Обговорення:Християнство в Україні

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

http://sd.org.ua/news.php?id=20766 Олександр Пальченко Нова Церква України: якою їй бути?


Є дані, що християнство поширилося швидше за Хрищення на Галичині, де були більші зв'язки з вже окатоличеним населенням Европи. Чому це не відображено у статті? І загалом, історію укранства пишуть від 20. сторіччя, неммовби ї раніше не було.--Albedo @ 04:16, 24 червня 2006 (UTC)

Я написав те, що знав напевно. Чи не могли б ви додати інформацію по Галичині. Це стаття не по історії, але більш брама до інформації по всім церквам.--Hasgone 06:20, 24 червня 2006 (UTC)

я не історик, а тим паче з історіїЦеркви. Якщо буду мати пе́вні джерела, обов'язково доповню.--Albedo @ 06:26, 24 червня 2006 (UTC)

назва не годиться. "Церкви" надто неоднозначно. Про кого йде мова? Про релігійні організації? Тоді як обійтись без мусульман і юдеїв? Про християнські релігійні організації? Але Свідки Єгови вважають себе християнами, хоча не називають себе "церквою", як і багато інших протестантів. Про ті релігійні організації, які називають себе "церквами"? Це якесь дуже ненаукове групування, і якщо так, то де тоді "Церква Сатани")))? Краще назвати "Релігійні організації України", а ще краще "Християнство в Україні", за аналогією з англійською вікі Demetrios 20:42, 13 вересня 2007 (UTC)