Файл:Central Park NYC - Richard Morris Hunt Memorial by Daniel Chester French - IMG 5761.JPG

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повна роздільність(2448 × 3264 пікселів, розмір файлу: 3,03 МБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис

Richard Morris Hunt Memorial by Daniel Chester French (April 20, 1850 – October 7, 1931), Central Park, New York City, New York, USA.

Час створення Sculpture created in 1901; photograph taken on April 8, 2010.
Джерело Sculpted by Daniel Chester French; I took this photograph.
Автор Sculpted by Daniel Chester French; I took this photograph.
Ліцензія
(Повторне використання цього файлу)

Public domain - author died more than 70 years ago.

Ліцензування

Public domain

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у країнах і територіях, де авторське право охороняється протягом життя автора та 70 років після того або менше.


Dialog-warning.svg Ви також мусите включити позначку про суспільне надбання США, аби пояснити чому ця робота є у суспільному надбанні у США. Зауважте, що деякі країни мають термін дії авторського права довший за 70 років: у Мексиці 100-річний термін, на Ямайці 95-річний термін, у Колумбії 80-річний термін, а Гватемалі та Самоа 75-річний термін. Це зображення не є у суспільному надбанні у цих країнах, до того ж ці країни не визнають правило коротшого терміну. Термін дії авторського права у Кот-д'Івуарі становить 99 років, а у Гондурасі - 75 років, але ці країни визнають правило коротшого терміну. Авторське право може бути застосоване до французів, що померли за Францію у Другій світовій Війні (додаткова інформація), до росіян, що служили на Східному фронті під час Другої світової Війни (також відома як Велика Вітчизняна Війна у Росії) та до посмертно реабілітованих жертв радянських репресій (більше інформації).

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний21:22, 10 квітня 2010Мініатюра для версії від 21:22, 10 квітня 20102448 × 3264 (3,03 МБ)Daderot{{Information |Description=Richard Morris Hunt Memorial by Daniel Chester French (April 20, 1850 – October 7, 1931), Central Park, New York City, New York, USA. |Source=Sculpted by Daniel Chester French; I took this photograph. |Date=Sculpture created i

Така сторінка використовує цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі:

Метадані