Файл:She-wolf suckles Romulus and Remus.jpg

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

She-wolf_suckles_Romulus_and_Remus.jpg(640 × 480 пікселів, розмір файлу: 52 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.
Опис
Deutsch: Die Kapitolinische Wölfin mit den Knaben Romulus und Remus. Museo Nuovo im Palazzo dei Conservatori, Rom.
English: The Capitoline she-wolf with the boys Romulus and Remus. Museo Nuovo in the Palazzo dei Conservatori, Rome.
Час створення 13th century AD with figures of Romulus and Remus added in the 15th century [1]
Джерело Own book scan from Emmanuel Müller-Baden (dir.), Bibliothek des allgemeinen und praktischen Wissens, I, Deutsches Verlaghaus Bong & Co, Berlin-Leipzig-Wien-Stuttgart, 1904. Image copied from de:Bild:Kapitolinische-woelfin 1b-640x480.jpg
Автор Benutzer:Wolpertinger on WP de
Ліцензія
(Повторне використання цього файлу)
Public domain
Цей файл перебуває в суспільному надбанні в США. Це стосується робіт опублікованих в США, термін дії авторського права який сплинув, оскільки вони були опубліковані до 1 січня 1924. Див. тут для подробиць.

United States
Dialog-warning.svg
Цей файл може не перебувати в суспільному надбанні поза США, в особливості в країнах без правила коротшого терміну для робіт зі США, наприклад в Канаді, Китаї (без Гонконга та Макао), Німеччині, Мексиці та Швейцарії. Автор та рік поблукації є необхідною інформацією та мають бути вказані. Див. Wikipedia:Public domain and Вікіпедія:Авторські права для подробиць.

Похідні роботи від цього файлу: LupaCapitolina.pngLupaCapitolina.png

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний19:30, 17 червня 2005Мініатюра для версії від 19:30, 17 червня 2005640 × 480 (52 КБ)Nyenyec{{PD}} Die kapitolinische Wölfin mit den Knaben Romulus und Remus<br> Museo Nuovó im Palazzo dei Conservatori, Rom<br> Fotografie (Anfang des 20. Jh.) - Buch-Scan von Wolpertinger - '''Lizenz:''' Public Domain<br> '''Quelle:''' Müller-Bade

Більш, ніж 100 сторінок використовують цей файл. У цьому списку показані тільки 100 сторінок, що використовують цей файл. Також доступний повний список.

Глобальне використання файлу