Обговорення користувача:Alex Khimich

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Щодо сторінки Володимира Зеленського, зверніть увагу на сухі факти, будь ласка[ред. код]

Я не знаю чи читали Ви мої примітки, але само собою причина по якій Ви завернули моє редагування взагалі не співпадає з введеним мною текстом

/* Не заохочуйте відвертий фейк, будь ласка, це низько, ознайомтесь */ Перегляньте скріншот [1] Подивіться статтю Ігоря Бігдана - він НІЧОГО не "помічав", ЗІСЛАВСЯ на пост у Твіттері фейкового аккаунту @gnap007 який ніяк не може бути достовірним джерелом - його навіть зареєстровано 11 грудня 2018 року.

Ось оригінальний пост, з якого Бігдан писав [2] Стаття Бігдана на основі фейкового аккаунту [3]

Далі Дніпроград, далі Корреспондент і тд передруківки з усіма журналістськими збоченнями...

У Бігдана взяли сттю і тупо передрукували купа ЗМІ, ссилаючись на цей пост в твіттері, видаючи за правду, ніхто навіть не подумав відкрити картинки-скріншоти і прочитати той брєд. ЦЕ НЕ Є ПЕРЕВІРЕНІ ДЖЕРЕЛА, ПОДИВІТЬСЯ ПОСИЛАННЯ НА ПОЧАТКУ, БУДЬ ЛАСКА, все зрозумієте, я все пояснив, потрібно прибрати брєд про накрутку, це вдверта брехня, прочитайте, будь ласка

Ось сторінка, одобріть зміни, будь ласка [4]


Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 20:50, 4 лютого 2019 (UTC)

Питання[ред. код]

Вітаю. Мене тільки цікавить, хто ж це так необґрунтовано і так хутко і хвацько закрив той мій запит? Так і не можу розібратися. Дякую --Biletsky Volodymyr (обговорення) 20:23, 18 січня 2019 (UTC)

Biletsky Volodymyr, закрив VoidWanderer, там був лише мій коментар. По суті. Ви адвокатуєте Миколу Івкі, це добре, адже однодумці це частина людського буття, так ми організовані, тому, кажу вже і Вам: Миколі потрібно мінумум зусиль щоб зняти будь-які обмеження, бути конструктивнішим і справедливим у обговореннях, нехай навіть це буде усне зобов'язання. Ніхто нікого за двері не виставляє, не потрібно цієї драми. Подивіться з іншого боку: У голосуванні, яке фактично було зроблене для Миколи, була підтримка чималої кількості активних користувачів (а серед них і "свавільних" адміністраторів) для безумовного врахування його голосів. Це неформальна підтримка! Наразі його волевиявлення іде в супротив всьому — як проти людей з якими він не зустрічався, так і проти тих, хто намагався допомогти. Будь яку шпаринку він розглядає щоб щось виявити як порушення. Це все рівно що сісти читати книжку з метою виявлення у ній орфографічних помилок, а не суті написаного — цікавий спосіб час убити. Мені ця поведінка не зрозуміла. Ось, з останнього — фактично всі гуртом нізащо завалили надання прав адміна дівчині яка сидить і виявляє анонімні редагування по типу "dobovik"[5], "італійська бурда"[6] або якість прізвища[7] які фільтр редагувань майже не ловить. Ну і що вона про вас буде думати? Добре, тепер у неї буде вільний час, на непідкріпленому ентузізмі вона довго не просидить, а напруги з-поміж її прихильників тільки збільшиться, вгадайте у чию сторону... Прикалдів багато, не хочу все перераховувати. Я не маю проти Вас особисто нічого, мабуть у Вас своє бачення ситуації, просто закликаю виявляти якесь добро у людях, воно обов'язково повертається. — Alex Khimich 21:37, 18 січня 2019 (UTC)

Я запитав вас лише для того, щоб взнати, хто ж закрив мій запит. Дякую за відповідь. Я не просив у вас коментарів, причому, чомусь на адресу Миколи Івкі, однак, раз ви їх надали, то вважаю за обов’язок дещо в них уточнити. Подаю це у вигляді таблиці.

