Файл:Bai Hao Yin Zhen tea leaf.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Bai_Hao_Yin_Zhen_tea_leaf.jpg(640 × 479 пікселів, розмір файлу: 47 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.
Опис

This is Zheng He Bai Hao Yinzhen. Scale is the length of the leaf is approx 30mm.

Час створення
Джерело == Опис файлу ==
Автор User Iateasquirrel on en.wikipedia
Ліцензія
(Повторне використання цього файлу)
Iateasquirrel з англійської Вікіпедії, власник авторських прав на цей твір, добровільно публікує його на умовах такої ліцензії:
GNU head Дозволяється копіювати, розповсюджувати та/або модифікувати цей документ на умовах ліцензії GNU FDL версії 1.2 або більш пізньої, виданої Фондом вільного програмного забезпечення, без незмінних розділів, без текстів, які розміщені на першій та останній обкладинці. Копія ліцензії знаходиться у розділі GNU Free Documentation License.
w:uk:Creative Commons
зазначення авторства поширення на тих же умовах
Цей файл ліцензований на умовах Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported
Зазначення авторства: Iateasquirrel
Ви можете вільно:
  • ділитися – копіювати, поширювати і передавати твір
  • модифікувати – переробляти твір
При дотриманні таких умов:
  • зазначення авторства – Ви повинні вказати авторство, надати посилання на ліцензію і вказати, чи якісь зміни було внесено до оригінального твору. Ви можете зробити це в будь-який розсудливий спосіб, але так, щоб він жодним чином не натякав на те, наче ліцензіар підтримує Вас чи Ваш спосіб використання твору.
  • поширення на тих же умовах – Якщо ви змінюєте, перетворюєте або створюєте іншу похідну роботу на основі цього твору, ви можете поширювати отриманий в результаті твір тільки на умовах такої ж або сумісної ліцензії.
Цей шаблон ліцензування був доданий до файлу в рамках оновлення ліцензії GFDL.
Інші версії

Originally from en.wikipedia; description page is (was) here * 13:40, 4 December 2005 [[:en:User:Iateasquirrel|Iateasquirrel]] 640×479 (47,866 bytes) <span class="comment">(I am the author.)</span>

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний09:28, 5 вересня 2006Мініатюра для версії від 09:28, 5 вересня 2006640 × 479 (47 КБ)Liftarn{{Information| |Description='''This is Zheng He Bai Hao Yinzhen'''. Scale is ''the length of the leaf is approx 30mm''. |Source=== Summary == |Date= |Author=User Iateasquirrel on [http://en.wikipedia.org en.wikipedia] |Permissio

Такі сторінки використовують цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі: