Обговорення:Суші

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Усім прихильникам даної страви рекомендуємо шаблон: {{Користувач любить суші}}


Сусі-бари[ред. код]

Щодо так званих "ресторанів" сусі в Києві, японці, що їх відвідують, кажуть, що це називається як завгодно, але не сусі. І чи варто публікувати тут назви псевдояпонських общєпитів, маю сумнів. Flinn 10:08, 25 лютого 2011 (UTC)

 • Це 100% правда! Бо риба і рис інші. --天津日高日子波限建鵜葺草葺不合命 10:11, 25 лютого 2011 (UTC)
  • І спосіб приготування. Я сусі часто роблю. І з сьомги, і з оселедця. Проте, не наважився б видавати ці рецепти за японські. Flinn 10:15, 25 лютого 2011 (UTC)
 • Це не ресторани Києва, а великі мережі закладів громадського харчування України Те що Вам не подобається смак рису (а Ви до речі у всіх цих закладах посмакували?) в якомусь із них не означає, що вони автоматично втрачають статуси суші-барів. Ваші смакові рецептори не є авторитетним джерелом в даному випадку. Страви там можуть відрізнятись від приготованих в Японії, так само як борщ в «Пузатій Хаті» від борща з бабусиної печі, але це не привід стверджувати, що в «Пузатій Хаті» борщ не готують.--Leonst 19:48, 1 березня 2011 (UTC)
  • Вибачте, але ви собі уявляєте, що буде, якщо ми в кожну статтю про страву вписуватимемо місця, де її можна з'їсти в Україні? До речі, чому лише в Україні, чим українська діаспора не заслуговує на список суши-барів у Канаді, наприклад? У Вікіпедії не місце рекламі різноманітних ресторанів чи навіть мереж ресторанів — NickK 21:51, 1 березня 2011 (UTC)
  • Пане Leonst, чому ж я не бачу посилань на "Пузату Хату" у статті про борщ? Додамо? Все стане на місця. Flinn 22:06, 1 березня 2011 (UTC)
  • В принципі, деякий сенс у цих посиланнях є, проте, закладів в Україні забагато, це, здається, більше до "Жовтих сторінок", ніж до вікі пасує.Flinn 22:08, 1 березня 2011 (UTC)
   • Підримую NickK. Для статті Харчування в Україні "Японохати" може і підійшли, а для для загальної теми суші — ні. Слід писати про суші, а не заклади громадського харчування регіонального рівня. Розумію, якби презентували якісь японські міжнародні компанії, що продають цю страву. Япоська ж страва як не крути. Але займатися тут рекламою українських (!) компаній, ба навіть не компаній, а якихось "суші-барів", взагалі ні в які ворота не лізе. --天津日高日子波限建鵜葺草葺不合命 03:53, 2 березня 2011 (UTC)