Обговорення:Арена Львів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Я створив цю статтю використовуючи частину статті з новин на Кореспонденті з посиланням на нього, при тому, внісши незначні зміни і виставивши Шаблон:stub, не порушуючи прав, оскільки вказав джерело.

ІНФО: Використовувати матеріали Кореспондент.net можна, лише пославшись на (для інтернет-видань - зробивши гіперпосилання) на Кореспондент.net. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", "Українські Новини", УНІАН, або Reuters суворо забороняється. Кореспондент

--Oleh Kernytskyi 21:16, 8 травня 2007 (UTC)

Скорочення статті[ред. код]

Дуже детальна інформація про етапи будівництва стадіону втратила актуальність. Це було важливо до моменту відкриття стадіону, оскільки висвітлювало проблему повільного будівництва і ймовірності не встигнути завершити стадіон до чемпіонату Європи (основну тему, в якій на той час обговорювали львівський стадіон). Крім того іншої інформації про стадіон не було (не було й стадіону, зрештою, не було зіграних матчів і проведених концертів). Тепер у основній статті це все варто описати значно коротше. Натомість якщо хтось хоче зберегти всю детальну інформацію про те, що коли монтували, варто створити статтю Будівництво Арени Львів. Ці речі є очевидними і не потребують обговорення (пор. стаття про НСК Олімпійський у Києві).--Dƶoxar (обговорення) 19:43, 27 лютого 2019 (UTC)

Історична складова є невід'ємною частиною будь-якої статті про об'єкт архітектури. Якщо стаття надмірно велика - історію можна вивести в окрему статтю. Очевидні речі лише для однієї людини - не є очевидними по замовчуванню!!! Це треба ще додуматись, щоб так просто видалити цілий фрагмент статті над яким працювала не одна людина і не один рік.--[[Користувач:_]] (обговорення) 23:48, 27 лютого 2019 (UTC)
Це не історична складова, а звичайна сира хроніка, переписана зі ЗМІ (місцями збережено теперішній час, а події, що вже стали фактом, подано як майбутні).--Dƶoxar (обговорення) 21:52, 27 лютого 2019 (UTC)
тоді слід просто відредагувати часову форму подій. Історична хроніка зі збігом часу стає більш важливою. Ви можете виокремити історію в окрему сторінку, якщо вважатимете це вдалішим варіантом. Однак просто так собі щось вирізати є щонайменше невіглаством. Прошу Вас вибрати більш доречну форму: повернути деталі історичного розвитку або створити окрему сторінку про це!!!--Sverlyky (обговорення) 00:34, 28 лютого 2019 (UTC)