Alex Khimich Biletsky Volodymyr
По суті. Ви адвокатуєте Миколу Івкі, це добре, адже однодумці це частина людського буття, так ми організовані, Гарно сказано. Лише одна неточність. Я не адвокатую ні панові Миколі Івкі, ні іншим шанованим мною панам — я лише опоную двостандартності адміністраторів, їх безкарності та нахабству, коли вони собі дозволяють все — інших же нещадно карають та переслідують.
тому, кажу вже і Вам: Миколі потрібно мінумум зусиль щоб зняти будь-які обмеження, бути конструктивнішим і справедливим у обговореннях, нехай навіть це буде усне зобов'язання. Не згоден. Не панові Миколі «потрібно мінумум зусиль щоб зняти будь-які обмеження, бути конструктивнішим і справедливим у обговореннях», а саме тим адміністраторам, які, підтасовуючи Правила і порушуючи їх, начіпляли на пана Миколу ярликів, звинувачень та ультима́тумів. Раз ви так написали, то розумієте це не так, як я. Щоб вам була зрозумілішою моя думка, я порівняю ситуацію із ранніми християнами, яких змушували змиритися, поміняти погляди чи й вірування, або ж хоча би дати формальну обіцянку це зробити. Ніде у Правилах не йдеться про право вимагати «усне зобов'язання». Мало того, вимагаючи таке від свого опонента, який нічним не є гіршим від вас — це намагання (можливо, і несвідоме) принизити його. Так же, як і намагання вижити його із проекту, на який він має такі ж права, як і той адміністратор. Так же, як і образлива шпилька на кшталт «вже давно потрібно заблокувати навічно»
Ніхто нікого за двері не виставляє, не потрібно цієї драми. Так, фізично «Ніхто нікого за двері не виставляє», але морально таки-так, особливо, коли це питання «висить на волоску». Зовні виглядає, ніби пан Микола «проковтнув» це без будь-яких наслідків. Але ж ви не відаєте, що ж у нього там у душі твориться. Припустімо, що мені не сподобалися оці ваші твердження і заяви (а я саме тому і пишу ці уточнення), та й я почав вказувати вам, щоб ви покинули проект? Припустімо, що ви простий користувач, а я адміністратор? Припустімо, що у мене таке ж ставлення до вас, як у вас до пана Миколи, а ви «у його шкурі сидите загратований у резервації власного простору», і не можете навіть і «писнути» мені у відповідь, побоюючись, що ту останню щілинку до Вікіпедії вам перекриють назавжди, як не такі як ви, то більш радикально налаштовані адміністратори?
Подивіться з іншого боку: У голосуванні, яке фактично було зроблене для Миколи, була підтримка чималої кількості активних користувачів (а серед них і «свавільних» адміністраторів) для безумовного врахування його голосів. Це неформальна підтримка! Можливо, я невірно вас зрозумів, то підправите. Я розумію це так: Подивіться — ув'язненому милостиво надали право голосувати із його тюрми. Це гарно ). Але коли він там голосує «неправильно», то його залякують тим, що «піде за двері». Ще й шпинать довічним блокуванням.
Наразі його волевиявлення іде в супротив всьому — як проти людей з якими він не зустрічався, так і проти тих, хто намагався допомогти. Бачите — саме тому я й розумію ситуацію так, як описав вище. І, раз ви написали «супротив всьому», я уточню — не супротив всьому, а, в основному, супротив свавіллю і не «проти людей», а проти їх вседозволеності і вибірковості у застосуванні Правил.
Будь яку шпаринку він розглядає щоб щось виявити як порушення. Не зрозумів — що ж у цьому поганого? Патрульні саме так роблять із статтями. Микола ж звертає увагу спільноти на порушення не тільки у статтях, а і у обговореннях, у конфліктах, у діях адміністраторів. Його «записки із тюрми» у переважній більшості і конструктивні і достатньо обґрунтовані ще й підкріплені посиланнями і АД (починаючи від матюків на СО, і закінчуючи нацистськими чи злочинними символами у логінах, починаючи від блокування користувачів із порушеннями Правил, і закінчуючи звинуваченнями користувачів, побудованих на власних припущеннях і на власному баченні та трактуванні ситуації).
Це все рівно що сісти читати книжку з метою виявлення у ній орфографічних помилок, а не суті написаного — цікавий спосіб час убити. Мені ця поведінка не зрозуміла. Коли ви берете в руки книгу і бачите у ній вклейку «таке-то твердження» чи «таке-то слово» слід читати «так- то». Коли ви берете в руки актуалізований примірник стандарту, то бачите у ньому внесені зміни і доповнення, які виправляють не тільки орфографічні помилки, а й саму суть окремих вимог стандарту. Цим вклейкам і змінам передувала копітка праця. Ці вклейки і зміни не дають читачеві бути введеним у оману, і панові Миколі тільки подякувати за це потрібно. У нас же чи то впертість, чи то амбіції чи то гординя штовхають людей до засудження саме таких його вчинків і до навішування ярликів, напр., як оце саме тут «заглядає у кожну шпарину». Саме це і є корінь усіх його негараздів і негараздів УкрВікі.
Ось, з останнього — фактично всі гуртом нізащо завалили надання прав адміна дівчині яка сидить і виявляє анонімні редагування ... Якщо йдеться про мене, то перепрошую — у мене були підстави голосувати саме так. Поясню: Коли почав читати її відповідь на моє запитання: «Ви не вважаєте, що заява одного користувача іншому покинути проект є порушенням, однак, Ви розглядаєте це як «його негативні дії». Правильно я зрозумів?» як «Так, правильно зрозуміли.», то подумав «ех, жаль, що запізнився — варто було би змінити голос, навіть попри те, що вона не вважає це порушенням», однак, подальші її виправдання порушника прозвучали для мене як виправдання Раскольнікова, а тому я вважаю, що проголосував саме так. Пан Микола також пояснив свій вибір і я його розумію. Тепер наступне. Дівчина виконує важливу і копітку роботу, мабуть і висококваліфіковану, як і більшість дописувачів, і за це честь їй і хвала, однак, якщо вона і надалі вважатиме дії колег негативними, однак, тут же їх і виправдовуватиме, то УкрВікі і далі «зсуватиметься до прірви».
Ну і що вона про вас буде думати? Скажу чесно — не знаю, однак, хочу, щоб вона мене зрозуміла, щоб зрозуміла ту загрозливу для УкрВікі ситуацію із двостандартним підходом до внеску і до дій користувачів. Я не закликаю її боротися із цим ганебним явищем, бо це важко, і ціную її мужність. У всіх діях на користь УкрВікі тільки підтримуватиму.
Я не маю проти Вас особисто нічого, мабуть у Вас своє бачення ситуації, просто закликаю виявляти якесь добро у людях, воно обов'язково повертається. Дякую за дуже гарний заклик. Письмового чи усного зобов'язання не даю, але старатимуся. Дякую за гарні слова цього обговорення і всього вам найкращого, --Biletsky Volodymyr (обговорення) 08:11, 25 січня 2019 (UTC)

Вікімарафон 2019 та патрулювання[ред. код]

привіт! даруйте, що турбую. зараз у рамках Вікімарафону (є ж банер, який закликає створювати статті) може бути трохи більше нових статей від нових користувачів. якщо можете, зверніть увагу на ці статті, і допоможіть чи порадою новачкам, чи виправленням у статтях. також, якщо можливо, то відпатрулюйте ті статті, що Вам видадуться пристойними. і якщо у Вас є ідеї, що ще такого запропонувати писати, то допишіть, будь ласка, до списку статей до створення. не знаю чи Ви зараз мешкаєте у Вінниці, чи просто родом звідти, але там завтра буде теж зустріч, може Вам буде цікаво з іншими вікіпедистами (та новачками) зустрітися? --アンタナナ 16:13, 26 січня 2019 (UTC)

アンタナナ, дякую за запрошення, зможу допомогти переглядом та мілкою корекцією започаткованих статей. Проживаю у Вінниці, але назазі бачу лише online участь у проекті. — Alex Khimich 19:07, 26 січня 2019 (UTC)

ВП:ЗА[ред. код]

Прохання відреагувати на цей запит. Уже місяць висить, місяць відхиляю неправильні дані в статті, а жодної реакції…--Анатолій (обг.) 20:35, 12 лютого 2019 (UTC)

