Обговорення:Церква Воздвиження Чесного Животворного Хреста (Городилів)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Dobra kandydat.png
Ця стаття була кандидатом у добрі. Див. сторінку обговорення Відправлена на допрацювання 17 квітня 2015 року.

Обговорення номінації:


Пропонує: Добавив сюди для того, щоб побачити критику, надіюся вона допоможе вдосконалити статтю до ідеальної,тож якщо є зауваження пишіть, буду виправляти--Taras r (обговорення) 22:39, 29 березня 2015 (UTC)

За кого/що Кількість голосів «За» Кількість голосів «Проти» Кількість голосів «Утримуюсь» %за Початок Тривалість Статус Закінчення
Церква Воздвиження Чесного Животворного Хреста (Городилів) 1 1 0 50% 30 березня 2015 18 днів завершено 17 квітня 2015
  • Symbol support vote.svg За:
  1. --Taras r (обговорення) 22:39, 29 березня 2015 (UTC)
  • Symbol oppose vote.svg Проти:
  1. Стаття написана інформативно. Але є одне дуже суттєве зауваження: темі статті присвячується значно менше половини тексту. Статті більше підходить назва Городилівська парафія. А щодо оформлення статті, то недостатньо підтверджено фактів джерелами, надмірна вікіфікація дат, критор напевне має бути ктитором. Це перше, що впало в око. --Basio (обговорення) 05:06, 30 березня 2015 (UTC)
  • Symbol neutral vote.svg Утримуюсь:
  • Зауваження:

Я трохи вичитав і поправив текст, але маю одне зауваження. Навряд чи можна беззастережно довіряти Філії російського КГБ у справах "насильницької" Унії. Я б це посилання і твердження просто упустив. Не думайте, що в давні часи не було пропаганди. Ось, до речі, нібито в самому документі що сказано: «Список священиків, настоятелів, благочинних, протопресвітерів, що перебували під юрисдикцією преосвященного Йосифа Шумлянського, єпископа Львівського, Галицького і Кам`янець-Подільського грецького обряду, які разом зі своїм преосвященним пастирем перейшли у послух святій Римській Церкві, що вони публічно визнали в різних місцях й у різний час.» Де є слово «насильницького»? Нема. А в преамбулі - «насильницьки». Mykola Swarnyk (обговорення) 06:04, 9 квітня 2015 (UTC)

Твердження залишив, але в описі залишив текст з самого документу, а не з назви статті на сайті, бо дійсно, почав читати, а там і про "каратєлєй" згадується і тд., все в кращих традиціях--Taras r (обговорення) 10:30, 16 квітня 2015 (UTC)

Підсумок: стаття не отримала статус доброї (пройшло більше 2-х тижнів, а стаття не обрана голосами)--TnoXX parle! 19:27, 17 квітня 2015 (UTC)


WLM-logo-uk.svg
Статтю «Церква Воздвиження Чесного Животворного Хреста (Городилів)» створено або суттєво доповнено в рамках конкурсу «Вікіпедія любить пам'ятки», що тривав із 7 березня по 5 квітня 2015 року.

Wikimedia-UA-logo.svg