Вікіпедія:Запити на арбітраж/Безпідставна архівація голосування

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Суть справи[ред. код]

Оце голосування [1] було завершене раніще часу і відправлено в архів. При цьому підсумком було оголошено переробку статті Масалаб Елеонора. Насправді суттєво стаття не перероблена, усе звелося до посилань та оформлення. При цьому за результатами голосування на той момент статтю було присуджено до видлучення більшістю голосів 7 проти 3, оскільки Користувач:Igor 212 на той час мав замалий внесок аби брати участь в голосуваннях.

Вимога[ред. код]

Вилучити статтю за результатами голосування, а на майбутнє не архівувати голосування доки не стече їх термін. --Raider 13:15, 3 травня 2008 (UTC)

Розгляд можливості прийняття позову[ред. код]

Пропоную позов відхилити, оскільки «Арбітражний комітет розглядає найбільш серйозні проблеми української Вікіпедії, коли були вичерпані інші шляхи улагодження конфліктів». У даному разі позивач навіть запиту до адміністраторів не зробив. --Amatorov 20:58, 3 травня 2008 (UTC)

Згодний із Amatorov --Ілля 13:59, 5 травня 2008 (UTC)
Підтримую Amatorov. --yakudza พูดคุย 17:09, 5 травня 2008 (UTC)

Підсумок[ред. код]

Унаслідок думок, висловлених арбітрами, позов відхилено. Позивачу рекомендовано з порушеної проблеми спершу зробити запит до адміністраторів. --Amatorov 17:51, 5 травня 2008 (UTC)