Ahonc, я його бачив, читав деякі обговорення, не відреагую, т.я. не компетентний у питаннях релігії зовсім. — Alex Khimich 20:37, 12 лютого 2019 (UTC)
Так і там і компетенції великої не треба. Відкрити реєстр і порахувати кількість організацій. Чомусь ми читаємо один реєстр, а бачимо різну кількість організацій.--Анатолій (обг.) 20:40, 12 лютого 2019 (UTC)

Чек'юзери[ред. код]

Вітаю. Номінував Вас на права чек'юзера. Сподіваюся на згоду.--DiMon2711 21:55, 4 березня 2019 (UTC)

Місячник 10000 необхідних статей[ред. код]

Привіт! До 30 квітня у Вікіпедії проходить місячник 10000 необхідних статей — вікітолока зі створення та покращення статей із обов'язкових 10000. Ви зробили понад 300 редагувань у цих статтях, може цей захід Вас зацікавить? Тут можна ознайомитися із переліком пропозицій: статей до створення та поліпшення. Дуже хотілося б підвищити якість статей українською, тому щиро запрошуємо приєднатися до цієї ініціативи! --アンタナナ 22:35, 4 березня 2019 (UTC)

Вікідані[ред. код]

Вітаю. Дуже прошу Вас підтримати мене тут. Мені зі права конче потрібні для боротьби з вандалізмом. Буду надзвичайно сильно Вам вдячний!--DiMon2711 14:27, 10 березня 2019 (UTC)

Dimon2711, тут так не прийнято, чим більше ви запросите, итм більше тих, хто там вас би підтримав проголосують проти. Щоб не нагнітати, я взагалі там не голосуватиму. — Alex Khimich 11:20, 11 березня 2019 (UTC)

Конкурс WikiGap Challenge[ред. код]

Вітаю! Запрошую взяти учать у міжнародному конкурсі WikiGap-виклик, метою якого є покращення висвітлення жінок у Вікіпедії. Конкурс триває з 8 березня по 8 квітня 2019, щоб взяти участь, вам потрібно зареєструватись у розділі Учасники. Пропоновані до створення статті можна переглянути тут. Переможці марафону отримають призи від Вікімедіа Швеція. --Tespaer (обговорення) 00:39, 16 березня 2019 (UTC)

Вікізустріч у Вінниці[ред. код]

Вітаю, запланував вікізутріч у Вінниці на наступний четвер на 18-00, див. Вікіпедія:Вікізустрічі#Вінниця, 21 березня. Підкажіть, будь ласка, де у Вінниці буде зручно у цей час зустрітись вікіпедистам, щоб попити кави чи ще чого і поспілкуватись? --yakudza 18:34, 17 березня 2019 (UTC)

Вікізустріч у Вінниці, 21 березня[ред. код]

Запрошую взяти участь у вікізустрічі, яка відбудеться 21 березня 2019 року у Вінниці, неподалік Водонапорної вежі з 17-00 до 21-00. Детальна інформація за посиланням Вікіпедія:Вікізустрічі#Вінниця,_21_березня, більш оперативна у Фейсбук. --Користувач:Yakudza
Розділ без дати --DixonDBot II (обговорення) 14:05, 14 квітня 2019 (UTC)

Зеленський Володимир Олександрович[ред. код]

Шановний адмін, оскільки САМЕ ВИ внесли захист на вищеназвану статтю, вимагаю від Вас внести в статтю дуже важливу інформацію про 4-разове ухиляння вищеназваної особи від від служби в українській армії та захист України від російської агресії[1][2][3][4][5][6](«Сергей Мацейко вспоминает, как дважды судьба сводила его с одним из лидеров президентской гонки.– В 90-ых я работал в Саксаганском военкомате начальником второго отделения, – рассказывает он. – Принимал молодого Зеленского у себя в кабинете. Можно сказать, дал ему путевку в жизнь. Он тогда ехал на "Юрмалину". На меня сверху надавили, чтобы я выдал справку для получения загранпаспорта.А в 2014-м я занимался мобилизацией. Зеленскому лично выписывал повестку, которую его маме отнесли.») [7].--ROMANTYS (обговорення) 15:52, 6 квітня 2019 (UTC)

