Файл:Russia-CIA WFB Map--Tunguska.png

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Russia-CIA_WFB_Map--Tunguska.png(631 × 321 пікселів, розмір файлу: 27 КБ, MIME-тип: image/png)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.
Converted to SVG.svg
Це зображення (всі зображення на цій сторінці або в цій категорії) має бути конвертоване у векторний формат SVG. Це дає декілька переваг, докладніше про які Ви можете прочитати на сторінці Commons:Media for cleanup. Якщо Вам вже зараз доступна векторна версія даного зображення, завантажите її, будь ласка. Після завантаження замініть цей шаблон на такий: {{vector version available|Назва_завантаженого_файлу.svg}}.
Опис
English: Map showing the approximate location of the Tunguska event of 1908.
Час створення
Джерело CIA
Автор
English: This is a hacked version of the public domain map Russia-CIA WFB Map.png. User:Bobby D. Bryant made the modifications and uploaded it under the GFDL on May 21, 2005.
Ліцензія
(Повторне використання цього файлу)
GNU head Дозволяється копіювати, розповсюджувати та/або модифікувати цей документ на умовах ліцензії GNU FDL версії 1.2 або більш пізньої, виданої Фондом вільного програмного забезпечення, без незмінних розділів, без текстів, які розміщені на першій та останній обкладинці. Копія ліцензії знаходиться у розділі GNU Free Documentation License.
w:uk:Creative Commons
зазначення авторства поширення на тих же умовах
Цей файл ліцензований на умовах Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported
Ви можете вільно:
  • ділитися – копіювати, поширювати і передавати твір
  • модифікувати – переробляти твір
При дотриманні таких умов:
  • зазначення авторства – Ви повинні вказати авторство, надати посилання на ліцензію і вказати, чи якісь зміни було внесено до оригінального твору. Ви можете зробити це в будь-який розсудливий спосіб, але так, щоб він жодним чином не натякав на те, наче ліцензіар підтримує Вас чи Ваш спосіб використання твору.
  • поширення на тих же умовах – Якщо ви змінюєте, перетворюєте або створюєте іншу похідну роботу на основі цього твору, ви можете поширювати отриманий в результаті твір тільки на умовах такої ж або сумісної ліцензії.
Цей шаблон ліцензування був доданий до файлу в рамках оновлення ліцензії GFDL.

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний18:41, 30 червня 2012Мініатюра для версії від 18:41, 30 червня 2012631 × 321 (27 КБ)Ras67cropped
16:09, 11 вересня 2006Мініатюра для версії від 16:09, 11 вересня 2006634 × 323 (31 КБ)Amic~commonswiki{{Information |Description=Map showing the approximate location of the Tunguska event of 1908. |Source=This is a hacked version of the public domain map Russia-CIA WFB Map.png. [[w:User:Bobby D. Bryant|User:Bobby D. Bryan
15:35, 21 травня 2005Мініатюра для версії від 15:35, 21 травня 2005634 × 323 (29 КБ)Bobby D. Bryant~commonswiki{{CIA-map}}

Така сторінка використовує цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі: