Обговорення:Історія УНА-УНСО

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ні в кого нема бажання переробити цю статті у бильш енциклопедійному стилі? Особливо сподобався останній абзац:

Репресії існуючої влади проти УНА-УНСО вже стають невід'ємним атрибутом політичного життя і носять суто політичний характер розправи над УНА. Боротьба УНА-УНСО набуває все ширшої підтримки в українському народові і час нашої перемоги неухильно наближається. Тільки тоді, коли ми протиставимо антинародному режимові організовану силу, керовану ідеями і Проводом УНА-УНСО — тільки тоді при однаковому напруженні енергії успіх в остаточному рахунку схилиться на сторону вічної істини. Сьогодні початком цієї істини є національно-патріотичний рух УНА-УНСО.Nemoid 07:55, 3 липня 2008 (UTC)

Недосконалість[ред. код]

Взагалі якась чудасія. Порушення стилю, таке відчуття, що читаєш художній твір, а стаття проста пропаганда, відсутні численні виноски + порушена НТЗ. Поставив необхідні шаблони.--Ragnarok (обговорення) 07:54, 7 березня 2012 (UTC)

Ця стаття здерта з сайту Тими. Тому останні глави викликають сумніви. Раджу користуватися анлізом і співставляти джерела та факти.

Копіїво?--Ragnarok (обговорення) 22:18, 29 грудня 2012 (UTC)

УНА-УНСО/Правий Сектор[ред. код]

Пропоную залишити назву сторінки УНА-УНСО, так як в основному її зміст розказує саме про цю організацію. Про ПС доречніше писати в статті, присвяченій йому.--SpotterUA (обговорення) 08:57, 1 квітня 2014 (UTC)

  • На мою думку під назвою УНА-УНСО варто залишити статтю про громадську організацію, бо офійційно зареєстрована партія, яка взяла зараз назву "Правий сектор" - це УНА [1], а не УНА-УНСО. --yakudza 18:51, 3 квітня 2014 (UTC)
  • Підтримую yakudza. УНА-УНСО як організація розпалася ще в 1990-х. Відтоді було 3 товариства, що претедували називатися «УНА-УНСО». Про це говорять посилання і текст статті. Правий сектор — нова назва одного із цих 3 товариств. Воно не має прямого стосунку до опису історичної УНА-УНСО (старої), а тим більше до інших двох «УНА-УНСО».--59.141.171.35 05:25, 8 квітня 2014 (UTC)
  • 20 серпня 2015 року партію УНА-УНСО було зареєстровано Міністерством юстиції України.http://unso.in.ua/uk/party

єдиний реєстр громадських формувань http://rgf.informjust.ua/