Стаття 4. Роботи, що не вважаються об'єктами авторського права
1. Не є об'єктами авторського права:
твори народного мистетства;
повідомлення, що представляють собою інформацію про новини або факти;
офіційні документи (правові акти, угоди), а також їх офіційні переклади;
державні символи та знаки (прапори, герби, ордени, грошові знаки, тощо);
політичні виступи, промови виголошені у суді
результати, отримані за допомогою технічних пристроїв без творчої діяльності людини.
2. Авторське право не поширюється на наукові відкриття, ідеї, принципи, методи, процедури, концепції, системи, процеси, наукові теорії, математичні формули, статистичні діаграми, правила гри, навіть якщо вони виражені, описані, висвітлені.
Ця робота не є об'єктом авторського права відповідно до Закону Грузії № 2388-Iс «Про авторські та суміжні права» від 9 вересня 1999 року.
Стаття 5. Об'єкти авторського права
Авторське право не поширюється на ідеї, методи, процеси, системи, засоби, концепції, принципи, відкриття або факти, навіть якщо вони виражені, описані, пояснені, ілюстровані або втілені у життя.
Стаття 8. Роботи, на які не поширюється авторське право
Авторське право не поширюється на наступні роботи:
а) офіційні документи (закони, рішення суду, інші тексти адміністративного або нормативного характеру), а також їх офіційні переклади;
б) офіційні символи держави (прапор, герб, гімн, нагороди, грошові знаки, інші офіційні знаки та символи держави);
в) інформація про факти та події.
В випадку використання робіт, вказаних в підпункті "б" пункта 1 даної статті під чужим ім'ям, допускається охорона права автора на ім'я.
Коментар: відповідно до міждержавних та міжнародних угод Грузія є правонаступницею Грузинської Радянської Соціалістичної Республіки; то цей шаблон-ліцензія може бути використаний також для офіційних символів та документів Грузинської РСР.
Увага: цей шаблон-ліцензія не може бути використаний для проектів офіційних символів і документів, які можуть охоронятися авторським правом.
ділитися – копіювати, поширювати і передавати твір
модифікувати – переробляти твір
При дотриманні таких умов:
зазначення авторства – Ви повинні вказати авторство, надати посилання на ліцензію і вказати, чи якісь зміни було внесено до оригінального твору. Ви можете зробити це в будь-який розсудливий спосіб, але так, щоб він жодним чином не натякав на те, наче ліцензіар підтримує Вас чи Ваш спосіб використання твору.
поширення на тих же умовах – Якщо ви змінюєте, перетворюєте або створюєте іншу похідну роботу на основі цього твору, ви можете поширювати отриманий у результаті твір тільки на умовах такої ж або сумісної ліцензії.
Файл містить додаткові дані, які зазвичай додаються цифровими камерами чи сканерами. Якщо файл редагувався після створення, то деякі параметри можуть не відповідати цьому зображенню.