Обговорення користувача:Alex Khimich

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

ред.№ 22327300[ред. код]

Дякую за Ваше зауваження. В принципі, в джерелах вказані автори цих припущень, перепрошую що не вказав їх в тексті редагування. Враховуючи Ваше зауваження хочу поцікавитися чи є думки Юлії Тимошенко та Нін Ходорівської достатніми для відображення цього матеріалу у Вікіпедії? Robotiaha (обговорення) 08:40, 27 березня 2018 (UTC)

Robotiaha, а це не мені вирішувати, а читачу — умова дотримання ВП:НТЗ. Якщо вже так кортить це додати, Ви просто пишете "За словами "A", "Б" є ненормальною..." або "Б є ненормальною, як сказала А" і для підкріплення цього вибираєте ВП:АД яке це написало. Читач уже сам вирішить, чи вірити "А" чи ні, наша задача, щоб "А" не була людина рівня прибиральниці чи доярки та мала авторитетну думку у суспільстві. Енциклопедія сама по собі не повинна когось звинувачувати. Дякую. — Alex Khimich 09:30, 27 березня 2018 (UTC)
Alex Khimich Дякую за пораду. Хоча в рамках кримінального судочинства це скоріше не звинувачення а пом'якшуюча обставина. Robotiaha (обговорення) 11:30, 27 березня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Коричневий цукор[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Коричневий цукор був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 03:45, 4 квітня 2018 (UTC)

Йоганн Езау[ред. код]

Доброго дня, Алексе, вчора ви написали мені, що сторінка про Йоганна Езау вже існує під назвою Езау Іван Якович і крім того, що я порушую ВП:АП, коли додаю інформацію з іншого сайту. Я вставила на сторінку Езау Іван Якович ті матеріали зі статті, які знайшла на gorod.dp.ua і дала посилання на джерело інформації. Посилання на джерело інформації достатньо для того, щоб не вважатися порушником ВП:АП? Чи мені треба запросити дозвіл на публікацію цих матеріалів від автора статті, який її написав? І друге питання, чи не могли б ви поміняти назву статті Езау Іван Якович на Езау Йоганн, бо саме це ім'я є для героя статті рідним? Гарного вам дня. Марина

Вітаю, стаття така вже існує, перед створенням слід перевіряти. Також, текст, який ви вставили скопійовано з стороннього сайту, що порушує . Чому б Вам не розширити існуючу статтю про колишнього мера? — Alex Khimich 16:06, 4 квітня 2018 (UTC)

Самуель Бейлі[ред. код]

Шановний колего, прошу Вас, зняти шаблон або перенести на ВП:ВИЛ, у зв'язку з тим що допрацюю цю статтю. З повагою --Stormare.henk (обговорення) 11:57, 7 квітня 2018 (UTC)

Ваш знак доброї волі[ред. код]

Вітаю пане Alex Khimich! Бачу Ви також з Вінниці ). Хотів подякувати Вам за підтримку. Чесно кажучи я на неї чекав, тільки від своїх колег та друзів з якими працюю. З такого приводу хотів запитати чому ви проголосували за? Можна було і проти, адже мій дружелюбний друг SitizenX так і зробив. Цікава ваша думка. З повагою --Professor Senkler (обговорення) 16:37, 14 квітня 2018 (UTC)

Дочекаємось поки її завалять, бо так в мене не буде приводу, щоб піти звідси. Ось і все. Забили мене там. Тепер піду у відставку (назавжди). Дякую за підтримку. Шкодую, що не мав часу з вами співпрацювати. Ще раз дякую Professor Senkler (обговорення) 16:46, 26 квітня 2018 (UTC)

Professor Senkler, бачу, ви з Вінниці. Якщо хочете, можемо десь за кавою зустріитсь. А щодо співпраці — не варто відчай робити. Ви сюди прийшли не для отримання значка, а для поповнення скарбнички знань для майбутніх поколінь. Переподайте літом, все буде добре. :) — Alex Khimich
Professor Senkler та Alex, як вінничан прошу Вас переглянути статтю про Ваше місто. Там понаставляли фото, они загалом непогані, але завеликий розмір. --Jphwra (обговорення) 18:02, 26 квітня 2018 (UTC)

Jphwra, дещо забрав, але не хочу все забирати, фото дійсно непогані. Може хтось пограється у фотошопі та вичистить водяні знаки. А так, чомусь кожен новоспечений фотограф суне свою творчість туди, вже не раз чистив статтю від подібного. — Alex Khimich 18:24, 26 квітня 2018 (UTC)

Доброго дня Alex Khimich. Потрібна ваша допомога, як адміна Вікіпедії. В серпні 2017 року ви проголосували за надання прав адміна користувачу Вікіпедії AlexKozur. З AlexKozur у нас виникла конфліктна ситуація. Він заблокував сторінку публічної особи Вінник Іван Юлійович, чим позбавив мене можливості видалити образливу та недійсну інформацію. А саме: "При цьому нове керівництво заводу звинуватило Вінника та фінансового директора Сергія Бабія у розкраданні коштів на суму понад 20 млн гривень". У нас тільки суд, іменем України, визначає винна людина чи ні. Рішення суду, де Вінник і Бабій визнані винними у крадіжці не існує. Про всі ці факти було неодноразово повідомлено адміну AlexKozur. Але він вперто відмовляється розблоковувати сторінку та видаляти образливу інформацію. Можливо це некомпетентність, а можливо заангажованість. На мою думку така поведінка, людини, за яку проголосували віп-дописувачи Вікіпедії, порушує саму ідею чесності та порядності закладеної у філософію всесвітньої енциклопедії. Підкажіть що робити? З повагою, Shturmans.

Пропозиція[ред. код]

Привіт. Я мабуть ще торік запитував але повторю питання. Як відносно адмінства? Внас катастрофа з активними при наявності 41-го і тим більше за місяць я так само «піду» на певний час у віківідпустку. Тому моя пропозиція дуже актуальна. З повагою --Jphwra (обговорення) 06:00, 9 червня 2018 (UTC)

Ну давайте, спробуємо, хоча після першої номінації-спроби бажання щось робити переполовинилось. — Alex Khimich 09:21, 9 червня 2018 (UTC)
Менше звертай увагу на те. Демотивація присутня завжди і демотиватори так само, тому менше звертати на них увагу, а за краще ігнорувати. --Jphwra (обговорення) 09:26, 9 червня 2018 (UTC)
Заявку подав, треба відповісти на стандартні питання, легкої номінації і менше емоцій. --Jphwra (обговорення) 09:37, 9 червня 2018 (UTC)

Статус Файл:Тимчасовий файл-знімок екрану для обговорення1.png[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Тимчасовий файл-знімок екрану для обговорення1.png. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 20:49, 13 червня 2018 (UTC)

Статус Файл:Тимчасовий файл-знімок екрану для обговорення.png[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Тимчасовий файл-знімок екрану для обговорення.png. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 20:49, 13 червня 2018 (UTC)

Вітаю![ред. код]

Ха, перемога! Вітаю з наданими правами адміністратора. Успіхів Вам у цій нелегкій праці. --GC 007 (обговорення) 03:56, 17 червня 2018 (UTC)

GC 007, дякую. — Alex Khimich 07:58, 17 червня 2018 (UTC)

Адмінство[ред. код]

Вітаю зі статусом колега! Сподіваюсь він не закриє вам очі на внутрішні проблеми вікіпедії. --Professor Senkler (обговорення) 09:00, 17 червня 2018 (UTC)

Professor Senkler, дякую. — Alex Khimich 09:27, 17 червня 2018 (UTC)

Приховування версій[ред. код]

Вітаю! Причиною приховання версії може бути непристойний зміст, розкриття особистих даних, порушення АП і т.п.. Не кожний вандалізм потрібно приховувати, тому пояснення Вандалізм не коректне. --Basio (обговорення) 15:57, 17 червня 2018 (UTC)

Basio, був непристойний вміст. У ваших силах відновити, якщо що. — Alex Khimich 15:59, 17 червня 2018 (UTC)
Будь-яку причину можна змінити, повторивши ще раз таку дію, вибравши інший параметр. А це можна не робити, це не на стільки важливо. Це порада на майбутнє, потрібно уважно вибирати з Інша причина--Basio (обговорення) 16:05, 17 червня 2018 (UTC)

Блокування аноніма[ред. код]

Вітаю! Ви заблокували аноніма 188.163.46.31 на три дні, але це суперечить правилам. Перший раз аноніми блокуються до 24 годин, на більший термін можна блокувати при повторних блокуваннях тільки статичні адреси. --Basio (обговорення) 05:26, 20 червня 2018 (UTC)

Дякую, врахую. — Alex Khimich 07:09, 20 червня 2018 (UTC)

Ви знову зробили перше блокування 106.84.131.55 на три дні. У даному випадку блокування має бути значно триваліше, але не через вандалізм. Це IP-адреса анонімного/загальнодоступного проксі. Тому я переблокував на три роки. --Basio (обговорення) 18:59, 21 липня 2018 (UTC)

Basio, там весь блок /16 китайський. — Alex Khimich 19:56, 21 липня 2018 (UTC)
Я звернув увагу на те, що блокування аноніма було три дні і через значний час після редагування. Перед блокуванням аноніма я завжди перевіряю кому належить адреса і в деяких випадках на проксі. Я не знаю чи потрібно блокувати весь діапазон, бо не впевнений, що десятки тисяч адрес є проксі. --Basio (обговорення) 08:00, 22 липня 2018 (UTC)
Basio, ну, там мінімум /28 може їм належати.. Інакше сенс такий бізнес відкривати? — Alex Khimich 08:31, 22 липня 2018 (UTC)
Якщо Ви впевнені, що в якомусь діапазоні всі адреси проксі, то можете блокувати діапазон. Я не можу точно знати, тому блокую конкретну адресу. Ця адреса з проксі діапазону 106.84.131.*, але я не знаю як блокувати тільки цей діапазон. --Basio (обговорення) 09:14, 22 липня 2018 (UTC)

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────── Basio, якщо 106.84.131.1—106.84.131.* то 106.84.131.0/24 (255 адрес), за таким самим принципом можна перевіряти внесок з під-мереж, наприклад, одна з підмереж водафону 46.133.128.160/16 (там фактично 90% вандалізму) — Alex Khimich 09:22, 22 липня 2018 (UTC)

Вилучення статей[ред. код]

Вітаю! При написані підсумку щодо статті на повільному повинні бути вказані аргументи, що засновані на правилах і порадах Вікіпедії. В обговоренні статті Нісан Мойсеєв такі аргументи практично не наведені. Тому у підсумку не можна на них посилатися. Потрібно вказати конкретні аргументи з посиланнями на правила, на основі яких робиться підсумок. --Basio (обговорення) 03:37, 23 червня 2018 (UTC)

Дякую, звісно, врахую, ще вчусь. Але ви і самі так інколи пишете[1]Alex Khimich 08:08, 23 червня 2018 (UTC)
Я так написав, бо в обговорені були наведені аргументи з посилання на конкретні критерії за якими стаття не є значимою. Заперечень не було, тому перераховувати аргументи не було сенсу. А в цій статті такого не було. --Basio (обговорення) 08:44, 23 червня 2018 (UTC)

Користувач Яромир Хмільний/ Шаблон Українське козацтво[ред. код]

Прошу змінити світлину в створеному мною шаблоні, на ту яка відповідає дійсному автентичному виглядові козаків. І попередити користувача Яромир Хмільний, щоб він через недостатню проінформованість з цього питання, не змінював інформації.--Sofo 18:03, 26 червня 2018 (UTC)

Тролінг (дражніння) та інше.[ред. код]

Привіт. Знов ситуація виходить з-під контролю. Думаю, навіть посилання тут не потрібні. Є сенс порозмірковувати над певними додатками до правил та виносити щось на обговорення/голосування. Ваша думка?--SitizenX (обговорення) 17:05, 29 червня 2018 (UTC)

SitizenX, інтерес до цього слабкий т.я. троє відгукнулось. Можливо, час і автор обговорення не той, можливо обставини не ті — не знаю. Також, це така річ за яку притягнути важко. Спробуйте вербалізувати і поставити на обговорення, можливо, у вас вийде. Я долучусь. — Alex Khimich 18:34, 29 червня 2018 (UTC)
Так, інтерес слабкий. Але згадайте які контрдії були щодо неактивності адмінів. Тепер про це вже й говорити не потрібно. Ініціативи йдуть самі собою. Дякую--SitizenX (обговорення) 11:02, 1 липня 2018 (UTC)

Вікіпедія:Архів заявок на отримання прав патрульного/2018/Липень[ред. код]

Алексе перепрошую але заявки за червень переніс в липень. Ці всі заявки треба перенести до архіву в червень. Асюди підуть ті що закриються в липні. З повагою --Jphwra (обговорення) 10:07, 1 липня 2018 (UTC)

Jphwra, переніс в "Червень 2018", най буде так — Alex Khimich 10:19, 1 липня 2018 (UTC)

Не треба нагнітати[ред. код]