ROMANTYS там була звичайна війна редагувань, я нікого не покриваю, через 12 хвилин захист закінчується, можете все внести самостійно. — Alex Khimich 17:21, 6 квітня 2019 (UTC)
Вже не можу. Й не зможу до виборів. ((11:56, 7 квітня 2019‎ AlexKozur(A) обговорення внесок‎ м 84 788 байтів 0‎ Захистив «Зеленський Володимир Олександрович»: війна редагувань/неузгоджені зміни ([Редагування=Дозволено тільки адміністраторам] (закінчується 11:56, 21 квітня 2019)) Переконайте мене, що адміни не працюють на отого «кандидата». Самі або за командою з Москви. --ROMANTYS (обговорення) 14:06, 7 квітня 2019 (UTC)

{{Ana}}[ред. код]

Вітаю. Ви прибрали цей шаблон зі статей, вказавши причину: "має бути на СО". Але гляньте як він працює (вірніше не працює) на СО. Також цей шаблон автоматично ставить додаток. Можете його змінити? Дякую!--DiMon2711 07:45, 7 квітня 2019 (UTC)

щодо першого, то там проблема із шаблоном, яку я сам можу виправити--DiMon2711 07:45, 7 квітня 2019 (UTC)
Dimon2711 можна диф? — Alex Khimich 08:03, 7 квітня 2019 (UTC)
Вибачте, переплутав одного Alex із іншим (Alex Blokha). Але, імхо, зауваження слушне, бо читачам не треба знати, що статтю збираються перейменувати. Чи це треба у техкнайпі обговорювати?--DiMon2711 08:51, 7 квітня 2019 (UTC)

Нечитабельні автопереклади[ред. код]

Привіт. Ви видалили шаблон на вилучення зі статті Розколювання Місяця з коментарем «не відповідає ВП:КШВ». Тому хочу звернути Вашу увагу, що відповідає пункту 2 КШВ для статей (про неукраїномовні статті, з уточненням «Сюди також належать статті, які цілком складаються з невичитаного машинного перекладу»). Стаття цілком складається з невичитаного машинного перекладу, або й це не переклад зовсім, а якесь знущання, що видно з першого ж речення:

 У розколюванні Місяця (араб. انشقاق القمر‎) чудо в мусульманській традиції списати на ісламського пророка Мухаммеда.[1] він є похідним від віршів Корану Шаблон:Cite quran, і згаданих мусульманських традицій, таких як Asbab Аль-але (контекст одкровення).

Таке не надається до виправлення, таке можна лише перекладати з нуля. Тому просив би надалі вилучати такі жахливі статті, адже вони наносять шкоду й так не дуже добрій репутації українській Вікіпедії. Ще для автоперекладів з російської іноді можна робити виняток і просто ставити шаблон «вичитати», бо там не так помітно, що це — автопереклад, але ось такі статті залишати не варто.--Piramidion 08:23, 7 квітня 2019 (UTC)


  1. "Muhammad." Encyclopædia Britannica in Islamic mythology. 2007. Encyclopædia Britannica Online, p.13

Будь-ласка, щось потрібно зробити по Зеленському[ред. код]

Доброго дня. Буль-ласка, вкрай необхідне втручання по ситуації у статті. Приведені джерела по національності дають тільки інформацію по матері персоналії або специфічну позицію щодо визначення національності країни Ізраїль. Кілька користувачів ведуть війну редагувань просто повертаючи свою версію і ігнорують діалог на СО. Вносять в преамбули інформацію на кшалт "переважно російськомовний", "єврейського походження", а в картку "єврей" і супроводжують це сумнівними джерелами. Потрібен підсумок по обговоренню етнічного походження на СО. Я не хочу блокування по трьох відкотах або скасуванням. Я завжди обгрунтовую свої редагування в коментарях і на СО натомість опоненти до таких дурниць не вдають і безкарно продовжують цим займатися вже не першу добу. Bechamel (обговорення) 11:41, 7 квітня 2019 (UTC)

