Обговорення:Чижевський Дмитро Іванович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

пане Альбедо, будь ласка, дайте можливість закінчити редагування--Wanderer 20:06, 9 листопада 2007 (UTC)

будь ласка, до Ваших послуг.-- 20:09, 9 листопада 2007 (UTC)
дякую, ich bin schon fertig--Wanderer 20:11, 9 листопада 2007 (UTC)

Попередження проти деструктивних дій та вандалізму[ред. код]

Це ваше втручання, пане Користувач:Leonst, в чуже редагування - це банальний побутовий вандалізм. До того ж на расиському ґрунті. Чижевський оженився на своїй соратниці по партії (ясно ж вказано в тексті) та студентці мед.факультету університету. А не на "єврейці" чи "жидівці" або "племінниці ювелірного жида-магната". Можливо для вас її "група крові" має велике значення, але Чижевський мав на це зовсім інші погляди. Інакше б не женився.--Wanderer (обговорення) 23:43, 9 серпня 2015 (UTC) P.S. Звідки в вас, молодих, цей убогий побутовий расизм - від комплексу меншовартості? Пишете на своїх сторінках що наче "за Європу", "за НАТО" та все таке інше, а редагуєте як звичайні російські шовіністи. Навіщо ж вам здалася ліберальна та інтернаціональна Європа? Залишайтесь з такими вашими поглядами в російсько-расистській резервації. Вам же так комфортніше.--Wanderer (обговорення) 23:53, 9 серпня 2015 (UTC)

Ваші звинувачення є необґрунтованими і образливими. Видалення Вами інформації зі статті є подібним до вандалізму. Ваші такого зразка редагування скидаються на образливі й вандальні водночас.--Leonst (обговорення) 23:54, 9 серпня 2015 (UTC)
P.S. Будь ласка, не порушуйте ВП:НО.--Leonst (обговорення) 23:56, 9 серпня 2015 (UTC)
У вас все впорядку з зором? Я редагую текст цієї статті, а Ви зявляєтесь і починаєте мої редагування БЕЗ УСЯКОГО ОБГОВОРЕННЯ поганити, кромсати та відкочувати? При чому тут ваша "образливість"!? У вас є ще залишки елементарної совісті, почуття міри? Чи тільки нахабство та "адмінський жезл"?--Wanderer (обговорення) 23:58, 9 серпня 2015 (UTC)
Під кожним віконцем редагування у вікіпедії є попередження "Якщо Ви не бажаєте, щоб написане Вами безжалісно редагувалось і розповсюджувалося за бажанням будь-кого, — не пишіть тут". Раджу прийняти цю інформацію до відома. І наголошую ще раз, про неприпустимість порушення ВП:НО.--Leonst (обговорення) 00:09, 10 серпня 2015 (UTC)
"Безжалісно" - Навіщо Ви вандалили мій внеслк в цю статтю? Ви взагалі розумієте, що тут кажете? Ви мені забороняєте редагувати Укр-вікі? Статтю, яку я редагую з 2007 року? Ви вважаєте свою "безжалісну" поведінку з РАСИСТСКІМ ДУХОМ адекватною, коли даєте такі "рекомендації"?--Wanderer (обговорення) 00:17, 10 серпня 2015 (UTC)
Ці рекомендації даю Вам не я а Українська Вікіпедія, я їх лише процитував. Якщо вони вам не до вподоби - підійміть питання про їх ліквідацію. І звісно ж, я не "вандалив" жодного Вашого редагування, Ваші звинувачення є образливими й цілковито безпідставними.--Leonst (обговорення) 00:41, 10 серпня 2015 (UTC)

Будь ласка, шановний пане Leonst, прошу Вас щоб економити нерви та час - наперед обговорювати тут на СО "редагування" не вами написаного тексту. І мати на увазі, що поважаючі себе та інших люди - НАПЕРЕД обговорюють, коли хочуть втрутитися під час чужого редагування і щось оперативно змініти.--Wanderer (обговорення) 00:26, 10 серпня 2015 (UTC)