І так атмосфера нездорова, а ви ще чужі репліки вилучаєте. Хай будуть, вони там не заважають. Навпаки вилучення може спричинити нові конфлікти.--Анатолій (обг.) 20:58, 2 липня 2018 (UTC)

Анатолію, ось скажіть чесно, ваші поради, вони щирі? Текстова переписка, вона беземоційна... — Alex Khimich 21:00, 2 липня 2018 (UTC)
Це важливо у цій ситуації? як на мене, то ні.--Анатолій (обг.) 21:14, 2 липня 2018 (UTC)
Уникання відповіді — теж відповідь. Дякую, врахую, можливо, ви праві. — Alex Khimich 21:17, 2 липня 2018 (UTC)
Алексе, всі прекрасно розуміють, що то були слова відчаю, як й писульки Бучач-Львова у фейсі. Так, неймовірні дурниці, за які має бути покарання. Безумовне. Але як з провокатором? Що далі? Є впевненіші в собі люди, як Базіо чи Роман333, є емоційно розбалансовані. Кожному своє. Алке блок на 3 місяці забагато. Справді. З урахуванням того, що інша сторона абсолютно безкарна. --SitizenX (обговорення) 21:18, 2 липня 2018 (UTC) P.S. То як воно, «шапка Мономаха»?)))
Створіть запит, та вкажіть конкретні дифи і, бажано, конкретне порушення. Винесе хтось/винесу я рішення, можливо і непопулярне. З адмінством я познайомився, наразі, воно заважає над проектом працювати з дедлайном у середині серпня, я не путін, щоб за віртуальний стілець приматись. — Alex Khimich 21:27, 2 липня 2018 (UTC)
Там фішка в тому, що запит щодо зменшення блокування можуть подавати лише адміни (інакше запити Арбком відхиляє).--Анатолій (обг.) 21:33, 2 липня 2018 (UTC)
Я щось не розумію, а SitizenX чим займається? Що це за описи то там то сям, підбурювання до якихось дій. Вам шановний мало моєї деномінацї? Так через пару днів я взагалі вибуваю на певний час, так що дайте мені спокій і дайте мені працювати над статтями які ніхто крім мене не редагує завдяки тому що взимку так само відправили під три чорти Lexusunsа. --Jphwra (обговорення) 21:51, 2 липня 2018 (UTC)

Jphwra, вгамуйтесь. При першій же обгрунтованій скарзі я блокую вас теж. Вибачте за прямоту, але я збережу ваш час і нерви таким чином. З повагою. — Alex Khimich 21:57, 2 липня 2018 (UTC)

Я вгамувався просто SitizenX не вперше і не вдруге вже починає чи натяками чи напряму заявляти і про мою винуватість. Хоча якщо я в чомусь і винний, то це в блокуваннях (бо сам блокував поки інші адмінстратори просто ігнорували явні порушення з боку опонента), а не ВП:НО чи ВП:Е чи ще якомусь правилі Вікіпедії. --Jphwra (обговорення) 22:02, 2 липня 2018 (UTC)

Щодо погроз судом[ред. код]

Привіт. Оце щойно глянув кусок останніх подій, можливо ще не все бачив, навіть майже нічого не читав. З приводу блокування за погрозу судом, я попросив би вас його скоротити (принаймні до того часу коли всі заспокояться). Я глянув у більш детальну версію правил у англовікі https://en.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:No_legal_threats там йдеться про погрози судом за дії у Вікіпедії. Тут же була згадка про юристів у контексті допису у Фейсбук. Самих реплік Зенка я не читав, але якщо в них були образи, то чинні правила рекомендують до 7 діб (можна й більше але за консенсусом адміністраторів або рішенням АК). Прогнозую, що за цей час конфлікт завершиться. --yakudza 00:31, 3 липня 2018 (UTC)

yakudza, я теж вітаю цитування та оглядку на правила enwiki, ступінь їхнього розвитку та досконалості явно вищий у багатьох питаннях. Також, ознайомився з пропонованою вами секцією. Отже, практики, які там прописані, тут не варто брати за чисту монету. У них, скажімо, США, як основного донора дописувачів, інститут судової влади сприймається не так як у нас. У них це звичка і усталена норма, і такі фрази як i'll sue you вже стали мемами та частиною розмовної мови. У них це настільки звично, що такі "погрози" є навіть на табличках. У нас, як еквівалент перекладу емоційності, фрази "ми ще побачимо", або "я розберусь з тобою", "прохід заборонено [територія охороняється/відеонагляд/штраф]" є більш природніми. І навпаки, фрази, такі як "прохід заборонено, ви будете засуджені", "я засуджу вас", "мої юристи вас притягнуть" у нас звучать явно з іншим акцентом. Тому, там правила писані не просто англійською, а англійською, крізи призму їхнього суспільства, тому там ця "погроза" не більше як підстава надати людині можливість охолонути від перепалки та тиждень. — Alex Khimich 11:43, 3 липня 2018 (UTC)