Bechamel, я боюсь, що мій висновок буде ненейтральний, адже я схильний щодо вказівки про національність аби зменшити напругу. Водночас зазначу, що мав багато у своєму житті вчителів-євреїв, які мене вчили і я їх дуже поважаю, тому, абсолютно не вважаю це якимось тавром. Я можу хіба що захистити статтю, а висновок потрібно щоб хтось інший підбив. — Alex Khimich 11:55, 7 квітня 2019 (UTC)
Мені здається, що більш професійно було б вилучити інформацію до підведення підсумку. Адже я взагалі не вношу інформації, йдеться про сучасника. Ненейтрально якраз повернути редакцію на який наполягає одна з сторін суперечки. Я не голосував за Зеленьского, це не мій кандидат. Але я не можу спокійно дивитися як кілька користувачів розставляють по сторінках персоналій (та ще й у преамбулі sic!) "переважно російськомовний", "єврейського походження", "Єврей". Невже Ви не розумієте що це таке? Як Ви можете на це дивитися і нічого не робити!? Я так само з Вінниці (з Вишеньки) і знаю, що абсолютно нормальна ситуація в нас щодо націоанльностей. Bechamel (обговорення) 12:03, 7 квітня 2019 (UTC)

Фільтр[ред. код]

Доброго дня, додасте будь-ласка слово сало*їд до фільтру, у Вас це правильніше вийде хоч. Обговорення користувача:Микола Івкі#Запити--『  』 Обг. 12:58, 7 квітня 2019 (UTC)

Заразом будь ласка до слово вишив@та до фільтру - бо цей пейоративний термін вигадали у рашці тролі з Ольґіно задля приниження та нівелювання справжнього терміну вата.--piznajko (обговорення) 15:13, 7 квітня 2019 (UTC)
Не можу втриматися. Давно так не сміявся. Плачу. Bechamel (обговорення) 13:52, 8 квітня 2019 (UTC)
  • Пододавав — Alex Khimich 12:15, 9 квітня 2019 (UTC)

X-59[ред. код]

Прошу зробити перейменування X-59Lockheed Martin X-59 QueSST. Поточна назва неточна (також помилково може розглядатись як неоднозначність з російською ракетою Х-59). Дякую --93.126.95.15 18:44, 9 квітня 2019 (UTC)

Прохання відреагувати[ред. код]

Вітаю. Я витратив мабуть 40 з гаком годин на оновлення вмісту статті (потім ще з допомогою @ZxcvU: почав виправляти недолік статті що багато колишніш джерел було просто скопом скинуто у кінці статіті у розділі "Джерела" а не оформлено як джерела-примітки у тексті статті щоб читач мій легко зрозуміти яку саму інфу у статті підтверджує те чи інше джерело). Тут приходить Yasnodark і скасовує усі мої правки diff. Я ще розумію якби Yasnodark зробив редагування/оновлення/зміна окремих розділів, але ж скопом скасування усіх правки??? Та ще й зовсім не ступає у діалог на СО - лише після десь 3-4 скасувань користувач нарешті хоч почав обговорення на СО. Прохання хоч якось зарадити цьому (та заохотити користувача обговорювати на СО аби ми могли знаходити ВП:Консенсус!)

п.с. Постійний канвасінг користувачем інших користувачів, аби отримати перевагу у обговореннях консенсусу виглядають м'яко кажучи дивно (у англвікі таке зветься "запрошення своїх друзів зі схожим світоглядом аби створити хибне уявлення "підтримки" думки користувача; дослівно Other forms of inappropriate consensus-building [...] meat puppetry (bringing fictional or real outside participants into the discussion to create a false impression of support for your viewpoint), and tendentious editing. Я знаю обговорення NickK'а по канвассінгу так і не вилилося у правило, але якщо така поведінка (особливо повторювана масово, у різних обговореннях протягом багатьох років) не є ВП:Підрив нормального функціонування Вікіпедії, тоді я не знаю що ним є.--piznajko (обговорення) 05:18, 10 квітня 2019 (UTC)

  • piznajko, мені потрібно все перечитати (в тому числі вміст джерел), щоб щось порадити, завтра трохи буде часу. — Alex Khimich 18:04, 10 квітня 2019 (UTC)

Щодо дебатів[ред. код]

Вітаю. Цей кусок я майже механічно переніс зі статті Зеленський, бо ті дебати з Тимошенко проігнорували обидва кандидати. Потім Geochem вилучив з обох. --yakudza 12:02, 17 квітня 2019 (UTC)

