Обговорення:Ё
- У мові HTML велику літеру Ё можна записати як Ё чи Ё, а малу ё — як ё чи ё.
Чомусь ще забули вказати Ё і ё. 46.63.38.5 09:03, 3 липня 2019 (UTC)
Штучна літера Ё
[ред. код]Вважаю, що створена літера була дивно, також дивно введена в обіг, також дивно вживається в російському слові "єя" (єё)... Цікаво, що жоден мовознавець досі не звернув уваги всього "вченого" (або псевдовченого) світу на створення та існування русского язьіка. До слова багацько літер в цій мові утворилися штучно, і не мають права там бути і вживатися не можуть через своє незаконне існування. Такою є літера [ы], та багацько нових слів учворених (так, уЧворених, бо вони власне почвари а не слова) зі старобулгарської писемності, угрофінського мовного бульйону. Взагалі саме існування сучасної російської говірки вважаю доволі спірним та суперечливим явищем. Miseris Nomen (обговорення) 09:20, 5 грудня 2022 (UTC)
- Ви використовуєте обговорення вікі, аби просто поділитися необґрунтованими вигадками? Не ганьбіться, такі пасти можете на Редиті писати. --212.110.138.173 15:56, 21 серпня 2024 (UTC)
Колесса Соломія Миколаївна
[ред. код]Створити статтю про Людину, яка всеціло присвятила життя своїм і чужим дітям. Народилась в Дрогобичі, 9 травня 1944 року, дочка видатного корифея музики та дириґентури Галичини Миколи Філаретовича Колесси та випускниці віденської фортепіанної школи Надії Іллівни Колесси (з дому Кливак). В родині Соломії Миколаївна по лінії батька були фольклористи та музикознавці, по лінії матері - священники УГКЦ. Навчалася змалку в Львівській середній спеціальній музичній школі (тепер музичний Ліцей ім. С. Крушельницької). Закінчила консерваторію у Львові по класу скрипки, і довгі роки працювала в інтернаті рідної школи репетитором скрипки. Miseris Nomen (обговорення) 13:53, 19 грудня 2022 (UTC)