Обговорення користувача:Evgeniy Schuman

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Ласкаво просимо!

   RedPillar.svg Основні засади Вікіпедії   
Flag of Ukraine.svg
Ласкаво просимо до україномовної Вікіпедії, Evgeniy Schuman!
   Nuvola apps kmessedwords.png Для чого ми розвиваємо Вікіпедію

Вітаємо Вас як нового учасника україномовного розділу Вікіпедії. Сподіваємось на плідну співпрацю з Вами над спільним відкритим проектом.

Зверніть увагу на наріжні принципи участі: сміливо редагуйте, а в конфліктних ситуаціях, якщо такі виникнуть, завжди розраховуйте на добрі наміри опонента.

Можете скористатися шпаргалкою, якщо Ви ще не знайомі з основами вікірозмітки.

Якщо виникли запитання щодо проекту або потрібні якісь підказки, пошукайте відповідь на сторінці Довідки. Якщо відповіді на Ваше питання там немає, поставте його у нашій Кнайпі чи комусь із постійних дописувачів.

Кнопка вставки підпису у вікні редагування

На сторінках обговорень бажано ставити автоматичний підпис за допомогою чотирьох тильд (~~~~) або за допомогою позначки підпису у вікні редагування (зображено на малюнку). У статтях, написаних або редагованих Вами, підпис не ставиться.

Ви також можете розповісти про свої інтереси на сторінці інтересів користувачів. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, можете звернутися за порадою до будь-якого користувача з цієї категорії.

Бажаємо успіхів та якнайбільше творчого задоволення!

Велика Британія США Irrespective of your language skills, you are welcome to create your own user page, add interwiki links, upload images, correct data, discuss problems, communicate & cooperate with the community. Please, use language templates from Вікіпедія:Вавилон or create your own ones. You can ask for our help on the Community Portal (help).
   Crystal Clear app ksirtet.png Як створити статтю
   View-refresh.svg Як редагувати статті
   Crystal Clear app lphoto.png Ілюстрування статей
   Icona de la Pluja d'Idees de la Taverna de la Viquipèdia.png Потренуйтеся тут!
   Accessories-text-editor.svg Правила і настанови
   Crystal Clear app ktip.png Стиль оформлення статей
   Green copyright.svg Авторські права
   Help-browser.svg Довідка
   Crystal Clear app Login Manager.png Користувачі, що допоможуть Вам
   Nuvola apps bookcase.svg Словничок вікітермінів

-- Automatic welcomer (обговорення) 18:12, 23 червня 2017 (UTC)

Bravo Airways[ред. код]

Доброго дня!

Підсказали, що Ви створили статтю. Я теж. Браво (авіакомпанія). Ну, таке буває. Я помітив, що Ви тут, у Вікіпедії тільки кілька днів. Пропоную співпрацю. Заодно розповім, як зробити так, щоб Ваші сторінки не видаляли і не було так, щоб було кілька однакових статей, як зараз. Щодо того, щоб не було статей однакових, то треба або відразу ставити інтервікі (посилання ліворуч від статті на таку саму статтю, тільки іншими мовами). Або перекладати, як я. Звісно, що якщо Ваша стаття перша у світі, то тоді нічого не треба ставити. Що я зараз пропоную? Просто із Вашої статті Bravo Airways зробити перенаправлення на мою. Оскільки вона вже містить більше інформації. Ок. Пишіть! :-) З повагою, --Nickispeaki (обговорення) 15:34, 3 липня 2017 (UTC)

Ну то як? --Nickispeaki (обговорення) 17:21, 3 липня 2017 (UTC)

Дайте мені,будь-ласка 24 години подумати-- Jenka_2004_Mark_2009

Порушення авторських прав у статті Літак Презедента[ред. код]

Дякуємо, що ви зробили свій внесок у статтю Літак Презедента, але, на жаль, ми не можемо його прийняти, оскільки цей текст захищений авторськими правами і є дослівним перекладом таких джерел: http://fishki.net/1519051-samolyoty-prezidentov-raznyh-stran.html. Як явне порушення авторських прав ми змушені вилучити Ваш внесок у статтю Літак Презедента.

Надалі пропонується:

  • якщо Ви маєте дозвіл від власника авторських прав на те, щоб вільно поширювати матеріал із зазначеного джерела на умовах ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike, Ви повинні оформити дозвіл системи OTRS.
  • якщо Ви — автор матеріалу у зазначеному джерелі, але розмістили цей матеріал на власному веб-сайті раніше, то просто розмістіть на сайті наприкінці сторінки повідомлення «This article is licensed under the Creative Commons Attribution/Share-Alike license» (чи варіацію на відповідній мові сайту), після чого можете сміливо подавати заявку на відновлення статті Літак Презедента, і вона буде відновлена.
  • Ви також можете перекласти зміст чужого тексту своїми словами й дати посилання на сайт із докладнішим описом.

Якщо ви робили переклад зі статті з іншого мовного розділу Вікіпедії, будь ласка, додайте на сторінку обговорення статті шаблон:перекладена стаття. --Рассилон (обговорення) 19:27, 3 липня 2017 (UTC)

ЛКСМУ[ред. код]

  • Добрий вечор. Займає чи ні ЛКСМУ комуністичну платформу, то справа інша. А ось їх сайт, який починається зі слів "Товарищ, сбросим Киевскую хунту вместе!", а також висловлювання її керманичів то так. --Blitz1980 (обговорення) 16:20, 30 січня 2020 (UTC)

пояснення[ред. код]

Ви запитали Обговорення користувача:Mykola Swarnyk#Що таке "о." перед іменами та прізвищами.

Yuri V. в) 16:05, 6 березня 2020 (UTC).

Попередження[ред. код]

Будь ласка, утримайтесь від вставки недостовірної інформації. Крим - тимчасово окупована (анексована) РФ територія України, що визнано міжнародним правом і не є виключно локальною позицією. ред.№ 28460126 При повторній вставці недостовірних даних або інших порушеннях вас може бути заблоковано. --Користувач:Goo3 (обговорення) 19:14, 31 травня 2020 (UTC)

Користувач:Goo3 Ви мені погрожуєте? Evgeniy Schuman (обговорення) 19:18, 31 травня 2020 (UTC)
Користувач:Goo3 Прошу Вас ознайомитись будь ласка з Вікіпедія:Правила блокувань, а також Вікіпедія:Нейтральна точка зору, а вже потім погрожуйте Evgeniy Schuman (обговорення) 19:20, 31 травня 2020 (UTC)
Користувач:Goo3 Росія і меншість держав-членів ООН вважають те, що відбулось з Кримом у 2014 році - воз‘єднанням, Україна і більшість держав-членів ООН - тимчасовую окупацією. Вікіпедія не підтримує ні ту, ні іншу точку зору, тому ми використовуємо нейтральний термін - анексія Evgeniy Schuman (обговорення) 19:22, 31 травня 2020 (UTC)
Будь ласка, ознайомтесь із різницею між погрозою і попередженням (обидві статті ви можете знайти на Вікіпедії). Згідно міжнародного права, Крим - тимчасово окупована територія. Дякую за увагу. Попередження в силі. --Goo3 (обговорення) 19:30, 1 червня 2020 (UTC)
Користувач:Goo3 Щодо погрози - це було питання. Сподіваюсь Ви вже ознайомились з правилами блокувань (хоча я гадав що Ви, як Пан адміністратор знаєте їх)? Прошу Вас будь ласка звернути увагу на пункт №5. А щодо Криму, то є українська і міжнародна позиція - Крим - окупована територія, згідно позиції Росії і меншості держав-членів ООН - Крим воз‘єднався з РФ. Отже, згідно з правилами нейтральності обираємо нейтральний термін - анексія. Evgeniy Schuman (обговорення) 19:33, 1 червня 2020 (UTC)

Поясніть[ред. код]

Вітаю, поясніть будь ласка суть ось цих правок:

  • ред.№ 30672256 Який же там "попередник" був, як рада може бути попередником?
  • ред.№ 31045045. Для чого ви займаєтесь легітимізацією Лукашенка?

Дякую. — Alex Khimich 23:51, 21 березня 2021 (UTC)

Alex Khimich Вітаю! Щодо ради: попередником посади президента була не Верховна Рада Білорусі, а Голова Верховної Ради, як вища посадова особа в державі у 1991-1994 роках (до запровадження посади Президента Республіки Білорусь). – Evgeniy Schuman (обговорення) 23:55, 21 березня 2021 (UTC)
Alex Khimich Ось стаття 107 тодішньої Конституції Білорусі мовою оригіналу (Конституція 1978 року зі змінами станом на 1994 рік): Председатель Верховного Совета Республики Беларусь является высшим должностным лицом Республики Беларусь и представляет ее в СССР, во взаимоотношениях с другими союзными республиками и в международных отношениях.--Evgeniy Schuman (обговорення) 00:21, 22 березня 2021 (UTC)
Вибачення прошу, не помітив що там ви "голова" дописали попереду, моя хиба. — Alex Khimich 20:22, 22 березня 2021 (UTC)
Щодо іншої правки, він президент із 1994 року (і перерв не було), а самопроголошений з 2020 року. Ні Україна ні світ цього не визнали. Мабуть, якщо писати 2020, то з поправкою про невизнання? — Alex Khimich 20:22, 22 березня 2021 (UTC)