Я запевняю Вас що не збираюся слідувати Вашим безпідставним й образливим вимогам, оскільки вони суперечать самій суті вікіпедії, яка полягає в тому що будь-хто має право редагувати вікіпедію і ніхто не має ексклюзивного права розпоряджатися власним внеском. З іншого боку, якщо у Вас є якесь конкретне питання щодо якогось факту у цій статті, Ви можете його викласти на сторінці обговорення, звісно ж з дотриманням ВП:ОП. Наразі жодної виваженої й зрозумілої аргументації від Вас щодо цеї статті я тут не бачу.--Leonst (обговорення) 00:41, 10 серпня 2015 (UTC)
Значить для вас ніякого правила Консенсус не існує. Мабуть і в житті теж. Писати що "україно-росіяно-поляк (філософ) Чижевський одружився на єврейці Маршак" - я не згодний. Пишіть будь ласке подібний текст десь в іншому місті.--Wanderer (обговорення) 00:55, 10 серпня 2015 (UTC)
Ви вже вкотре порушили ВП:НО щодо мене. Обґрунтуйте чому для мене "ніякого правила Консенсус не існує".--Leonst (обговорення) 01:02, 10 серпня 2015 (UTC)
Повторюю ще раз: ваші "формулювання про етнічне походження" - будь ласка, наперед обговорюйте тут на СО (це і буде КОНСЕНСУ за Вікіправилам), або хочаб наперед повідомляйте про них. Інакше ви порушуєте стиль та принижуєте рівень статті про цього вченого.
Я поставив шаблон {Немає в джерелі} на слово «єврейка», тому що не знайшов у вказаному вами конкретному джерелі ("Валявко I. В. До інтелектуальної біографії...") цього позначення. Якщо воно там дійсно є - будь ласка, вкажіть в якому місці : № сторінки, абзац. Запит на Джерело Вандалізмом не є. Вам це як адміну це повинно бути добре знайомо.
Прошу також Вас не вилучати цілі ініормаційні блоки з біографії сабжа (як наприклад ви зробили тут з даними про соціальне та культурне походження його батьків), взяті мною з АД,— без обґрунтування та узгодження.--Wanderer (обговорення) 17:00, 10 серпня 2015 (UTC)
Не доводьте до абсурду. Я не збираюся узгоджувати кожне своє редагування на сторінці обговорення, так ніхто у вікі не чинить, а якби й чинив, то вона б досі складалася б лише з кількох статей. Далі, у джерелі слово "єврейка" є, точніше "єврейці". Якщо не можете знайти, скористайтеся функцією пошуку через комбінацію клавіш Ctrl та F. Ваша вимога вказувати номер рядка і номер літери чи чого там ще є одвертинм порушенням. ВП:НДА. Далі, я вилучив згадані Вами редагування тому що їх автором були не Ви, а якийсь невідомий мені анонім, який окрім того що абсолютно безпідставно вилучив інформацію про етнічне походження дружини Чижевського, а ще й абсолютно без жодної верифікації додав інформацію про начебто польське походження його батька і додав оціночне твердження про те що його батько був "популістом". Звісно могло здатися що то був якийсь анонім антисеміт-неадекват.--Leonst (обговорення) 20:45, 10 серпня 2015 (UTC)
«так ніхто у вікі не чинить» — так роблять в Вікіпедії, це Норма. Так роблять ті, хто поважає плод своєї праці, поважає себе і колег; хто не хоче творити хаос, анархію або навалювати "купу знаків", яку думаючі читачи не сприймають за "текст".
Тут, згідно правил, немає "невідомих анонімів" — треба дивитись конкретний внесок та наведені джерела.
Ваша відмова привести № сторінки і абзацу не свідчить на користь якості цього вашого пасажу. Чи Ви самі йому не довіряєте. "Шукайте самі там" - це не відповідь. Повні БІБЛІОГРАФІЧНІ дані посилання-виноски на друковане джерело передбачають вказувати № сторінки.
Зрозуміло, що Маршак - це єврейське прізвище, а тим більш Ізраїлівна по батькові. Але в культурних біогр. текстах звичайно пишуть "мала єврейські коріння" чи "походження". Чижевський був людиною Вищої Культури, свідомо вибравший українство, не "духовний пролетарій". Тому він заслуговує стилістично "культурну" статтю про себе.--Wanderer (обговорення) 14:07, 11 серпня 2015 (UTC)
Ні, це Ваше твердження не відповідає дійсності, я вже написав чому.
І тим не менше то було саме анонімне редагування.
Де вимагається вказувати рядок, як того вимагаєте Ви?
Вибачте, я не спеціаліст з єврейських прізвищ, тому мені не зрозуміло. Крім того, як Ви висловилися, так зване "єврейське" прізвище чи ім'я може мати людина будь-якої національности.
У Вікіпедії Дмитро Чижевський заслуговує на енциклопедичну статтю, написану відповідно до норм Вікіпедії, і ні на що більше. Всі інші Ваші роздуми на тему культури, тощо, стосунку до вікіпедійного стилю не мають.--Leonst (обговорення) 14:23, 11 серпня 2015 (UTC)