Файл:Contestants at the Hastings 1895 International Chess Tournament.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Contestants_at_the_Hastings_1895_International_Chess_Tournament.jpg(800 × 384 пікселів, розмір файлу: 68 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис
English: Contestants at the Hastings 1895 International Chess Tournament
Català: Participants al Torneig Internacional d'Escacs de Hastings, 1895
Час створення
Джерело The Hastings Chess Tournament 1895
Автор Horace F. Cheshire

Ліцензування

Public domain

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у країнах і територіях, де авторське право охороняється протягом життя автора та 70 років після того або менше.


Dialog-warning.svg Ви також мусите включити позначку про суспільне надбання США, аби пояснити чому ця робота є у суспільному надбанні у США. Зауважте, що деякі країни мають термін дії авторського права довший за 70 років: у Мексиці 100-річний термін, на Ямайці 95-річний термін, у Колумбії 80-річний термін, а Гватемалі та Самоа 75-річний термін. Це зображення не є у суспільному надбанні у цих країнах, до того ж ці країни не визнають правило коротшого терміну. Термін дії авторського права у Кот-д'Івуарі становить 99 років, а у Гондурасі - 75 років, але ці країни визнають правило коротшого терміну. Авторське право може бути застосоване до французів, що померли за Францію у Другій світовій Війні (додаткова інформація), до росіян, що служили на Східному фронті під час Другої світової Війни (також відома як Велика Вітчизняна Війна у Росії) та до посмертно реабілітованих жертв радянських репресій (більше інформації).

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний05:43, 2 березня 2010Мініатюра для версії від 05:43, 2 березня 2010800 × 384 (68 КБ)CarlesMartin{{Information |Description={{en|1=Contestants at the Hastings 1895 International Chess Tournament }} {{ca|1=Participants al Torneig Internacional d'Escacs de Hastings, 1895}} |Source=The Hastings Chess Tournament 1895 |Author=Horace F. Cheshire |Date=1896

Такі сторінки використовують цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі: