Обговорення користувача:Dzyadyk

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Мої вітання[ред. код]

Ви спровокували війну редагувань ред.№ 22878762. Звертаю Вашу увагу, що не варто порушувати правила, а саме ВП:ВР. --Jphwra (обговорення) 12:53, 1 липня 2018 (UTC)

 • @Jphwra: Мої вітання, пане Володимире! (дякую, що нагадали, як до Вас звертатися по-людськи). Ви помиляєтеся, я зробив звичайний відкат, а правило ВП:ВР порушив Агонк, про що сказав VoidWanderer. За ВП:ВР Агонк неодноразово попереджений, блокований, досить подивитися лог блокувань. Але це його стиль і характер. Що подієш, миримося. Вже й блокувати його перестали. Принагідно, навзаєм "звертаю Вашу увагу, що не варто порушувати правила, а саме" ВП:НГП. Враховуючи ВП:ПДН, Ви не помітили цього, і просто повірили Агонку. Докладніше буде тут. Прошу вчити правила, і дуже обережно перевіряти перед тим, як повторювати чиїсь безпідставні звинувачення, це ж відома психологія порушників, скидати свою провину на життя, обставини, когось іншого. Я не ображаюся на Вас, і вірю у добрі наміри. Але, звісно, чекаю на вибачення. — Юрій Дзядик в) 23:57, 2 липня 2018 (UTC).
 • Вітаю, Агонку! Найперше, прошу підтвердити:

  У diff Dzyadyk зробив звичайний відкат. Правило ВР порушив я diff, diff. Не знаю і не пригадую жодного прикладу, коли би Dzyadyk порушив ВР. Я помилився, коли сказав, що "війну не я розпочав, а Дзядик" diff. Приношу Dzyadyk-у свої вибачення. (чотири тильди)

  Юрій Дзядик в) 15:00, 14 серпня 2018 (UTC).
  «Війна» розпочинається з другого редагування, тобто війну розпочав Дзядик, а потім я та інші її підтримали.--Анатолій (обг.) 19:46, 14 серпня 2018 (UTC)
  Пане Анатолію, Ви ветеран віківоєн, а я ветеран миротворець. Очевидно, Ваше твердження «Війна» розпочинається з другого редагування суперечить ВП:КС тощо. Тому прошу вказати лінки, де це твердження є у правилах української Вікіпедії. Чи у правилах інших вікі? Теж суперечить, добре знаю означення Wheel War / "колесо війни" en:WP:WW, pl:WP:WW (є переклад українською на СО ВП:НВА). Можливо, є колізія в правилах, яку слід детально спокійно розглянути. Якщо ми тут з'ясуємо, що Ви дієте згідно з правилами, то слід буде переглянути і амністувати Ваші блокування за порушення ВП:ВР. Дякую. — Юрій Дзядик в) 07:55, 15 серпня 2018 (UTC).
  Якщо брати wheel war, там є аналогічна ситуація: «Адмін А вилучає статтю. Адмін В відновлює статтю. Адмін А повторно вилучає статтю.» Так само і внас: користувач D робить редагування, користувач A його скасовує, користувач D робить те саме редагування. Отже, війну розпочав користувач D. Де хиба в моїй логіці?--Анатолій (обг.) 18:04, 15 серпня 2018 (UTC)
  Як було: користувач B робить редагування, потім редагують C, D, E, ... X, Y, Z ...; користувач A скасовує редагування B, користувач D відновлює КОНС, користувач A робить те саме редагування, користувач V відновлює КОНС, користувач A робить те саме редагування. — Юрій Дзядик в) 08:33, 16 серпня 2018 (UTC).

Попередження 6 серпня 2018[ред. код]

Добрий вечір. Сьогоднішні Ваші редагування ред.№ 23078675, ред.№ 23079062 є прямою образою частини користувачів української Вікіпедії, яких Ви звинувачуєте не в українських поглядах. Поки що прошу виправити Ваші редагування, щоб не було образ. У протилежному випадку Ви можете бути заблоковані. --Basio (обговорення) 17:10, 6 серпня 2018 (UTC)

 • @Basio: Доброго ранку! Контраверсійні тексти тимчасово повністю вилучено, diff, diff. Ще раз приношу вибачення у тих, кого ненароком образив. Питання дуже складне, серйозне, і принципове. Необхідно знайти форму висловленої думки, яка була би точна і коректна, чиста. Лише темрява завжди боїться світла!Юрій Дзядик в) 06:53, 7 серпня 2018 (UTC).

