Файл:Ovidius Metamorphosis - George Sandy's 1632 edition.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Повна роздільність(678 × 942 пікселів, розмір файлу: 299 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

From George Sandys edition of Ovid's Metamorphosis (1632)

Info from duplicate image

Engraved frontispiece to a 1632 London edition of Ovid's poems, George Sandys, translator. The University of Virginia's Ovid Illustrated: The Renaissance Reception of Ovid in Image and Text shows this engraving: click on "title-page of George Sandys' Ovids Metamorphosis Englished." for frontispieces. It is the most extraordinarily fluent, fully Baroque engraving for a London book of 1632. --Wetman 22:51, 25 Apr 2005 (UTC)

(Possibly reused in Ovid's Metamorphoses in Fifteen Books. Translated by the Most Eminent Hands. Adorn'd with Sculptures London: Printed for Jacob Tonson at Shakespear's Head, 1717. Translations by Dryden, Addison, Eusden, Mainwaring, Croxall, Tate, Gay, Pope, Congreve, Rowe, Garth and others.) --Wetman 11:13, 7 Mar 2005 (UTC)

Source: http://www.uvm.edu/~hag/ovid/ sandys1640/sandys1640.html


Public domain

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у країнах і територіях, де авторське право охороняється протягом життя автора та 70 років після того або менше.


Dialog-warning.svg Ви також мусите включити позначку про суспільне надбання США, аби пояснити чому ця робота є у суспільному надбанні у США. Зауважте, що деякі країни мають термін дії авторського права довший за 70 років: у Мексиці 100-річний термін, на Ямайці 95-річний термін, у Колумбії 80-річний термін, а Гватемалі та Самоа 75-річний термін. Це зображення не є у суспільному надбанні у цих країнах, до того ж ці країни не визнають правило коротшого терміну. Термін дії авторського права у Кот-д'Івуарі становить 99 років, а у Гондурасі - 75 років, але ці країни визнають правило коротшого терміну. Авторське право може бути застосоване до французів, що померли за Францію у Другій світовій Війні (додаткова інформація), до росіян, що служили на Східному фронті під час Другої світової Війни (також відома як Велика Вітчизняна Війна у Росії) та до посмертно реабілітованих жертв радянських репресій (більше інформації).

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний20:33, 25 квітня 2005Мініатюра для версії від 20:33, 25 квітня 2005678 × 942 (299 КБ)ThuressonFrom George Sandys edition of Ovid's ''Metamorphosis'' (1632) *Source: [http://etext.virginia.edu/latin/ovid/sandys/contents.htm] {{PD}}

Така сторінка використовує цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі:

Переглянути сторінку глобального використання цього файлу.