Обговорення шаблону:Води Миколаївської області

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Mykolayiv regions.svg
Шаблон «Води Миколаївської області» створено в рамках тижня Миколаївщини
(7 — 24 листопада 2011 року)
Coat of Arms of Mykolaiv Oblast.svg

Омонімічність[ред. код]

Гарний шаблон із одним, як на мене, недоліком. Річ у тім, що він може читатися по-різному во́ди та води́. Враховуючи те, що Вікіпедія - це енциклопедія, у ній виключається двозначне розуміння. Тому пропоную перейменувати, скажімо, на Водні ресурси Миколаївської області (Миколаївщини). --ДмитрОст 17:49, 19 листопада 2011 (UTC)

Вітаю! Дякую за оцінку! Існує аналогічних шаблон стосовно вод Одещини: Шаблон:Води Одеської області. Думаю, треба створювати аналогічні шаблони для кожного регіону, і назви мають бути аналогічні, для зручності. Як буде звучати назва - мені без різниці, але якщо змінювати, то для всіх шаблонів цього типу разом. До речі, я НЕ перевіряв, для скільки областей вже існують такі шаблони, треба глянути і стандартизувати. --Ykvach 18:51, 19 листопада 2011 (UTC)
І ще... я почав передивлятись річки Миколаївщини та вносити до шаблону, але знайшов їх дуже багато, в мене немає часу приділити на них час. Треба ще розібратись які пересихають, а які річкі постійні. Озера я взагалі не знайшов у Вікі, треба пошукати. Якщо хтось має час - поповнюйте цей шаблон! Ну, і я теж буду, по можливості. --Ykvach 18:55, 19 листопада 2011 (UTC)
Ок. Насправді шаблон дуже зручний і корисний, а щодо подібних назв слід порадитися з кимось із адмінів, наприклад Маріанка запитати чи врешті Агонка, вони у цьому розбираються. --ДмитрОст 19:13, 19 листопада 2011 (UTC)