Обговорення:Огірко Ігор Васильович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Untitled

Зважаючи на поведінку пана Ігора виникли сумніви у правдивості деяких твержень, пов'язаних з біографією та науковою діяльністю, тому біля них проставлено шаблон {{fact}} для підтвердження їх авторитетними джерелами. -- A-tomic  20:50, 14 березня 2011 (UTC)

Я розумію, що вам Огірко не подобається, але спробуйте для початку джерела внизу статті подивитися, особливо першу книгу. Там це все є. І, до речі, я дуже сумніваюся, що ОД про участь у Вікіпедії значиміше за наукові публікації та факт очолення ДЕК ЛНУ протягом 8 років - NickK 21:13, 14 березня 2011 (UTC)
ОК, виправіть будь-ласка як ви вважаєте за потрібне. Дійсно, можливо моє ставлення трохи упереджене, але він мені не не подобається, що він є, що немає - все одно, шкода його студентів, які створювали оті ролики та чисельні безглузді сайти. -- A-tomic  21:20, 14 березня 2011 (UTC)
забагато шуму навколо цієї персони. і собі глянув. загалом все схоже на вигаданий образ. та й наукові публікації були в доінтернетову епоху. тобто вже років 20 як не працює. спробував перевірити навмання одну з них - виявилося, що таки була! хоча в бібліографії вказано, м'яко кажучи, неправду: бо то виявилася не оригінальна публікація, а передрук з російського видання. включати в здобутки тези доповідей на конференції 1975 року як "журнальну статтю" (тобто фахову), м'яко кажучи, не рекомендується навіть аспірантам, а тим паче так підставляти голову ДЕКу. так само не існує і таке видання "Інженерно-фізичний журнал Том 47, Номер 2 (серпень, 1984)", проте гугл-академія показує, що колись в БССР таки видавали "Инженерно-физический журнал". збірки "Якість, міцність, надійність і технологічність електровакуумних приладів" Наукова думка щось також не згадує серед своїх чеснот. щось тут не так. може, це якийсь козьма прутков? :)--ursus 12:56, 16 червня 2011 (UTC)
п.с. сайт такої академії є. хоча ніякої кафедри ІМТ пошук, як і очікувалося, не дає, але є трохи статей цього професора. цікаво! якщо хтось хоче хоч щось натиснути на тому сайті на кафедрах - спробуйте тут. важко подумати, що то все професійні друкарі-технологи зі лінками кожної кафедри на якісь ліві сервери з щоразу іншими дизайнами сторінок, ще й не всі відкриваються. .... але сайт МОН дає кілька відповідей!. --ursus 13:14, 16 червня 2011 (UTC)
вау! згайшов дисертацію згаданого в тексті "Загури". і Огірко таки керівник! але у Загури трохи інші ініціали, а Огірко І. В. (таки керівник) представляє "Львівський державний університет фізичної культури". ну а сама тема дисера "дуже" по темі, зазначеній у вікіпедії: "Морфофункціональні та техніко-тактичні модельні характеристики кваліфікованих дзюдоїстів". захищена 2007 року. от вам і професор видавничої справи! автореферат можна скачати тут. бібліографія є на [сайті цнб]. дисер навіть відмічений в аналітичному огляді "спортивних" дисерів [1].... --ursus 21:47, 18 червня 2011 (UTC)
Насправді він значимий передовсім своїми працями 1980-х роках з матеріалознавства, а не дзюдоїстами, там досить серйозні праці, через які ті ж росіяни статтю і лишили — NickK 23:04, 18 червня 2011 (UTC)
не маю жодного сумніву. просто маючи чималенький досвід відтворення творчих біографій науковців минулого, я здивувався, що тут все так заховано. наприклад, не можу зрозуміти, чому докторська дисертація захищена у 1989 році (тобто у 37 років), а остання публікація - за два роки до того. і як може науковець за останні майже 25 років, у віці, коли "рука сама пише", жодної роботи. та й дисер не зміг знайти ні в каталогах Казані, ні будь-де.... все тільки у різноманітних вікі-проектах. але хай буде. може, дійсно, людину гнобили, а тепер хтось з учнів відтворює славу. врешті, по польській вікі написано, що "нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України за внесок у розвиток українського народу"! слава героям! --ursus 23:26, 18 червня 2011 (UTC)
А таки нагороджений, щоправда, з нагоди 750-річчя Львова, але таки грамотою ВР і справді за журналом «Поліграфіст» (видання УАД) за заслуги перед українським народом (мабуть, автоперекладач на польську не зміг правильно перекласти, в нього з іноземними мовами суттєві проблеми — NickK 00:07, 19 червня 2011 (UTC)

Legitimate article?

Hi fellow Wikipedians,

This short message is to warn you that, on the French Wikipedia, we are removing this article that does not meet the French Wikipedia notability guidelines for the third time. This article has been recreated by an IP in Ukraine with no respect for the previous deletion decisions. Best, --MathsPoetry (обговорення) 07:39, 26 березня 2013 (UTC)

He's also been deleted at least once from English-speaking Wikipedia: en:Wikipedia:Articles for deletion/Igor Ogirko. Best, --MathsPoetry (обговорення) 15:28, 26 березня 2013 (UTC)
Hello, he has a Doktor nauk degree, so this article corresponds our Importance criteria. --Geohem 16:16, 26 березня 2013 (UTC)
No problem. Each wikipedia has its own criteria. The fact that he bypassed community decisions on two wikipedias had to be reported, though. Best, --MathsPoetry (обговорення) 21:08, 26 березня 2013 (UTC)
Thank you anyway.--Geohem 21:11, 26 березня 2013 (UTC)
You're welcome. Thanks for your attention. --MathsPoetry (обговорення) 21:22, 26 березня 2013 (UTC)