Обговорення:Bullet for My Valentine

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Нотки.gif Стаття Bullet for My Valentine є частиною вікіпроекту «Музика», який покликаний покращувати усі статті, присвячені Музиці або музикознавчій тематиці. Якщо Ви бажаєте покращити цю або інші статті музичної тематики, будь ласка, приєднуйтеся до проекту. Ласкаво просимо усіх зацікавлених користувачів.


Щодо жанру[ред. код]

Для чого стільки жанрів? Поєднання хеві-металу і поп-року можна просто вказати, як Альтернативний метал. Наявність переривистих рифів (брейкдаунів) в поєднанні зі скримом та чистим вокалом схожим на баритон — звичайний мелодичний металкор. Щодо джерел — в бібісі чітко написано: «BFMV's image and sound is old school thrash metal, (speedcore, metalcore, screamcore — whatever it's called this week)». Ці жанри є похідними від треш-металу. Поки не заміняю, щоб не робити війн редагувань, але якщо тут ніхто не наведе аргументів протягом трьох днів, жанри міняю --RLuts (обговорення) 16:54, 6 жовтня 2012 (UTC)

Добре, я з радістю викину хеві-метал (взагалі не розумію, як англійці їм приписують цей жанр) та змінити поп-рок на альт-метал, але треш залишити можна? Тоді буде 3 жанри:) --ВікіPEDист (обговорення) 17:12, 6 жовтня 2012 (UTC)
Так, треш можна залишити --RLuts (обговорення) 19:36, 6 жовтня 2012 (UTC)