Обговорення:Джекі Чан

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Вікіпедія:Проект:Кінематограф
Вікіпедія:Проект:Кінематограф Ця стаття є частиною Проекту:Кінематограф, метою якого є створення якісних та інформативних статей на теми, пов'язані з кінематографом. Якщо ви хочете допомогти проекту, то можете відредагувати статтю, до якої належить це обговорення, або відвідати сторінку проекту, де зможете, крім іншого, приєднатися до проекту та взяти участь у його обговоренні.
??? Цю статтю ще ніхто не оцінив за шкалою оцінок статей Проекту:Кінематограф.
Dobra kadydat.png
Ця стаття була кандидатом у добрі. Див. сторінку обговорення Відправлена на допрацювання 8 січня 2010 року.

Обговорення номінації:
 • Пропонує: Стаття про мого улюбленого актора, режисера, співака, каскадера, продюсера і інш. Покищо на добру не тяне, але спробую виправити вислухавши ваші зауваження.--Будівельник 16:00, 5 січня 2010 (UTC)
 • Symbol support vote.svg За:
 1. --Будівельник 16:00, 5 січня 2010 (UTC)
 • Symbol oppose vote.svg Проти:
 1. Ось приклад тексту : «Джекі вступив в початкову школу «Нах-Хва» на гонконгському острові, де він провчився один рік — пізніше батьки забрали його з цієї школи. В 1960 році батько Джекі імігрував в Канберру, щоб працювати як головний кухар на амереканське посольство, хлопця відіслали до китайської академії драми (Пекінську Школу Опери), якою керує Ю Джим Єн. Чан навчався акробатиці і бойовим мистецтвам 10 років, всі тренування були строгому режимі. Далі Джекі увійшов до «Сімки Маленьких Благостанів» — групи акробатів, кращих студентів школи. В «Семірці» хлопчик отримав сценічне ім'я Єн-Ло. Джекі став кращим другом хлопців з колективу в який він входив.» Помилки орфографічні, пунктуаційні, стилістично кострубатий текст.--Yevhen 01:11, 6 січня 2010 (UTC)
  Що неправильного у Семірці маленьких благостанів? Це назва групи!--Mr. Jackie Chan 09:30, 6 січня 2010 (UTC)
 2. Почну з Покищо на добру не тяне → а нащо тоді номінувати? Адже зауваження можна вислухати і в інших місцях. Далі стиль... працювати і працювати, можу лище навести кілька прикладів на додачу до вищезазначених. Стаття не вичитана. Джерела → де джерела написання статті? Нейофіційні сайти у списку посилань — це добре, але чим підтверджується інформація в статті? Структура статті невпорядкована. Наприклад, що робить розділ «Джекі Чан і Україна» між трюками та драматичністю? Наостанок зображення. Всі невільні (але при цьому стоїть посилання на Вікісховище), ОДВ нема ніде. Якщо все це буде зроблено, то, можливо, стаття і тягнутиме на добру, але зараз — ні — NickK 09:25, 6 січня 2010 (UTC)
  Вікісховище ставаив не я, розділ Джекі Чан і Украна зараз переміщу...--Mr. Jackie Chan 09:30, 6 січня 2010 (UTC)
 3. Згоден з Yevhenом --А. Погодин 09:44, 6 січня 2010 (UTC)
 4. Просто зайдіть на англійську версію статті, та порівняйте об'єм інформації. Це і буде відповіддю. Я не бачу розділів про особисте життя, про нагороди, про музичну кар'єру. Додайте хоча б список усіх фільмів Джекі Чана. Додайте книги про Джекі Чана. Збільште к-сть та якість інформації. Бо якщо забрати усі заголовки, к-сть корисного буде не набагато перевищувати аналогічну статтю у болгарській Вікі.--Міколавос 17:58, 6 січня 2010 (UTC)
  Фільми я окремо розмістив і статті Фільмографія Джекі Чана.--Mr. Jackie Chan 22:08, 6 січня 2010 (UTC)
  Добре, з фільмами розібрались. Музична діяльність? Сім'я? Біографії? Нагороди? Перемоги та номінації у міжнародних конкурсах?--Міколавос 09:40, 7 січня 2010 (UTC)
 5. Приєднуюсь до попередніх зауважень. --Гаврило 13:36, 7 січня 2010 (UTC)
 • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:

Підсумок: Знята з голосування за правилом: «Якщо проти статті аргументовано висловлюються хоча б три учасники і за неї немає жодного голосу, окрім голосу того, хто її номінував, а також голосу основного дописувача статті, якщо такий голос подано, то вона відразу прибирається з цієї сторінки до архіву»NickK 23:50, 8 січня 2010 (UTC)