Накид нової статі .[ред. код]

Доброї ночі . Ви надіслали мені повідомлення про вилучення мого тексту із статі через підозру в порушені авторських прав . По цьому посиланю Ілюстрування Творів Тараса Григоровича Шевченка/Temp ви зможете перейти на накид цієї статі . Я прошу дозвіл на розміщення цього тексту в статю Ілюстрування Творів Тараса Григоровича Шевченка замість тексту , який був вилучений через порушення авторських прав . Дякую наперед . — Це написав, але не підписав користувач Galichanskiy tkhir (обговореннявнесок).

Galichanskiy tkhir, бачив, нехай ще у вас побуде, дооформіть посилання на сайти за допомогою {{cite web}} та {{book}} та повиправляйте купу зайвих пробілів. Також, [щодо файлів], які ви завантажили на сховище, наша юрисдикція там не діє, але їхня, на сховищі, діє ще і як добре. Їх вилучать без належного оформлення, тому, готуйтесь, що від статті може залишитись тільки текст. — Alex Khimich 00:46, 5 липня 2018 (UTC)

Позбавлення Jphwra прав адміністратора[ред. код]

Ви проголосували проти позбавлення Jphwra прав адміністратора, вдумайтеся! Після того, як я написав у ВП:ЗА щире побажання і заклик до примирення: «Якби ще Jphwra та Когутяк Зенко помирилися», див. ред.№ 22889350, адміністратор, підкреслюю, адміністратор Jphwra відправляє мені лайку «не пішов би під три чорти???». І не витирайте, не ховайте, будь ласка, цю лайку, це ж не мої слова, якими я когось ображаю, це слова, які сказані на мою адресу, якими намагався образати мене не рядовий користувач, і навіть не патрульний, а адміністратор Jphwra! І ви хочете залишити його адміністратором!? Це не просто образа, це груба образа, на яку має бути адекватна реакція спільноти. --Perohanych (обговорення) 17:03, 9 липня 2018 (UTC)

Юрію, а може Ви статтями займетесь? Миритись з чоловіком який ігнорує повністю ВП:МОВА я не збираюсь і не збирався! --Jphwra (обговорення) 17:05, 9 липня 2018 (UTC)
Однак це не давало Вам, особливо в якості адміністратора, права ображати користувача, який щиро намагався Вас примирити. --Perohanych (обговорення) 18:18, 9 липня 2018 (UTC)

Вандалізм та тролінг у Андрій Валентинов[ред. код]

Alex Khimich вітаю, гадаю, що цього кадра 89.40.116.92 варто превентивно заблокувати на певний час, а цього 78.85.33.48 перевірити на співпадіння ай-пі. Статтю прошу на певний час захистити для запобігання вандалізму у майбутньому.--Yasnodark (обговорення) 12:45, 23 липня 2018 (UTC)

Yasnodark, обидві адреси статичні і обидві не з території України, заблокував обох, статтю захистив. Перевірка співпадіння користувач=IP силами адміністраторів неможлива. — Alex Khimich 13:54, 23 липня 2018 (UTC)
Дякую, переживемо якось без таких "дописувачів". Є цікава публікація на цю тему: https://nvspb.ru/2015/01/21/my-razdelilis-na-dva-vrajduyushchih-lagerya-56470 . Звісно постать Валентинова їм спокою не дає. Особливо цікавою є згадка про те, за які книги Аваков премії роздавав.--Yasnodark (обговорення) 14:04, 23 липня 2018 (UTC)
А от і фотка [2] . Гадаю у вікі гарно б видививлялася, щоб було видно, з ким либився гальмувач розслідувань Шеремета та інших.--Yasnodark (обговорення) 14:04, 23 липня 2018 (UTC

Подяка за підтримку[ред. код]

Вітаю, Alex Khimich. Був «поза зоною». Дякую за підтримку під час обговорення пр надання прав. Потроху виправлю зауваження та побажання прискіпливих користувачів. З повагою,--Lukian (обговорення) 10:32, 17 липня 2018 (UTC)