Файл:Works of Archimedes Lemmas.PNG

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Works_of_Archimedes_Lemmas.PNG(408 × 513 пікселів, розмір файлу: 24 КБ, MIME-тип: image/png)

Wikimedia Commons logo Відомості про цей файл містяться на Вікісховищі — централізованому сховищі вільних файлів мультимедіа для використання у проектах Фонду Вікімедіа.

Опис файлу

Опис
English: Page 301 of "The Works of Archimedes" -- The "Book of Lemmas". Digitized by Google.
Português: Página 301 de "The Works of Archimedes" -- O "Livro dos Lemas". Digitalizado pelo Google.
Час створення
Джерело The Works of Archimedes
Автор Archimedes; Thomas Heath

Ліцензування

Public domain

Ця робота перебуває у суспільному надбанні у країнах і територіях, де авторське право охороняється протягом життя автора та 70 років після того або менше.


Dialog-warning.svg Ви також мусите включити позначку про суспільне надбання США, аби пояснити чому ця робота є у суспільному надбанні у США. Зауважте, що деякі країни мають термін дії авторського права довший за 70 років: у Мексиці 100-річний термін, на Ямайці 95-річний термін, у Колумбії 80-річний термін, а Гватемалі та Самоа 75-річний термін. Це зображення не є у суспільному надбанні у цих країнах, до того ж ці країни не визнають правило коротшого терміну. Термін дії авторського права у Кот-д'Івуарі становить 99 років, а у Гондурасі - 75 років, але ці країни визнають правило коротшого терміну. Авторське право може бути застосоване до французів, що померли за Францію у Другій світовій Війні (додаткова інформація), до росіян, що служили на Східному фронті під час Другої світової Війни (також відома як Велика Вітчизняна Війна у Росії) та до посмертно реабілітованих жертв радянських репресій (більше інформації).

Історія файлу

Клацніть на дату/час, щоб переглянути, як тоді виглядав файл.

Дата/часМініатюраРозмір об'єктаКористувачКоментар
поточний07:41, 17 червня 2008Мініатюра для версії від 07:41, 17 червня 2008408 × 513 (24 КБ)Pbroks13Cropped
07:38, 17 червня 2008Мініатюра для версії від 07:38, 17 червня 2008408 × 662 (26 КБ)Pbroks13{{Information |Description={{en|1=Page 301 of "The Works of Archimedes" -- The "Book of Lemmas". Digitized by Google.}} |Source=The Works of Archimedes |Author=Archimedes; Thomas Heath |Date=1897 |Permission= |other_versions= }} {{ImageUpload|full}} [[Ca

Така сторінка використовує цей файл:

Глобальне використання файлу

Цей файл використовують такі інші вікі: