Файл:Рубіж мужності. Тут у грудні 1943 року була велика битва.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повна роздільність(4928 × 3264 пікселів, розмір файлу: 4,14 МБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис
Українська: РУБІЖ МУЖНОСТІ.... У пилу нової Вітчизняної війни, ми трохи призабули про розмах та трагедію війни попередньої... Біля села Осівці Брусилівського р-ну Житомирської обл. стоїть меморіал Рубежу мужності.... За словами одного з німецьких генералів - бої в районі Брусилова і Корнина нагадували битву на Курській дузі. Кидаючи в окремі дні проти радянських військ по 300-400 танків, німецьке командування не змогло одержати бажаних результатів". На стелах є такий напис: "У грудні 1943 року війська 1-го Українського фронт в жорстоких 40-денних боях зупинили контрнаступ німецько-фашистських військ на рубежі Овруч, Коростень, Чоповичі, Малин, Радомишль, Ставище, Брусилів, Корнин, Попільня. План німців знову захопити Київ і вийти до Дніпра провалився. Цей рубіж увійшов в історію, як Рубіж мужності військ 1 Українського фронту. Тут, на цих полях, ТИСЯЧІ радянських воїнів віддали своє життя за визволення України. Вічна їм слава ! 24 грудня 1943 року від цього рубежу війська фронту перейшли в рішучий наступ, розгромили ударне угруповання військ противника і 31 грудня 1943 року визволили від фашистських загарбників м. Житомир, а 14 січня 1944 року - Житомирську область."....
Це фотографія пам'ятки культурної спадщини в Україні, номер у каталозі конкурсу «Вікі любить пам'ятки»: 18-209-0054
Час створення
Джерело Власна робота
Автор Іван Биков

Ліцензування

Я, власник авторських прав на цей твір, добровільно публікую його на умовах такої ліцензії:
w:uk:Creative Commons
зазначення авторства поширення на тих же умовах
Ви можете вільно:
  • ділитися – копіювати, поширювати і передавати твір
  • модифікувати – переробляти твір
При дотриманні таких умов:
  • зазначення авторства – Ви повинні вказати авторство, надати посилання на ліцензію і вказати, чи якісь зміни було внесено до оригінального твору. Ви можете зробити це в будь-який розсудливий спосіб, але так, щоб він жодним чином не натякав на те, наче ліцензіар підтримує Вас чи Ваш спосіб використання твору.
  • поширення на тих же умовах – Якщо ви змінюєте, перетворюєте або створюєте іншу похідну роботу на основі цього твору, ви можете поширювати отриманий у результаті твір тільки на умовах такої ж або сумісної ліцензії.


Підписи

Додайте однорядкове пояснення, що саме репрезентує цей файл

Об'єкти, показані на цьому файлі

зображує

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний21:06, 13 вересня 2015Мініатюра для версії від 21:06, 13 вересня 20154928 × 3264 (4,14 МБ)Іван БиковUser created page with UploadWizard

Метадані