Принципові питання[ред. код]

@NickK: Не пройшло й місяця, і знову перехід на особистість ("Вас цікавлять, ви хочете, Ви робите"), причому висловлені припущення зображають мене у надзвичайно спотвореному вигляді. Для обговорення прийнятної версії переніс текст Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/6 серпня 2018#Загальні принципи сюди. Якщо до мене будуть зауваження, свою частину я теж відредагую. — Юрій Дзядик в) 19:21, 21:49, 11 серпня 2018 (UTC).

Вікіпедія має забезпечувати життєві інтереси україномовної спільноти у знаннях, а не відволікати, як наркотик, на футбол Реюньйону. Бо реакція на цю номінацію у декого настільки емоційна, що нагадує (без образ, я просто фіксую те, як я це бачу) на страх залишитися без наркотика. Червоні посилання тут мене вразили, це ганьба, схибленість укрвікі. Кому потрібна т.зв. найбільша українська енциклопедія, у якій немає статей Комсомольское знамя (Коза, Независимость), Прапор комунізму, News from Ukraine, Молода гвардія? Куди йдуть мільйони ВМУА, якщо ніхто за цим не стежить? — Юрій Дзядик в) 06:25, 8 серпня 2018 (UTC).

@Dzyadyk: Ви ж лише днями написали яскраву промову проти рабства. Що ж ви тут пропонуєте? Користувач Дми88 хоче писати про футбол, це йому подобається і мотивує брати участь у Вікіпедії (бо так, для багатьох сама Вікіпедія є наркотиком). Знання про футбол потрібні якщо не всім, то щонайменш значній частині українців. Вас же цікавлять статті про радянські газети. Нормально, ці статті теж потрібні, знання про радянські газети теж потрібні якійсь частині українців. Організуйте тиждень радянських газет, і напишіть разом з іншими ці статті. ВМУА, може, надасть підтримку. А Дми88 паралельно з цим і далі писатиме про футбол — і усі будуть задоволені. Однак ні, ви хочете підпорядкувати внесок Дми88 своїм інтересам, щоб він не писав про футбол, який вам не цікавий. Ви ще й робити це силою, через номінацію на вилучення цілком адекватної статті. Це вже доволі близько до визначення зі статті Рабство. Для чого йти в той бік, якщо можна дотримуватися принципу вільної енциклопедії, за яким Дми88 у рамках правил писатиме значимі статті про те, що йому цікаво й важливо (футбол), а ви писатимете значимі статті про те, що цікаво й важливо вам (радянські газети чи щось інше) — NickK (обг.) 09:23, 8 серпня 2018 (UTC)

Прошу відредагувати. Вже застосував позитивну частину аргументів там же, у наступній номінації Вікіпедія:Статті-кандидати на вилучення/6 серпня 2018#Соболь Людмила Іванівна. — Юрій Дзядик в) 21:49, 11 серпня 2018 (UTC).

Пояснення проти рабства: про скасування сваволі, 20:40, 5 серпня. — Юрій Дзядик в) 09:42, 24 серпня 2018 (UTC).

Jphwra[ред. код]

Та залиште ви людину в спокої. Повернувся, то й добре, хай собі редагує. Може він не хоче спілкуватися з іншими.--Анатолій (обг.) 08:22, 12 серпня 2018 (UTC)

Пояснення

Вітаю, Анатолію!

Якби лише "хай собі редагує" статті, я б і не помітив. Але у моєму списку спостереження є позов 107. Тому, продивляючись diff, несподівано помітив зліва допис Володимира.

Щоправда, на вітання 29 липня 08:07 він дуже швидко, об 11:02, написав мені у Месенджері. Маю право навести дві коротеньких цитати: «те саме, що і тезці Пероганичу»; «Дуже дякую за це!!!!» Наведу свою відповідь:

16:58

І Вам дякую за швидку відповідь. Образи то таке, я їх не сприймаю, що ж робити, якщо інакше не вмієте.

Донесу Ваше бажання, і спробую зробити все можливе, щоб Вас у Вікіпедії, нарешті, перестали згадувати.

Виявилося, 11 серпня він зробив 13 правок у просторі Вікіпедії. Отже, припущення "Може він не хоче спілкуватися з іншими" спростовано. Тому я і привітав з поверненням.

Пропозиція

До речі, добре, що Ви написали сюди! Я маю вчасно провести розміновування небезпечних для мене ситуацій, які зовсім зненацька виникли, і досі загрожують, навіть на цій СО.

