Jphwra (обговорення) 05:37, 19 січня 2016 (UTC)

Уважно прогляньте історію змін. Дії користувача були цілком конструктивними. Шаблон на вилучення він не додавав до статті. Шаблон на ШВ стояв у шаблоні {{link}} (без тегів noinclude), який був використаний у статті, і користувач заміняв цей шаблон на звичайне посилання з назвою — тобто він його лише правильно оформлював, а Ви зайве скасовували його дії ред.№ 17441255. Вилучення посилання повністю — вирішило проблему, але не треба звинувачувати користувачів, попередньо не розібравшись в ситуації, старайтеся завжди припускати добрі наміри --Piramidion 05:55, 19 січня 2016 (UTC)
Але відео немає жодного стосунку до статті, хоча і з офіційного сайту УЄФА. --Jphwra (обговорення) 06:06, 19 січня 2016 (UTC)
Це Ви додали це відео, коли створили статтю. Подивіться першу версію цієї сторінки, відео вже там було, тільки проставлене замість звичайного зовнішнього посилання у шаблон link, і замість того, щоб бути поміщеним в розділ "Посилання", стояло перед ним. Гляньте сюди (постійна перша версія сторінки) - зараз там на місці того посилання стоїть червоний "шаблон:link", бо я його щойно вилучив. Раніше там було посилання. І, схоже, воно вже застаріло, бо зараз воно веде на щось нерелевантне до теми статті.--Piramidion 06:10, 19 січня 2016 (UTC)

user:Микола Головачук[ред. код]

Дайте хлопцю перепочити .--Олюсь (обговорення) 08:37, 18 січня 2016 (UTC)

YesТак Зроблено --Fessor (обговорення) 09:09, 18 січня 2016 (UTC)

Приховати редагування[ред. код]

Прохання приховати редагування ред.№ 17429640, так як воно принижує мою гідність. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 06:38, 18 січня 2016 (UTC)

YesТак Зроблено --Fessor (обговорення) 09:11, 18 січня 2016 (UTC)

А що це 2, або Вікіпедія:Проект:Відеоігри/Український переклад[ред. код]

Хтось може сказати, що це таке? Кількадесят посилань на різні піратські сайти (екс-юа, гуртом, толока), і невже це не порушення одного з правил Вікіпедії? Вони самі навіть пишуть, якщо перейти за одним з посилань

Ця локалізація — неофіційна і некомерційна. Автори українізації не несуть відповідальності за можливі несправності. Кожен встановлює українізацію на власний страх і ризик. Ми розуміємо, що подібна самовільна українізація — це прояв піратства, та змушені йти на такі кроки, адже інакшої можливості пограти у гру українською мовою не існує.

--Watashi-wa (обговорення) 21:32, 17 січня 2016 (UTC)

Аналогічно до попереднього, номіновано на вилучення. Під критерії швидкого вилучення не підпадає, а тому підстав для адмін-втручання немає. --Максим Підліснюк (обговорення) 21:47, 17 січня 2016 (UTC)

А що це[ред. код]

за стаття? --Jphwra (обговорення) 20:50, 17 січня 2016 (UTC)

Номіновано на вилучення. Це можна зробити і без адмін-втручання. --Максим Підліснюк (обговорення) 21:20, 17 січня 2016 (UTC)

Каплиця Сенют (Тихомель)[ред. код]

Автор статті і не спілкується доброзичливо, і без підстав відкочує [15]. Просив повернути, попередив, що подам запит - ніякої доброї реакції [16]. Можлива ВР.--Бучач-Львів (обговорення) 10:48, 13 січня 2016 (UTC)

@Бучач-Львів: відмовляється обговорити на СО зміни пропоновані до статті. Погрожував, що порушує Вікіпедія:Неприпустимість образ, погроз і агресії. Раніше неодноразово брав часть у війнах редагувань у створених мною статтях. На зауваження не реагує. --Pohorynsky (обговорення) 11:22, 13 січня 2016 (UTC)
Неправда - пробував по-людськи говорити з тим, хто мій нік з маршруткою порівнював та й обзивав, вживає слова на кшталт «шуруй» надалі. Стосовно того, що подам запит у випадку відсутності факту відновлення моїх правок - тільки попередив для уникнення ВП:ВР, знаючи «попередню» історію стосунків. Думав. к-ч щось зрозумів. А він надалі за своє. Вже й неправду каже.--Бучач-Львів (обговорення) 11:28, 13 січня 2016 (UTC) Стосовно безпідставного закиду у відмові обговорення на СО. Pohorynsky відкотив [17] доповнення про навчання у Гайдельберзькому університеті (відновлював, певне Користувач:Atoly). Не кажу, що усунута тавтологія Немирич, хибне посилання на Яна Єжи Радзивила - мова про троцького каштеляна Юрія.--Бучач-Львів (обговорення) 11:41, 13 січня 2016 (UTC)
Твоя зміна щодо навчання в Гейдельберзі була мною затверджена як конструктивна. --Pohorynsky (обговорення) 11:45, 13 січня 2016 (UTC)
Чого зразу відкочував? Без обговорення і перевірки? --Бучач-Львів (обговорення) 11:49, 13 січня 2016 (UTC) Pohorynsky Де висновок стосовно «шуруй»?--Бучач-Львів (обговорення) 11:53, 13 січня 2016 (UTC)

Підсумок[ред. код]

 • Бучач-Львів робити якісь редагування (навіть конструктивні) у статті, в якій йде війна редагувань не дуже добра ідея, бо можна потрапити під гарячу руку кого-небудь із її учасників, відкидаючи редагування один одного можуть вилучити і ваші.
 • Pohorynsky, чи я правильно зрозумів, що Користувач Бучач-Львів може повернути назад сьогоднішні свої редагування?
 • Стаття зараз знаходиться у "передвоєнному стані", тобто у тому вигляді, як вона була до початку війни редагувань. Тому пропоную по всі подальші зміни обов'язково обговорювати на сторінці обговорення за участі посередника, зараз його проводить Користувач:Atoly, якщо буде потреба може підключитись ще хтось. Велике прохання до Користувач:Ahonc не вносити змін у статтю без попереднього обговорення і узгодження на сторінці обговорення статті.
 • Всі подальші дискусії прохання проводити на сторінці Обговорення:Каплиця Сенют (Тихомель) --yakudza 12:46, 13 січня 2016 (UTC)
Власне користувачі далі продовжують війну там.--Анатолій (обг.) 19:56, 19 січня 2016 (UTC)