Обговорення шаблону:Геологія областей України

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Честь! Загалом шаблон потрібний, але для мене, як геолога, розкромсати геологічні регіони зі своєю своєрідною історією, наповненням і особливостями за принципом адміністративного-територіального поділу, ще й совєцкого, нууууу так вже, як тупим іржавим ножем по горлянці. --Helgi 16:17, 25 лютого 2008 (UTC)

Холєра ясна!!! Тіко зара помітив, жи у шаблоні нема геології СТОЛИЧНОГО КОРОЛІВСЬКОГО МІСТА ЛЬВОВА!!! То є непурєдок! Мус бути, аби навет камінє з неба падало!!! :) --Helgi 16:21, 25 лютого 2008 (UTC)

Очевидно шаблон створювався відповідно до адміністративного поділу України. (Хоч і називається "Геологія областей України). Тому́ й виходить, що Севастополь і Київ окремо, решта - у складі областей --Tomahiv 16:23, 25 лютого 2008 (UTC)
Аблолютно зходен з Tomahiv. Як ми не любимо Львова, але не створюймо прецедентів! Білецький В. С.
А на що ви натякаєте, говорячи про прецедент, на галицький сепаратизм і косовський варіянт? :) --Helgi 16:29, 25 лютого 2008 (UTC)
Це не натяк. Я про це кажу відверто. Пожартували і досить. Мусять бути, думаю, ТІЛЬКИ ОБЛАСТІ. Геологія окремого міста? Це щось нове... Навіть для Києва, Севастополя. Білецький В. С.
  • Ось бачите! Це щось нове навыть для Києва і Севастополя, але не для ЛЬВОВА!!!

Вялов О. С., Горецкий В. А., Кудрин Л. Н. и др. Краткий геологический путеводитель по Львову. - Львов: изд-во Львовского ун-та, 1954.- 46 с. Зверніть увагу на рік видання, тоді авторів могли не тільки звинуватити у галицькому сепаратизмі і буржуазній бандерівщині, але й реально за .... підвісити. --Helgi 16:40, 25 лютого 2008 (UTC)

Мені здається, міста не варто мішати до областей. З'явиться книга і про геологію Тернополя, Києва, Харкова і т.д. Що тоді це за шаблон буде? все на купу... краще для міст створити окремий --Tomahiv 16:42, 25 лютого 2008 (UTC)
  • У такому разі ПРОПОНУЮ перейменувати шаблон на Геологія областей і міст України. А книги про геологію Тернополя, чи Києва не скоро з'являться --Helgi 16:45, 25 лютого 2008 (UTC)
Широко відома геологія Лос-Анжелеса (там є аномалії). Але де геологія ординарна (не відрізняється ніякими контрасними характеристиками від оточуючої області), то виділяти її нема сенсу. Крім того - нема і ПОТРЕБИ. Хіба що в тих межах, яку вимагає будівництво будинків, метро тощо. Саме в цьому сенсі можна було б говорити про елементи геології надр під містами. Але тут треба давати або ВСІ обласні міста, або ніяких. Вибірковий принцип малоприпустимий. Крім того, якщо вже давати цю "будівельну геологію", то і для інших великих міст України, скажімо - Кр. Рогу, Маріуполя тощо. Білецький В. С.
  • Не проблема розширити шаблон і на міста, АЛЕ оскільки я знаю тільки один такий приклад опису геологічної будови міста в Україні, а саме Львова, то:
  1. або прибрати шаблон зовсім
  2. або по мірі наповнення статей і джерел про окремі міста, відповідно і розширювати шаблон.

До речі: геологічна будова Львова одна з унікальних, як для окремо взятих міст України. Центр міста стоїть у Львівсько-Мальчицькій долині, єдиному місці, у якому льодовик зміг прорубатися через Розточчя, окрім, того, місто розташоване на границі між відносно активною частиною Східноєвропейської плити, на яку насунуті Карпати, і інертною рештою. А крім того є ще купа УНІКАЛЬНИХ особливостей, про які в окремій статті Геологічна будова Львова, дасть Бог напишу... --Helgi 17:18, 25 лютого 2008 (UTC)

1. В шаблоні міста треба сьогодні прибрати взагалі. 2. Якщо Ви не знаєте інформації по геології міст, то це ще нічого не означає. 3. Посилання на унікальність Львівської геології смішна. Унікальне майже все - і геологія м. Єнакієве, де (під єдиним в Україні, СРСР, Європі, світі і т.д.) містом підірвали свого часу ядерну бомбу, і геологія того ж Донецька, де все зрите-перерите за сотні років вуглевидобування (про це говорять місцеві фахівці дотичні до місцевого проекту метро), унікальна і геологія баааагаааатьох міст. Так що ЗАЛИШАЙТЕ ОБЛАСТІ - інше - в контексті. (P.S. Про унікальність, здається говорять ВСІ сторони стосовно Косово) Білецький В. С.
  • Вибачайне не зможу продовжити дискус, бо тре йти додому, жінка свариться, коли я по ночах додому приходжу :)) Але продовжимо наступного разу! Обовязково. Бо на моїй сторінці не просто так пише, що Я Люблю Львів :) --Helgi 17:33, 25 лютого 2008 (UTC)
Любіть собі на здоров"я. Ми всі щось і когось любимо, але не врамках Вікі. Я не бачу можливості для подальших предметних дискусій із затронутого питання шаблону. УкрВікі не може вміщати емоцій. Це - ЕНЦИКЛОПЕДІЯ. Вона не терпиль упередженостей, особистих ставлень тощо. Якщо Ви цього не розумієте - то не туди потрапили. Якщо упереджене рішення по шаблону - доцільно поставити його на вилучення. Не робіть цього. За областями - гарний шаблон.Білецький В. С.
  • Та НЕ МОЖНА «дєрібанити» цілісні геологічні обєкти, регіони і райони на політико-адміністративні одиниці. Це є бздура. А як завтра (з подачі сєвєродонєцкіх федералів) Україну поділять не на області, а якось інакше, з іншими межами, то що переробляти шаблон? І так кожен раз? Була геологія Югославії — все всіх влаштовувало. Потім країни не стало і відповідно зникла геологія Югославії. Вдумайтеся! Ну це ж бздурище рідкісна! За принципом політичної доцільності у СРСР все робилося, від балету і до космосу.

АЛЕ якщо ми продовжимо гратися у совецькій рестит, ну то кожне місто зі своїми адмін. кордонами має ТАКІ Ж права, як і пересічна совіцько-незалежноукраїнська ОБЛАСТЬ. --Helgi 08:05, 26 лютого 2008 (UTC)

Пане Helgi, шаблон називається Геологія областей України і призначений для навігування власне по областях. Це аналогічно до {{Геологія країн Європи}}. Вам це може не подобатися і ви можете створити окремий шаблон для "унікальних" міст. Ви можете бути незгідні, і створити окремий шаблон для навігування за геологічними структурами (але ті ж таки літосферні плити і т. п. можуть знаходитися під декількома країнами одночасно). Є ж статті для адміністративних поділів, історій, прапорів, гербів, географій, річок, економік окремих областей. Є і для геологій. --Tomahiv 16:55, 26 лютого 2008 (UTC)