Файл:Central Rada.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Central_Rada.jpg(265 × 267 пікселів, розмір файлу: 23 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис

A photomontage of the building of Ukrainian Central Rada.

Час створення
Джерело http://www.geocities.com/ua_ukraine/ukrayinarus090.html
Автор невідомий
Ліцензія
(Повторне використання цього файлу)

copyright has expired

Інші версії

Ліцензування

Public domain

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у країнах і територіях, де авторське право охороняється протягом життя автора та 70 років після того або менше.


Dialog-warning.svg Ви також мусите включити позначку про суспільне надбання США, аби пояснити чому ця робота є у суспільному надбанні у США. Зауважте, що деякі країни мають термін дії авторського права довший за 70 років: у Мексиці 100-річний термін, на Ямайці 95-річний термін, у Колумбії 80-річний термін, а Гватемалі та Самоа 75-річний термін. Це зображення не є у суспільному надбанні у цих країнах, до того ж ці країни не визнають правило коротшого терміну. Термін дії авторського права у Кот-д'Івуарі становить 99 років, а у Гондурасі - 75 років, але ці країни визнають правило коротшого терміну. Авторське право може бути застосоване до французів, що померли за Францію у Другій світовій Війні (додаткова інформація), до росіян, що служили на Східному фронті під час Другої світової Війни (також відома як Велика Вітчизняна Війна у Росії) та до посмертно реабілітованих жертв радянських репресій (більше інформації).

Yes check.svg This file was reviewed on by the administrator or trusted user RlevseTalk, who confirmed the Public Domain status on that date.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний17:36, 5 липня 2007Мініатюра для версії від 17:36, 5 липня 2007265 × 267 (23 КБ)Martofliak{{Information |Description=A photo of the building of Ukrainian Central Rada |Source=http://www.geocities.com/ua_ukraine/ukrayinarus090.html |Date=1918 |Author=unknown |Permission=copyright has expired }} Category:Ukrainian People's Republic

Такі сторінки використовують цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі: