Файл:EL-AKZ An-8 SCI Santa Crus Imperial SHJ 21NOV00 (6823331488).jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повна роздільність(4256 × 2837 пікселів, розмір файлу: 10,82 МБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис
English: Because of several crashes, the CIS countries had grounded all remaining An-8's and the UAE had done the same. This one still looked reasonably pristine and airworthy although it was stored off the main ramp in the desert! (although if you look at it in 'original' size it looks very corroded under the paint on the underside of the fuselage).
Час створення
Джерело Flickr
Автор Ken Fielding

Ліцензування

This file comes from the Ken Fielding collection and is copyrighted.
Note: This permission only extends to photos taken by Ken Fielding at this link. It does not include any other content from Flickr which has not been provided by Ken Fielding.
w:uk:Creative Commons

зазначення авторства поширення на тих же умовах

Цей файл ліцензований на умовах Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported
Зазначення авторства: Ken Fielding/https://www.flickr.com/photos/kenfielding
Ви можете вільно:
  • ділитися – копіювати, поширювати і передавати твір
  • модифікувати – переробляти твір
При дотриманні таких умов:
  • зазначення авторства – Ви повинні вказати авторство, надати посилання на ліцензію і вказати, чи якісь зміни було внесено до оригінального твору. Ви можете зробити це в будь-який розсудливий спосіб, але так, щоб він жодним чином не натякав на те, наче ліцензіар підтримує Вас чи Ваш спосіб використання твору.
  • поширення на тих же умовах – Якщо ви змінюєте, перетворюєте або створюєте іншу похідну роботу на основі цього твору, ви можете поширювати отриманий в результаті твір тільки на умовах такої ж або сумісної ліцензії.

OTRS Wikimedia

Ця робота вільна і її може використовувати будь-хто у будь-яких цілях. Якщо Ви бажаєте використати цей контент, Вам не потрібно просити дозволу, за умови, що Ви слідуватимете усім ліцензійним вимогам, згаданим на цій сторінці.

Вікімедіа отримала електронний лист, який підтверджує, що власник авторських прав схвалює публікацію на умовах, вказаних на цій сторінці. Лист було перевірено агентом OTRS і поміщено до архіву дозволів. Листування доступне довіреним волонтерам як ticket #2013062810002679.

Якщо у Вас є запитання щодо заархівованого листування, будь ласка, скористайтеся дошкою оголошень OTRS.


Посилання на заявку: https://ticket.wikimedia.org/otrs/index.pl?Action=AgentTicketZoom&TicketNumber=2013062810002679

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний21:56, 14 лютого 2019Мініатюра для версії від 21:56, 14 лютого 20194256 × 2837 (10,82 МБ)Allo002Replacing an earlier scanned photo with a better version
17:01, 19 квітня 2014Мініатюра для версії від 17:01, 19 квітня 20142301 × 1534 (448 КБ)YiFeiBotBot: Uploading files from Flickr per request by Russavia (OTRS ticket approved by Jcb)

Такі сторінки використовують цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі:

Метадані