Якщо згодні, маєте можливість мені допомогти: Чекаю на Вас у розділі «#Мої вітання» вище, незалежно від будь-кого іншого.

Ваш колега, — Юрій Дзядик в) 10:05, 12 серпня 2018 (UTC).

Не розумію, що іще «розміновувати». По тому епізоду, що згадується в розділі «Мої вітання» давно вирішили, що я таки був правий і там н треба було писати в дужках ніки. Уже давно вирішили і забули. Щодо Jphwra: якщо він вам написав «те саме, що і тезці Пероганичу», то я не думаю, що він радий бачити вас на своїй СО.--Анатолій (обг.) 10:12, 12 серпня 2018 (UTC)
Чи можу я вважати Вашу відповідь за твердження, що усі спроби доарбітражного врегулювання конфлікту вичерпано? — Юрій Дзядик в) 10:25, 12 серпня 2018 (UTC).
Урегулювання якого конфлікту?--Анатолій (обг.) 10:42, 12 серпня 2018 (UTC)
@Ahonc: Не конфлікт, а суттєве обмеження моїх прав на твою користь. Ще раз запрошую у розділ «#Мої вітання», там, якщо є запитання, поясню. Тут офтоп. — Юрій Дзядик в) 14:06, 14 серпня 2018 (UTC).
(На 10:12, 12 серпня) Якби дослівно усе «те саме, що і тезці Пероганичу», я би не вибачив. Образливим було лише звернення (зверхнє, принизливе, хоч і трохи пестливе, як інколи мати чи батько звертається до дитини). Щодо "радий бачити вас на своїй СО". Є борги, обов'язки. Коли хтось не виконує обов'язки, відкидає мої запитання зі своєї СО, я раніше завжди переносив їх на публічний розгляд. Тут шкода хлопця. — Юрій Дзядик в) 14:07, 14 серпня 2018 (UTC).

Щодо доповнень у ВП:АРБ[ред. код]

Вітаю, пане Юрій.

Дайте відповідь, будь-ласка, на запитання щодо ваших пропозицій у Обговорення Вікіпедії:Запити на арбітраж. --VoidWanderer (обговорення) 17:26, 15 серпня 2018 (UTC)

 • @VoidWanderer: Вибачте, почекайте ще трохи; на Вікіпедію маю лише від'ємний час. Я змоделював польскі правила, уточнивши наші умови. Не все так добре, як уявлялося на спрощеній моделі. Щиро дякую за увагу, — Юрій Дзядик в) 09:50, 17 серпня 2018 (UTC).
Гаразд, тоді дайте знати як обговорення почнеться знову. Із шаблону оголошень прибираю поки що. --VoidWanderer (обговорення) 09:54, 17 серпня 2018 (UTC)

Стосовно деструктивної діяльності Kharkivian[ред. код]

Доброго вечора, пане Юрію! Щиро дякую Вам за піклування та турботу! На привеликий жаль, саме у цьому обговоренні мушу залишити все як до Вашої правки, як би сумно і прикро мені через це не було. Важаю, що у ньому діючі сторони, окрім пана Олвіна та Вас, показали себе не на висоті і давно перейшли на особистості, що, власне, і призвело до подібної відповіді від мене. Вважаю, що згадувати "непатріотизм" і "симуляцію роботи в Харкіові" було занадто. Теми запиту вони не стосувалися, а обговорення особи Харківіана, яка, безперечно, далека від ідеалу, як Ви вже слушно наголосили, є порушенням правил вікі. Пан Володимир, навмисно чи ні, під час дебатів не лише зачепив Харківіана, з яким у них є певна конфронтація, він, сподіваюсь, що ненароком, зачепив і мене особисто. Наголошую, для мене у відповіді подібного змісту був ключовий перехід на особистості, згадка про харківську спільноту і "симуляцію діяльності". Як людина, що бачить цю діяльність з середини та бере достатньо активну участь, я не можу погодитись з подібною постановкою питання (зайвою, некоректною, і недоречною в обговоренні про ВИЛУЧЕННЯ статтей). Ще раз дякую Вам за пересторогу! З повагою --Net Last (обговорення) 17:17, 18 серпня 2018 (UTC)

Про "підсумки" обговорень[ред. код]