Законами України передбачено, що таке дебати[8], також, розжовують тут[9] все решта — "шоу" за участю коміків, акторів, і людей, які до їхнього рівня від гарячки спустились. Ви робите допис про ігнорування "офіційних" дебатів, хоча це ігнорування "шоу", якими б офіційними їх телеканал не називав. Я сподівався, що після вас не потрібно робити факт-чекінг, але бачу, що потрібно теж. — Alex Khimich 16:16, 17 квітня 2019 (UTC)
Ви пропустили важливе уточнення теледебати "за рахунок коштів державного бюджету України" але то таке. Головне в тому, що я лише переніс той текст, що був у статті "Зеленський" і стосувався обох у статтю "Порошенко". Якщо там він був "нейтральний", то чому несподівано став "ненейтральним" при перенесенні у іншу статтю? --yakudza 22:54, 17 квітня 2019 (UTC)
Щодо захисту, то стаття була не під захистом впродовж довгого часу і жодної конструктивної дискусії не було. Точніше були узгоджені певні моменти, а потім приходив хтось і повертав як було. Якщо у статті ведеться постійна війна редагувань, то неможливо вести конструктивне обговорення. --yakudza 22:54, 17 квітня 2019 (UTC)
  • Яка різниця, їх ЦВК визначила офіційними? Чи була двохстороння/трьохстороння публічна домовленість, яка не була виконана? Може я пропустив щось? Наскільки я зрозумів - це просто було запрошення, на яке прийшла лише Тимошенко. Проте, я закрив для себе тему з Зеленським, воно відкрито дозволяє собі погрожувати[10] а на СО статті про нього повно моїх реплік, забирайте звідти все що його може осквернити, назвіть це політикою фонду - мені байдуже. — Alex Khimich 23:09, 17 квітня 2019 (UTC)
yakudza, а ось тепер можна вписати Зеленському неявку на офіційні дебати. Таке[11] вам джерело підходить, чи це помиї? Це офіційні дебати. — Alex Khimich 18:28, 19 квітня 2019 (UTC)
Alex Khimich, перепрошую що встряю в чужу розмову! Але хотів би зазначити що yakudza ніколи не називав якісні вторинні джерела помиями. Ту репліку сказав VoidWander diff і вона мене теж трохи образила бо наприклад Телеканал 24 це якісне вторинне джерело. Alex Khimich та yakudza - я думаю ви обидва на стороні здорового глузду, тож надіюсь непорозуміння/сперечання між вами вичерпається з позитивним результатом.--piznajko (обговорення) 18:38, 19 квітня 2019 (UTC)

Перепрошую[ред. код]

за вчорашнє але блокування на такий великий строк був зайвим, 12 годин було достатньо. --Jphwra (обговорення) 15:06, 19 квітня 2019 (UTC)

  • Враховуючи вашу емоційність, перепрошення прийняте. З поверненням. — Alex Khimich

Новина.[ред. код]

Добрий день! Прохання подати посилання на статтю про дебати. Ну, вчорашні дебати. Я через захист сторінки новин на Головній цього не можу зробити.

Тобто оцей рядок -

замінити на оцей -

Дякую! --Nickispeaki (обговорення) 14:27, 20 квітня 2019 (UTC)

Ще таке - Ви у відпустці ще? Але там же (вгорі цієї сторінки) написано до лютого 2019.... То чи заберіть, чи оновіть. Ну і якщо відпустка - то щось Ви дуже активні, як на мою думку, для відпустки! ;-) Але якщо таки відпустка - то гарного відпочинку! :-) --Nickispeaki (обговорення) 14:30, 20 квітня 2019 (UTC)

Nickispeaki, при всій повазі, стаття трохи сира, вони там стільки наговорили, що зробити її хоч трохи нейтральною, потрібно добре попрацювати. — Alex Khimich 16:08, 20 квітня 2019 (UTC)

Новини[ред. код]

Доброго дня, @Alex Khimich:!

Потрібно додати такі новини:

--Dgho (обговорення) 11:31, 21 квітня 2019 (UTC)

Вже на 15 годину 45,26% https://www.pravda.com.ua/news/2019/04/21/7213023/ --Nickispeaki (обговорення) 14:49, 21 квітня 2019 (UTC)

@Alex Khimich:

Може, є можливість для мене відкрити цю сторінку?

--Dgho (обговорення) 18:20, 21 квітня 2019 (UTC)

  • Dgho відкрив для редагування — Alex Khimich 18:46, 21 квітня 2019 (UTC)