Файл:Frankfurt Palais Thurn und Taxis Portal.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повна роздільність(1162 × 934 пікселів, розмір файлу: 204 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Frankfurt am Main, Germany

Deutsch: Palais Thurn und Taxis, Portalbauten an der Großen Eschenheimer Gasse. 1944 beschädigt, 1951 vereinfacht wiederaufgebaut Quelle: Wiedergabe einer historischen Photographie um 1900 (aus Fried Lübbecke: Das Palais Thurn und Taxis zu Frankfurt am Main). Autor unbekannt, urheberrechte dürften aufgrund des Alters erloschen sein.

Ліцензування

Public domain

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у країнах і територіях, де авторське право охороняється протягом життя автора та 70 років після того або менше.


Dialog-warning.svg Ви також мусите включити позначку про суспільне надбання США, аби пояснити чому ця робота є у суспільному надбанні у США. Зауважте, що деякі країни мають термін дії авторського права довший за 70 років: у Мексиці 100-річний термін, на Ямайці 95-річний термін, у Колумбії 80-річний термін, а Гватемалі та Самоа 75-річний термін. Це зображення не є у суспільному надбанні у цих країнах, до того ж ці країни не визнають правило коротшого терміну. Термін дії авторського права у Кот-д'Івуарі становить 99 років, а у Гондурасі - 75 років, але ці країни визнають правило коротшого терміну. Авторське право може бути застосоване до французів, що померли за Францію у Другій світовій Війні (додаткова інформація), до росіян, що служили на Східному фронті під час Другої світової Війни (також відома як Велика Вітчизняна Війна у Росії) та до посмертно реабілітованих жертв радянських репресій (більше інформації).

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний19:02, 14 квітня 2006Мініатюра для версії від 19:02, 14 квітня 20061162 × 934 (204 КБ)FlibbertigibbetFrankfurt am Main, Germany {{deutsch}} Palais Thurn und Taxis, Portalbauten an der Großen Eschenheimer Gasse. 1944 beschädigt, 1951 vereinfacht wiederaufgebaut

Така сторінка використовує цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі: