Обговорення:Спарта (Львів)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Насправді клуб заснували гравці команд "Полонія" (Polonia) та "Наленч" (Nalęcz), що складалися з гімназистів і перебували під опікою ТЗР (Товажиство Забав Рухових). Після обмеження ТЗР кількісного складу команд 24 гравцями, порвали з товариством і 23.09.1910 засновали самостійний клуб "Спарта". Статут клубу був зареєстрований 21.08.1911 р.

Щодо військових льотчиків, то вони підсилили команду у 1926 році. Більшість із них походили з Познаня, де виступали за місцеві клуби. Саме завдяки цим футболістам, клуб пробився до фіналу першого кубка Польщі і тим самим увійшов до історії футболу. Однак вже у серпні 1926 року військові створили власний клуб - КС 6 п.л. (клуб спортовий 6-го пулку льотнічого), що стало початком занепаду "Спарти". Офіційно клуб ліквідовано у 1932 році.

— Це написав, але не підписав, користувач 194.44.59.115 (обговореннявнесок).

Шановний користувачу, дякуємо Вам за таку інформацію, однак Ви не навели джерела такої цінної інформації. Тому я змушений перенести її на сторінку обговорення. Якщо вона буде підтверджена джерелами, відкоригуємо інформацію на сторінці статті. --VPrypin (обг.) 16:50, 2 листопада 2011 (UTC)[відповісти]

Дивно, що людина, яка не володіє інформацією, бере на себе функції редактора. Сходіть хоча б раз до архіву чи бібліотеки, попрацюйте з оригінальними документами, почитайте пресу відповідного періоду. Або хоча б пошукайте посилання на 6 п.л. в тій же Вікіпедії: не було такого військового підрозділу в 1910 році! Тому і серед засновників "Спарти" льотчики ніяк бути не могли.

Я подивився перелік Вашего внеску у наповнення Вікіпедії. Досить солідно. Тільки, знову таки, багато недостовірної інформації, взятої бозна звідки. Але якщо Ви всерйоз цікавитися цими темами, можемо зустрітися у Львові і поспілкуватися.

07.11.2011