Вітаю. Пане Юрію, дуже велике до вас прохання не підводити більше НІКОЛИ підсумків обговорень. По-перше, ви не маєте таких повноважень. Традиційно в українській Вікіпедії підсумки підводять наділені спільнотою додатковими повноваженнями адміністратори. По-друге, ваші підсумки, фактично не є підсумками обговорень, а лише певний підсумок осмислення вами тієї чи іншої події. У ваших підсумках нема аналізу аргументів, позицій сторін, нема аналізу відповідності правилам тощо. Крім того, після ваших підсумків практично завжди конфлікт спалахує з новою силою. --yakudza 13:07, 31 серпня 2018 (UTC)

 • @Yakudza: Вітаю. Пане Анатолію, останнім часом в українській Вікіпедії послідовно знищується український світ. Не лише стаття, Ви самі про це писали, десь є тема, однойменна з тут вище. Ось напівживий проект, створений ще 2009 року; де його ініціатор і рушій? А що робить ВМУА? Звісно, коли захищаєш те, що є дорогим, конфлікт з тими, хто намагається це знищити, неминуче спалахує з новою силою. Особливо тому, що я дію чітко згідно з правилами Вікіпедії, і розкриваю неможливість нищити без гри з правилами. На жаль, після Вашої "оцінки" у лапках не можу сказати «Разом нас багато, нас не подолати». Ми розрізнені. Я заважаю Вам, прикро. Не можу спокійно спостерігати те, що діється. Не можуть отрута і кров бути навпіл у живому організмі (укрвікі). Мої антидоти не потрібні, дякую. Тому зменшую свою участь у Вікіпедії до мінімуму. Після виборів АК подивлюся. — Юрій Дзядик в) 19:08, 3 вересня 2018 (UTC).

Статтю Петровська Світлана Василівна необхідно поліпшити[ред. код]

Nuvola apps important yellow.svg

Статтю Петровська Світлана Василівна, значний внесок до написання якої зробили Ви, необхідно поліпшити, аби привести її у відповідність вимогам Вікіпедії. Конкретні зауваження Ви можете прочитати на підсторінці поліпшення за 2 вересня 2018. Раджу Вам скористатись правилами та порадами. З повагою, Kharkivian (обг.) 10:24, 2 вересня 2018 (UTC)

Jphwra (від NickK)[ред. код]

Доброго дня. Ми не далі як позавчора говорили про те, що вам не варто обговорювати дії користувача Jphwra, і ви погодилися закрити питання. Вчора ви вирішили написати повідомлення Jphwra з негативною оцінкою його дій, сьогодні ви вирішили підбити підсумок щодо дій Jphwra. Перепрошую, але я не можу знайти іншого опису вашим діям, крім як провокування Jphwra на конфлікт. Я розумію ваше невдоволення діями Jphwra, воно почуте, але я й розумію невдоволення Jphwra вашими діями. Якої реакції від Jphwra ви очікуєте, коли ви самі подаєте запит щодо розгляду його дій та самі ж пишете проект підсумку про його довічне блокування за вашим же запитом? Будь ласка, приберіть цей підсумок та залиште хоча б на певний час Jphwra у спокої. Сподіваюся на розуміння — NickK (обг.) 13:15, 12 вересня 2018 (UTC)

 • Ні, було не так. Я захищаю Вікіпедію від порушень. Тоді ти неодноразово образив мене, я ніколи не порушував норм етики щодо Jphwra. Тому з твоєї згоди я припинив розмову. Я зовсім інакше розумію підсумок, ніж ти зараз. Отже. Десь на місяць залишаю Українську вікіпедію. Зроблю ще кілька розпоряджень, можливо, пояснень. Вибач, не відповім тобі, якщо напишеш, нікому зараз. Усім відповім через місяць, може пізніше (це не стосується пояснень). Jphwra не скасував погрози мені. Захисту від погроз розправи я теж не отримав. Оскільки загрози є реальними, щодня ввечері якось буду про себе повідомляти. Моя мета була - лише спільний захист Вікіпедії від смертельної загрози, про яку я повідомив ще у липні. Ще раз перепрошую, це, може, нечемно так різко, я ніколи так не робив. Те, що ти написав, приголомшило, не залишає мені іншого шляху. — Юрій Дзядик в) 14:05, 12 вересня 2018 (UTC).
  пане Dzyadyk, вибачте на слові, але вам треба відпочити від Вікі не менше, ніж мені, тому добре, що ви візьмете на місяць віківідпустку, як кажете. Бо ви коли написали сполуки "реальні загрози", "погрози", "розправи", "щодня ввечері якось буду про себе повідомляти" (!!!) - мене це приголомшило, здивувало і на сміх пробило (вибачте). Ви надто все близько сприймаєте до серця, тим більше те, що вас прямо і не стосується. Надто сильно захищати Вікіпедію від порушень, і кожен день, і всюди виступаючи в якості неофіційного арбітра - шкідливо для здоров'я. --Flavius1 (обговорення) 14:22, 12 вересня 2018 (UTC)
  • Щиро дякую Вам, пане Романе, за таку характеристику моєї діяльності, «захищати Вікіпедію від порушень, і кожен день, і всюди виступаючи в якості неофіційного арбітра». Роблю свою справу, як умію і що можу, як кожен порядний волонтер Вікіпедії робить. Щодо оцінки «надто сильно» пояснюю, чому то так вийшло. Я це завжди робив тихенько і майже непомітно, виконуючи правило життя Вячеслава Чорновола «Хто, як не я?». Цю максиму я почув у 1998 році від чудової людини, Олександра Пустовіта; тоді він був головою Святошинської організації Руху. Чорновола перед виборами 1999 вбили. Пустовіта страшно побили, покалічили, мучився все життя, помер. В Україні наступного року вибори, тому перед Певними Структурами Агресора поставлено задачі, зокрема, і щодо укрвікі. Це однозначні логічні висновки з фактів, які усім відомі. Вчора на вікізустрічі мав бесіду про термінологію Вікіпедії в умовах інформаційної агресії (ІА). ІА йде давно, але готується повномасштабний наступ. Поки що розвідка, нейтралізація вартових. Отже, раптом «надто сильно» вийшло, бо зненацька виявився один проти багатьох, неначе в оточенні. Ну, Ви ж бачите. Я виявився поперек дороги силам, які діють системно і дуже жорстко. Мені фізично погрожують. Це не смішно. Коли жартує Ви Самі Знаєте Хто, не до сміху, мурашки по шкірі. У росвікі знаю кількох дуже порядних осіб, які зненацька зникли, наприклад Alex1961, з'явилася неперевірена інформація, що десь у Комі, неподалік Сєнцова, але повідомлення давнє. Тому відійшов, і «щодня ввечері якось буду про себе повідомляти», бо «шкідливо для здоров'я», вище лише три з безлічі прикладів. Обіцяв дати необхідні пояснення, Вам ось це перше. З повагою, — Юрій Дзядик в) 08:30, 14 вересня 2018 (UTC).
  • Текст тимчасово вилучено. Цитати у ньому містили приниження гідності, образливі. Виправдання цих дій неприйнятні, і відкидаються. Отож, з повагою. Терпіння вам і не сприймате усе в житті всерйоз і буквально. --Flavius1 (обговорення) 08:43, 14 вересня, відновлено 11:33, 15 вересня 2018 (UTC).
  • Було бажання просто відкинути, за прикладом! Цитати вище містять образи, щоб зрозуміти, потрібно знати передісторію. Шановний Flavius1, з поваги до Вас, і з вдячності за Вашу оцінку, пізніше дам пояснення. Двома словами. Це холодний розрахунок ризиків. Я не боявся бути на Інститутській 18 лютого тощо. Повірте, що 12-го вересня ця пересторога була дуже своєчасною. З повагою, — Юрій Дзядик в) 21:29, 14 вересня, відновлено, відредаговано, доповнено 11:33, 15 вересня 2018 (UTC).
  Я не мав наміру вас образити, перепрошую за вислови, які здалися вам такими. Я цілком можу зрозуміти ваше невдоволення погрозами на вашу адресу, однак це не привід розпочинати новий виток конфлікту. Завдяки цьому я помітив, що вас ще на початку серпня просили залишити Jphwra у спокої, однак ви знову чекаєте на щось від нього. Адміністратори не можуть узятися за вирішення конфлікту, якщо конфлікт розвивається по спіралі. Я дуже сподіваюся, що ви на місяць дистанціюєтеся від цього конфлікту, і вдасться знайти якесь рішення, яке принаймні заспокоїло б конфлікт — NickK (обг.) 14:25, 12 вересня 2018 (UTC)

Грабович[ред. код]

Я прочитав ваш коментар: Я у 1973-1982 працював з ними. Тому критичні зауваження Грабовича не лише поділяю, а можу фахово значно уточнити і поглибити. Добре знаю НАНУ зсередини(с) -- Дякую за пояснення. Прошу пробачення, що турбував цим.--Alfashturm (обговорення) 17:27, 21 вересня 2018 (UTC)

Щодо Файл:Two-faced eagle.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Two-faced eagle.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. Анатолій (обг.) 08:34, 23 вересня 2018 (UTC)

 • Єдина авторка розмістила на Сховищі під CC BY-SA, це вільна похідна робота. Докладне обговорення вже йде, дволикий птах, там же і продовження. — Юрій Дзядик в) 09:01, 23 вересня 2018 (UTC).

Я розумію, вам неприємно, (образа вилучена), але не треба прибирати репліки зі сторінки обговорення.--Анатолій (обг.) 11:07, 23 вересня 2018 (UTC)

 • Усе сказане чистісінька і ясна правда. Ви ж намагаєтеся своїми репліками diff, diff створити хибне враження. Спочатку висловили образу на адресу автора, тепер намагаєтеся образити мене. Це тролінг. Знов хочеться війни? Але ж я миротворець. Чи забули? — Юрій Дзядик в) 11:44, 23 вересня 2018 (UTC).
  Але докази говорять про інше.--Анатолій (обг.) 13:41, 23 вересня 2018 (UTC)
  @Ahonc: Намагаюся бути миротворцем, diff, diff. — Юрій Дзядик в) 14:40, 23 вересня 2018 (UTC).

Щодо Файл:Two-faced eagle.jpg[ред. код]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Two-faced eagle.jpg. Однак, схоже, що цей файл завантажено Вами без дозволу правовласника, тобто з порушенням правил Вікіпедії. Якщо файл було звантажено із сайту, а Ви є власником сайту чи маєте доступ до сторінки на сайті, де розміщене це фото, то змініть умови розповсюдження зображень, розмістивши на сайті формулювання, що дозволить використовувати їх у Вікіпедії. Приклади формулювань можна подивитися тут.

Якщо ж Ви не є власником сайту і не маєте доступу до сторінки де розміщене це фото, то треба діяти відповідно до інструкції отут: Вікіпедія:Дозволи. Відповідно до цього алгоритму треба діяти і якщо зображення було взято із книги, а Ви є автором чи правовласником. Якщо статус завантажених Вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії, на жаль, будуть змушені вилучити завантажений Вами файл із сервера. Дякуємо за розуміння. ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 18:50, 23 вересня 2018 (UTC)

Про перехід на особистості[ред. код]

Доброго вечора. Ось це ваше редагування містить серйозний перехід на особистості та звинувачення на мою адресу. Моя роль у ВМУА не має жодного стосунку до цього обговорення, оскільки обговорення взагалі не стосується ВМУА, а друга частина взагалі є принизливим для мене звинуваченням у корупції, хоч і завульованим іронією. Для мене неприйнятна асоціація мене з будь-якими корупційними діями, тому прошу або навести конкретні факти того, що десятки осіб мають підстави підтримувати мене небезкорисливо через мою посаду скарбника ВМУА, або принести вибачення та вилучити безпідставні звинувачення. Ви сказали «А» — якщо ви маєте факти, скажіть і «Б» або принесіть вибачення, якщо ви просто вирішили написати безпідставне звинувачення на мою адресу. Питання репутації для мене важливе, тому в разі відсутності реакції з вашого боку залишаю право звернутися до адміністраторів. Сподіваюся на ваше розуміння — NickK (обг.) 20:14, 8 жовтня 2018 (UTC)

 • Для мене репутація і честь понад усе. Тому й конфлікт, що ти роками не помічаєш свої закиди, і не вибачаєшся. Насамперед, у мене немає жодного звинувачення у корупції. Навіть іронічного. Переношу весь текст сюди, читай. — Юрій Дзядик в) 22:51, 8 жовтня 2018 (UTC).

Про переслідування[ред. код]

Перенесено із [[ВП:К-П#Джерела: авторитетні чи надійні?]]

@Dzyadyk: Чи могли б ви, будь ласка, не підбивати, не уточнювати, не доповнювати попередніх чи остаточних підсумків обговорень, у яких ви брали активну участь та займаєте чітку позицію? Якщо ви оскаржуєте підсумок як учасник обговорення, будь ласка, подавайте це відповідно. Оскільки ви були серед найактивніших у цьому обговоренні, ваш уточнений попередній підсумок відображає думку лише однієї сторони — NickK (обг.) 16:20, 4 жовтня 2018 (UTC)
За кілька місяців цей закид, збився з рахунку, чи не в сьомий раз (перехід на обговорення особистості, а тут ще й вимоги до мене обмежити свої права). Скаржитись немає сенсу. Тебе напевне підтримають десятки осіб. Ні, що ви таке подумали, безкорисливо, просто із щирої поваги та чистої любові. — Юрій Дзядик в) 13:21, 8 жовтня 2018 (UTC).
@Dzyadyk: Щодо першої частини — то я лише прошу не змішувати позиції нейтрального або об'єктивного користувача, який має на меті підбити неупереджений підсумок, та активного учасника обговорення, який має на меті відстояти свою позицію. Ось у другій позиції виступив Григорій Ганзбург: він не згоден з підсумком і обґрунтовує це. Ви ж пишете текст з логічними хибами (Отруєння джерела: «Авторитетне джерело» це (...) комісія академіка Бурденка; Звернення до страху: Більшість спільноти укрвікі (...) не бажає зробити укрвікі такою ж, якою усе частіше буває росвікі.) — і після цього надаєте вашому допису статус уточненого попереднього підсумку.
Щодо другої частини — це нічим не виправданий перехід на особистості. Моя роль у ВМУА не має жодного стосунку до цього обговорення, а натяк на корупцію — принизлива для мене образа. Будь ласка, приберіть цей перехід на особистості та утримуйтесь від таких переходів у подальшому, дякую — NickK (обг.) 20:02, 8 жовтня 2018 (UTC)
NickK-у, це чи не вперше за роки, коли я настільки сильно не стерпів твоїх закидів, і трохи відповів. Я досі не помічав, що усі закиди за шість років суцільно негативні. Це переслідування. Навіть щойно немає ВП:ПДН. Я не сумніваюся у твоїх чеснотах. Я чітко сказав, і ще раз підтверджую, немає жодного нанограму натяку на корупцію. Це ніяка не іронія, чисто психологія, трохи жартома. Серед тих, хто голосує за тебе у ВМУА, є ті самі люди, що є користувачами Вікіпедії. За законами психології, вони більш схильні підтримати тебе і тут. Про цю властивість психології прибічників цинічно сказав Трамп. Я прошу припинити переслідування, яке, як виявилося, постійно спотворює мою репутацію, про що я не здогадувався. Деталі будуть згодом на моїй СО, чи твоїй, чи деінде. Тут ти почав, але це абсолютно не те місце. — Юрій Дзядик в) 22:02, 8 жовтня 2018 (UTC).
@Dzyadyk: Я цілком свідомо закидаю вам те, що змішування вами підсумків з вашою особистою думкою є проблемою, і це стає достатньо регулярним, щоб говорити про це вголос. Про це стверджую не лише я, про це тут стверджує Yakudza, який уже точно вас не переслідує.
Якщо нема й нанограму натяку на корупцію, будь ласка, приберіть весь цей «жарт». «скарбник ВМУА» і «не безкорисливо» в одному реченні для мене є сильною образою, і в будь-якому разі це недоречний перехід на особистості — NickK (обг.) 22:11, 8 жовтня 2018 (UTC)
Навпаки, «безкорисливо», там немає і не могло бути «не». Втім, я переніс весь конфлікт на свою СО. Як не проти, тут вилучимо. Потім сюди буде перенесено рафінований від закидів текст. — Юрій Дзядик в) 22:51, 8 жовтня 2018 (UTC).

@NickK: По суті (16:20, 4 жовтня). Оскарження немає, і не буде. Не існує "уточненого попереднього підсумку". Є уточнення. Оскільки я активний учасник обговорення, то бачу предмет набагато краще за сторонніх осіб. Якщо уточнення містить недоліки, прошу вказати. Але не потрібно хибних епітетів типу Отруєння джерела, це щодо осіб. — Юрій Дзядик в) 22:51, 8 жовтня 2018 (UTC).
Перепрошую, але для чого ви тиражуєте ваш персональний випад на мою адресу? Можу ще раз повторити, що моя діяльність як скарбника ВМУА абсолютно жодного стосунку до цього обговорення не має, тому в будь якому разі це Argumentum ad Hominem. Я розумію, що вам, ймовірно, неприємно, коли вказують на логічні хиби у ваших дописах і проблемність ваших підсумків, але як виявилося, незалежно від мене цю ж саму проблему виявив і Yakudza місяць тому, тож, імовірно, проблема таки існує. Можете спитати інших неупереджених адміністраторів, якщо ви хочете більше думок щодо цього. Але нічого з цього не виправдовує персонального випаду, тому ще раз прошу прибрати саме його — NickK (обг.) 06:43, 9 жовтня 2018 (UTC)
Не тиражую, а переніс сюди, цитую: "я переніс весь конфлікт на свою СО. Як не проти, тут вилучимо" (написано ще у Кнайпі). Перепрошую, НікКу, о третій ночі вже засинав, і не оформив шаблони перенесення та новий розділ. Крім того, не мав права там вилучати, не отримавши твого дозволу. Вилучаю на Кнайпі. — Юрій Дзядик в) 12:17, 9 жовтня 2018 (UTC).
 • Оскільки ти вважаєш згадування факта як скарбника ВМУА, відкритого по CC BY-SA, у тому контексті персональним випадом, я його тимчасово приховав. Хоча вважаю цей факт дуже суттєвим, оскільки ти мене переслідуєш (офтопік подаєш негативну інформацію, причому неодноразово буває, що викривлену) саме як особа, однаково як на зовнішніх ресурсах у ВМУА (виявилося, що гугл їх видає на запит про мене на першій сторінці), так і тут. --> P.S. Я витратив за ці дні кілька місячних лімітів часу, тому мрію взяти хоч на тиждень чи два повну віківідпустку. — Юрій Дзядик в) 12:23, 9 жовтня 2018 (UTC).
Ні, я не давав вам згоди на вилучення мого коментаря, тому повернув стислу версію. І ні, це не проблема cc-by-sa, це проблема того, що жодного стосунку до обговорення це не має, тобто argumentum ad hominemNickK (обг.) 20:00, 9 жовтня 2018 (UTC)
@NickK: diff не очищено (не рафіновано), як я пропонував, це (N+1)-й випадок, серйозна хронічна проблема. На жаль. — Юрій Дзядик в) 05:36, 10 жовтня 2018 (UTC).

Сторінку Список працівників ЗМІ у зоні АТО номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Список працівників ЗМІ у зоні АТО, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 16 жовтня 2018. Що ще можна зробити? 13:21, 16 жовтня 2018‎ Brunei

Статус файлу Файл:Деякі напрями розвитку А-теорії В. К. Дзядика.pdf[ред. код]

Шановний користувачу Вікіпедії! Дякуємо за завантаження файлу Файл:Деякі напрями розвитку А-теорії В. К. Дзядика.pdf. Однак при перевірці його опису виявилися деякі проблеми. Будь ласка, зверніть увагу, що кожен невільний файл повинен відповідати критеріям сумлінного використання, у тому числі обов'язково містити обґрунтування сумлінного використання. Якщо статус зазначеного файлу не проясниться протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені його вилучити.

Найчастіше помилки в оформленні полягають у:

 • відсутність {{обґрунтування добропорядного використання}}. Приклади можна подивитися тут;
 • завеликий розмір — роздільність не має перевищувати ту, яка використовується у статті. Як це зробити описано тут;
 • зображення не ілюструє основний предмет статті, а виконує декоративну роль (обкладинка для книжки може використовуватися у статті про саму книжку, а не у галереї статті про видавництво чи автора);
 • зображене можна сфотографувати (наприклад, будівля зараз існує, але поки нема вільного її фото). 13:45, 27 жовтня 2018‎ Base

Запрошення[ред. код]

Запрошую Вас взяти участь у Місячник упорядкування української Вікіпедії 2. Ви також можете не лише усувати якісь із запропонованих недоліків української Вікіпедії, а й сміливо пропонувати свої аспекти у вигляді розділів місячника.--Oleksandr Tahayev (обговорення) 09:52, 1 листопада 2018 (UTC)

а-метод[ред. код]

Доброго дня! Ви ж досвідчений вікіпедист. Для набору матеріалу є чернетка у Вашому особистому просторі чи ж просто поставте у статті шаблон {{Пишу}} і вперед. З повагою, --Mcoffsky (обговорення) 11:31, 20 грудня 2018 (UTC)

 • Дякую. Я вже кілька днів простуджений, це було просто якесь затьмарення. Ставлю {{edited}}, як не вийде за два-три дні стаття, перенесу до свого ОП. — Юрій Дзядик в) 11:59, 20 грудня 2018 (UTC).

Шаблон Edited у статті Дяченко Ігор Іванович[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Дяченко Ігор Іванович був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 05:54, 29 грудня 2018 (UTC)

Шаблон Edited у статті Дзядик Владислав Кирилович/a[ред. код]

Вітаю! Будь ласка, зверніть увагу, що у статті Дзядик Владислав Кирилович/a був автоматично вилучений встановлений вами шаблон {{Edited}}, оскільки вона не редагувалася понад 7 днів. — KrBot (обговорення) 06:17, 31 грудня 2018 (UTC)